# TEKMOVALEC KLUB KATEGORIJA
1 AMBROŽIČ Asja TRIGLAV KRANJ Ml. kadetinje -52
2 ARKO Arne GIB ŠIŠKA Ml. kadeti -55
3 BAJT Rok OLIMPIJA Ml. kadeti -81
4 BAJUK Tia Kaja GIB ŠIŠKA Ml. kadetinje -57
5 BAŠIĆ Ena Sana Sanski Most St. deklice -48
6 BELAJ NEJC RAVNE St. dečki -42
7 BERTALANIČ ŽIŽEK Gal BRANIK MARIBOR Ml. kadeti -81
8 BLATNIK Jakob Mai BEŽIGRAD Ml. kadeti -73
9 BOLKO Urban IMPOL Ml. kadeti -55
10 BRATOVIČ Filip GIB ŠIŠKA St. dečki -55
11 BRECL Tim OLIMPIJA St. dečki -46
12 BRENCE Miha IMPOL Ml. kadeti -50
13 BRODEJ Klara ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadetinje -57
14 CAF Rok BRANIK MARIBOR Ml. kadeti -73
15 CRNJAC Patrik GIB ŠIŠKA St. dečki -38
16 CVIRN Larisa IMPOL Ml. kadetinje -63
17 CVJETKO Jana Profectus Samobor St. deklice -40
18 CVJETKO Nina Profectus Samobor Ml. kadetinje -44
19 DARABOŠ ŽAN GOLOVEC St. dečki -50
20 DE COSTER Miha TATAMI St. dečki -50
21 DENŠA Luka KBV LENDAVA Ml. kadeti -60
22 DERNOVščEK Jakob GIB ŠIŠKA St. dečki -42
23 DŽOMBIĆ ADEL TVD PARTIZAN JESENICE St. dečki -55
24 ERKER Aischa IMPOL Ml. kadetinje -70
25 FOSCHINI NIKOLAS KBV LENDAVA Ml. kadeti -60
26 FÜRST ČRTANEC Tobias BEŽIGRAD Ml. kadeti -50
27 GASHI Januz OLIMPIJA St. dečki -50
28 GERKMAN Hugo OLIMPIJA St. dečki -42
29 GOLE Vanessa BUSHIDO St. deklice -44
30 GOROGRANC ČARGO Ula OLIMPIJA St. deklice -44
31 HERCOG Rene BRANIK MARIBOR Ml. kadeti +81
32 HORVAT Luka OLIMPIJA St. dečki -50
33 HRIBAR Anej BEŽIGRAD Ml. kadeti -81
34 HRKEC Dora Profectus Samobor Ml. kadetinje -57
35 HRKEC Antonio Profectus Samobor Ml. kadeti -50
36 HROVAT Luka GIB ŠIŠKA St. dečki -38
37 IVEZIČ KATARINA PARTIZAN LJUTOMER Ml. kadetinje -52
38 JAKLIČ Jan GIB ŠIŠKA St. dečki -50
39 JANJIĆ Tara IVO REYA Ml. kadetinje -57
40 JAVORNIK Jakob GIB ŠIŠKA St. dečki -60
41 JAZBEC TRPKOVA Sofia SOKOL Ml. kadetinje -52
42 JELENKO Tadej ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadeti -55
43 JEREB Timotej TRIGLAV KRANJ Ml. kadeti -81
44 JERETIČ Luka TVD PARTIZAN JESENICE St. dečki -38
45 KADIRIĆ Amina Sana Sanski Most St. deklice +63
46 KAJTAZOVIĆ Nal GOLOVEC Ml. kadeti -55
47 KARANJAC KROFLIČ Tito POLYTEAM Ml. kadeti -55
48 KAVČIČ Leon GIB ŠIŠKA Ml. kadeti -55
49 KOCJAN Barbara SOKOL Ml. kadetinje -63
50 KOCJANC Vid BEŽIGRAD Ml. kadeti -73
51 KOGOJ Pika BEŽIGRAD Ml. kadetinje -63
52 KOGOVŠEK Bernard OLIMPIJA St. dečki -42
53 KOJC Kira POLYTEAM Ml. kadetinje -52
54 KOJC Kora POLYTEAM St. deklice -40
55 KOLOMINOVA Anna GIB ŠIŠKA St. deklice -48
56 KOMIČ Oliver GIB ŠIŠKA St. dečki -46
57 KOMIČ Klavdij GIB ŠIŠKA Ml. kadeti -66
58 KOMPARE GABERŠEK Matic GIB ŠIŠKA Ml. kadeti -66
59 KOREN Nika BEŽIGRAD Ml. kadetinje -63
60 KOVAČ Tina ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadetinje -57
61 KOVAČIČ NIK RAVNE St. dečki -55
62 KRAJNC Luka BEŽIGRAD Ml. kadeti -60
63 KRAŠEVEC Peter GIB ŠIŠKA Ml. kadeti -73
64 KREJAN Luka SOKOL Ml. kadeti -81
65 KROTKO Oli BEŽIGRAD Ml. kadeti -55
66 KUGLER Nejc IVO REYA St. dečki -42
67 KUPLJEN Mitja OLIMPIJA St. dečki -38
68 KUZMA NIKO PARTIZAN LJUTOMER Ml. kadeti +81
