# TEKMOVALEC KLUB KATEGORIJA
1 ACCETTO VRANAC Neva ŠD GIB ŠIŠKA st. deklice -52
2 AHEJ Luka JK IMPOL ml. dečki -46
3 ANTUNOVIĆ Tonći Dalmacijacement st. dečki -46
4 ANŽELAK Matej JK RAVNE ml. kadeti -50
5 ARKO Arne ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki -42
6 AVMEDOSKA Hatidza JK IZOLA st. deklice +63
7 BAJUK Tia Kaja ŠD GIB ŠIŠKA ml. deklice -40
8 BANFI Bine JK MURSKA SOBOTA st. dečki -34
9 BELAJ NEJC JK RAVNE ml. dečki -32
10 BENTI Ivan Judo Bergamo ml. kadeti -46
11 BENČINA Bor ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -60
12 BERLOT GAL JK RAVNE ml. dečki -35
13 BILIČ Aleksandra JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. deklice -40
14 BOHINC Dora ŠD GIB ŠIŠKA ml. kadetinje -70
15 BOLKO Urban JK IMPOL st. dečki -34
16 BONACIN Šime Dalmacijacement st. dečki -55
17 BONFADINI Nicolo Judo Bergamo ml. dečki -27
18 BOŠNIK Leon JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. kadeti -73
19 BRAOVAC Luka Split ml. kadeti -81
20 BROD Žiga JK BEŽIGRAD ml. kadeti -66
21 BRODEJ Klara JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. deklice +52
22 BULIĆ Branko Split st. dečki +66
23 CAPAN Bruno st. dečki -50
24 CHORNAK Mykola Uzgorod ml. kadeti -46
25 CIGLARIČ Matej ŠD PRLEŠKA JUDO ŠOLA st. dečki -42
26 CIGLER Lina JK RAVNE ml. deklice -30
27 CVEK Lan JK IVO REYA ml. dečki -46
28 CVIRN Larisa JK IMPOL st. deklice -52
29 CVJETKO Lara Lika Zagreb ml. kadetinje -48
30 DAJČAR Nika TVD PART. LJUTOMER ml. kadetinje -57
31 DELIĆ Marko Proleter Zrenjanin st. dečki -66
32 DI STEFANO Alessandro Judo Bergamo ml. dečki -35
33 DOMOTORFFY Tomislav Profectus Samobor st. dečki -46
34 DRAGO Edoardo Judo Bergamo ml. dečki -32
35 DROBAC Lana Split ml. kadetinje -52
36 DUGANDŽIĆ Marino Borsa st. dečki -42
37 DVORŠIČ Vanesa JK ŽELEZNIČAR st. deklice -57
38 DŽAFEROVIČ Amar JK KRŠKO ml. kadeti +81
39 DŽAMBAS Martin JK RAVNE ml. kadeti -73
40 EMERŠIČ Blaž ŠD PRLEŠKA JUDO ŠOLA st. dečki -42
41 FERENCEK Mitja JK LENDAVA ml. kadeti -42
42 FERRARI Daniele Judo Bergamo ml. dečki -35
43 FIDERŠEK Gregor JK IMPOL ml. dečki -46
44 FILIPIČ Matija JK DUPLEK ml. dečki -55
45 FILIPIČ Hana JK RAVNE ml. deklice -30
46 FURST ČRTANEC Tobias JK BEŽIGRAD ml. dečki -35
47 GATTONI Daniele Judo Bergamo ml. kadeti -55
48 GHISLANZONI Martina Judo Bergamo st. deklice -36
49 GREGORC Timi JK ŽELEZNIČAR ml. dečki -35
50 GREGORC Mark JK GOLOVEC ml. kadeti -73
51 GUNTHER Matija JK RAVNE st. dečki -42
52 HAFIZOVIĆ Borut st. dečki -42
53 HAROJ Timon ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -55
54 HERKOVIČ Nace JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki -42
55 HOLER Filip st. dečki -42
56 HORVAT Nika JK 15.MAJ MAREZIGE st. deklice +63
57 HORVATIČ David JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. kadeti -66
58 HOSTIČ DAVID JK VELENJE ml. kadeti +81
59 HRIBAR Anej ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. dečki +55
60 HRIBERNIK Ines JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. deklice -36
