Januar
11.01 Masters Doha Doha, Katar SEN masters
Februar
06.02 APOLON OPEN Maribor, Slovenija U16, U14, U12 Uradni turnir
Marec
06.03 POKAL ŽIROV Žiri, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
13.03 POKAL MURSKE SOBOTE Murska Sobota, Slovenija U16, U14 Uradni turnir
13.03 DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI,ČLANICE , Slovenija SEN Državno prvenstvo
13.03 SEN/KOROŠKA OPEN Slovenj Gradec, Slovenija SEN, U21 Uradni turnir
20.03 POKAL PTUJA Ptuj, Slovenija U23, U21, U12 Uradni turnir
20.03 DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI , Slovenija SEN DP pasovi
20.03 DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI,MLADINKE , Slovenija U21 Državno prvenstvo
28.03 POKAL GORICE Nova Gorica, Slovenija U12 Uradni turnir
April
03.04 POKAL NOVEGA MESTA Novo mesto, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
17.04 POKAL BEŽIGRADA Ljubljana, Slovenija U16, U14, U12 Uradni turnir
24.04 DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI,KADETINJE , Slovenija U18 Državno prvenstvo
24.04 DRŽAVNO PRVENSTVO ST.DEČKI, ST. DEKLICE , Slovenija U14 Državno prvenstvo
Maj
08.05 DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE , Slovenija U16 Državno prvenstvo
15.05 POKAL ŠIŠKE Ljubljana, Slovenija U12 Uradni turnir
16.05 PALIJEV MEMORIAL Ljubljana, Slovenija U16 Uradni turnir
22.05 BAUMGARTNOV PAS Maribor, Slovenija SEN, U18 Uradni turnir
22.05 DRŽAVNO PRVENSTVO ML. ČLANI, ML. ČLANICE Koper - Capodistria, Slovenija U23 Državno prvenstvo
22.05 DRŽAVNO PRVENSTVO ML. DEČKI, ML. DEKLICE Koper - Capodistria, Slovenija U12 Državno prvenstvo
29.05 POKAL GUŠTANJ Ravne na Koroškem, Slovenija U12 Uradni turnir
Junij
05.06 MEMORIAL STANKA TOPOLČNIKA Slovenska Bistrica, Slovenija U12 Uradni turnir
12.06 POKAL KRŠKO Krško, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
September
18.09 POKAL OPLOTNICE Oplotnica, Slovenija U14 Uradni turnir
25.09 JUDO PRLEKIJA OPEN Ljutomer, Slovenija U16, U14 Uradni turnir
Oktober
02.10 POKAL DUPLEKA Spodnji Duplek, Slovenija U18, U12 Uradni turnir
09.10 POKAL KOMENDE Komenda, Slovenija U16, U14, U12 Uradni turnir
23.10 KOROŠKA OPEN Slovenj Gradec, Slovenija U18, U16 Uradni turnir
30.10 IRŠIČEV MEMORIAL Maribor, Slovenija SEN, U18 Uradni turnir
November
06.11 POKAL BELTINCEV Beltinci, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
20.11 MINI NAGAOKA Ljubljana, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
21.11 NAGAOKA Ljubljana, Slovenija SEN, U23, U18 Uradni turnir
December
04.12 NOVOLETNI TURNIR Celje, Slovenija U16, U12 Uradni turnir