-34st. dečki
1 ŽIDO David JK MURSKA SOBOTA
2 KOKALJ Gašper JK ŽIRI
3 PODGORELEC Luka KBV LENDAVA
3 JELENKO Tadej JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 BANFI Bine JK MURSKA SOBOTA
5 ŠTRAUS ŽIGA JK BRANIK MARIBOR
7 BOLKO Urban JK IMPOL
7 KOLBL Timotej JK GOLOVEC
-38st. dečki
1 KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTA
2 JORDAN Matic JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 KAVČIČ Leon ŠD GIB ŠIŠKA
3 ŠINDIČ Gašper JK BEŽIGRAD
5 CHARLESWORTH Christopher JK BEŽIGRAD
5 HOČEVAR Vid JK GOLOVEC
7 OBRAN Jure ŠD BUSHIDO
7 KASTELIC Tom JK BEŽIGRAD
-42st. dečki
1 PLEČKO David JK BEŽIGRAD
2 MARGUČ Tim JK BEŽIGRAD
3 RAZINGAR Jernej TVD PARTIZAN JESENICE
3 KOŠEC Miha ŠD GIB ŠIŠKA
5 DENŠA Luka KBV LENDAVA
5 HERKOVIČ Nace JK ACRON SLOVENJ GRADEC
7 BERGANT Filip Evgen ŠD GIB ŠIŠKA
7 EMERŠIČ Blaž ŠD PRLEŠKA JUDO ŠOLA
-46st. dečki
1 MARIČ Aljoša KBV LENDAVA
2 TKALČEC Mark ŠD GIB ŠIŠKA
3 LUNEŽNIK Vid JK MURSKA SOBOTA
3 ŠTOBER URH JK VELENJE
5 KRAJZEL Mark TVD PARTIZAN JESENICE
5 POGAČAR Jaka JK BEŽIGRAD
7 MRMOLJA Aleksej JK ACRON SLOVENJ GRADEC
7 PEČNIK Nace JK ACRON SLOVENJ GRADEC
-50st. dečki
1 TROPAN Luka JK IMPOL
2 LUKEK Jernej JK OLIMPIJA KRMELJ
3 PUŠLAR Luka Jože JK BEŽIGRAD
3 KUHAR URBAN JK VELENJE
5 MILIĆEVIĆ Aleksander JK OLIMPIJA
5 STRAŽAR Maks JK BEŽIGRAD
7 PRUNK Nik JK 15.MAJ MAREZIGE
7 POČERVINA Miha JK BEŽIGRAD
-55st. dečki
1 REK LOVRO JK RAVNE
2 KUGOVNIK BREGEŠ Andraž JK RAVNE
3 PROSENIK Jernej Peter ŠD GIB ŠIŠKA
3 VRAZ Maks JK BEŽIGRAD
5 HORVAT Marko ŠD TATAMI
5 MARČETA Sergej JK IZOLA
7 OBLAK Andraž ŠD GIB ŠIŠKA
7 HAROJ Timon ŠD GIB ŠIŠKA
-60st. dečki
1 KAC ANDRAŽ JK RAVNE
2 VETRIH Matija JK RAVNE
3 ŽLAHTIČ Žiga JK BEŽIGRAD
3 BALANTIČ Lan JK KAMNIK
5 JURŠINIČ Maj JK IVO REYA
5 SPAHIČ Aljaž JK BEŽIGRAD
7 VAJDA NEJC TVD PART. LJUTOMER
7 DEBELJAK Žiga JK BEŽIGRAD
-66st. dečki
1 KAIZER Žan JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2 CIGLAR MIHA JK VELENJE
3 LIPOVAC Mark JK GOLOVEC
3 GAŠPARIČ Nande ŠD GIB ŠIŠKA
5 STRLE Martin JK GOLOVEC
5 RAUH Žan ŠD BUSHIDO
7 MEHIČ Benjamin JK SOKOL
7 MIMIĆ Dušan JK BEŽIGRAD
+66st. dečki
1 POČERVINA Žiga JK BEŽIGRAD
2 KRIČEJ SEAN JK RAVNE
3 OMERAGIČ Blaž JK APOLON MARIBOR
