# TEKMOVALEC KLUB KATEGORIJA
1 AJDIČ Aljaž JK DRAVA PTUJ st. dečki -55
2 AMBROŽIČ Mark JK TRIGLAV KRANJ kadeti -55
3 ANDREJEK Nejc JK MURSKA SOBOTA ml. dečki -38
4 ANTOLINC Jure JK ŽELEZNIČAR st. dečki -66
5 AUDA Nina JK DUPLEK ml. deklice -28
6 AUER Marcus SU Noricum Leibnitz st. dečki -46
7 AUER NINA SU Noricum Leibnitz ml. deklice -28
8 BALANTIČ Lan JK BEŽIGRAD kadeti -66
9 BALAŽIC Oskar JK MURSKA SOBOTA ml. dečki -38
10 BANDUR BLAŽ JK APOLON MARIBOR st. dečki +66
11 BELTRAM Ana JK IVO REYA st. deklice -63
12 BENGEZ SAMO JK BRANIK MARIBOR ml. dečki -46
13 BENKIČ Asja JK MURSKA SOBOTA st. deklice -63
14 BERDNIK Alen JK IMPOL ml. dečki -34
15 BERTALANIČ ŽIŽEK Gal JK BRANIK MARIBOR st. dečki +66
16 BEZJAK Blaž JK GORIŠNICA ml. dečki -38
17 BEZJAK Domen JK GORIŠNICA ml. dečki +55
18 BLAŽIČ Gal JK ŽELEZNIČAR ml. dečki -34
19 BOBAN Tin Pinky st. dečki -66
20 BOLKO Urban JK IMPOL st. dečki -46
21 BOREC FILIP JK APOLON MARIBOR st. dečki +66
22 BOVHA Ian JK IVO REYA ml. dečki -34
23 BOŠNIK Leon JK ACRON SLOVENJ GRADEC kadeti -81
24 BOŽIČ Melissa JK LENDAVA st. deklice +63
25 BROD Žiga JK BEŽIGRAD kadeti -81
26 BUDINSKI SARA JK VELENJE ml. deklice +52
27 CAF Rok JK BRANIK MARIBOR st. dečki +66
28 CHAYNIKOV DMITRY JK BRANIK MARIBOR ml. dečki -55
29 CIGLAR MIHA JK VELENJE kadeti -81
30 CIMEŠA Marko JK APOLON MARIBOR st. dečki -60
31 CVIRN Larisa JK IMPOL st. deklice -63
32 DAJČAR Nika TVD PART. LJUTOMER kadetinje -52
33 DAJČMAN Jaša JK DRAVA PTUJ st. dečki -50
34 DEBELJAK Žiga JK BEŽIGRAD kadeti -73
35 DEKLEVA Urban JK 15.MAJ MAREZIGE st. dečki -55
36 DIVJAK Iva Kokica st. deklice -63
37 DOBRAVEC Gal JK TRIGLAV KRANJ kadeti -66
38 DROBNJAK Ema Kokica st. deklice -57
39 DUKARIČ Anej JK OPLOTNICA kadeti -73
40 DŽAFEROVIĆ Mirza Una Bihač ml. dečki +55
41 ELJON JARC NIK JK APOLON MARIBOR ml. dečki -38
42 ERKER Aischa JK IMPOL st. deklice +63
43 ERKER Miko JK IMPOL st. dečki +66
44 FERENCEK Tamara JK LENDAVA st. deklice -52
45 FERLAN Maks JK GOLOVEC st. dečki -42
46 FILIPIČ Sergej JK DUPLEK ml. dečki -34
47 FILIPIČ Matija JK DUPLEK st. dečki -66
48 FIŠER JAN JK DRAVA PTUJ ml. dečki -46
49 FORJAN TILEN JK BELTINCI st. dečki -66
50 GABER Andraž JK IMPOL ml. dečki -42
51 GAJIĆ Mitja JK APOLON MARIBOR kadeti -66
52 GARB Maj JK BRANIK MARIBOR st. dečki -55
53 GAŠPARIČ Mario JK IMPOL kadeti -90
54 GERIČ Nela JK LENDAVA ml. deklice -40
55 GLOBOVNIK ANŽE JK OPLOTNICA ml. dečki -38
56 GOLE Vanessa ŠD BUSHIDO ml. deklice -40
57 GOLIČNIK MAŠA JK SHIDO st. deklice -52
58 GOMAZ ROK JK APOLON MARIBOR ml. dečki -50
59 GORIČAN Jan JK BRANIK MARIBOR ml. dečki -50
60 GRAHOVAC TJAN JK APOLON MARIBOR st. dečki -46
61 GREGORC Mark JK GOLOVEC kadeti -81
62 GRGIć Dario Pinky kadeti +90
63 GUMILAR Jan JK MURSKA SOBOTA st. dečki -66
