-50ml. kadeti
1 ŠKRGET Nejc TVD PART. LJUTOMER
-55ml. kadeti
1 BRENCE Miha JK IMPOL
2 ŠKRBENTA Rok TVD PART. LJUTOMER
3 DAJČMAN Jaša JK DRAVA PTUJ
3 KAVČIČ Leon ŠD GIB ŠIŠKA
5 BOLKO Urban JK IMPOL
5 GARB Maj JK BRANIK MARIBOR
-60ml. kadeti
1 DENŠA Luka KBV LENDAVA
2 ROGELJ Maks ŠD GIB ŠIŠKA
3 ŠUŠKOVIĆ Marko JK GOLOVEC
3 FOSCHINI NIKOLAS KBV LENDAVA
5 SRČNIK Maj JK BEŽIGRAD
5 JUG Primož JK IMPOL
7 ARKO Arne ŠD GIB ŠIŠKA
7 PLESNIK ZUPANC Vid JK IVO REYA
-66ml. kadeti
1 KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTA
2 SIKOŠEK Gaber ŠD GIB ŠIŠKA
3 PEULIĆ Filip JK GOLOVEC
3 KOMIČ Klavdij ŠD GIB ŠIŠKA
5 AJDIČ Aljaž JK DRAVA PTUJ
5 LIPUŠ Lino KBV LENDAVA
7 KRAJNC Luka JK BEŽIGRAD
7 KAVNIK Vid JK ACRON SLOVENJ GRADEC
-73ml. kadeti
1 TACAR Ambrož ŠD GIB ŠIŠKA
2 OBLAK Andraž ŠD GIB ŠIŠKA
3 KOMPARE GABERŠEK Matic ŠD GIB ŠIŠKA
3 MARIČ Aljoša KBV LENDAVA
5 BELŠAK LUKA JK GORIŠNICA
5 ŠALAMUN Kai TVD PART. LJUTOMER
7 KARAMETA Andi JK DRAVA PTUJ
7 MLINARIČ Maj JK LENDAVA
-81ml. kadeti
1 BERTALANIČ ŽIŽEK Gal JK BRANIK MARIBOR
2 KOCJANC Vid JK BEŽIGRAD
3 CAF Rok JK BRANIK MARIBOR
4 JEREB Timotej JK TRIGLAV KRANJ
5 BELŠAK Žiga JK GORIŠNICA
+81ml. kadeti
1 MAROH Luka JK GORIŠNICA
2 HERCOG Rene JK BRANIK MARIBOR
3 DAMIJAN Jurij JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 KUZMA NIKO TVD PART. LJUTOMER
5 SKELA Nejc JK IMPOL
5 VIRANT Žiga Aleksander JK ŽELEZNIČAR
-44ml. kadetinje
1 VRBANČIČ Sara TVD PART. LJUTOMER
-52ml. kadetinje
1 ŠTERMAN Diana TVD PART. LJUTOMER
2 BALER Kaja JK BELTINCI
3 IVEZIČ KATARINA TVD PART. LJUTOMER
-57ml. kadetinje
1 HRIBERNIK Ines JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2 BAJUK Tia Kaja ŠD GIB ŠIŠKA
-63ml. kadetinje
1 MAZOVEC URŠULA JK IMPOL
2 PEČNIKAR Ela ŠD GIB ŠIŠKA
3 ROZMAN Tinkara JK TRIGLAV KRANJ
3 BRODEJ Klara JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 ŠOOŠ Kaja JK MURSKA SOBOTA
5 MLINAR Ana JK GOLOVEC
7 JANJIĆ Tara JK IVO REYA
7 PASARIĆ Gala Zrinski Čakovec
+70ml. kadetinje
1 PEČOLER Neža JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2 ZOGOVIĆ Milena JK BEŽIGRAD
-42st. dečki
1 MLAKAR ŠTEF JK ŽELEZNIČAR
2 PERTOCI Aljaž JK MURSKA SOBOTA
-46st. dečki
1 KOMIČ Oliver ŠD GIB ŠIŠKA
2 JONTES Matic JK ŽELEZNIČAR
3 FERLAN Maks JK GOLOVEC
-50st. dečki
1 PUŠNIK VID JK VELENJE
2 MEŠELJ URH JK VELENJE
-55st. dečki
1 FILIPIČ Tim TVD PART. LJUTOMER
2 HLADEN Aljoša TVD PART. LJUTOMER
3 JAKLIČ Jan ŠD GIB ŠIŠKA
-60st. dečki
1 LANG DAVID JK MURSKA SOBOTA
2 JAKLIN ANŽE ŠD PRLEŠKA JUDO ŠOLA
3 PRAZNIK ILAN JK VELENJE
4 JAVORNIK Jakob ŠD GIB ŠIŠKA
-32st. deklice
1 MURK Nika JK GORIŠNICA
-36st. deklice
1 RIŽNAR Urška TVD PART. LJUTOMER
-40st. deklice
1 KOVAČ Mia JK LENDAVA
-48st. deklice
1 SIMONIČ Tadeja JK Juršinci
1 CIGLAR EVA JK VELENJE
1 GOLE Vanessa ŠD BUSHIDO
-52st. deklice
1 SLAVINEC Maša JK KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU
2 VRBANČIČ Laura TVD PART. LJUTOMER
3 ORLOVČIĆ NIKA TVD PART. LJUTOMER
4 SAKAČ Tia JK LENDAVA
-57st. deklice
1 GRNJAK Lara TVD PART. LJUTOMER
2 ZAVRŠNIK Maša JK ŽELEZNIČAR
3 BERKI Tiana JK LENDAVA
-63st. deklice
1 PUHALJ Brina JK ŽELEZNIČAR
2 BUDINSKI SARA JK VELENJE
3 IVEZIČ LANA TVD PART. LJUTOMER
4 ANUŠEK SARA JK Ormož
+63st. deklice
1 HRANILOVIĆ Lorenna Zrinski Čakovec