3 LAURA Filip JK DRAVA PTUJ
5 SKELA Nejc JK IMPOL
5 KLEP ŽIGA JK SHIDO
7 VOGRIN Jure JK DRAVA PTUJ
7 ERKER Rene JK IMPOL
-32st. deklice
1 ŠKRABL Ana JK BEŽIGRAD
2 BERNARD Urška JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 MUNDA Evelin JK DRAVA PTUJ
4 KOJC Kira ŠD POLYTEAM
5 IVEZIČ KATARINA TVD PART. LJUTOMER
-36st. deklice
1 ROZMAN MUHA Tjaša JK BEŽIGRAD
2 BAČANI Anamarija JK BEŽIGRAD
3 KOVAČ Tina JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 KRAMAR ANITA JK SHIDO
5 HRIBERNIK Ines JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 SOKAČ Megi JK OLIMPIJA KRMELJ
7 BEVC SARA JK IMPOL
-40st. deklice
1 DOBRIN Nina JK OLIMPIJA
2 VOVK TINA JK OLIMPIJA
3 ŠTERMAN Diana TVD PART. LJUTOMER
3 GREGORČIČ Lana JK OLIMPIJA KRMELJ
5 OGRAJENŠEK Anna Marie JK Z'DEŽELE SANKAKU
5 ČAGRAN Eva JK GORIŠNICA
7 SVETEC ADELINA JK RAVNE
7 SEDMAK Jerca JK BEŽIGRAD
-44st. deklice
1 VELENŠEK Pika JK Z'DEŽELE SANKAKU
2 PERBIL Manja ŠD GIB ŠIŠKA
3 PAL Nika KBV LENDAVA
3 MAZOVEC URŠULA JK APOLON MARIBOR
5 RIHTARIČ Manuela JK DRAVA PTUJ
5 AMBROŽIČ Asja JK TRIGLAV KRANJ
7 JAKLIČ Tina JK SOKOL
7 GROBOVŠEK Kaia JK BEŽIGRAD
-48st. deklice
1 MIKAC Nika JK BEŽIGRAD
2 ACCETTO VRANAC Neva ŠD GIB ŠIŠKA
3 CVIRN Larisa JK IMPOL
3 DOKL ŽIVA JK VELENJE
5 ROMIH-JELENC Zarja JK ŽELEZNIČAR
5 RIBIČ Anja JK OLIMPIJA KRMELJ
7 PORČIĆ Mirela JK 15.MAJ MAREZIGE
7 MLINAR Ana JK GOLOVEC
-52st. deklice
1 PAVLETIČ Pia JK IVO REYA
2 BUTKOVIČ Maya JK KOPER
3 POTOČNIK Ana TVD PART. LJUTOMER
4 ŠKAFAR Anja KBV LENDAVA
-57st. deklice
1 KOLAR Staša JK BEŽIGRAD
2 ALENABI Azin JK BEŽIGRAD
3 NORČIČ Nicki JK OLIMPIJA KRMELJ
3 GRABAR Pia JK Z'DEŽELE SANKAKU
5 DETELA ANA -NUŠA JK SHIDO
5 HRUSTEL Nuša JK SHIDO
7 MERVIČ Katarina JK TRIGLAV KRANJ
-63st. deklice
1 LAH Nina JK GOLOVEC
2 POLAJŽER Hana JK BEŽIGRAD
3 ŠPILJAR Evita JK Z'DEŽELE SANKAKU
3 KOVAČ Tamara JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 LINDNER Hana JK Z'DEŽELE SANKAKU
5 LAMBERGAR Pia JK KAMNIK
7 DROBNAK Lana JK GORIŠNICA
7 LEVANIČ Nuša JK GORIŠNICA
+63st. deklice
1 SCHWEIGER Nika JK BEŽIGRAD
2 ŠIMENC Ana JK TRIGLAV KRANJ
3 ŠPILJAR Laura JK Z'DEŽELE SANKAKU
3 HORVAT Nika JK 15.MAJ MAREZIGE
5 AVMEDOSKA Hatidza JK IZOLA
5 ŠKERJANEC Ana JK GORIŠNICA