-55kadeti
1 AMBROŽIČ Mark JK TRIGLAV KRANJ
2 ZADRAVEC Gabriel TVD PART. LJUTOMER
3 KAVČIČ Lovro JK Z'DEŽELE SANKAKU
-60kadeti
1 KOKOTOVIČ Staš JK DUPLEK
2 ZVER Mihael KBV LENDAVA
3 KOCIJAN Andrej JK BEŽIGRAD
3 KELAVA Goran JK BEŽIGRAD
5 POGAČAR Jaka JK BEŽIGRAD
5 KASTELIC Edvard JK GOLOVEC
7 HERKOVIČ Nace JK ACRON SLOVENJ GRADEC
-66kadeti
1 KLOPČIČ Urh ŠD GIB ŠIŠKA
2 KAJTAZOVIČ Benjamin JK GOLOVEC
3 DOBRAVEC Gal JK TRIGLAV KRANJ
3 LUKAČ Jan JK MURSKA SOBOTA
5 KLOAR Rene JK DRAVA PTUJ
5 ŠTOBER URH JK VELENJE
7 LEŠER Tilen JK Z'DEŽELE SANKAKU
-73kadeti
1 DUKARIČ Anej JK OPLOTNICA
2 RUDOLF Gašper TVD PART. LJUTOMER
3 POŽEK Žan JK TRIGLAV KRANJ
3 KORŽE KLEMEN JK BRANIK MARIBOR
5 MILIĆEVIĆ Aleksander JK OLIMPIJA
5 KAIZER Žan JK ACRON SLOVENJ GRADEC
7 ZIMA Libor Pinky
-81kadeti
1 VUČINA Alen JK OPLOTNICA
2 JAUŠOVEC Tilen TVD PART. LJUTOMER
3 BROD Žiga JK BEŽIGRAD
3 YANKOVSKYY Andrej JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 BOŠNIK Leon JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 CIGLAR MIHA JK VELENJE
-90kadeti
1 JARC Jernej JK OLIMPIJA
2 GAŠPARIČ Mario JK IMPOL
3 VEZJAK Jaro JK BRANIK MARIBOR
3 POGOREVC Rok JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 VEZJAK Peter JK BRANIK MARIBOR
5 LAJLAR Anže JK Z'DEŽELE SANKAKU
+90kadeti
1 KELC Tim JK ŽELEZNIČAR
3 KRALJIČ David JK DUPLEK
-48kadetinje
1 KULČAR Vita JK LENDAVA
-52kadetinje
1 PEROVNIK Nuša JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2 DAJČAR Nika TVD PART. LJUTOMER
-57kadetinje
1 SVETEC Lara JK RAVNE
-63kadetinje
1 HORVAT Ana JK OLIMPIJA
2 TRAMPUŠ Brina JK GOLOVEC
3 KRESNIK ANA JK RAVNE
-70kadetinje
1 LOBNIK Metka JK APOLON MARIBOR
2 SCHWEIGER Nika JK BEŽIGRAD
3 LAH Nina JK GOLOVEC
4 KOTNIK GAJA JK RAVNE
+70kadetinje
1 TOMAŽIČ andreja JK OPLOTNICA
2 ŠLAMBERGER Nika JK DRAVA PTUJ
3 MEHLE KOSTREVC Živa JK GOLOVEC
-38st. dečki
1 ROTTER Noah SU Noricum Leibnitz
2 KNAFLIČ ROK JK APOLON MARIBOR
3 PUTANEC Jan Pinky
-42st. dečki
1 ŠPILAK Jan JK BELTINCI
2 JONTES Matic JK ŽELEZNIČAR
3 KOLAR ŽIGA JK APOLON MARIBOR
4 FERLAN Maks JK GOLOVEC
5 URH ŠTRAVS JK SHIDO
-46st. dečki
1 AUER Marcus SU Noricum Leibnitz
2 GRAHOVAC TJAN JK APOLON MARIBOR
3 BOLKO Urban JK IMPOL
-50st. dečki
1 ŠKRBENTA Rok TVD PART. LJUTOMER
2 ŠKRGET Nejc TVD PART. LJUTOMER
3 LASIĆ Borna Pinky
3 DAJČMAN Jaša JK DRAVA PTUJ
5 TRILER Žan JK GOLOVEC
5 TOTAJ KORAB JK APOLON MARIBOR
-55st. dečki
1 KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTA
2 AJDIČ Aljaž JK DRAVA PTUJ
3 LIPUŠ Lino KBV LENDAVA
3 KAJTAZOVIĆ Nal JK GOLOVEC
5 LOVIČ Arian JK 15.MAJ MAREZIGE
5 OPRČKAL LENART JK SHIDO
7 VADNJAL STOJANOVIĆ Blaž JK IZOLA
-60st. dečki
1 MARIČ Aljoša KBV LENDAVA
2 KRIŽANEC Gašper JK IMPOL
3 PEVEC GAŠPER JK SHIDO
-66st. dečki
1 RUDOLF Miha TVD PART. LJUTOMER
2 GUMILAR Maj JK MURSKA SOBOTA
3 MEDVED Tjaž JK VELENJE
5 ANTOLINC Jure JK ŽELEZNIČAR
7 PEULIĆ Filip JK GOLOVEC
+66st. dečki
1 PRUNK Nik JK 15.MAJ MAREZIGE
2 BERTALANIČ ŽIŽEK Gal JK BRANIK MARIBOR
3 HERCOG Rene JK BRANIK MARIBOR