61 HRKEC Antonio Profectus Samobor st. dečki -34
62 HRKEC Dora Profectus Samobor ml. deklice -44
63 HROVATIČ Hana JK IVO REYA ml. deklice -40
64 HUŠIĆ Benjamin JK GOLOVEC st. dečki -50
65 IGNACOVA Slavka Vranov nad Toplou ml. kadetinje -63
66 IHNATOVA Katarina Vranov nad Toplou ml. kadetinje +70
67 IHNATOVA Petra Vranov nad Toplou st. deklice -52
68 ILLARION Sergej Uzgorod ml. dečki -50
69 IMRE Nino JK LENDAVA st. dečki -50
70 INDOF Urban JK BEŽIGRAD ml. kadeti -46
71 JAZBEC TRPKOVA Sofia JK GOLOVEC ml. deklice -40
72 JEHART Matej JK RAVNE ml. kadeti -55
73 JELAŠ VID JK VELENJE st. dečki -50
74 JELENKO Tadej JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki -34
75 JEROMEL Neli JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. deklice -33
76 JEZERŠEK Anže JK 15.MAJ MAREZIGE ml. dečki -35
77 JOCOVIĆ Petar Onogošt st. dečki -46
78 JORDAN Gašper JK RAVNE st. dečki -50
79 JOZELJIĆ Mario Borsa st. dečki -46
80 JUG Primož JK IMPOL ml. dečki -35
81 JURKOVIĆ Josip st. dečki -42
82 JURKOVIČ Marko ŠD GIB ŠIŠKA ml. kadeti -66
83 KAC Adam JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki -38
84 KAC ANDRAŽ JK RAVNE st. dečki -60
85 KAIZER Žan JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki -66
86 KAJZER Kaja JK BEŽIGRAD ml. kadetinje -52
87 KAMENIK MATIC JK RAVNE ml. dečki -38
88 KAMENIK MIHA JK RAVNE ml. dečki -42
89 KARAČIĆ Barbara Lika Zagreb st. deklice -52
90 KASTELIC Edvard JK GOLOVEC st. dečki -42
91 KASTRATOVIČ Vukan Novi Beograd st. dečki -50
92 KAVNIK Vid JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. dečki -55
93 KAVČIČ Jaka JK BEŽIGRAD ml. kadeti -55
94 KECOJEVIĆ Vasko Onogošt st. dečki -46
95 KELAVA Goran JK BEŽIGRAD ml. kadeti -46
96 KELC Tim JK ŽELEZNIČAR ml. kadeti +81
97 KHREBTAN Mark Uzgorod ml. dečki -50
98 KITEK Matic JK KRŠKO st. dečki -38
99 KLARIĆ Andrija Profectus Samobor ml. kadeti -42
100 KLINČAR JANEZ JK OPLOTNICA ml. dečki -42
101 KLOPČIČ Urh ŠD GIB ŠIŠKA ml. kadeti -46
102 KOJC Kira ŠD POLYTEAM st. deklice -32
103 KOKOTOVIČ Staš JK DUPLEK ml. kadeti -46
104 KOLBL Timotej JK GOLOVEC st. dečki -34
105 KOLŠEK Tilen JK IVO REYA ml. kadeti -55
106 KOLŠEK Tijan JK IVO REYA st. dečki -34
107 KOMIČ Klavdij ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -42
108 KOSTANDINOVIĆ Marko ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. dečki -46
109 KOSTANJŠEK ŽAN JK OPLOTNICA ml. dečki +55
110 KOVAČ Aljaž JK LENDAVA st. dečki -60
111 KOVAČ Tamara JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. deklice -63
112 KOVAČ Tina JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. deklice -40
113 KOŠEC Miha ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -42
114 KOŠTIĆ Valentin ŠD GIB ŠIŠKA ml. kadeti -55
115 KRALJIČ David JK DUPLEK ml. kadeti +81
116 KRIVC Nika JK MUTA st. deklice -36
117 KRIVEC Klemen JK RAVNE ml. kadeti -60
118 KRIČEJ SEAN JK RAVNE st. dečki +66
119 KRIŠTO Iva Dalmacijacement ml. deklice -40
120 KRIŠTO Katarina Dalmacijacement ml. kadetinje -57
