-55Mladinci
1 RECHBERGER Nikolas UJZ Mühlviertel
2 PREVOLŠEK Vinko ACRON SLOVENJ GRADEC
3 SHTEFANESA Eduard Randori
3 PREIS Pavel Brno
5 KAVČIČ Lovro Z'DEŽELE SANKAKU
5 BENZONI Lorenzo Polisportiva Besanese
7 CHARLESWORTH Christopher BEŽIGRAD
-60Mladinci
1 LUKASEVSKY Volodymir Sport club Ippon
2 ZAKAJEV Djabrail UJZ Mühlviertel
3 PAHOR Tim TVD PARTIZAN JESENICE
3 KURTASHOV Danila Kuzbass JC
5 MAYERHOFER Jakob Judoteam SHIAI DO
5 BERC Josip Zagreb
7 ARBEITER Nejc IMPOL
7 PALAMARCIUC Vlad Lirps
-66Mladinci
1 KARAPETIAN Gevorg Kuzbass JC
2 EDILGIRIEV Bakhauddin Edelweiss
3 KLAČAR Robert Istarski borac Pula
3 WIESINGER Mario UJZ Mühlviertel
5 TONOFREI Ion Lirps
5 LESCHINGER Maximilian
7 HINTERBERGER Patrick
7 WEBER Philip WAT Stadlau
-73Mladinci
1 GOSTENČNIK Aljaž RAVNE
2 AKHMAROV Khamzat Edelweiss
3 PELIVAN Petru Lirps
3 KULLASHI Arbër National Team KOS
5 ZIPPUSCH Raphael
5 PIKULENKO Nikita
7 PORRO Davide Polisportiva Besanese
7 SMAGIN Lev Randori
-81Mladinci
1 GAITUKAEV Abubakar Edelweiss
2 VUČINA Alen OPLOTNICA
3 BABENKO Alex Transcarpathia Judo Federation
3 SOKOLOVIĆ Damian Istarski borac Pula
5 ŠVEC Pavel Brno
5 PLANTAK Aljaž Z'DEŽELE SANKAKU
7 JELAČA Ivan Zagreb
7 STRAŽA Tin Zagreb
-90Mladinci
1 LORSANOV Mansur Edelweiss
2 TABAN Grigorii Lirps
3 BILETS Serhey Transcarpathia Judo Federation
3 TSYBANOV Dmytro Randori
5 GAŠPARIČ Mario IMPOL
5 POPOV Eduard Transcarpathia Judo Federation
7 ZUPANC Tim Jan Z'DEŽELE SANKAKU
7 ROSANDA Anton Istarski borac Pula
-100Mladinci
1 ZEKA Shpat National Team KOS
2 ZMEU Vladimir Lirps
3 VEGERA Eugen Transcarpathia Judo Federation
3 DVOŘÁK Radim Brno
5 MILOŠEVIĆ Damjan Istarski borac Pula
5 JELINEK Vjeko Zagreb
+100Mladinci
1 MARINIČ ENEJ BRANIK MARIBOR
2 ŠKALEC Marcel Profectus Samobor
3 KNUSH Yaroslav Transcarpathia Judo Federation
4 SAPEGA Vladimirs LIDO Riga
-44Mladinke
1 ȚURCAN Paulina Lirps
2 BERNARD Urška ACRON SLOVENJ GRADEC
3 MOCANU Ana Lirps
-48Mladinke
1 SCUTARI Liliana Lirps
2 LUKASEVSKAJA Marija Sport club Ippon
-52Mladinke
1 DENGG Lisa
2 PEROVNIK Nuša ACRON SLOVENJ GRADEC
3 TEDESCHI Alessia Polisportiva Besanese
3 OSA Aktina National Team KOS
5 PANZANI Rachele ASD Equipe Judo Caldogno
5 PALIHOVICI Melisia Lirps
7 BRANKOVIĆ Barbara Istarski borac Pula
-57Mladinke
1 PORRO Veronica Polisportiva Besanese
2 FâRFA Iulia Lirps
3 BORTAS Dora Samobor
3 GRABAR Pia Z'DEŽELE SANKAKU
5 RAILAITE Gabija Sport club Ippon
5 MARI Lara Tolmezzo
7 AMBROŽIČ Kati TVD PARTIZAN JESENICE
-63Mladinke
1 TAVČAR Zarja GIB ŠIŠKA
2 LUDVIK Lia Z'DEŽELE SANKAKU
3 BARBALATA Mihaela Lirps
4 LINDNER Hana Z'DEŽELE SANKAKU
5 KOLAR Staša BEŽIGRAD
-70Mladinke
1 PEČOLER Zala ACRON SLOVENJ GRADEC
2 LAZNIK Tea Z'DEŽELE SANKAKU
3 MOSCALU Serafima Lirps
3 BABIĆ Lucija Zagreb
5 CUCU Cristina Lirps
5 KOVAČ Tamara ACRON SLOVENJ GRADEC
7 KLIBA Lara Istarski borac Pula
-78Mladinke
1 VUK Betty Tolmezzo
2 BOHINC Dora GIB ŠIŠKA
3 GOBEC Lea Zagreb
+78Mladinke
1 MOHORIČ Veronika VELENJE
2 TOMAŽIČ Andreja OPLOTNICA
3 KOMAT Zala Z'DEŽELE SANKAKU
4 OVESEC Alessia U.S. Muggesana