69 KUŠEJ JAN RAVNE St. dečki -60
70 LASIĆ Borna Pinky Ml. kadeti -55
71 LOVIČ Žan TVD PARTIZAN JESENICE St. dečki -50
72 MARGUČ Tim BEŽIGRAD Ml. kadeti -55
73 MAROH Luka GORIŠNICA Ml. kadeti +81
74 MEDMEŠ Matej-Mathias TATAMI St. dečki -50
75 MENIS Daniele Kuroki Tarchento St. dečki -60
76 MIKAC Nika BEŽIGRAD Ml. kadetinje -70
77 MOLTARA Lea GOLOVEC St. deklice -44
78 MUNDA Zoja PARTIZAN LJUTOMER Ml. kadetinje -36
79 MUNDA Evelin PARTIZAN LJUTOMER Ml. kadetinje -48
80 OBLAK Andraž GIB ŠIŠKA Ml. kadeti -73
81 PAL Nika KBV LENDAVA Ml. kadetinje -57
82 PERBIL Jaka BEŽIGRAD Ml. kadeti -55
83 PERBIL Manja GIB ŠIŠKA Ml. kadetinje -63
84 PERŠOLJA FILIP ALEKSANDER GIB ŠIŠKA St. dečki -42
85 PEČNIK Nace ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadeti -66
86 PEČNIKAR Ela SOKOL Ml. kadetinje -63
87 PEČOLER Neža ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadetinje +70
88 PITIS Andrea Kuroki Tarchento St. dečki -34
89 PLANTAN Miha BEŽIGRAD Ml. kadeti -66
90 PLESNIK ZUPANC Vid IVO REYA Ml. kadeti -55
91 PLEŠA Elena Pinky Ml. kadetinje -52
92 PODBELŠEK Nik KOMENDA Ml. kadeti -46
93 PRIJOL Martin GIB ŠIŠKA St. dečki -60
94 PURNAT Nik BEŽIGRAD Ml. kadeti -66
95 PUTANEC Jan Pinky Ml. kadeti -42
96 PŠENIČNJAK Tena Profectus Samobor Ml. kadetinje -48
97 ROGELJ Maks GIB ŠIŠKA Ml. kadeti -60
98 ROZMAN Tinkara TRIGLAV KRANJ Ml. kadetinje -57
99 ROZMAN MUHA Tjaša BEŽIGRAD Ml. kadetinje -52
100 ROšER Vid ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadeti -81
101 SAWANDA Abdel Sana Sanski Most St. dečki -50
102 SKELA Nejc IMPOL Ml. kadeti +81
103 SKUBIC Boštjan GIB ŠIŠKA St. dečki -46
104 SLAPŠAK Julij Aleksander OLIMPIJA St. dečki -42
105 SRČNIK Maj BEŽIGRAD Ml. kadeti -55
106 STOJNIČ NIKOLA TATAMI St. dečki +66
107 STRELEC GORŠE Tian OLIMPIJA St. dečki -50
108 STRŽINAR PETJA TATAMI St. deklice -52
109 SUHADOLNIK LEV ZMAJČKI St. dečki -50
110 SUHOREPEC Izak OLIMPIJA St. dečki -42
111 TACAR Ambrož GIB ŠIŠKA Ml. kadeti -73
112 TOMAŠIĆ Antonio Pinky Ml. kadeti -55
113 TURK Petra Profectus Samobor St. deklice -40
114 VIDMAR Val OLIMPIJA St. dečki -55
115 VILFAN Živa BEŽIGRAD Ml. kadetinje -52
116 VITKO Lovro Profectus Samobor Ml. kadeti +81
117 VRBANČIČ Sara PARTIZAN LJUTOMER Ml. kadetinje -40
118 ZALAZNIK Eva TATAMI St. deklice +63
119 ŠARLAH Maša OLIMPIJA St. deklice -44
120 ŠINDIČ Gašper BEŽIGRAD Ml. kadeti -55
121 ŠKALEC Nikola Profectus Samobor St. dečki -50
122 ŠKOFIČ MARK GIB ŠIŠKA Ml. kadeti -50
123 ŠKRABL Ana BEŽIGRAD Ml. kadetinje -48
124 ŠKRBENTA Rok PARTIZAN LJUTOMER Ml. kadeti -55
125 ŠKRGET Nejc PARTIZAN LJUTOMER Ml. kadeti -50
126 ŠNEBERGER Klemen OLIMPIJA Ml. kadeti -55
127 ŠTEBLAJ Domen OLIMPIJA St. dečki -42
128 ŠTEFAN MATEVŽ BEŽIGRAD Ml. kadeti -42
129 ŠTIBERC Aleksander IVO REYA St. dečki -55
130 ŠTIGL Nal GIB ŠIŠKA St. dečki -46
131 ŠUDE Aljaž POLYTEAM St. dečki -34
132 ŠULER Žak RAVNE St. dečki -42
133 ŽAGAR Luka KOMENDA St. dečki -46
134 ŽAUCER Eva TATAMI St. deklice -48
135 ŽGAJNAR Lucija GIB ŠIŠKA St. deklice -40
136 ŽIVKOVIČ KOKALJ Nik BEŽIGRAD Ml. kadeti -60