121 KRIŠTO Katarina Dalmacijacement st. deklice -57
122 KUHAR URBAN JK VELENJE st. dečki +66
123 KUHAR URBAN JK VELENJE st. dečki -66
124 KUHAR URBAN JK VELENJE st. dečki -50
125 KUHELNIK Alen JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. kadeti -81
126 LABOVA Dorota Vranov nad Toplou ml. deklice -40
127 LAH Nina JK GOLOVEC st. deklice -63
128 LAH Julijan JK GOLOVEC ml. dečki -32
129 LAMBERGAR Pia JK KAMNIK st. deklice -63
130 LANG DAVID JK MURSKA SOBOTA ml. dečki -42
131 LAZNIK Tea JK VELENJE ml. kadetinje -63
132 LENARTIČ Michael JK IMPOL ml. dečki -50
133 LEVIČAR Benjamin ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -50
134 LINDIĆ Marija Profectus Samobor ml. kadetinje -48
135 LINDIĆ Ivan Profectus Samobor ml. dečki -42
136 LIPOVAC Leon JK GOLOVEC ml. dečki -38
137 LIPOVAC Mark JK GOLOVEC st. dečki +66
138 LJUBIĆ Ana Dalmacijacement ml. kadetinje +70
139 LONČAR Nik JK IMPOL st. dečki -60
140 LUDOŠKI Dušan Proleter Zrenjanin ml. kadeti -66
141 LUDVIK Lia JK DUPLEK ml. kadetinje -63
142 LUKAČ Branko Partizan Kikinda ml. dečki -29
143 LUKAČ Jan JK MURSKA SOBOTA ml. kadeti -55
144 LUNEŽNIK Vid JK MURSKA SOBOTA st. dečki -46
145 MAGDIČ Nina JK KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU ml. kadetinje -52
146 MAHMUTOVIČ Tian JK Z'DEŽELE SANKAKU ml. dečki -38
147 MAJCEN Marsel TVD PART. LJUTOMER ml. kadeti -81
148 MALOVRH Ana ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. deklice -44
149 MANDAC Petar st. dečki -50
150 MARGUČ Tim JK BEŽIGRAD st. dečki -46
151 MARIČ Urban JK VELENJE ml. kadeti -60
152 MARKOJA Jure JK LENDAVA ml. kadeti -73
153 MARTINJAŠ Frane Duga Resa st. dečki -38
154 MARČETA Sergej JK IZOLA st. dečki -55
155 MARČETA Ana JK IZOLA ml. deklice -44
156 MECILOŠEK Juš JK BEŽIGRAD ml. kadeti -60
157 MEDVED Tjaž JK VELENJE ml. dečki -46
158 MEDVED Rok JK VELENJE ml. dečki -29
159 MEHLE KOSTREVC Živa JK GOLOVEC ml. kadetinje -70
160 MEZNARIČ Nejc ŠD PRLEŠKA JUDO ŠOLA st. dečki -50
161 MIHOLIČ Mia JK DUPLEK ml. deklice -33
162 MIKAC Nika JK BEŽIGRAD st. deklice -52
163 MIKOVA Viktoria Vranov nad Toplou ml. kadetinje -57
164 MILANOV Đorđe Novi Beograd st. dečki -46
165 MILEKIĆ Milica Proleter Zrenjanin ml. kadetinje -63
166 MILUTIN Marko Proleter Zrenjanin ml. dečki -46
167 MINGHINI Riccardo Judo Bergamo st. dečki -42
168 MISTRI Thomas Judo Bergamo ml. dečki -29
169 MITSODA Roman Uzgorod st. dečki +66
170 MIĆIĆ Luka Partizan Kikinda ml. dečki -38
171 MIĆIĆ Marko Partizan Kikinda ml. dečki -42
172 MLINARIČ Nejc JK LENDAVA ml. kadeti -60
173 MOLDVAI Danijel Partizan Kikinda ml. dečki -35
174 MOMIROV Relja Proleter Zrenjanin st. dečki -38
175 MOMIROV Vuk Proleter Zrenjanin ml. dečki -27
176 MOZZANICA Leonardo Judo Bergamo ml. dečki -38
177 MRVALJEVIĆ Balaša Onogošt ml. dečki -42
178 MUDNIĆ Joško Split ml. dečki -35
179 MURKO Urška JK ŽELEZNIČAR ml. deklice +52
180 MUTAVDŽIĆ David Partizan Kikinda ml. dečki -42
181 NADOBA David Partizan Kikinda ml. dečki -46
