-66člani
1 PETROV Aleksandr JUDO TEAM Sankt-Petersburg
2 PAHOR Tim TVD PARTIZAN JESENICE
3 ZUPAN Luka JK BEŽIGRAD
4 OŠTIR Urban JK OLIMPIJA
-73člani
1 TCHIKAIDZE Niko Polisportiva Villanova
2 KUKOVEC David JK OLIMPIJA
3 MIKHAILOV Dmitrii JUDO TEAM Sankt-Petersburg
3 DEMŠAR Tim JK IMPOL
5 BABIČ Jaša JK 15.MAJ MAREZIGE
5 GREGORČIČ Tim JK OLIMPIJA
7 KAJTAZOVIČ Benjamin JK GOLOVEC
-81člani
1 VIDMAR Janez JK BEŽIGRAD
2 MARKOVIČ Žan JK IMPOL
3 BOLOGA Nicolae Polisportiva Villanova
3 DEDIČ Luka JK GOLOVEC
5 NOVAK Grega TVD PART. LJUTOMER
5 BEDEL Marvin Polisportiva Villanova
7 DEBELJAK Nik JK OLIMPIJA
7 KERN Jan JK BEŽIGRAD
-90člani
1 ČETIĆ Jesenko JK OLIMPIJA
2 JARC Jernej JK OLIMPIJA
3 LACKOVIČ Narsej TVD PART. LJUTOMER
3 SANAPO Francesco Polisportiva Villanova
5 LAH Nejc JK GOLOVEC
5 COZONAC Augustin Polisportiva Villanova
-100člani
1 TRUŠNOVEC Gašper JK BEŽIGRAD
+100člani
1 DRAGIČ Vito JK IMPOL
-52članice
1 ŠTANGAR Anja JK OLIMPIJA
-57članice
1 TROPAN Teja JK IMPOL
-63članice
1 TROPAN Teja JK IMPOL
2 HORVAT Ana JK OLIMPIJA
3 ŽUPANEK Karin TVD PART. LJUTOMER
4 HALAS Barbara TVD PART. LJUTOMER
5 KRČ Ana JK TRIGLAV KRANJ
-78članice
1 MEHLE KOSTREVC Živa JK GOLOVEC
2 VAVPETIČ TINA DBV KOMENDA
+78članice
1 TORKAR Urška JK TRIGLAV KRANJ
-60ml. člani
1 PAHOR Tim TVD PARTIZAN JESENICE
2 GARADZHA Aleksandr JUDO TEAM Sankt-Petersburg
-66ml. člani
1 PETROV Aleksandr JUDO TEAM Sankt-Petersburg
2 OZMEC Miha JK BEŽIGRAD
3 ZUPAN Luka JK BEŽIGRAD
4 OŠTIR Urban JK OLIMPIJA
5 DOBRAVEC Gal JK TRIGLAV KRANJ
-73ml. člani
1 TCHIKAIDZE Niko Polisportiva Villanova
2 DEMŠAR Tim JK IMPOL
3 MIKHAILOV Dmitrii JUDO TEAM Sankt-Petersburg
3 KAJTAZOVIČ Benjamin JK GOLOVEC
5 PETAK Matic ŠD TATAMI
5 KUKOVEC Dominik JK OLIMPIJA
7 VODA Gašper JK RAVNE
7 GREGORČIČ Tim JK OLIMPIJA
-81ml. člani
1 VIDMAR Janez JK BEŽIGRAD
2 VIDMAR Matej JK BEŽIGRAD
3 GOSTENČNIK Aljaž JK RAVNE
3 NOVAK Grega TVD PART. LJUTOMER
5 VRHOVNIK Marko JK Zmajčki
5 MARKOVIČ Žan JK IMPOL
7 DEBELJAK Nik JK OLIMPIJA
7 BOLOGA Nicolae Polisportiva Villanova
-90ml. člani
1 COZONAC Augustin Polisportiva Villanova
2 LACKOVIČ Narsej TVD PART. LJUTOMER
3 JARC Jernej JK OLIMPIJA
3 SANAPO Francesco Polisportiva Villanova
5 LAH Nejc JK GOLOVEC
5 HORVAT Jan JK ACRON SLOVENJ GRADEC
7 ROTAR Gašper ŠD POLYTEAM
-100ml. člani
1 VRANKAR Blaž ŠD GIB ŠIŠKA
2 TRUŠNOVEC Gašper JK BEŽIGRAD
-52ml. članice
1 ŠTANGAR Anja JK OLIMPIJA
-57ml. članice
1 TROPAN Teja JK IMPOL
-63ml. članice
