-42ml. kadeti
1 PODJAVERŠEK Tadej JK RAVNE
2 FERENCEK Mitja JK LENDAVA
3 KLARIĆ Andrija Profectus Samobor
-46ml. kadeti
1 KELAVA Goran JK BEŽIGRAD
2 KOKOTOVIČ Staš JK DUPLEK
3 INDOF Urban JK BEŽIGRAD
3 CHORNAK Mykola Uzgorod
5 KLOPČIČ Urh ŠD GIB ŠIŠKA
5 ZAVEC Luka JK BEŽIGRAD
7 STRAHOVNIK Anže JK RAVNE
7 BENTI Ivan Judo Bergamo
-50ml. kadeti
1 SEKOLONIK Vid JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2 ANŽELAK Matej JK RAVNE
3 SEDEU Jure ŠD GIB ŠIŠKA
4 ZADRAVEC Gašper JK LENDAVA
5 VIRAG MITJA TVD PART. LJUTOMER
-55ml. kadeti
1 KAVČIČ Jaka JK BEŽIGRAD
2 OZMEC Miha JK BEŽIGRAD
3 NOVKOVIĆ David Lika Zagreb
3 SMAGIN Lev Vranov nad Toplou
5 VELER Anže JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 ZEBIĆ Bruno Dalmacijacement
7 PIPUŠ Rok JK BEŽIGRAD
7 KOLŠEK Tilen JK IVO REYA
-60ml. kadeti
1 VELJKOVIČ Stefan JK BEŽIGRAD
2 OSLAKOVIČ Rok JK BEŽIGRAD
3 KRIVEC Klemen JK RAVNE
3 MECILOŠEK Juš JK BEŽIGRAD
5 TOT Luka Profectus Samobor
5 YANKOVSKYY Andrej JK ACRON SLOVENJ GRADEC
7 MARIČ Urban JK VELENJE
7 MLINARIČ Nejc JK LENDAVA
-66ml. kadeti
1 JURKOVIČ Marko ŠD GIB ŠIŠKA
2 BROD Žiga JK BEŽIGRAD
3 HORVATIČ David JK ACRON SLOVENJ GRADEC
4 TEPEJ Urban JK VELENJE
5 LUDOŠKI Dušan Proleter Zrenjanin
-73ml. kadeti
1 DŽAMBAS Martin JK RAVNE
2 GREGORC Mark JK GOLOVEC
3 NIKIĆ NIKOLA Onogošt
3 PAŠAGIČ Tarik JK VELENJE
5 VELIKOKLAD Denis Uzgorod
5 BOŠNIK Leon JK ACRON SLOVENJ GRADEC
7 MARKOJA Jure JK LENDAVA
-81ml. kadeti
1 VEZJAK Jaro JK BRANIK BROKER
2 VEZJAK Peter JK BRANIK BROKER
3 BRAOVAC Luka Split
3 PAVLICA Viktor Lika Zagreb
5 KUHELNIK Alen JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 MAJCEN Marsel TVD PART. LJUTOMER
+81ml. kadeti
1 KELC Tim JK ŽELEZNIČAR
2 POGOREVC Rok JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 KRALJIČ David JK DUPLEK
4 DŽAFEROVIČ Amar JK KRŠKO
5 HOSTIČ DAVID JK VELENJE
-48ml. kadetinje
1 CVJETKO Lara Lika Zagreb
2 PEROVNIK Nuša JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 ROZMAN MUHA Manca JK BEŽIGRAD
4 LINDIĆ Marija Profectus Samobor
-52ml. kadetinje
1 KAJZER Kaja JK BEŽIGRAD
2 RANC Saša JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 TOMAS-KOSIJER Hana Duga Resa
4 MAGDIČ Nina JK KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU
5 DROBAC Lana Split
-57ml. kadetinje
1 TAVČAR Zarja ŠD GIB ŠIŠKA
2 KRIŠTO Katarina Dalmacijacement
3 SUNARA Laura Profectus Samobor
3 DAJČAR Nika TVD PART. LJUTOMER
5 ŠULIGOJ Manca ŠD GIB ŠIŠKA
5 MIKOVA Viktoria Vranov nad Toplou
7 OPALENYK Svitlana Uzgorod
-63ml. kadetinje
1 LUDVIK Lia JK DUPLEK
2 PRELEC Mia Profectus Samobor
3 MILEKIĆ Milica Proleter Zrenjanin
3 ŠINKOVEC Lucija Profectus Samobor
5 LAZNIK Tea JK VELENJE
5 IGNACOVA Slavka Vranov nad Toplou
7 TROGRLIĆ Tihana Split
-70ml. kadetinje
1 BOHINC Dora ŠD GIB ŠIŠKA
2 ŠTENGL Lorena Profectus Samobor
3 MEHLE KOSTREVC Živa JK GOLOVEC
+70ml. kadetinje
1 TOMAŽIČ andreja JK OPLOTNICA
2 ŠTUHEC Maša JK KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU
