-42ml. kadeti
1 KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTA
2 SHUGALIEIEV Anton Ippon Kiev
3 CHARLESWORTH Christopher JK BEŽIGRAD
4 ŽIDO David JK MURSKA SOBOTA
5 ŠTRAUS ŽIGA JK BRANIK BROKER
-46ml. kadeti
1 KYRYLIUK Vladyslav Ippon Kiev
2 KOLOBOV Vladyslav Ippon Kiev
3 EMERŠIČ Blaž TVD PART. LJUTOMER
3 MIJUŠKOVIĆ Vuk Onogošt
5 BOŽENK Žan JK RAVNE
5 HETEMI Ardi JK IZOLA
-50ml. kadeti
1 KECOJEVIĆ Vasko Onogošt
2 LUNEŽNIK Vid JK MURSKA SOBOTA
-55ml. kadeti
1 TKACHENKO Ivan Slovyansk
2 BATISCHEV Danil Slovyansk
3 POGAČAR Jaka JK BEŽIGRAD
3 ŠTOBER URH JK VELENJE
5 LEŠE Tilen ŠD JUDO - JAKA
5 NIPIČ Filip JK DUPLEK
7 UNUK JAN JK SOKOL
7 STRAHOVNIK Anže JK RAVNE
-60ml. kadeti
1 IGNATENKO Danil Slovyansk
2 VETRIH Matija JK RAVNE
3 KUGOVNIK BREGEŠ Andraž JK RAVNE
3 KUHAR URBAN JK VELENJE
5 JEHART Matej JK RAVNE
5 JELAŠ VID JK VELENJE
-66ml. kadeti
1 SHKYRIA Danil Ippon Kiev
2 SHEVCHENKO Ivan Slovyansk
3 KAC ANDRAŽ JK RAVNE
4 REK Lovro JK RAVNE
5 BALANTIČ Lan JK KAMNIK
-73ml. kadeti
1 RUDOLF Gašper TVD PART. LJUTOMER
2 KRIVEC Klemen JK RAVNE
3 SOLYANYK Yevgeniy Uzgorod
4 CIGLAR MIHA JK VELENJE
5 TOPOLINJAK Gašper JK RAVNE
-81ml. kadeti
1 POČERVINA Žiga JK BEŽIGRAD
2 KRIČEJ Sean JK RAVNE
+81ml. kadeti
1 POGOREVC Rok JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2 LAMPIČ Matic JK BEŽIGRAD
3 KRALJIČ David JK DUPLEK
4 DŽAFEROVIČ Amar JK KRŠKO
-40ml. kadetinje
1 ZOVKO Ana Borsa
-48ml. kadetinje
1 NOCULA Natalia Jaslo
2 ROZIĆ Lana Borsa
3 UJDUR Ana Borsa
-52ml. kadetinje
1 GORENŠEK Eva JK IVO REYA
2 BRVENIK Josipa Borsa
3 ACCETTO VRANAC Neva ŠD GIB ŠIŠKA
4 ZOVKO Karla Borsa
-63ml. kadetinje
1 KOLAR Staša JK BEŽIGRAD
2 LAZNIK Tea JK VELENJE
3 DUBIS Katarzyna Jaslo
-34st. dečki
1 KEŽIĆ Dušan Partizan Kikinda
2 MUMELJ Vid JK IVO REYA
3 BELTRAM Nik JK IVO REYA
3 BELTRAM Nejc JK IVO REYA
5 BOLKO Urban JK IMPOL
5 SAIENKO Ivan Ippon Kiev
-38st. dečki
1 VUJOVIĆ Stanko Onogošt
2 TEGIPKO Mykola Ippon Kiev
3 RAHLE Klemen JK IMPOL
3 FURST ČRTANEC Tobias JK BEŽIGRAD
5 JELENKO Tadej JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 HRKEC Antonio Profectus Samobor
7 VAVPOTIČ Matic ŠD GIB ŠIŠKA
-42st. dečki
1 KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTA
2 MOMIROV Relja Proleter Zrenjanin
3 ŽIVKOVIČ KOKALJ Nik JK BEŽIGRAD
3 YAKOVCHUK Igor Ippon Kiev
5 GETMANSKYI Maksym Ippon Kiev
5 PETROVIČ Timon JK DUPLEK