64 GUMILAR Maj JK MURSKA SOBOTA st. dečki -66
65 HABJAN Taj JK IVO REYA ml. dečki -38
66 HAZAK DAVID JK BRANIK MARIBOR ml. dečki -34
67 HERCOG Rene JK BRANIK MARIBOR st. dečki +66
68 HERKOVIČ Nace JK ACRON SLOVENJ GRADEC kadeti -60
69 HIDEN Verena SU Noricum Leibnitz st. deklice -57
70 HORVAT Ana JK OLIMPIJA kadetinje -63
71 HORVAT Marko JK OLIMPIJA kadeti -66
72 HRIBAR OŽBEJ JK SHIDO ml. dečki -50
73 HUDOLIN ALENKA JK SHIDO st. deklice -57
74 IVEZIČ KATARINA TVD PART. LJUTOMER st. deklice -48
75 JANKOVIĆ Lana Kokica st. deklice -52
76 JARC Jernej JK OLIMPIJA kadeti -90
77 JAUŠOVEC Tilen TVD PART. LJUTOMER kadeti -81
78 JELAŠ VID JK VELENJE kadeti -73
79 JERMAN Matija JK 15.MAJ MAREZIGE st. dečki +66
80 JONTES Matic JK ŽELEZNIČAR st. dečki -42
81 JURŠINIČ Maj JK Z'DEŽELE SANKAKU st. dečki +66
82 KAIZER Žan JK ACRON SLOVENJ GRADEC kadeti -73
83 KAJTAZOVIĆ Nal JK GOLOVEC st. dečki -55
84 KAJTAZOVIČ Benjamin JK GOLOVEC kadeti -66
85 KARAMETA Andi JK DRAVA PTUJ st. dečki -66
86 KASTELIC Edvard JK GOLOVEC kadeti -60
87 KAVČIČ Lovro JK Z'DEŽELE SANKAKU kadeti -55
88 KELAVA Goran JK BEŽIGRAD kadeti -60
89 KELC Tim JK ŽELEZNIČAR kadeti +90
90 KLEMENČIČ Matic JK MURSKA SOBOTA ml. dečki -46
91 KLEP ŽIGA JK SHIDO st. dečki +66
92 KLOAR Rene JK DRAVA PTUJ kadeti -66
93 KLOPČIČ Urh ŠD GIB ŠIŠKA kadeti -66
94 KNAFELC Noeli JK SHIDO ml. deklice -36
95 KNAFLIČ ROK JK APOLON MARIBOR st. dečki -38
96 KOCHAUF Maya ASKÖ Gleisdorf ml. deklice -32
97 KOCIJAN Andrej JK BEŽIGRAD kadeti -60
98 KOJC Keno ŠD POLYTEAM ml. dečki -30
99 KOJC Kora ŠD POLYTEAM st. deklice -48
100 KOJC Kora ŠD POLYTEAM ml. deklice -40
101 KOKOTOVIČ Staš JK DUPLEK kadeti -60
102 KOLAR ŽIGA JK APOLON MARIBOR st. dečki -42
103 KOPRIVNIK Lea JK IMPOL ml. deklice -40
104 KORŽE KLEMEN JK BRANIK MARIBOR kadeti -73
105 KOS Timotej JK IMPOL ml. dečki -46
106 KOTNIK GAJA JK RAVNE kadetinje -70
107 KRALJIČ David JK DUPLEK kadeti +90
108 KRAMAR ANITA JK SHIDO st. deklice -52
109 KRESLIN Eva JK LENDAVA ml. deklice -44
110 KRESNIK ANA JK RAVNE kadetinje -63
111 KRIŽANEC Gašper JK IMPOL st. dečki -60
112 KULČAR Vita JK LENDAVA kadetinje -48
113 KUPLEN Iva JK MURSKA SOBOTA ml. deklice -32
114 KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTA st. dečki -55
115 KUZMA NIKO TVD PART. LJUTOMER st. dečki +66
116 KUŠTER Maj Matevž JK APOLON MARIBOR ml. dečki +55
117 LAH Nina JK GOLOVEC kadetinje -70
118 LAJLAR Anže JK Z'DEŽELE SANKAKU kadeti -90
119 LAMM Samuel SU Noricum Leibnitz st. dečki -50
120 LASIĆ Borna Pinky st. dečki -50
121 LESKOVAR Lea JK IMPOL ml. deklice -32
122 LESKOVAR JAKA JK OPLOTNICA ml. dečki -42
123 LESKOVEC TIN JK APOLON MARIBOR st. dečki +66
124 LEŠER Tilen JK Z'DEŽELE SANKAKU kadeti -66
125 LIPIČ Gabriel JK BELTINCI ml. dečki -50
