# TEKMOVALEC KLUB KATEGORIJA
1 ADAMCHUK Igor Transcarpathia Judo Federation mladinci -81
2 AKHMAROV Khamzat Edelweiss mladinci -73
3 AMBROŽIČ Kati TVD PARTIZAN JESENICE mladinke -57
4 AMBROŽIČ Luka TVD PARTIZAN JESENICE mladinci -60
5 AMBROŽIČ Mark JK TRIGLAV KRANJ mladinci -60
6 ARBEITER Nejc JK IMPOL mladinci -60
7 BABENKO Alex Transcarpathia Judo Federation mladinci -81
8 BABIĆ Lucija Zagreb mladinke -70
9 BARBALATA Mihaela Lirps mladinke -63
10 BENZONI Lorenzo Polisportiva Besanese mladinci -55
11 BERC Josip Zagreb mladinci -60
12 BERNARD Urška JK ACRON SLOVENJ GRADEC mladinke -44
13 BILETS Serhey Transcarpathia Judo Federation mladinci -90
14 BOHINC Dora ŠD GIB ŠIŠKA mladinke -78
15 BORTAS Dora Samobor mladinke -57
16 BRANKOVIĆ Barbara Istarski borac Pula mladinke -52
17 BUZICA Dan Lirps mladinci -81
18 CAMATA Kaly UJZ Mühlviertel mladinci -66
19 CHARLESWORTH Christopher JK BEŽIGRAD mladinci -55
20 CUCU Cristina Lirps mladinke -70
21 CVETKO Jakov Istarski borac Pula mladinci -81
22 DANU Ion Lirps mladinci -73
23 DAVIDENCO Roman Lirps mladinci -81
24 DEMŠAR Tim JK IMPOL mladinci -73
25 DENGG Lisa Judo Team Salzburg mladinke -52
26 DUKARIČ Anej JK OPLOTNICA mladinci -73
27 DVOŘÁK Radim Brno mladinci -100
28 EDILGIRIEV Turpal-Ali Edelweiss mladinci -66
29 EDILGIRIEV Bakhauddin Edelweiss mladinci -66
30 FERENČAK Aleksander JK Z'DEŽELE SANKAKU mladinci -81
31 FâRFA Iulia Lirps mladinke -57
32 GAITUKAEV Abubakar Edelweiss mladinci -81
33 GAŠPARIČ Mario JK IMPOL mladinci -90
34 GOBEC Lea Zagreb mladinke -78
35 GOSTENČNIK Aljaž JK RAVNE mladinci -73
36 GRABAR Pia JK Z'DEŽELE SANKAKU mladinke -57
37 GRIN Aleksandr Kuzbass JC mladinci -73
38 GRöSSIG Thomas Judo Team Salzburg mladinci -73
39 HERKOVIČ Nace JK ACRON SLOVENJ GRADEC mladinci -66
40 HINTERBERGER Patrick Judo Team Salzburg mladinci -66
41 HYSENI Fisnik National Team KOS mladinci -66
42 JELAČA Ivan Zagreb mladinci -81
43 JELINEK Vjeko Zagreb mladinci -100
44 JUHART Tadej JK IMPOL mladinci -66
45 JURKOVIĆ Dominik Profectus Samobor mladinci -73
46 KAIZER Žan JK ACRON SLOVENJ GRADEC mladinci -73
47 KARAPETIAN Gevorg Kuzbass JC mladinci -66
48 KAVČIČ Lovro JK Z'DEŽELE SANKAKU mladinci -55
49 KLAČAR Robert Istarski borac Pula mladinci -66
50 KLETZENBAUER Hannes SU Noricum Leibnitz mladinci -81
51 KLIBA Lara Istarski borac Pula mladinke -70
52 KNUSH Yaroslav Transcarpathia Judo Federation mladinci +100
53 KOLAR Staša JK BEŽIGRAD mladinke -63
54 KOMAT Zala JK Z'DEŽELE SANKAKU mladinke +78
55 KORNHUBER Marcel Judo Team Salzburg mladinci -73
56 KOVAČ Tamara JK ACRON SLOVENJ GRADEC mladinke -70
57 KULLASHI Arbër National Team KOS mladinci -73
58 KURTASHOV Danila Kuzbass JC mladinci -60
59 LAZNIK Tea JK Z'DEŽELE SANKAKU mladinke -70
60 LESCHINGER Maximilian Judo Team Salzburg mladinci -66
61 LINDNER Hana JK Z'DEŽELE SANKAKU mladinke -63
62 LOPARCO Emmanuel ASD Equipe Judo Caldogno mladinci -60
63 LORSANOV Mansur Edelweiss mladinci -90
64 LUDVIK Lia JK Z'DEŽELE SANKAKU mladinke -63
65 LUKAN Yarema A&R Trieste mladinci -66
66 LUKASEVSKAJA Marija Sport club Ippon mladinke -48
67 LUKASEVSKY Volodymir Sport club Ippon mladinci -60
68 MAKAROVIĆ Dino Zagreb mladinci -73
69 MALETS Alex Transcarpathia Judo Federation mladinci -73
70 MARI Lara Tolmezzo mladinke -57
71 MARINIČ ENEJ JK BRANIK BROKER mladinci +100
72 MAYERHOFER Jakob Judoteam SHIAI-DO mladinci -60
