Januar
11.01 POKAL KBV LENDAVA Lendava, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
18.01 POHORSKI BATALJON Slovenska Bistrica, Slovenija SEN, U18 Uradni turnir
23.01 Grand Prix Tel Aviv Tel Aviv, Izrael SEN Grand prix
25.01 DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE Velenje, Slovenija U18 Državno prvenstvo
25.01 DRŽAVNO PRVENSTVO ST.DEČKI, ST.DEKLICE Velenje, Slovenija U14 Državno prvenstvo
Februar
01.02 APOLON OPEN Hoče, Slovenija U16, U14, U12, U10 Uradni turnir
08.02 Grand Slam Paris Pariz, Francija SEN Grand slam
08.02 POKAL LENDAVE Lendava, Slovenija U21, U16, U14, U12 Uradni turnir
08.02 Kadetski pokal Follonica Follonica, Italija U18 Evropski turnir (cup)
15.02 Continental open women Bratislava Bratislava, Slovaška SEN Evropski pokal (open)
15.02 POKAL GUŠTANJ Ravne na Koroškem, Slovenija U16, U14, U12 Uradni turnir
21.02 Grand Slam Dusseldorf Düsseldorf, Nemčija SEN Grand slam
29.02 DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI Ljubljana, Slovenija SEN DP pasovi
29.02 DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI-KE Ljubljana, Slovenija U21 Državno prvenstvo
Marec
06.03 Grand Prix Rabat Rabat, Maroko SEN Grand prix
07.03 POKAL ŽIROV Žiri, Slovenija U14, U12, U10 Uradni turnir
13.03 Grand Slam Ekaterinburg Jekaterinburg, Rusija SEN Grand slam
14.03 POKAL MURSKE SOBOTE Murska Sobota, Slovenija U16, U14 Uradni turnir
14.03 JUNIOR & SENIOR KOROŠKA OPEN Dravograd, Slovenija SEN, U21 Uradni turnir
27.03 Grand Prix Tbilisi Tbilisi, Gruzija SEN Grand prix
28.03 DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI,ČLANICE Žiri, Slovenija SEN Državno prvenstvo
28.03 DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE Žiri, Slovenija U16 Državno prvenstvo
29.03 POKAL GORICE Nova Gorica, Slovenija U12 Uradni turnir
April
03.04 Grand Prix Antalya Antalya, Turčija SEN Grand prix
04.04 POKAL NOVEGA MESTA Novo mesto, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
11.04 POKAL PTUJA Ptuj, Slovenija U23, U21, U12 Uradni turnir
18.04 POKAL BEŽIGRADA Ljubljana, Slovenija U16, U14, U12 Uradni turnir
Maj
08.05 Grand Slam Baku Baku, Azerbajdžan SEN Grand slam
09.05 DRŽAVNO PRVENSTVO Koper - Capodistria, Slovenija U23 Državno prvenstvo
09.05 DRŽAVNO PRVENSTVO Koper - Capodistria, Slovenija U12 Državno prvenstvo
16.05 POKAL ŠIŠKE Ljubljana, Slovenija U12 Uradni turnir
17.05 PALIJEV MEMORIAL Ljubljana, Slovenija U16 Uradni turnir
23.05 BAUMGARTNOV PAS Maribor, Slovenija SEN, U18 Uradni turnir
28.05 Masters Doha Doha, Katar SEN masters
30.05 MEMORIAL STANKA TOPOLČNIKA Slovenska Bistrica, Slovenija U12 Uradni turnir
Junij
06.06 POKAL KRŠKO Krško, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
12.06 Grand Prix Budapest Budimpešta, Madžarska SEN Grand prix
26.06 Grand Prix Hohhot Hohhot, Kitajska SEN Grand prix
Julij
25.07 Olimpiske igre Tokyo, Japonska SEN olimpijske igre
September
18.09 Grand Prix Zagreb Zagreb, Hrvaška SEN Grand prix
19.09 POKAL OPLOTNICE Oplotnica, Slovenija U14 Uradni turnir
26.09 JUDO PRLEKIJA OPEN Ljutomer, Slovenija U16, U14 Uradni turnir
Oktober
02.10 Grand Prix Tashkent Taškent, Uzbekistan SEN Grand prix
03.10 POKAL DUPLEKA Spodnji Duplek, Slovenija U18, U12 Uradni turnir
10.10 POKAL KOMENDE Komenda, Slovenija U16, U14, U12 Uradni turnir
11.10 Grand Slam Brasilia , Brazilija SEN Grand slam
17.10 KOROŠKA OPEN Slovenj Gradec, Slovenija U18, U16 Uradni turnir
22.10 Grand Slam Abu Dhabi Abu Dabi, Združeni arabski emirati SEN Grand slam
31.10 IRŠIČEV MEMORIAL Maribor, Slovenija SEN, U18 Uradni turnir
November
07.11 POKAL BELTINCEV Beltinci, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
15.11 NAGAOKA Ljubljana, Slovenija SEN, U23, U18 Uradni turnir
December
05.12 NOVOLETNI TURNIR Celje, Slovenija U16, U12 Uradni turnir
05.12 POKAL IVO REYA Celje, Slovenija U21 Uradni turnir
11.12 Grand Slam Tokyo Tokyo, Japonska SEN Grand slam
19.12 POKAL NIKA VRABLA Maribor, Slovenija U16, U14 Uradni turnir