# TEKMOVALEC KLUB KATEGORIJA
1 ACCETTO VRANAC Neva ŠD GIB ŠIŠKA st. deklice -48
2 ADORNO Benjamin JK ŽELEZNIČAR st. dečki -46
3 ALENABI Azin JK BEŽIGRAD st. deklice -57
4 AMBROŽIČ Asja JK TRIGLAV KRANJ st. deklice -44
5 ANTOLINC Jure JK ŽELEZNIČAR st. dečki -42
6 ANTUNIČEVIČ Luka ŠD TATAMI st. dečki -50
7 ANŽEL Luka JK DRAVA PTUJ st. dečki -55
8 ARH Jaša Ambrož JK Z'DEŽELE SANKAKU st. dečki -42
9 AVMEDOSKA Hatidza JK IZOLA st. deklice +63
10 BALANTIČ Lan JK KAMNIK st. dečki -60
11 BANFI Bine JK MURSKA SOBOTA st. dečki -34
12 BAČANI Anamarija JK BEŽIGRAD st. deklice -36
13 BEGIĆ LAMUT ENEJ JK Zmajčki st. dečki -46
14 BERGANT Filip Evgen ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -42
15 BERNARD Urška JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. deklice -32
16 BEVC SARA JK IMPOL st. deklice -36
17 BLATNIK Jakob mai JK BEŽIGRAD st. dečki -46
18 BOLKO Urban JK IMPOL st. dečki -34
19 BRENCE Miha JK IMPOL st. dečki -46
20 BUTKOVIČ Maya JK KOPER st. deklice -52
21 CAF Rok JK BRANIK BROKER st. dečki -55
22 CAF Luka JK DRAVA PTUJ st. dečki -38
23 CHARLESWORTH Christopher JK BEŽIGRAD st. dečki -38
24 CIGLAR MIHA JK VELENJE st. dečki -66
25 CIGLARIČ Matej ŠD PRLEŠKA JUDO ŠOLA st. dečki -42
26 CVIRN Larisa JK IMPOL st. deklice -48
27 DEBELJAK Žiga JK BEŽIGRAD st. dečki -60
28 DENŠA Luka KBV LENDAVA st. dečki -42
29 DETELA ANA -NUŠA JK SHIDO st. deklice -57
30 DOBRIN Nina JK OLIMPIJA st. deklice -40
31 DOKL ŽIVA JK VELENJE st. deklice -48
32 EMERŠIČ Blaž ŠD PRLEŠKA JUDO ŠOLA st. dečki -42
33 ERKER Rene JK IMPOL st. dečki +66
34 FRADL Timotej JK DRAVA PTUJ st. dečki +66
35 GAŠPARIČ Nande ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -66
36 GRABAR Pia JK Z'DEŽELE SANKAKU st. deklice -57
37 GRACEJ Jan JK IMPOL st. dečki -34
38 GREGORČIČ Lana JK OLIMPIJA KRMELJ st. deklice -40
39 HAROJ Timon ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -55
40 HERCOG Rene JK BRANIK BROKER st. dečki -66
41 HERKOVIČ Nace JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki -42
42 HORVAT Marko ŠD TATAMI st. dečki -55
43 HORVAT Nika JK 15.MAJ MAREZIGE st. deklice +63
44 HOČEVAR Vid JK GOLOVEC st. dečki -38
45 HRIBERNIK Ines JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. deklice -36
46 HRUSTEL Nuša JK SHIDO st. deklice -57
47 IMRE Nino JK LENDAVA st. dečki -46
48 IVEZIČ KATARINA TVD PART. LJUTOMER st. deklice -32
49 JAKLIČ Tina JK SOKOL st. deklice -44
50 JANKOVIČ Miha JK BEŽIGRAD st. dečki -50
51 JASENC Tilen JK BEŽIGRAD st. dečki -46
52 JELAŠ VID JK VELENJE st. dečki -50
53 JELENKO Tadej JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki -34
54 JORDAN Matic JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki -38
55 JURŠINIČ Maj JK IVO REYA st. dečki -60
56 JUSTIN Eva JK Z'DEŽELE SANKAKU st. deklice -40
57 KAC ANDRAŽ JK RAVNE st. dečki -60
58 KAIZER Žan JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki -66
59 KASTELIC Tom JK BEŽIGRAD st. dečki -38
60 KASTELIC Edvard JK GOLOVEC st. dečki -42
61 KAVČIČ Leon ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -38
62 KLEP ŽIGA JK SHIDO st. dečki +66