3 LJUBIĆ Ana Dalmacijacement
4 IHNATOVA Katarina Vranov nad Toplou
-34st. dečki
1 RADOVIĆ Petar Onogošt
2 TORRE ROKO Dugave
3 JELENKO Tadej JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 BANFI Bine JK MURSKA SOBOTA
5 BOLKO Urban JK IMPOL
5 HRKEC Antonio Profectus Samobor
7 ZMAZEK Niki ŠD PRLEŠKA JUDO ŠOLA
7 KOLŠEK Tijan JK IVO REYA
-38st. dečki
1 PUŠIĆ Domagoj Borsa
2 ČVORO Aljoša Borsa
3 ŠINDIČ Gašper JK BEŽIGRAD
3 ZADRAVEC Gabriel TVD PART. LJUTOMER
5 MARTINJAŠ Frane Duga Resa
5 MOMIROV Relja Proleter Zrenjanin
7 KAC Adam JK ACRON SLOVENJ GRADEC
7 KITEK Matic JK KRŠKO
-42st. dečki
1 HERKOVIČ Nace JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2 HOLER Filip
3 PLEČKO David JK BEŽIGRAD
3 MINGHINI Riccardo Judo Bergamo
5 KOMIČ Klavdij ŠD GIB ŠIŠKA
5 HAFIZOVIĆ Borut
7 JURKOVIĆ Josip
7 DUGANDŽIĆ Marino Borsa
-46st. dečki
1 KECOJEVIĆ Vasko Onogošt
2 DOMOTORFFY Tomislav Profectus Samobor
3 MILANOV Đorđe Novi Beograd
3 JOZELJIĆ Mario Borsa
5 PEČNIK Nace JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 LUNEŽNIK Vid JK MURSKA SOBOTA
7 ŠPENGER DOMEN JK RAVNE
7 ŠTOBER URH JK VELENJE
-50st. dečki
1 CAPAN Bruno
2 MANDAC Petar
3 IMRE Nino JK LENDAVA
3 KUHAR URBAN JK VELENJE
5 KASTRATOVIČ Vukan Novi Beograd
5 MEZNARIČ Nejc ŠD PRLEŠKA JUDO ŠOLA
7 ŠITIĆ Želimir Lika Zagreb
7 PEULIĆ Filip JK GOLOVEC
-55st. dečki
1 REK LOVRO JK RAVNE
2 HAROJ Timon ŠD GIB ŠIŠKA
3 TROPAN Luka JK IMPOL
4 MARČETA Sergej JK IZOLA
5 BONACIN Šime Dalmacijacement
-60st. dečki
1 KAC ANDRAŽ JK RAVNE
2 POPOVIĆ Uroš Novi Beograd
3 VETRIH Matija JK RAVNE
3 LONČAR Nik JK IMPOL
5 VAJDA NEJC TVD PART. LJUTOMER
5 OBLAK Andraž ŠD GIB ŠIŠKA
7 KOVAČ Aljaž JK LENDAVA
7 BENČINA Bor ŠD GIB ŠIŠKA
-66st. dečki
1 KAIZER Žan JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2 STRLE Martin JK GOLOVEC
3 TACAR Ambrož ŠD GIB ŠIŠKA
4 DELIĆ Marko Proleter Zrenjanin
5 TOPOLINJAK Gašper JK RAVNE
+66st. dečki
1 POČERVINA Žiga JK BEŽIGRAD
2 LIPOVAC Mark JK GOLOVEC
3 BULIĆ Branko Split
3 KRIČEJ SEAN JK RAVNE
5 ROŽAC MARK JK IZOLA
5 MITSODA Roman Uzgorod
7 SKELA Nejc JK IMPOL
7 VODUŠEK Žan luka JK GOLOVEC
-32st. deklice
1 PŠENIČNJAK Tena Profectus Samobor
2 KOJC Kira ŠD POLYTEAM
-36st. deklice
1 ROZMAN MUHA Tjaša JK BEŽIGRAD
2 GHISLANZONI Martina Judo Bergamo
3 HRIBERNIK Ines JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 ŠKRABL Ana JK BEŽIGRAD
5 KRIVC Nika JK MUTA
5 SERTIĆ Diana Profectus Samobor
-40st. deklice
1 ROZIĆ Lana Borsa
2 PEČEK DORA Dugave
3 KOVAČ Tina JK ACRON SLOVENJ GRADEC
4 OGRIČ Sara ŠD MALA ŠOLA JUDA
-44st. deklice
1 NAKATA Lucija Profectus Samobor
2 PERBIL Manja ŠD GIB ŠIŠKA
3 NALETILIĆ Marija Borsa
-52st. deklice
1 ACCETTO VRANAC Neva ŠD GIB ŠIŠKA
2 CVIRN Larisa JK IMPOL
3 KARAČIĆ Barbara Lika Zagreb
3 MIKAC Nika JK BEŽIGRAD
5 ROMIH-JELENC Zarja JK ŽELEZNIČAR
5 IHNATOVA Petra Vranov nad Toplou
7 PAVLETIČ Pia JK IVO REYA
-57st. deklice
1 KRIŠTO Katarina Dalmacijacement
2 ŠTIMAC ELA Dugave