7 ARKO Arne ŠD GIB ŠIŠKA
7 PIKL Aljaž JK ACRON SLOVENJ GRADEC
-46st. dečki
1 KURCHYN Mark Ippon Kiev
2 MRVALJEVIĆ Balaša Onogošt
3 KOMIČ Klavdij ŠD GIB ŠIŠKA
4 KAMENIK MATIC JK RAVNE
-50st. dečki
1 VREČAR Žiga JK BEŽIGRAD
2 MARGUČ Tim JK BEŽIGRAD
3 VUKMIRICA Srđan Partizan Kikinda
3 JOCOVIĆ Petar Onogošt
5 BREMEC Jan JK BEŽIGRAD
5 SEHER Matic JK KRŠKO
7 BURGAR DOMEN JK KAMNIK
7 OBLAK Vid JK IVO REYA
-55st. dečki
1 KOJČIĆ Nemanja Proleter Zrenjanin
2 PURNAT Nik JK KAMNIK
3 STOPINŠEK Urh JK IVO REYA
3 DOMOTORFFY Tomislav Profectus Samobor
5 POČUČA Miloš Novi Beograd
5 BLATNIK Jakob mai JK BEŽIGRAD
-60st. dečki
1 STRAŽAR Maks JK BEŽIGRAD
2 OBLAK Andraž ŠD GIB ŠIŠKA
3 PISHKA Serhiy Uzgorod
3 MARČETA Sergej JK IZOLA
5 FIGEK Timotej JK IMPOL
5 ŠTINJEK Benjamin JK ACRON SLOVENJ GRADEC
-66st. dečki
1 POPOVIĆ Uroš Novi Beograd
2 CAF Rok JK BRANIK BROKER
3 FIGEK Jakob JK IMPOL
4 POČERVINA Miha JK BEŽIGRAD
+66st. dečki
1 GONCHAROV Mikhail Slovyansk
2 EL SAWY Josip Uzgorod
3 HERCOG Rene JK BRANIK BROKER
3 MITSODA Roman Uzgorod
5 SKELA Nejc JK IMPOL
5 GAŠIĆ Jovan Partizan Kikinda
-36st. deklice
1 ŠKRABL Ana JK BEŽIGRAD
2 PŠENIČNJAK Tena Profectus Samobor
3 VODNIK Ženja JK SOKOL
-40st. deklice
1 HRIBERNIK Ines JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2 SERTIĆ Diana Profectus Samobor
3 VILFAN Živa JK BEŽIGRAD
3 ROZMAN MUHA Tjaša JK BEŽIGRAD
5 ZOVKO Ana Borsa
5 OGRIČ Sara JK BEŽIGRAD
-44st. deklice
1 LATKOVIĆ Milica Partizan Kikinda
2 KOVAČ Tina JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 JANJIĆ Tara JK IVO REYA
4 KOZIĆ Mina Partizan Kikinda
-48st. deklice
1 SVETEC Adelina JK RAVNE
2 PERBIL Manja ŠD GIB ŠIŠKA
3 ROZIĆ Lana Borsa
4 HRKEC Dora Profectus Samobor
5 MARČETA Ana JK IZOLA
-52st. deklice
1 BRVENIK Josipa Borsa
2 BRODEJ Klara JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 ZOVKO Karla Borsa
4 SUROVINA DVORNIK Fiona JK RAVNE
-57st. deklice
1 MIKAC Nika JK BEŽIGRAD
2 BELTRAM Ana JK IVO REYA
3 CVIRN Larisa JK IMPOL
3 PEČNIKAR Ela JK SOKOL
5 ERKER Aischa JK IMPOL
5 IULIANO VLAIĆ Nikolina Split
-63st. deklice
1 PUŠNIK Eva ŠD GIB ŠIŠKA
2 PEČOLER Neža JK ACRON SLOVENJ GRADEC
+63st. deklice
1 POLAJŽER Hana JK BEŽIGRAD
-27ml. dečki
1 ILCHENKO Illia Ippon Kiev
2 PANDEV OŽBI JK RAVNE
-29ml. dečki
1 PRILUTSKY Roman Slovyansk
2 PETROVIĆ Pavle Novi Beograd
3 PRAH Žiga JK KRŠKO