182 NAKATA Lucija Profectus Samobor st. deklice -44
183 NALETILIĆ Marija Borsa st. deklice -44
184 NIKIĆ NIKOLA Onogošt ml. kadeti -73
185 NOVKOVIĆ David Lika Zagreb ml. kadeti -55
186 OBLAK Zoja ŠD GIB ŠIŠKA ml. deklice -36
187 OBLAK Andraž ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -60
188 OGRIZEK urh JK OPLOTNICA ml. dečki -32
189 OGRIČ Sara JK BEŽIGRAD st. deklice -40
190 OPALENYK Svitlana Uzgorod ml. kadetinje -57
191 OSLAKOVIČ Rok JK BEŽIGRAD ml. kadeti -60
192 OZMEC Miha JK BEŽIGRAD ml. kadeti -55
193 PANTIĆ Nemanja Partizan Kikinda st. dečki -50
194 PAPA Jure Duga Resa ml. dečki -38
195 PAVLETIČ Pia JK IVO REYA st. deklice -52
196 PAVLICA Viktor Lika Zagreb ml. kadeti -81
197 PAŠAGIČ Tarik JK VELENJE ml. kadeti -73
198 PEKLAJ LAN ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. dečki -38
199 PERBIL Manja ŠD GIB ŠIŠKA st. deklice -44
200 PERKUŠIĆ Luka Split ml. dečki -42
201 PEROVNIK Nuša JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. kadetinje -48
202 PEULIĆ Filip JK GOLOVEC st. dečki -50
203 PEČEK DORA Dugave st. deklice -40
204 PEČNIK Nace JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki -46
205 PEČOLER Neža JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. deklice +52
206 PIPUŠ Rok JK BEŽIGRAD ml. kadeti -55
207 PLANTARIČ Jakob JK KAMNIK ml. dečki -50
208 PLESNIK ZUPANC Vid JK IVO REYA ml. dečki -38
209 PLEČKO David JK BEŽIGRAD st. dečki -42
210 PODJAVERŠEK Tadej JK RAVNE ml. kadeti -42
211 POGOREVC Rok JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. kadeti +81
212 POLOVŠAK ADRIJANA JK RAVNE st. deklice +63
213 POPOVIĆ Uroš Novi Beograd st. dečki -60
214 POČERVINA Žiga JK BEŽIGRAD st. dečki +66
215 POČERVINA Miha JK BEŽIGRAD st. dečki -50
216 POČUČA Miloš Novi Beograd st. dečki -50
217 PRELEC Mia Profectus Samobor ml. kadetinje -63
218 PUŠIĆ Domagoj Borsa st. dečki -38
219 PUŠNIK VID JK VELENJE ml. dečki -38
220 PŠENIČNJAK Tena Profectus Samobor st. deklice -32
221 RADAČIĆ Petar Dalmacijacement ml. dečki +55
222 RADOVIĆ Petar Onogošt st. dečki -34
223 RANC Saša JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. kadetinje -52
224 REK LOVRO JK RAVNE st. dečki -55
225 RISTIĆ Nemanja Proleter Zrenjanin ml. dečki -42
226 ROMIH-JELENC Zarja JK ŽELEZNIČAR st. deklice -52
227 ROZIĆ Lana Borsa st. deklice -40
228 ROZMAN MUHA Tjaša JK BEŽIGRAD st. deklice -36
229 ROZMAN MUHA Manca JK BEŽIGRAD ml. kadetinje -48
230 ROŽAC MARK JK IZOLA st. dečki +66
231 SEDEU Jure ŠD GIB ŠIŠKA ml. kadeti -50
232 SEITL Lovro JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. kadeti -55
233 SEKOLONIK Vid JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. kadeti -50
234 SENICA Nace JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. dečki -50
235 SERTIĆ Diana Profectus Samobor st. deklice -36
236 SIKOŠEK Gaber ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki -42
237 SKELA Nejc JK IMPOL st. dečki +66
238 SMAGIN Lev Vranov nad Toplou ml. kadeti -55
