-42Ml. kadeti
1 PUTANEC Jan Pinky
2 ŠTEFAN MATEVŽ BEŽIGRAD
-46Ml. kadeti
1 PODBELŠEK Nik KOMENDA
-50Ml. kadeti
1 FÜRST ČRTANEC Tobias BEŽIGRAD
2 BRENCE Miha IMPOL
3 ŠKRGET Nejc PARTIZAN LJUTOMER
4 HRKEC Antonio Profectus Samobor
5 ŠKOFIČ MARK GIB ŠIŠKA
-55Ml. kadeti
1 MARGUČ Tim BEŽIGRAD
2 ŠINDIČ Gašper BEŽIGRAD
3 KAJTAZOVIĆ Nal GOLOVEC
3 JELENKO Tadej ACRON SLOVENJ GRADEC
5 LASIĆ Borna Pinky
5 ŠKRBENTA Rok PARTIZAN LJUTOMER
7 BOLKO Urban IMPOL
7 KAVČIČ Leon GIB ŠIŠKA
-60Ml. kadeti
1 ŽIVKOVIČ KOKALJ Nik BEŽIGRAD
2 DENŠA Luka KBV LENDAVA
3 ROGELJ Maks GIB ŠIŠKA
4 FOSCHINI NIKOLAS KBV LENDAVA
5 KRAJNC Luka BEŽIGRAD
-66Ml. kadeti
1 PURNAT Nik BEŽIGRAD
2 PEČNIK Nace ACRON SLOVENJ GRADEC
3 KOMIČ Klavdij GIB ŠIŠKA
4 KOMPARE GABERŠEK Matic GIB ŠIŠKA
5 PLANTAN Miha BEŽIGRAD
-73Ml. kadeti
1 OBLAK Andraž GIB ŠIŠKA
2 TACAR Ambrož GIB ŠIŠKA
3 CAF Rok BRANIK MARIBOR
3 KOCJANC Vid BEŽIGRAD
5 BLATNIK Jakob Mai BEŽIGRAD
5 KRAŠEVEC Peter GIB ŠIŠKA
-81Ml. kadeti
1 BERTALANIČ ŽIŽEK Gal BRANIK MARIBOR
2 HRIBAR Anej BEŽIGRAD
3 KREJAN Luka SOKOL
3 ROšER Vid ACRON SLOVENJ GRADEC
5 JEREB Timotej TRIGLAV KRANJ
5 BAJT Rok OLIMPIJA
+81Ml. kadeti
1 HERCOG Rene BRANIK MARIBOR
2 MAROH Luka GORIŠNICA
3 KUZMA NIKO PARTIZAN LJUTOMER
4 SKELA Nejc IMPOL
5 VITKO Lovro Profectus Samobor
-36Ml. kadetinje
1 MUNDA Zoja PARTIZAN LJUTOMER
-40Ml. kadetinje
1 VRBANČIČ Sara PARTIZAN LJUTOMER
-44Ml. kadetinje
1 CVJETKO Nina Profectus Samobor
-48Ml. kadetinje
1 ŠKRABL Ana BEŽIGRAD
2 PŠENIČNJAK Tena Profectus Samobor
3 MUNDA Evelin PARTIZAN LJUTOMER
-52Ml. kadetinje
1 ROZMAN MUHA Tjaša BEŽIGRAD
2 KOJC Kira POLYTEAM
3 VILFAN Živa BEŽIGRAD
3 JAZBEC TRPKOVA Sofia SOKOL
5 PLEŠA Elena Pinky
5 AMBROŽIČ Asja TRIGLAV KRANJ
7 IVEZIČ KATARINA PARTIZAN LJUTOMER
-57Ml. kadetinje
1 KOVAČ Tina ACRON SLOVENJ GRADEC
2 ROZMAN Tinkara TRIGLAV KRANJ
3 BRODEJ Klara ACRON SLOVENJ GRADEC
3 HRKEC Dora Profectus Samobor
5 BAJUK Tia Kaja GIB ŠIŠKA
5 JANJIĆ Tara IVO REYA
7 PAL Nika KBV LENDAVA
-63Ml. kadetinje
1 KOREN Nika BEŽIGRAD
2 PEČNIKAR Ela SOKOL
3 CVIRN Larisa IMPOL
3 PERBIL Manja GIB ŠIŠKA
5 KOGOJ Pika BEŽIGRAD
5 KOCJAN Barbara SOKOL
-70Ml. kadetinje
1 MIKAC Nika BEŽIGRAD
2 ERKER Aischa IMPOL
+70Ml. kadetinje
1 PEČOLER Neža ACRON SLOVENJ GRADEC
-34St. dečki
1 PITIS Andrea Kuroki Tarchento
2 ŠUDE Aljaž POLYTEAM
-38St. dečki
1 KUPLJEN Mitja OLIMPIJA
2 CRNJAC Patrik GIB ŠIŠKA
3 JERETIČ Luka TVD PARTIZAN JESENICE
4 HROVAT Luka GIB ŠIŠKA
-42St. dečki
1 KOGOVŠEK Bernard OLIMPIJA
2 SLAPŠAK Julij Aleksander OLIMPIJA
3 ŠULER Žak RAVNE
3 BELAJ NEJC RAVNE
5 SUHOREPEC Izak OLIMPIJA
5 ŠTEBLAJ Domen OLIMPIJA
7 GERKMAN Hugo OLIMPIJA
7 KUGLER Nejc IVO REYA
-46St. dečki
1 BRECL Tim OLIMPIJA
2 KOMIČ Oliver GIB ŠIŠKA
3 ŠTIGL Nal GIB ŠIŠKA
4 ŽAGAR Luka KOMENDA
5 SKUBIC Boštjan GIB ŠIŠKA
-50St. dečki
1 ŠKALEC Nikola Profectus Samobor
2 SUHADOLNIK LEV ZMAJČKI
3 DE COSTER Miha TATAMI
3 GASHI Januz OLIMPIJA
5 HORVAT Luka OLIMPIJA
5 LOVIČ Žan TVD PARTIZAN JESENICE
7 MEDMEŠ Matej-Mathias TATAMI
7 DARABOŠ ŽAN GOLOVEC
-55St. dečki
1 ŠTIBERC Aleksander IVO REYA
2 VIDMAR Val OLIMPIJA
3 BRATOVIČ Filip GIB ŠIŠKA
4 KOVAČIČ NIK RAVNE
5 DŽOMBIĆ ADEL TVD PARTIZAN JESENICE
-60St. dečki
1 PRIJOL Martin GIB ŠIŠKA
2 MENIS Daniele Kuroki Tarchento
3 KUŠEJ JAN RAVNE
4 JAVORNIK Jakob GIB ŠIŠKA
+66St. dečki
1 STOJNIČ NIKOLA TATAMI
-40St. deklice
1 CVJETKO Jana Profectus Samobor
2 KOJC Kora POLYTEAM
3 TURK Petra Profectus Samobor
4 ŽGAJNAR Lucija GIB ŠIŠKA
-44St. deklice
1 GOROGRANC ČARGO Ula OLIMPIJA
2 GOLE Vanessa BUSHIDO
3 ŠARLAH Maša OLIMPIJA
4 MOLTARA Lea GOLOVEC
-48St. deklice
1 ŽAUCER Eva TATAMI
2 BAŠIĆ Ena Sana Sanski Most
3 KOLOMINOVA Anna GIB ŠIŠKA
-52St. deklice
1 STRŽINAR PETJA TATAMI
+63St. deklice
1 ZALAZNIK Eva TATAMI
2 KADIRIĆ Amina Sana Sanski Most