-60Člani
1 PLEČKO David BEŽIGRAD
2 KAVČIČ Lovro Z'DEŽELE SANKAKU
3 ARBEITER Nejc IMPOL
-66Člani
1 PUNGERČAR Nal GOLOVEC
2 ZAVEC Luka BEŽIGRAD
3 TROPAN Luka IMPOL
-73Člani
1 KLOPČIČ Urh GIB ŠIŠKA
2 OZMEC Miha BEŽIGRAD
3 POŽEK Žan TRIGLAV KRANJ
3 BERGANT Adam Z'DEŽELE SANKAKU
5 KOŽAR Rene Z'DEŽELE SANKAKU
5 DRAGOVIĆ Tomislav Dojo Zagreb
-81Člani
1 VIDMAR Matej BEŽIGRAD
2 FERENČAK Aleksander BEŽIGRAD
3 PLANTAK Aljaž Z'DEŽELE SANKAKU
3 HORTA Pedro
5 KARAKAŠ MARKO BRANIK MARIBOR
5 VORŠNIK KRAMBERGER Tilen Urban Z'DEŽELE SANKAKU
7 MARKOVIČ Žan IMPOL
-90Člani
1 VIDMAR Janez BEŽIGRAD
2 GAŠPARIČ Mario IMPOL
3 LAH Nejc GOLOVEC
3 DEDIČ Luka GOLOVEC
5 GREGORC Mark GOLOVEC
5 JAUŠOVEC Tilen PARTIZAN LJUTOMER
-100Člani
1 KUKOVICA David BRANIK MARIBOR
+100Člani
1 DRAGIČ Vito IMPOL
2 TOPOLČNIK Tomaž IMPOL
3 ŠAJHER KOVAČIČ Denis BRANIK MARIBOR
-48Članice
1 KULČAR Vita LENDAVA
-57Članice
1 KUMER Katarina KOMENDA
-63Članice
1 TOMAS-KOSIJER Hana Lika Zagreb
2 HALAS Barbara PARTIZAN LJUTOMER
-70Članice
1 GRABAR Pia Z'DEŽELE SANKAKU
2 ČERNILEC Zala TRIGLAV KRANJ
-78Članice
1 PESTOTNIK Tina SOKOL
2 KOMAT Zala Z'DEŽELE SANKAKU
3 BOHINC Dora GIB ŠIŠKA
4 ŠTUHEC Maša KRIŽEVCI
+78Članice
1 TOMAŽIČ Andreja OPLOTNICA
2 UREK Urška DRAVA PTUJ
3 MAJHEN Karolina DRAVA PTUJ
3 MEHLE KOSTREVC Živa GOLOVEC
5 VOGRIN Mihaela DRAVA PTUJ
5 ŠKERJANEC Ana GORIŠNICA
-55Kadeti
1 BRENCE Miha IMPOL
2 ČRETNIK Andraž Z'DEŽELE SANKAKU
3 BOLKO Urban IMPOL
-60Kadeti
1 KRIŠTOFIĆ Petar Lika Zagreb
2 KAVČIČ Lovro Z'DEŽELE SANKAKU
-66Kadeti
1 PUNGERČAR Nal GOLOVEC
2 PEULIĆ Filip GOLOVEC
3 TROPAN Luka IMPOL
4 ROGELJ Maks GIB ŠIŠKA
-73Kadeti
1 KLOPČIČ Urh GIB ŠIŠKA
2 MIDŽIČ Emin Z'DEŽELE SANKAKU
-81Kadeti
1 VORŠNIK KRAMBERGER Tilen Urban Z'DEŽELE SANKAKU
2 CAPAN Bruno Lika Zagreb
3 JURŠINIČ Maj Z'DEŽELE SANKAKU
4 TOPOLINJAK Gašper RAVNE
-90Kadeti
1 VEZJAK Jaro BRANIK MARIBOR
2 YANKOVSKYY Andrej ACRON SLOVENJ GRADEC
3 VEZJAK Peter BRANIK MARIBOR
4 MARKOJA Jure LENDAVA
+90Kadeti
1 POGOREVC Rok ACRON SLOVENJ GRADEC
2 DAMIJAN Jurij ACRON SLOVENJ GRADEC
3 HERCOG Rene BRANIK MARIBOR
4 SKELA Nejc IMPOL
-48Kadetinje
1 KULČAR Vita LENDAVA
-52Kadetinje
1 PEROVNIK Nuša ACRON SLOVENJ GRADEC
2 OGRAJENŠEK Anna Marie Z'DEŽELE SANKAKU
3 VIRANT Nika SOKOL
-63Kadetinje
1 HRIBERNIK Ines ACRON SLOVENJ GRADEC
2 MLINAR Ana GOLOVEC
3 MAZOVEC URŠULA IMPOL
-70Kadetinje
1 ČERNILEC Zala TRIGLAV KRANJ
2 GRABAR Pia Z'DEŽELE SANKAKU
3 KOVAČ Tamara ACRON SLOVENJ GRADEC
+70Kadetinje
1 TOMAŽIČ Andreja OPLOTNICA
2 MEHLE KOSTREVC Živa GOLOVEC