73 MESIĆ Ronald Zagreb mladinci -73
74 MILOŠEVIĆ Damjan Istarski borac Pula mladinci -100
75 MOCANU Ana Lirps mladinke -44
76 MODL Tobias Judo Team Salzburg mladinci -66
77 MOHORIČ Veronika JK VELENJE mladinke +78
78 MOSCALU Serafima Lirps mladinke -70
79 MOSER Moritz WAT Stadlau mladinci -90
80 NASLADEK Alberto U.S. Muggesana mladinci -81
81 NIEDERDORFER Michael Judo Team Salzburg mladinci -81
82 OBLAK Gašper ŠD GIB ŠIŠKA mladinci -73
83 OSA Aktina National Team KOS mladinke -52
84 OVESEC Alessia U.S. Muggesana mladinke +78
85 OŠTIR Urban JK OLIMPIJA mladinci -66
86 OŽIR Tilen JK Z'DEŽELE SANKAKU mladinci -73
87 PAHOR Tim TVD PARTIZAN JESENICE mladinci -60
88 PALAMARCIUC Vlad Lirps mladinci -60
89 PALIHOVICI Melisia Lirps mladinke -52
90 PANZANI Rachele ASD Equipe Judo Caldogno mladinke -52
91 PELIVAN Petru Lirps mladinci -73
92 PEROVNIK Nuša JK ACRON SLOVENJ GRADEC mladinke -52
93 PEČOLER Zala JK ACRON SLOVENJ GRADEC mladinke -70
94 PIKULENKO Nikita Viennese Judo Federation mladinci -73
95 PINTERA Daniel Brno mladinci -73
96 PLANTAK Aljaž JK Z'DEŽELE SANKAKU mladinci -81
97 POPOV Eduard Transcarpathia Judo Federation mladinci -90
98 PORRO Veronica Polisportiva Besanese mladinke -57
99 PORRO Davide Polisportiva Besanese mladinci -73
100 POŽEK Žan JK TRIGLAV KRANJ mladinci -73
101 PREIS Pavel Brno mladinci -55
102 PREVOLŠEK Vinko JK ACRON SLOVENJ GRADEC mladinci -55
103 RAILAITE Gabija Sport club Ippon mladinke -57
104 RECHBERGER Nikolas UJZ Mühlviertel mladinci -55
105 REZNICHENKO Valentin Brno mladinci -73
106 ROSANDA Anton Istarski borac Pula mladinci -90
107 RUTKEVICIUS Domas Sport club Ippon mladinci -73
108 SAFER Benedikt WAT Stadlau mladinci -73
109 SAPEGA Vladimirs LIDO Riga mladinci +100
110 SCHARFETTER Thomas Judo Team Salzburg mladinci -81
111 SCHLÖGL Julian JK Krems mladinci -73
112 SCUTARI Liliana Lirps mladinke -48
113 SHTEFANESA Eduard Randori mladinci -55
114 SMAGIN Lev Randori mladinci -73
115 SOBANOV Michail Vienna Samurai mladinci -66
116 SOKOLOVIĆ Damian Istarski borac Pula mladinci -81
117 STRAVINSKAS Gvidas Olimpine Viltis mladinci -81
118 STRAŽA Tin Zagreb mladinci -81
119 SUMPOR Patrik Zagreb mladinci -73
120 TABAN Grigorii Lirps mladinci -90
121 TAVČAR Zarja ŠD GIB ŠIŠKA mladinke -63
122 TEDESCHI Alessia Polisportiva Besanese mladinke -52
123 TEPEJ Urban JK VELENJE mladinci -81
124 TOMAŽIČ andreja JK OPLOTNICA mladinke +78
125 TONOFREI Ion Lirps mladinci -66
126 TORRES Alessio A&R Trieste mladinci -60
127 TSYBANOV Dmytro Randori mladinci -90
128 URANJEK Peter JK Z'DEŽELE SANKAKU mladinci -81
129 VEGERA Eugen Transcarpathia Judo Federation mladinci -100
130 VORŠNIK KRAMBERGER Tilen urban JK Z'DEŽELE SANKAKU mladinci -73
131 VRHOVNIK Marko JK Zmajčki mladinci -81
132 VUK Betty Tolmezzo mladinke -78
133 VUČINA Alen JK OPLOTNICA mladinci -81
134 WEBER Philip WAT Stadlau mladinci -66
135 WIESINGER Mario UJZ Mühlviertel mladinci -66
136 ZAKAJEV Djabrail UJZ Mühlviertel mladinci -60
137 ZARABARA Mattia Tolmezzo mladinci -90
138 ZAVEC Luka JK BEŽIGRAD mladinci -66
139 ZEKA Shpat National Team KOS mladinci -100
140 ZIPPUSCH Raphael Judo Team Salzburg mladinci -73
141 ZMEU Vladimir Lirps mladinci -100
142 ZUPANC Tim Jan JK Z'DEŽELE SANKAKU mladinci -90
143 ŠKALEC Marcel Profectus Samobor mladinci +100
144 ŠVEC Pavel Brno mladinci -81
145 ȚURCAN Paulina Lirps mladinke -44