126 LIPUŠ Lino KBV LENDAVA st. dečki -55
127 LOBNIK Metka JK APOLON MARIBOR kadetinje -70
128 LONČAR Mai JK IMPOL ml. dečki -46
129 LONČAR Nik JK IMPOL kadeti -73
130 LOVENJAK MOJCA JK BRASLOVČE ml. deklice -44
131 LOVIČ Arian JK 15.MAJ MAREZIGE st. dečki -55
132 LUKAČ Jan JK MURSKA SOBOTA kadeti -66
133 MAHMUTOVIČ Alen JK IVO REYA ml. dečki -42
134 MAJCEN ALINA JK APOLON MARIBOR st. deklice -40
135 MAJHENIČ Tita JK GOLOVEC ml. deklice -48
136 MANDELC NEJC JK SHIDO st. dečki -50
137 MARIČ Aljoša KBV LENDAVA st. dečki -60
138 MARKIČ Nejc JK TRIGLAV KRANJ kadeti -60
139 MARČETA Sergej JK IZOLA st. dečki +66
140 MARČETA Ana JK IZOLA st. deklice -63
141 MARČINKO ZALA JK BRANIK MARIBOR ml. deklice -32
142 MATJAŽ Aljaž JK IVO REYA ml. dečki -34
143 MAUČEC Tinaja JK LENDAVA ml. deklice -44
144 MAZOUZI Leila JK BELTINCI ml. deklice -48
145 MEDVED Tjaž JK VELENJE st. dečki -66
146 MEHLE KOSTREVC Živa JK GOLOVEC kadetinje +70
147 MESIČEK NEŽA JK APOLON MARIBOR ml. deklice -40
148 MEŠELJ URH JK VELENJE ml. dečki -42
149 MIHELIN GAŠPER ŠD TATAMI ml. dečki -38
150 MIHELIČ Nejc ŠD TATAMI ml. dečki -34
151 MILIĆEVIĆ Aleksander JK OLIMPIJA kadeti -73
152 MITHANS ŽAN JK BRANIK MARIBOR ml. dečki -50
153 MLAKAR ŠTEF JK ŽELEZNIČAR ml. dečki -42
154 MLINAR Ana JK GOLOVEC st. deklice +63
155 MLINARIČ Nejc JK LENDAVA kadeti -73
156 MUJAGIĆ AMINA Una Bihač ml. deklice -48
157 MULEC Tilen JK DUPLEK ml. dečki +55
158 MUNDA Evelin TVD PART. LJUTOMER st. deklice -48
159 MUNDA Zoja TVD PART. LJUTOMER st. deklice -36
160 MURK Nika JK GORIŠNICA ml. deklice -32
161 MUŠIČ Maja JK OPLOTNICA ml. deklice -36
162 NABERNIK Jan JK IZOLA ml. dečki -34
163 NEDELJKO DANAJA JK BELTINCI ml. deklice -36
164 NEUHOLD Paula ASKÖ Gleisdorf st. deklice -52
165 NIPIČ Filip JK DUPLEK kadeti -66
166 NOVŠAK Lara JK APOLON MARIBOR st. deklice +63
167 OPRČKAL LENART JK SHIDO st. dečki -55
168 PEINHOPF Jonathan JC Premstätten st. dečki -66
169 PEROVNIK Nuša JK ACRON SLOVENJ GRADEC kadetinje -52
170 PERTOCI Aljaž JK MURSKA SOBOTA ml. dečki -38
171 PETEK Maša JK GORIŠNICA ml. deklice -48
172 PETROVIČ Timon JK DUPLEK st. dečki -55
173 PEULIĆ Filip JK GOLOVEC st. dečki -66
174 PEVEC GAŠPER JK SHIDO st. dečki -60
175 PINTARIČ Tjaš JK ŽELEZNIČAR ml. dečki -34
176 PLEŠA Elena Pinky st. deklice -52
177 POGAČAR Jaka JK BEŽIGRAD kadeti -60
178 POGOREVC Rok JK ACRON SLOVENJ GRADEC kadeti -90
179 PORČIĆ Davud JK 15.MAJ MAREZIGE ml. dečki -50
180 POTOČNIK Boštjan JK IMPOL ml. dečki -46
181 POZDEREC VALENTINA JK BELTINCI ml. deklice -32
182 POŽEK Žan JK TRIGLAV KRANJ kadeti -73
183 PREMERL Vid Remete st. dečki -55
184 PRUNK Nik JK 15.MAJ MAREZIGE st. dečki +66
185 PUNGERČAR Nal JK GOLOVEC kadeti -66
186 PUTANEC Jan Pinky st. dečki -38