3 DVORŠIČ Vanesa JK ŽELEZNIČAR
-63st. deklice
1 LAH Nina JK GOLOVEC
2 KOVAČ Tamara JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 LAMBERGAR Pia JK KAMNIK
+63st. deklice
1 HORVAT Nika JK 15.MAJ MAREZIGE
2 AVMEDOSKA Hatidza JK IZOLA
3 POLOVŠAK ADRIJANA JK RAVNE
-27ml. dečki
1 BONFADINI Nicolo Judo Bergamo
2 MOMIROV Vuk Proleter Zrenjanin
-29ml. dečki
1 MEDVED Rok JK VELENJE
2 LUKAČ Branko Partizan Kikinda
3 MISTRI Thomas Judo Bergamo
-32ml. dečki
1 TOT Borna Profectus Samobor
2 OGRIZEK urh JK OPLOTNICA
3 DRAGO Edoardo Judo Bergamo
4 LAH Julijan JK GOLOVEC
4 BELAJ NEJC JK RAVNE
-35ml. dečki
1 MOLDVAI Danijel Partizan Kikinda
2 GREGORC Timi JK ŽELEZNIČAR
3 DI STEFANO Alessandro Judo Bergamo
3 JUG Primož JK IMPOL
5 FURST ČRTANEC Tobias JK BEŽIGRAD
5 BERLOT GAL JK RAVNE
7 JEZERŠEK Anže JK 15.MAJ MAREZIGE
7 MUDNIĆ Joško Split
-38ml. dečki
1 MIĆIĆ Luka Partizan Kikinda
2 MOZZANICA Leonardo Judo Bergamo
3 ŠKALEC Nikola Profectus Samobor
3 PLESNIK ZUPANC Vid JK IVO REYA
5 MAHMUTOVIČ Tian JK IVO REYA
5 LIPOVAC Leon JK GOLOVEC
7 ŠINKOVEC Patrik Profectus Samobor
7 TRILER Žan JK GOLOVEC
-42ml. dečki
1 SIKOŠEK Gaber ŠD GIB ŠIŠKA
2 MIĆIĆ Marko Partizan Kikinda
3 LINDIĆ Ivan Profectus Samobor
3 MRVALJEVIĆ Balaša Onogošt
5 LANG DAVID JK MURSKA SOBOTA
5 RISTIĆ Nemanja Proleter Zrenjanin
7 ŠUŠKOVIĆ Marko JK GOLOVEC
7 PERKUŠIĆ Luka Split
-46ml. dečki
1 MILUTIN Marko Proleter Zrenjanin
2 NADOBA David Partizan Kikinda
3 MEDVED Tjaž JK VELENJE
3 CVEK Lan JK IVO REYA
5 KOSTANDINOVIĆ Marko ŠD MALA ŠOLA JUDA
5 FIDERŠEK Gregor JK IMPOL
7 AHEJ Luka JK IMPOL
-50ml. dečki
1 ILLARION Sergej Uzgorod
2 KHREBTAN Mark Uzgorod
3 TIHI MATEO Duga Resa
3 LENARTIČ Michael JK IMPOL
5 SENICA Nace JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 PLANTARIČ Jakob JK KAMNIK
7 VINDŠNURER Luka JK GOLOVEC
7 VERČKOVNIK Žiga JK ACRON SLOVENJ GRADEC
-55ml. dečki
1 FILIPIČ Matija JK DUPLEK
2 KAVNIK Vid JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 ŠTINJEK Benjamin JK ACRON SLOVENJ GRADEC
+55ml. dečki
1 KOSTANJŠEK ŽAN JK OPLOTNICA
2 RADAČIĆ Petar Dalmacijacement
3 HRIBAR Anej ŠD MALA ŠOLA JUDA
4 ŠIŠKO Tomaž ŠD GIB ŠIŠKA
-30ml. deklice
1 VISMARA Alice Judo Bergamo
2 CIGLER Lina JK RAVNE
3 FILIPIČ Hana JK RAVNE
-33ml. deklice
1 JEROMEL Neli JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2 MIHOLIČ Mia JK DUPLEK
-36ml. deklice
1 OBLAK Zoja ŠD GIB ŠIŠKA
2 TERTINEK Maruša JK DUPLEK
-40ml. deklice
1 KRIŠTO Iva Dalmacijacement
2 LABOVA Dorota Vranov nad Toplou
3 BILIČ Aleksandra JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 JAZBEC TRPKOVA Sofia JK GOLOVEC
5 BAJUK Tia Kaja ŠD GIB ŠIŠKA
5 HROVATIČ Hana JK IVO REYA
-44ml. deklice
1 MARČETA Ana JK IZOLA
2 HRKEC Dora Profectus Samobor
3 MALOVRH Ana ŠD MALA ŠOLA JUDA
4 SUROVINA DVORNIK Fiona JK RAVNE
+52ml. deklice
1 BRODEJ Klara JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2 MURKO Urška JK ŽELEZNIČAR
3 PEČOLER Neža JK ACRON SLOVENJ GRADEC