4 PAVLIČ Nik JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 VLAJ ROK JK IMPOL
-32ml. dečki
1 TEGIPKO Anatolii Ippon Kiev
2 RUDENKO Tymofii Ippon Kiev
3 MOMIROV Vuk Proleter Zrenjanin
3 MEDVED Rok JK VELENJE
5 MLAKAR ŠTEF JK ŽELEZNIČAR
5 ŽNIDARKO Anže JK IMPOL
-35ml. dečki
1 MEŠELJ URH JK VELENJE
2 BELAJ NEJC JK RAVNE
3 ŠPOLJARIČ Nik JK KAMNIK
4 ROMIH-JELENC Art JK ŽELEZNIČAR
5 MARKOTIĆ Dominik Split
-38ml. dečki
1 OGRIZEK urh JK OPLOTNICA
2 VALIEIEV Oleksii Ippon Kiev
3 ŠULER ŽAK JK ŠENTJANŽ
3 KAVNIK Maj JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 BARBARIĆ Ante Split
5 PERKUŠIĆ Ante Split
7 LONČAR BLAŽ ŠD JUDO - JAKA
7 GUZELJ MARK JK SOKOL
-42ml. dečki
1 KOS Timotej JK IMPOL
2 PUŠNIK VID JK VELENJE
3 LESKOVAR JAKA JK OPLOTNICA
3 PRAZNIK ILAN JK VELENJE
5 GRACEJ Mai JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 PEČOLER Žiga JK ACRON SLOVENJ GRADEC
7 PRKIĆ Filip Split
-46ml. dečki
1 RISTIĆ Nemanja Proleter Zrenjanin
2 PLEVANČ Ambrož JK KRŠKO
3 VADNJAL STOJANOVIĆ Blaž JK IZOLA
4 JURIĆ Borna Split
5 KOVAČIČ NIK JK RAVNE
-50ml. dečki
1 LANG DAVID JK MURSKA SOBOTA
2 FIDERŠEK Gregor JK IMPOL
3 PERKUŠIĆ Luka Split
3 ROT Blaž JK IMPOL
5 KUŠEJ JAN JK RAVNE
5 RAVNAK Patrik JK IMPOL
-55ml. dečki
1 VERČKOVNIK Žiga JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2 STOPINŠEK Jošt JK IVO REYA
3 AHEJ Luka JK IMPOL
4 MOČNIK Lovro JK SOKOL
+55ml. dečki
1 PETROV Mikhail Slovyansk
2 KOSTANJŠEK ŽAN JK OPLOTNICA
3 ERKER Miko JK IMPOL
3 FILIPIČ Matija JK DUPLEK
5 TIROVIĆ Alen JK MURSKA SOBOTA
5 PILDEK SVEN ŠD JUDO - JAKA
7 KLASINC ALEN JK BRANIK BROKER
-25ml. deklice
1 SUPERSON Anastasiia Ippon Kiev
2 AUDA Nina JK DUPLEK
-30ml. deklice
1 TARACZ Gabriela Jaslo
2 GAJIĆ Jevgenija JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 LESKOVAR Lea JK IMPOL
4 PODGORŠEK Zoja JK IMPOL
-33ml. deklice
1 PUŠNIK Rea JK IMPOL
2 VANČEK Maša JK IMPOL
3 KOJC Kora ŠD POLYTEAM
3 FILIPIČ Hana JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 CIGLER Lina JK RAVNE
5 TURUSIK Anna Jaslo
-36ml. deklice
1 BEGIČ LAMUT ZALA JK KAMNIK
2 GRČIĆ Dajana JK KAMNIK
-40ml. deklice
1 REKIĆ Alendina JK KAMNIK
-44ml. deklice
1 NOSE Ema JK SOKOL
-48ml. deklice
1 MOŠKON MOJCA JK KRŠKO
2 FRECE Brina JK KAMNIK
+52ml. deklice
1 HERIČ VANESSA ASJA JK BRANIK BROKER
2 HOTIČ Jasmina JK KRŠKO
3 GORENŠEK Lavra JK ACRON SLOVENJ GRADEC