# TEKMOVALEC KLUB KATEGORIJA
1 ACCETTO VRANAC Neva ŠD GIB ŠIŠKA ml. kadetinje -52
2 AHEJ Luka JK IMPOL ml. dečki -55
3 ARKO Arne ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -42
4 AUDA Nina JK DUPLEK ml. deklice -25
5 BALANTIČ Lan JK KAMNIK ml. kadeti -66
6 BARBARIĆ Ante Split ml. dečki -38
7 BATISCHEV Danil Slovyansk ml. kadeti -55
8 BEGIČ LAMUT ZALA JK KAMNIK ml. deklice -36
9 BELAJ NEJC JK RAVNE ml. dečki -35
10 BELTRAM Ana JK IVO REYA st. deklice -57
11 BELTRAM Nik JK IVO REYA st. dečki -34
12 BELTRAM Nejc JK IVO REYA st. dečki -34
13 BLATNIK Jakob mai JK BEŽIGRAD st. dečki -55
14 BOLKO Urban JK IMPOL st. dečki -34
15 BOŽENK Žan JK RAVNE ml. kadeti -46
16 BRADOVENT Tomas JK IZOLA ml. dečki -38
17 BREMEC Jan JK BEŽIGRAD st. dečki -50
18 BRODEJ Klara JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. deklice -52
19 BRVENIK Josipa Borsa ml. kadetinje -52
20 BRVENIK Josipa Borsa st. deklice -52
21 BURGAR DOMEN JK KAMNIK st. dečki -50
22 CAF Rok JK BRANIK BROKER st. dečki -66
23 CHARLESWORTH Christopher JK BEŽIGRAD ml. kadeti -42
24 CIGLAR MIHA JK VELENJE ml. kadeti -73
25 CIGLER Lina JK RAVNE ml. deklice -33
26 CVIRN Larisa JK IMPOL st. deklice -57
27 DOMOTORFFY Tomislav Profectus Samobor st. dečki -55
28 DUBIS Katarzyna Jaslo ml. kadetinje -63
29 DŽAFEROVIČ Amar JK KRŠKO ml. kadeti +81
30 EL SAWY Josip Uzgorod st. dečki +66
31 EMERŠIČ Blaž TVD PART. LJUTOMER ml. kadeti -46
32 ERKER Aischa JK IMPOL st. deklice -57
33 ERKER Miko JK IMPOL ml. dečki +55
34 FIDERŠEK Gregor JK IMPOL ml. dečki -50
35 FIGEK Jakob JK IMPOL st. dečki -66
36 FIGEK Timotej JK IMPOL st. dečki -60
37 FILIPIČ Hana JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. deklice -33
38 FILIPIČ Matija JK DUPLEK ml. dečki +55
39 FRECE Brina JK KAMNIK ml. deklice -48
40 FURST ČRTANEC Tobias JK BEŽIGRAD st. dečki -38
41 GAJIĆ Jevgenija JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. deklice -30
42 GAŠIĆ Jovan Partizan Kikinda st. dečki +66
43 GETMANSKYI Maksym Ippon Kiev st. dečki -42
44 GONCHAROV Mikhail Slovyansk st. dečki +66
45 GORENŠEK Lavra JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. deklice +52
46 GORENŠEK Eva JK IVO REYA ml. kadetinje -52
47 GRACEJ Mai JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. dečki -42
48 GRČIĆ Dajana JK KAMNIK ml. deklice -36
49 GUZELJ MARK JK SOKOL ml. dečki -38
50 HERCOG Rene JK BRANIK BROKER st. dečki +66
51 HERIČ VANESSA ASJA JK BRANIK BROKER ml. deklice +52
52 HETEMI Ardi JK IZOLA ml. kadeti -46
53 HOTIČ Jasmina JK KRŠKO ml. deklice +52
54 HRIBERNIK Ines JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. deklice -40
55 HRKEC Dora Profectus Samobor st. deklice -48
56 HRKEC Antonio Profectus Samobor st. dečki -38
57 IGNATENKO Danil Slovyansk ml. kadeti -60
58 ILCHENKO Illia Ippon Kiev ml. dečki -27
59 IULIANO VLAIĆ Nikolina Split st. deklice -57
60 JANJIĆ Tara JK IVO REYA st. deklice -44
61 JEHART Matej JK RAVNE ml. kadeti -60
62 JELAŠ VID JK VELENJE ml. kadeti -60
63 JELENKO Tadej JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki -38
64 JOCOVIĆ Petar Onogošt st. dečki -50
65 JORDAN Urban JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki -42
66 JUG Primož JK IMPOL st. dečki -42
67 JURIĆ Borna Split ml. dečki -46
68 KAC ANDRAŽ JK RAVNE ml. kadeti -66
69 KAMENIK MATIC JK RAVNE st. dečki -46
70 KAVNIK Maj JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. dečki -38