187 PUŠNIK Ian JK IMPOL ml. dečki +55
188 ROSALES RODRIGUEZ Miriam JC Premstätten st. deklice -63
189 ROTTER Noah SU Noricum Leibnitz st. dečki -38
190 RUDOLF Gašper TVD PART. LJUTOMER kadeti -73
191 RUDOLF Miha TVD PART. LJUTOMER st. dečki -66
192 SCHRINKO (DON'T USE!) KATHARINA SU Noricum Leibnitz ml. deklice -40
193 SCHWEIGER Nika JK BEŽIGRAD kadetinje -70
194 SEDOVŠEK TIT JK BRANIK MARIBOR ml. dečki -30
195 SEIFRIED JURE JK ŽELEZNIČAR st. dečki -50
196 SERENČE DAVID JK VELENJE ml. dečki -42
197 SIRC ROK JK OPLOTNICA ml. dečki -34
198 SKELA Nejc JK IMPOL st. dečki +66
199 SOROSCY Nejc ŠD TATAMI ml. dečki -34
200 STRELEC Lan JK DRAVA PTUJ ml. dečki -30
201 SVETEC ADELINA JK RAVNE st. deklice -52
202 SVETEC Lara JK RAVNE kadetinje -57
203 SVETEK Jan JK GOLOVEC ml. dečki +55
204 TOMAŽIČ andreja JK OPLOTNICA kadetinje +70
205 TOTAJ KORAB JK APOLON MARIBOR st. dečki -50
206 TRAMPUŠ Brina JK GOLOVEC kadetinje -63
207 TRETNJAK Lisa SU Noricum Leibnitz st. deklice -57
208 TRILER Žan JK GOLOVEC st. dečki -50
209 TRUNK Niko JK GORIŠNICA kadeti -81
210 URH ŠTRAVS JK SHIDO st. dečki -42
211 VADNJAL STOJANOVIĆ Blaž JK IZOLA st. dečki -55
212 VAJDA NEJC TVD PART. LJUTOMER st. dečki +66
213 VANČEK Maša JK IMPOL ml. deklice -44
214 VANČEK Luka JK IMPOL ml. dečki -42
215 VEK Lukas JK APOLON MARIBOR ml. dečki -42
216 VEZJAK Jaro JK BRANIK MARIBOR kadeti -90
217 VEZJAK Peter JK BRANIK MARIBOR kadeti -90
218 VIDEK Fran Pinky kadeti -50
219 VINKOVIČ Klemen JK MURSKA SOBOTA ml. dečki -38
220 VIVOD TIMI JK OPLOTNICA ml. dečki -55
221 VRBANČIČ Sara TVD PART. LJUTOMER st. deklice -40
222 VUČINA Alen JK OPLOTNICA kadeti -81
223 WEISS Peter ŠD TATAMI ml. dečki -34
224 WLODYKA TINKARA JK VELENJE ml. deklice -52
225 YANKOVSKYY Andrej JK ACRON SLOVENJ GRADEC kadeti -81
226 ZADRAVEC Gabriel TVD PART. LJUTOMER kadeti -55
227 ZALOŽNIK Jaka JK DRAVA PTUJ ml. dečki +55
228 ZAVEC Luka JK BEŽIGRAD kadeti -66
229 ZIMA Libor Pinky kadeti -73
230 ZUPANČIČ KLEMEN JK OPLOTNICA ml. dečki -34
231 ZVER Blaž JK BELTINCI st. dečki +66
232 ZVER Mihael KBV LENDAVA kadeti -60
233 ČORAK Tea Remete st. deklice -48
234 ŠAJHER KOVAČIČ Katja JK BRANIK MARIBOR ml. deklice +52
235 ŠALAMUN Kai TVD PART. LJUTOMER st. dečki -66
236 ŠKERBOT Nil JK DUPLEK ml. dečki -46
237 ŠKRBENTA Rok TVD PART. LJUTOMER st. dečki -50
238 ŠKRGET Nejc TVD PART. LJUTOMER st. dečki -50
239 ŠLAMBERGER Nika JK DRAVA PTUJ kadetinje +70
240 ŠOMIĆ Anes Una Bihač ml. dečki -34
241 ŠPILAK Jan JK BELTINCI st. dečki -42
242 ŠTEFANIČ Dane JK 15.MAJ MAREZIGE st. dečki -66
243 ŠTERMAN Diana TVD PART. LJUTOMER st. deklice -48
244 ŠTIMEC Žiga JK IMPOL ml. dečki -46
245 ŠTOBER URH JK VELENJE kadeti -66
246 ŠTRLJIČ Filip JK IVO REYA ml. dečki -46
247 ŽNIDARKO Nejc JK IMPOL ml. dečki -34