239 SREBOTNIK GREGOR Tim JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki -34
240 STOPINŠEK Urh JK IVO REYA st. dečki -50
241 STRAHOVNIK Anže JK RAVNE ml. kadeti -46
242 STRLE Martin JK GOLOVEC st. dečki -66
243 SUNARA Laura Profectus Samobor ml. kadetinje -57
244 SUROVINA DVORNIK Fiona JK RAVNE ml. deklice -44
245 TACAR Ambrož ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -66
246 TAVČAR Zarja ŠD GIB ŠIŠKA ml. kadetinje -57
247 TEPEJ Urban JK VELENJE ml. kadeti -66
248 TERTINEK Maruša JK DUPLEK ml. deklice -36
249 TIHI MATEO Duga Resa ml. dečki -50
250 TOMAS-KOSIJER Hana Duga Resa ml. kadetinje -52
251 TOMAŽIČ andreja JK OPLOTNICA ml. kadetinje +70
252 TOPOLINJAK Gašper JK RAVNE st. dečki -66
253 TORRE ROKO Dugave st. dečki -34
254 TOT Borna Profectus Samobor ml. dečki -32
255 TOT Luka Profectus Samobor ml. kadeti -60
256 TRILER Žan JK GOLOVEC ml. dečki -38
257 TROGRLIĆ Tihana Split ml. kadetinje -63
258 TROPAN Luka JK IMPOL st. dečki -55
259 VAJDA NEJC TVD PART. LJUTOMER st. dečki -60
260 VELER Anže JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. kadeti -55
261 VELIKOKLAD Denis Uzgorod ml. kadeti -73
262 VELJKOVIČ Stefan JK BEŽIGRAD ml. kadeti -60
263 VERČKOVNIK Žiga JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. dečki -50
264 VETRIH Matija JK RAVNE st. dečki -60
265 VEZJAK Peter JK BRANIK BROKER ml. kadeti -81
266 VEZJAK Jaro JK BRANIK BROKER ml. kadeti -81
267 VINDŠNURER Luka JK GOLOVEC ml. dečki -50
268 VIRAG MITJA TVD PART. LJUTOMER ml. kadeti -50
269 VISMARA Alice Judo Bergamo ml. deklice -30
270 VODUŠEK Žan luka JK GOLOVEC st. dečki +66
271 VREČAR Žiga JK BEŽIGRAD st. dečki -46
272 YANKOVSKYY Andrej JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. kadeti -60
273 ZADRAVEC Gašper JK LENDAVA ml. kadeti -50
274 ZADRAVEC Gabriel TVD PART. LJUTOMER st. dečki -38
275 ZAVEC Luka JK BEŽIGRAD ml. kadeti -46
276 ZEBIĆ Bruno Dalmacijacement ml. kadeti -55
277 ZMAZEK Niki ŠD PRLEŠKA JUDO ŠOLA st. dečki -34
278 ČUKA Maks JK BEŽIGRAD st. dečki -38
279 ČVORO Aljoša Borsa st. dečki -38
280 ŠINDIČ Gašper JK BEŽIGRAD st. dečki -38
281 ŠINKOVEC Lucija Profectus Samobor ml. kadetinje -63
282 ŠINKOVEC Patrik Profectus Samobor ml. dečki -38
283 ŠITIĆ Želimir Lika Zagreb st. dečki -50
284 ŠIŠKO Tomaž ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki +55
285 ŠKALEC Nikola Profectus Samobor ml. dečki -38
286 ŠKRABL Ana JK BEŽIGRAD st. deklice -36
287 ŠKRAPEC Marko Profectus Samobor ml. kadeti -55
288 ŠPENGER DOMEN JK RAVNE st. dečki -46
289 ŠTEFANIČ Dane JK 15.MAJ MAREZIGE st. dečki -42
290 ŠTENGL Lorena Profectus Samobor ml. kadetinje -70
291 ŠTIMAC ELA Dugave st. deklice -57
292 ŠTINJEK Benjamin JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. dečki -55
293 ŠTOBER URH JK VELENJE st. dečki -46
294 ŠTUHEC Maša JK KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU ml. kadetinje +70
295 ŠULIGOJ Manca ŠD GIB ŠIŠKA ml. kadetinje -57
296 ŠUMJERGA Dorijan Dalmacijacement ml. dečki -38
297 ŠUŠKOVIĆ Marko JK GOLOVEC ml. dečki -42