71 KECOJEVIĆ Vasko Onogošt ml. kadeti -50
72 KEŽIĆ Dušan Partizan Kikinda st. dečki -34
73 KLASINC ALEN JK BRANIK BROKER ml. dečki +55
74 KOJC Kora ŠD POLYTEAM ml. deklice -33
75 KOJČIĆ Nemanja Proleter Zrenjanin st. dečki -55
76 KOLAR Staša JK BEŽIGRAD ml. kadetinje -63
77 KOLOBOV Vladyslav Ippon Kiev ml. kadeti -46
78 KOMIČ Klavdij ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -46
79 KOS Timotej JK IMPOL ml. dečki -42
80 KOSTANJŠEK ŽAN JK OPLOTNICA ml. dečki +55
81 KOVAČ Tina JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. deklice -44
82 KOVAČIČ NIK JK RAVNE ml. dečki -46
83 KOZIĆ Mina Partizan Kikinda st. deklice -44
84 KRALJIČ David JK DUPLEK ml. kadeti +81
85 KRIVEC Klemen JK RAVNE ml. kadeti -73
86 KRIČEJ Sean JK RAVNE ml. kadeti -81
87 KUGOVNIK BREGEŠ Andraž JK RAVNE ml. kadeti -60
88 KUHAR URBAN JK VELENJE ml. kadeti -60
89 KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTA st. dečki -42
90 KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTA ml. kadeti -42
91 KURCHYN Mark Ippon Kiev st. dečki -46
92 KUŠEJ JAN JK RAVNE ml. dečki -50
93 KYRYLIUK Vladyslav Ippon Kiev ml. kadeti -46
94 LAMPIČ Matic JK BEŽIGRAD ml. kadeti +81
95 LANG DAVID JK MURSKA SOBOTA ml. dečki -50
96 LATKOVIĆ Milica Partizan Kikinda st. deklice -44
97 LAZNIK Tea JK VELENJE ml. kadetinje -63
98 LESKOVAR Lea JK IMPOL ml. deklice -30
99 LESKOVAR JAKA JK OPLOTNICA ml. dečki -42
100 LEŠE Tilen ŠD JUDO - JAKA ml. kadeti -55
101 LONČAR BLAŽ ŠD JUDO - JAKA ml. dečki -38
102 LUNEŽNIK Vid JK MURSKA SOBOTA ml. kadeti -50
103 MARGUČ Tim JK BEŽIGRAD st. dečki -50
104 MARKOTIĆ Dominik Split ml. dečki -35
105 MARČETA Ana JK IZOLA st. deklice -48
106 MARČETA Sergej JK IZOLA st. dečki -60
107 MEDVED Rok JK VELENJE ml. dečki -32
108 MEŠELJ URH JK VELENJE ml. dečki -35
109 MIJUŠKOVIĆ Vuk Onogošt ml. kadeti -46
110 MIKAC Nika JK BEŽIGRAD st. deklice -57
111 MITSODA Roman Uzgorod st. dečki +66
112 MLAKAR ŠTEF JK ŽELEZNIČAR ml. dečki -32
113 MOMIROV Vuk Proleter Zrenjanin ml. dečki -32
114 MOMIROV Relja Proleter Zrenjanin st. dečki -42
115 MOČNIK Lovro JK SOKOL ml. dečki -55
116 MOŠKON MOJCA JK KRŠKO ml. deklice -48
117 MRVALJEVIĆ Balaša Onogošt st. dečki -46
118 MUMELJ Vid JK IVO REYA st. dečki -34
119 NIPIČ Filip JK DUPLEK ml. kadeti -55
120 NOCULA Natalia Jaslo ml. kadetinje -48
121 OBLAK Andraž ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -60
122 OBLAK Vid JK IVO REYA st. dečki -50
123 OGRIZEK urh JK OPLOTNICA ml. dečki -38
124 OGRIČ Sara JK BEŽIGRAD st. deklice -40
125 PANDEV OŽBI JK RAVNE ml. dečki -27
126 PAVLIČ Nik JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. dečki -29
127 PERBIL Manja ŠD GIB ŠIŠKA st. deklice -48
128 PERKUŠIĆ Ante Split ml. dečki -38
129 PERKUŠIĆ Luka Split ml. dečki -50
130 PETROV Mikhail Slovyansk ml. dečki +55
131 PETROVIĆ Pavle Novi Beograd ml. dečki -29
132 PETROVIČ Timon JK DUPLEK st. dečki -42
133 PEČNIKAR Ela JK SOKOL st. deklice -57
134 PEČOLER Žiga JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. dečki -42
135 PEČOLER Neža JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. deklice -63
136 PIKL Aljaž JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki -42
137 PILDEK SVEN ŠD JUDO - JAKA ml. dečki +55
138 PISHKA Serhiy Uzgorod st. dečki -60
139 PLEVANČ Ambrož JK KRŠKO ml. dečki -46
140 PODGORŠEK Zoja JK IMPOL ml. deklice -30
141 POGAČAR Jaka JK BEŽIGRAD ml. kadeti -55