63 KOCIJAN Andrej JK BEŽIGRAD st. dečki -42
64 KODELA Jaka ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -66
65 KOJC Kira ŠD POLYTEAM st. deklice -32
66 KOKALJ Gašper JK Žiri st. dečki -34
67 KOLAR Staša JK BEŽIGRAD st. deklice -57
68 KOLBL Timotej JK GOLOVEC st. dečki -34
69 KOLEDNIK LAN JK BRANIK BROKER st. dečki -42
70 KOLŠEK Tijan JK IVO REYA st. dečki -34
71 KOVAČ Aljaž JK LENDAVA st. dečki -55
72 KOVAČ Tina JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. deklice -36
73 KOVAČ Tamara JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. deklice -63
74 KOČMAN Leonard JK BEŽIGRAD st. dečki -50
75 KOŠEC Miha ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -42
76 KOŠIR Žan JK IMPOL st. dečki -42
77 KRAJZEL Mark TVD PARTIZAN JESENICE st. dečki -46
78 KRAMAR ANITA JK SHIDO st. deklice -36
79 KRIČEJ SEAN JK RAVNE st. dečki +66
80 KUGOVNIK BREGEŠ Andraž JK RAVNE st. dečki -55
81 KUHAR URBAN JK VELENJE st. dečki -50
82 KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTA st. dečki -38
83 LAH Nina JK GOLOVEC st. deklice -63
84 LAMBERGAR Pia JK KAMNIK st. deklice -63
85 LAURA Filip JK DRAVA PTUJ st. dečki +66
86 LEBURIČ Dejan JK GOLOVEC st. dečki -60
87 LEVIČAR Benjamin ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -50
88 LINDNER Hana JK Z'DEŽELE SANKAKU st. deklice -63
89 LIPOVAC Mark JK GOLOVEC st. dečki -66
90 LIPUŠ Lino KBV LENDAVA st. dečki -42
91 LONČAR Nik JK IMPOL st. dečki -60
92 LUKEK Jernej JK OLIMPIJA KRMELJ st. dečki -50
93 LUNEŽNIK Vid JK MURSKA SOBOTA st. dečki -46
94 MARGUČ Tim JK BEŽIGRAD st. dečki -42
95 MARIČ Aljoša KBV LENDAVA st. dečki -46
96 MARČETA Sergej JK IZOLA st. dečki -55
97 MEHIČ Benjamin JK SOKOL st. dečki -66
98 MERVIČ Katarina JK TRIGLAV KRANJ st. deklice -57
99 MEZNARIČ Nejc ŠD PRLEŠKA JUDO ŠOLA st. dečki -50
100 MIHALJEVIĆ Anamaria ŠD POLYTEAM st. deklice -40
101 MIKAC Nika JK BEŽIGRAD st. deklice -48
102 MIKOLA Tim JK Z'DEŽELE SANKAKU st. dečki -42
103 MILANOVIČ Peter TVD PARTIZAN JESENICE st. dečki -42
104 MILIĆEVIĆ Aleksander JK OLIMPIJA st. dečki -50
105 MIMIĆ Dušan JK BEŽIGRAD st. dečki -66
106 MLINAR Ana JK GOLOVEC st. deklice -48
107 MRMOLJA Aleksej JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki -46
108 MUNDA Evelin JK DRAVA PTUJ st. deklice -32
109 NORČIČ Nicki JK OLIMPIJA KRMELJ st. deklice -57
110 OBLAK Andraž ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -55
111 OBRAN Jure ŠD BUSHIDO st. dečki -38
112 OGRAJENŠEK Anna Marie JK Z'DEŽELE SANKAKU st. deklice -40
113 OPAŠKAR Tin JK OLIMPIJA st. dečki -50
114 OPRČKAL LENART JK SHIDO st. dečki -38
115 PAL Nika KBV LENDAVA st. deklice -44
116 PAVLETIČ Pia JK IVO REYA st. deklice -52
117 PERBIL Manja ŠD GIB ŠIŠKA st. deklice -44
118 PEULIĆ Filip JK GOLOVEC st. dečki -50
119 PEČNIK Nace JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki -46
120 PLEČKO David JK BEŽIGRAD st. dečki -42
121 PODGORELEC Luka KBV LENDAVA st. dečki -34
122 POGAČAR Jaka JK BEŽIGRAD st. dečki -46
123 POLAJŽER Hana JK BEŽIGRAD st. deklice -63
124 POLOVŠAK ADRIJANA JK RAVNE st. deklice -63
125 PORČIĆ Mirela JK 15.MAJ MAREZIGE st. deklice -48