3 CAF Rok JK BRANIK MARIBOR
5 LESKOVEC TIN JK APOLON MARIBOR
5 SKELA Nejc JK IMPOL
-30ml. dečki
1 KOJC Keno ŠD POLYTEAM
2 STRELEC Lan JK DRAVA PTUJ
3 SEDOVŠEK TIT JK BRANIK MARIBOR
-34ml. dečki
1 NABERNIK Jan JK IZOLA
3 ŠOMIĆ Anes Una Bihač
3 MIHELIČ Nejc ŠD TATAMI
5 FILIPIČ Sergej JK DUPLEK
5 ŽNIDARKO Nejc JK IMPOL
-38ml. dečki
1 PERTOCI Aljaž JK MURSKA SOBOTA
2 ELJON JARC NIK JK APOLON MARIBOR
3 VINKOVIČ Klemen JK MURSKA SOBOTA
3 BALAŽIC Oskar JK MURSKA SOBOTA
5 BEZJAK Blaž JK GORIŠNICA
5 MIHELIN GAŠPER ŠD TATAMI
7 GLOBOVNIK ANŽE JK OPLOTNICA
-42ml. dečki
1 MEŠELJ URH JK VELENJE
2 MLAKAR ŠTEF JK ŽELEZNIČAR
3 VANČEK Luka JK IMPOL
3 LESKOVAR JAKA JK OPLOTNICA
5 MAHMUTOVIČ Alen JK IVO REYA
5 GABER Andraž JK IMPOL
-46ml. dečki
1 KOS Timotej JK IMPOL
2 KLEMENČIČ Matic JK MURSKA SOBOTA
3 ŠKERBOT Nil JK DUPLEK
3 ŠTIMEC Žiga JK IMPOL
5 POTOČNIK Boštjan JK IMPOL
5 LONČAR Mai JK IMPOL
7 FIŠER JAN JK DRAVA PTUJ
-50ml. dečki
1 LIPIČ Gabriel JK BELTINCI
2 PORČIĆ Davud JK 15.MAJ MAREZIGE
3 MITHANS ŽAN JK BRANIK MARIBOR
3 GORIČAN Jan JK BRANIK MARIBOR
5 GOMAZ ROK JK APOLON MARIBOR
5 HRIBAR OŽBEJ JK SHIDO
-55ml. dečki
1 CHAYNIKOV DMITRY JK BRANIK MARIBOR
2 VIVOD TIMI JK OPLOTNICA
+55ml. dečki
1 BEZJAK Domen JK GORIŠNICA
2 MULEC Tilen JK DUPLEK
3 PUŠNIK Ian JK IMPOL
3 DŽAFEROVIĆ Mirza Una Bihač
5 SVETEK Jan JK GOLOVEC
5 ZALOŽNIK Jaka JK DRAVA PTUJ
-28ml. deklice
1 AUER NINA SU Noricum Leibnitz
2 AUDA Nina JK DUPLEK
-32ml. deklice
1 KOCHAUF Maya
2 KUPLEN Iva JK MURSKA SOBOTA
3 MURK Nika JK GORIŠNICA
3 MARČINKO ZALA JK BRANIK MARIBOR
5 LESKOVAR Lea JK IMPOL
-36ml. deklice
1 MUŠIČ Maja JK OPLOTNICA
2 KNAFELC Noeli JK SHIDO
4 NEDELJKO DANAJA JK BELTINCI
-40ml. deklice
1 KOJC Kora ŠD POLYTEAM
2 GERIČ Nela JK LENDAVA
3 MESIČEK NEŽA JK APOLON MARIBOR
3 GOLE Vanessa ŠD BUSHIDO
5 SCHRINKO (DON'T USE!) KATHARINA SU Noricum Leibnitz
5 KOPRIVNIK Lea JK IMPOL
-44ml. deklice
1 VANČEK Maša JK IMPOL
2 LOVENJAK MOJCA JK BRASLOVČE
3 MAUČEC Tinaja JK LENDAVA
4 KRESLIN Eva JK LENDAVA
-48ml. deklice
1 MAZOUZI Leila JK BELTINCI
3 MAJHENIČ Tita JK GOLOVEC
3 MUJAGIĆ AMINA Una Bihač
5 PETEK Maša JK GORIŠNICA
+52ml. deklice
1 BUDINSKI SARA JK VELENJE
2 ŠAJHER KOVAČIČ Katja JK BRANIK MARIBOR
-40st. deklice
1 VRBANČIČ Sara TVD PART. LJUTOMER
2 MAJCEN ALINA JK APOLON MARIBOR
-48st. deklice
1 ŠTERMAN Diana TVD PART. LJUTOMER
2 MUNDA Evelin TVD PART. LJUTOMER
3 KOJC Kora ŠD POLYTEAM
4 ČORAK Tea Remete
5 IVEZIČ KATARINA TVD PART. LJUTOMER
-52st. deklice
1 PLEŠA Elena Pinky
2 FERENCEK Tamara JK LENDAVA
3 SVETEC ADELINA JK RAVNE
3 KRAMAR ANITA JK SHIDO
5 GOLIČNIK MAŠA JK SHIDO
5 NEUHOLD Paula
-57st. deklice
1 HIDEN Verena SU Noricum Leibnitz
2 TRETNJAK (DON'T USE!) Lisa SU Noricum Leibnitz
3 DROBNJAK Ema Kokica
4 HUDOLIN ALENKA JK SHIDO
-63st. deklice
1 CVIRN Larisa JK IMPOL
2 MARČETA Ana JK IZOLA
3 BELTRAM Ana JK IVO REYA
3 DIVJAK Iva Kokica
5 BENKIČ Asja JK MURSKA SOBOTA
+63st. deklice
1 MLINAR Ana JK GOLOVEC
2 ERKER Aischa JK IMPOL
3 NOVŠAK Lara JK APOLON MARIBOR