Januar
11.01 MASTERS DOHA Doha, Katar SEN masters
Februar
06.02 APOLON OPEN Maribor, Slovenija U16, U14, U12 Uradni turnir
18.02 GRAND SLAM TEL AVIV Tel Aviv, Izrael SEN Grand slam
27.02 CONTINENTAL OPEN PRAGA Praga, Češka SEN Evropski pokal (open)
Marec
05.03 GRAND SLAM TASHKENT Taškent, Uzbekistan SEN Grand slam
20.03 DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE Nova Gorica, Slovenija SEN Državno prvenstvo
26.03 GRAND SLAM TBILISI Tbilisi, Gruzija SEN Grand slam
April
01.04 GRAND SLAM ANTALYA Antalya, Turčija SEN Grand slam
16.04 EVROPSKO PRVENSTVO ČLANI Lizbona, Portugalska SEN Evropsko prvenstvo
Maj
01.05 CONTINENTAL OPEN ZAGREB Zagreb, Hrvaška SEN Evropski pokal (open)
05.05 GRAND SLAM KAZAN Kazan, Rusija SEN Grand slam
08.05 MLADINSKI POKAL KAUNAS Kaunas, Litva U21 Evropski turnir (cup)
15.05 KADETSKI POKAL BIELSKO BIALA Bielsko-Biala, Poljska U18 Evropski turnir (cup)
15.05 POKAL ŠIŠKE Ljubljana, Slovenija U12 Uradni turnir
16.05 PALIJEV MEMORIAL Ljubljana, Slovenija U16 Uradni turnir
22.05 KADETSKI POKAL COIMBRA Coimbra, Portugalska U18 Evropski turnir (cup)
29.05 POKAL GUŠTANJ Ravne na Koroškem, Slovenija U12 Uradni turnir
Junij
05.06 MEMORIAL STANKA TOPOLČNIKA Slovenska Bistrica, Slovenija U12 Uradni turnir
05.06 MLADINSKI POKAL BIRMINGHAM Birmingham, Velika Britanija U21 Evropski turnir (cup)
05.06 DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI IN MLADINKE Slovenj Gradec, Slovenija U21 Državno prvenstvo
06.06 SVETOVNO PRVENSTVO ČLANI Budimpešta, Madžarska SEN Svetovno prvenstvo
12.06 POKAL KRŠKO Krško, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
12.06 MLADINSKI POKAL MALAGA Málaga, Španija U21 Evropski turnir (cup)
19.06 EVROPSKI POKAL CELJE-PODCETRTEK , Slovenija SEN Evropski turnir (cup)
19.06 MLADINSKI POKAL POZNAN Poznanj, Poljska U21 Evropski turnir (cup)
26.06 MLADINSKI POKAL SARAJEVO Sarajevo, Bosna in Hercegovina U21 Evropski turnir (cup)
26.06 EVROPSKI POKAL TBC , Nemčija SEN Evropski turnir (cup)
Julij
03.07 MLADINSKI POKAL COIMBRA Coimbra, Portugalska U21 Evropski turnir (cup)
03.07 KADETSKI POKAL TEPLICE Teplice, Češka U18 Evropski turnir (cup)
03.07 EVROPSKO PRVENSTVO KATE Varšava, Poljska SEN EP Kata
10.07 MLADINSKI POKAL PAKS Paks, Madžarska U21 Evropski turnir (cup)
10.07 EVROPSKI POKAL WINTERTHUR Winterthur, Švica SEN Evropski pokal (open)
17.07 MLADINSKI POKAL PRAGUE Praga, Češka U21 Evropski turnir (cup)
24.07 MLADINSKI POKAL BERLIN Berlin, Nemčija U21 Evropski turnir (cup)
31.07 MLADINSKI POKAL BUKAREŠTA Bukarešta, Romunija U21 Evropski turnir (cup)
Avgust
17.08 EVROPSKO PRVENSTVO KADETI Riga, Latvija Evropsko prvenstvo
September
09.09 EVROPSKO PRVENSTVO MLADINCI Luksemburg, Luksemburg U21 Evropsko prvenstvo
18.09 POKAL OPLOTNICE Oplotnica, Slovenija U14 Uradni turnir
18.09 EVROPSKI POKAL BRATISLAVA Bratislava, Slovaška SEN Evropski turnir (cup)
24.09 GRAND PRIX ZAGREB Zagreb, Hrvaška SEN Grand prix
25.09 JUDO PRLEKIJA OPEN Ljutomer, Slovenija U16, U14 Uradni turnir
25.09 CONTINENTAL OPEN TALLIN Talin, Estonija SEN Evropski pokal (open)
Oktober
02.10 POKAL DUPLEKA Spodnji Duplek, Slovenija U18, U12 Uradni turnir
02.10 EVROPSKI POKAL DUBOVNIK Dubrovnik, Hrvaška SEN Evropski turnir (cup)
09.10 POKAL KOMENDE Komenda, Slovenija U16, U14, U12 Uradni turnir
09.10 CONTINENTAL OPEN MINSK Minsk, Belorusija SEN Evropski pokal (open)
16.10 EVROPSKI POKAL MALAGA Málaga, Španija SEN Evropski turnir (cup)
23.10 KOROŠKA OPEN Koper - Capodistria, Slovenija U18, U16 Evropski turnir (cup)
30.10 IRŠIČEV MEMORIAL Maribor, Slovenija SEN, U18 Uradni turnir
November
05.11 Evropsko prvenstvo U23 , EUN U23 Evropsko prvenstvo
06.11 POKAL BELTINCEV Beltinci, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
13.11 KADETSKI POKAL GYOR Györ, Madžarska U18 Evropski turnir (cup)
20.11 MINI NAGAOKA Ljubljana, Slovenija U14, U12 Uradni turnir
21.11 NAGAOKA Ljubljana, Slovenija SEN, U23, U18 Uradni turnir
December
04.12 NOVOLETNI TURNIR Celje, Slovenija U16, U12 Uradni turnir
04.12 POKAL IVO REYA Celje, Slovenija U21 Uradni turnir
18.12 POKAL NIKA VRABLA Maribor, Slovenija U16, U14 Uradni turnir