126 POTOČNIK Ana TVD PART. LJUTOMER st. deklice -52
127 POČERVINA Žiga JK BEŽIGRAD st. dečki +66
128 POČERVINA Miha JK BEŽIGRAD st. dečki -50
129 PROSENIK Jernej Peter ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -55
130 PRUNK Nik JK 15.MAJ MAREZIGE st. dečki -50
131 PUNGERŠEK NEJC JK BEŽIGRAD st. dečki -42
132 PUŠLAR Luka Jože JK BEŽIGRAD st. dečki -50
133 RADIČ SUBAN Andraž JK KOPER st. dečki -60
134 RAUH Žan ŠD BUSHIDO st. dečki -66
135 RAVNJAK KUŽELJ LOVRO JK IMPOL st. dečki -55
136 RAZINGAR Jernej TVD PARTIZAN JESENICE st. dečki -42
137 REK LOVRO JK RAVNE st. dečki -55
138 RIBIČ Anja JK OLIMPIJA KRMELJ st. deklice -48
139 RIHTARIČ Manuela JK DRAVA PTUJ st. deklice -44
140 ROGELJ Maks ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -42
141 ROMIH-JELENC Zarja JK ŽELEZNIČAR st. deklice -48
142 ROZMAN MUHA Tjaša JK BEŽIGRAD st. deklice -36
143 ROŽAC MARK JK IZOLA st. dečki +66
144 RUDOLF Miha TVD PART. LJUTOMER st. dečki -50
145 SCHWEIGER Nika JK BEŽIGRAD st. deklice +63
146 SEDMAK Jerca JK BEŽIGRAD st. deklice -40
147 SKELA Nejc JK IMPOL st. dečki +66
148 SLAMIČ Tibor JK GORICA st. dečki -46
149 SOKAČ Megi JK OLIMPIJA KRMELJ st. deklice -36
150 SREBOTNIK GREGOR Tim JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki -34
151 STOJKO Valentin JK IMPOL st. dečki -34
152 STOPINŠEK Urh JK IVO REYA st. dečki -50
153 STRAŽAR Maks JK BEŽIGRAD st. dečki -50
154 STRLE Martin JK GOLOVEC st. dečki -66
155 SVETEC ADELINA JK RAVNE st. deklice -40
156 TACAR Ambrož ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -60
157 TEŠANOVIĆ Luka JK BEŽIGRAD st. dečki -34
158 TKALČEC Mark ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -46
159 TROPAN Luka JK IMPOL st. dečki -50
160 VAJDA NEJC TVD PART. LJUTOMER st. dečki -60
161 VANTUR Niki JK IMPOL st. dečki -50
162 VELENŠEK Pika JK Z'DEŽELE SANKAKU st. deklice -44
163 VETRIH Matija JK RAVNE st. dečki -60
164 VOGRIN Jure JK DRAVA PTUJ st. dečki +66
165 VOVK TINA JK OLIMPIJA st. deklice -40
166 VRAZ Maks JK BEŽIGRAD st. dečki -55
167 VREČAR Žiga JK BEŽIGRAD st. dečki -46
168 VUČINA Mitja JK DRAVA PTUJ st. dečki -46
169 ZADRAVEC Gabriel TVD PART. LJUTOMER st. dečki -38
170 ZMAZEK Niki ŠD PRLEŠKA JUDO ŠOLA st. dečki -34
171 ČERNE Dominik JK 15.MAJ MAREZIGE st. dečki -46
172 ČREŠOVNJAK ALJA TVD PART. LJUTOMER st. deklice -40
173 ŠAVRON Luka JK 15.MAJ MAREZIGE st. dečki -66
174 ŠEGA Blaž JK IMPOL st. dečki -50
175 ŠERJAK Jan ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -66
176 ŠIMENC Ana JK TRIGLAV KRANJ st. deklice +63
177 ŠINDIČ Gašper JK BEŽIGRAD st. dečki -38
178 ŠKAFAR Anja KBV LENDAVA st. deklice -52
179 ŠKRABL Ana JK BEŽIGRAD st. deklice -32
180 ŠPENGER DOMEN JK RAVNE st. dečki -46
181 ŠPILJAR Evita JK Z'DEŽELE SANKAKU st. deklice -63
182 ŠPILJAR Laura JK Z'DEŽELE SANKAKU st. deklice +63
183 ŠTERMAN Diana TVD PART. LJUTOMER st. deklice -40
184 ŠTOBER URH JK VELENJE st. dečki -46
185 ŠTRAUS ŽIGA JK BRANIK BROKER st. dečki -34
186 ŽAUCER Mark ŠD TATAMI st. dečki -38
187 ŽIDO David JK MURSKA SOBOTA st. dečki -34
188 ŽLAHTIČ Žiga JK BEŽIGRAD st. dečki -60