1 TAVČAR Zarja ŠD GIB ŠIŠKA
2 HORVAT Ana JK OLIMPIJA
3 HALAS Barbara TVD PART. LJUTOMER
4 KRČ Ana JK TRIGLAV KRANJ
-70ml. članice
1 DENE Jasmine Polisportiva Villanova
2 ČERNILEC Zala JK TRIGLAV KRANJ
-78ml. članice
1 BOHINC Dora ŠD GIB ŠIŠKA
2 MEHLE KOSTREVC Živa JK GOLOVEC
3 VAVPETIČ TINA DBV KOMENDA
+78ml. članice
1 TORKAR Urška JK TRIGLAV KRANJ
-55kadeti
1 KORCHEMKIN Danila JUDO TEAM Sankt-Petersburg
2 PREVOLŠEK Vinko JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 AMBROŽIČ Mark JK TRIGLAV KRANJ
4 DUNDARA Petar Ippon Labin
5 LEMENKOV Aleksandr JUDO TEAM Sankt-Petersburg
-60kadeti
1 GARADZHA Aleksandr JUDO TEAM Sankt-Petersburg
2 KOKOTOVIČ Staš JK DUPLEK
3 PLEČKO David JK BEŽIGRAD
3 SEDEU Jure ŠD GIB ŠIŠKA
5 KLINAR Mark TVD PARTIZAN JESENICE
5 KELAVA Goran JK BEŽIGRAD
7 ANDRIJCZUK Axel Polisportiva Villanova
7 MARKIČ Nejc JK TRIGLAV KRANJ
-66kadeti
1 KLOPČIČ Urh ŠD GIB ŠIŠKA
2 OZMEC Miha JK BEŽIGRAD
3 DOBRAVEC Gal JK TRIGLAV KRANJ
3 PERKO Timotej JK OLIMPIJA KRMELJ
5 VELER Anže JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 KUNAVER Jernej JK BEŽIGRAD
7 KISELEV Viktor JUDO TEAM Sankt-Petersburg
7 ČERGIČ Uroš ŠD GIB ŠIŠKA
-73kadeti
1 POŽEK Žan JK TRIGLAV KRANJ
2 JURKOVIČ Marko ŠD GIB ŠIŠKA
3 DEBELJAK Žiga JK BEŽIGRAD
3 KAJTAZOVIČ Benjamin JK GOLOVEC
5 KOŠTIĆ Valentin ŠD GIB ŠIŠKA
5 PUNGERŠEK Jaka JK Zmajčki
7 ZAHTILA Eric Ippon Labin
7 ROSSMANN Jürgen Wolfsberg
-81kadeti
1 VRHOVNIK Marko JK Zmajčki
2 BROD Žiga JK BEŽIGRAD
3 BOLOGA Nicolae Polisportiva Villanova
4 GREGORC Mark JK GOLOVEC
5 KLEVA Nino Ippon Labin
-90kadeti
1 JARC Jernej JK OLIMPIJA
2 YANKOVSKYY Andrej JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 SANAPO Francesco Polisportiva Villanova
4 BOLTERSTEIN Ricardo Ippon Labin
+90kadeti
1 KELC Tim JK ŽELEZNIČAR
2 POGOREVC Rok JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 KRALJIČ David JK DUPLEK
4 PEJAKOVIĆ Stefan JK Mladost Kotor Varoš
5 CENTA Jakob JK SOKOL
-44kadetinje
1 BERNARD Urška JK ACRON SLOVENJ GRADEC
-52kadetinje
1 PEROVNIK Nuša JK ACRON SLOVENJ GRADEC
-57kadetinje
1 ROZMAN MUHA Manca JK BEŽIGRAD
2 MIŠIČ Pia JK BEŽIGRAD
3 AMBROŽIČ Kati TVD PARTIZAN JESENICE
-63kadetinje
1 HORVAT Ana JK OLIMPIJA
2 KOLAR Staša JK BEŽIGRAD
3 REVEN Tina JK Žiri
-70kadetinje
1 ČERNILEC Zala JK TRIGLAV KRANJ
2 DENE Jasmine Polisportiva Villanova
3 BUCHEBNER Melanie Leoben
4 KOVAČ Tamara JK ACRON SLOVENJ GRADEC
+70kadetinje
1 MEHLE KOSTREVC Živa JK GOLOVEC