142 POGOREVC Rok JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. kadeti +81
143 POPOVIĆ Uroš Novi Beograd st. dečki -66
144 POČERVINA Žiga JK BEŽIGRAD ml. kadeti -81
145 POČERVINA Miha JK BEŽIGRAD st. dečki -66
146 POČUČA Miloš Novi Beograd st. dečki -55
147 PRAH Žiga JK KRŠKO ml. dečki -29
148 PRAZNIK ILAN JK VELENJE ml. dečki -42
149 PRILUTSKY Roman Slovyansk ml. dečki -29
150 PRKIĆ Filip Split ml. dečki -42
151 PURNAT Nik JK KAMNIK st. dečki -55
152 PUŠNIK VID JK VELENJE ml. dečki -42
153 PUŠNIK Rea JK IMPOL ml. deklice -33
154 PUŠNIK Eva ŠD GIB ŠIŠKA st. deklice -63
155 PŠENIČNJAK Tena Profectus Samobor st. deklice -36
156 RAHLE Klemen JK IMPOL st. dečki -38
157 RAVNAK Patrik JK IMPOL ml. dečki -50
158 REK Lovro JK RAVNE ml. kadeti -66
159 RISTIĆ Nemanja Proleter Zrenjanin ml. dečki -46
160 ROMIH-JELENC Art JK ŽELEZNIČAR ml. dečki -35
161 ROT Blaž JK IMPOL ml. dečki -50
162 ROZIĆ Lana Borsa ml. kadetinje -48
163 ROZIĆ Lana Borsa st. deklice -48
164 ROZMAN MUHA Tjaša JK BEŽIGRAD st. deklice -40
165 RUDENKO Tymofii Ippon Kiev ml. dečki -32
166 RUDOLF Gašper TVD PART. LJUTOMER ml. kadeti -73
167 SAIENKO Ivan Ippon Kiev st. dečki -34
168 SEHER Matic JK KRŠKO st. dečki -50
169 SERTIĆ Diana Profectus Samobor st. deklice -40
170 SHEVCHENKO Ivan Slovyansk ml. kadeti -66
171 SHKYRIA Danil Ippon Kiev ml. kadeti -66
172 SHUGALIEIEV Anton Ippon Kiev ml. kadeti -42
173 SKELA Nejc JK IMPOL st. dečki +66
174 SOLYANYK Yevgeniy Uzgorod ml. kadeti -73
175 STOPINŠEK Jošt JK IVO REYA ml. dečki -55
176 STOPINŠEK Urh JK IVO REYA st. dečki -55
177 STRAHOVNIK Anže JK RAVNE ml. kadeti -55
178 STRAŽAR Maks JK BEŽIGRAD st. dečki -60
179 SUPERSON Anastasiia Ippon Kiev ml. deklice -25
180 SUPERSON Dmytro Ippon Kiev st. dečki -42
181 SUROVINA DVORNIK Fiona JK RAVNE st. deklice -52
182 SVETEC Adelina JK RAVNE st. deklice -48
183 TARACZ Gabriela Jaslo ml. deklice -30
184 TEGIPKO Anatolii Ippon Kiev ml. dečki -32
185 TEGIPKO Mykola Ippon Kiev st. dečki -38
186 TIROVIĆ Alen JK MURSKA SOBOTA ml. dečki +55
187 TKACHENKO Ivan Slovyansk ml. kadeti -55
188 TOPOLINJAK Gašper JK RAVNE ml. kadeti -73
189 TURUSIK Anna Jaslo ml. deklice -33
190 UJDUR Ana Borsa ml. kadetinje -48
191 UNUK JAN JK SOKOL ml. kadeti -55
192 VADNJAL STOJANOVIĆ Blaž JK IZOLA ml. dečki -46
193 VALIEIEV Oleksii Ippon Kiev ml. dečki -38
194 VANČEK Maša JK IMPOL ml. deklice -33
195 VAVPOTIČ Matic ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -38
196 VERČKOVNIK Žiga JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. dečki -55
197 VETRIH Matija JK RAVNE ml. kadeti -60
198 VILFAN Živa JK BEŽIGRAD st. deklice -40
199 VLAJ ROK JK IMPOL ml. dečki -29
200 VODNIK Ženja JK SOKOL st. deklice -36
201 VREČAR Žiga JK BEŽIGRAD st. dečki -50
202 VUJOVIĆ Stanko Onogošt st. dečki -38
203 VUKMIRICA Srđan Partizan Kikinda st. dečki -50
204 YAKOVCHUK Igor Ippon Kiev st. dečki -42
205 ZOVKO Karla Borsa st. deklice -52
206 ZOVKO Ana Borsa st. deklice -40
207 ZOVKO Karla Borsa ml. kadetinje -52
208 ŠKRABL Ana JK BEŽIGRAD st. deklice -36
209 ŠPOLJARIČ Nik JK KAMNIK ml. dečki -35
210 ŠTINJEK Benjamin JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki -60
211 ŠTOBER URH JK VELENJE ml. kadeti -55
212 ŠTRAUS ŽIGA JK BRANIK BROKER ml. kadeti -42
213 ŠULER ŽAK JK ŠENTJANŽ ml. dečki -38
214 ŽIDO David JK MURSKA SOBOTA ml. kadeti -42
215 ŽIVKOVIČ KOKALJ Nik JK BEŽIGRAD st. dečki -42
216 ŽNIDARKO Anže JK IMPOL ml. dečki -32