-50kadeti
1 LEDJANSKI Ivan Slavija Novi Sad
2 PESSINA Assen Lombardia
3 FEIGL Guy Fighting Spirit
3 IAMUNDO Matteo Lombardia
5 VLASENKO Vladyslav Transcarpathia Judo Federation
5 PAUNOVIĆ Nikola OJK Beograd
7 TURKULOV Luka Slavija Novi Sad
7 IDIGOV Abdul Upperaustria
-55kadeti
1 SAAEV Iznaur Edelweiss
2 WARID Hosam Lombardia
3 KAPELUSHNIK Daniel Fighting Spirit
3 ŠINDIČ Gašper JK BEŽIGRAD
5 SAKSLADU Marcus Audentes SC
5 GÜMÜSKAYA Leon JC Klosterneuburg
7 POWOLNY Christoph PSV Salzburg - Judo
7 TURCHICH Jan TSC Turnov
-60kadeti
1 ARSUNUKAEV Andarbek Edelweiss
2 COMERZAN Alexandru Lombardia
3 FINOCCHIO Marco CR Judo Sicilia
3 EMERŠIČ Blaž TVD PART. LJUTOMER
5 FATTAHOV Chingiz SC Atilla
5 KAULFUS Tomas Judo Usti nad Labem
7 PORTELLI Vincenzo CR Judo Sicilia
7 SAFER Adam WAT Stadlau
-66kadeti
1 SHABIKHANOV Saikhan Edelweiss
2 KHADZHIMURADOV Askhab Edelweiss
3 ŠTOBER URH JK VELENJE
3 KLOPČIČ Urh ŠD GIB ŠIŠKA
5 TSOUTLASVILI Michail Greece National Team
5 BLUHME Nikolaj Karuna Wien
7 RUDENKO MYKYTA SK Sloboganec
7 MANET Clement AJ Loire
-73kadeti
1 MARAEV Astemir Edelweiss
2 BOLKVADZE Zurabi Shevardeni 2005
3 WIESINGER Jakub Upperaustria
3 STARZER Michael Upperaustria
5 KELAVA Goran JK BEŽIGRAD
5 PIRVELI Nikolozi Shevardeni 2005
7 VATAJ Luigj JC Beselidhja Lezhe
7 HEBIB Mustafa ON 1 - Bosna
-81kadeti
1 BAJCSEV Tamás BHSE Hungary
2 SOBOTA Matyaš Jablonec nad Nisou
3 MIYARA Omer Fighting Spirit
3 SANGARIEV Adam Edelweiss
5 BERTOK Krisztofer Vasas Judo Kft.
5 JURKOVIČ Marko ŠD GIB ŠIŠKA
7 KUIN Jens Judoteam Veendam
7 PROBST Dominik JZ Innsbruck
-90kadeti
1 GUGUNASHVILI Gizo Shevardeni 2005
2 PRIILINN TüRK Karl Tani Audentes SC
3 YANKOVSKYY Andrej JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 SAPARBAEV Khamzat AJ Loire
5 SBALCHIERO Filippo Lombardia
5 IJJAS Attila BHSE Hungary
7 KUKA Rios Kosova National Team
7 MOENS hessel Kenamju
+90kadeti
1 MAGOMADOV Akhmed Edelweiss
2 HOSTIČ DAVID JK VELENJE
3 PEPA Aron JC Beselidhja Lezhe
4 SKELA Nejc JK IMPOL
5 LöCKER Felix PSV Salzburg - Judo
-44kadetinje
1 SUPESEPA joshlyn Kenamju
2 GIORGI Giulia Hydra Villabate
3 MAMIRA Luca National Team HUN
-48kadetinje
1 ZIEGLER Jule TSV Großhadern
2 ŠTERMAN Diana TVD PART. LJUTOMER
3 LAGARDE Lilah AJ Loire
3 BERNARD Urška JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 PISETZKY Reut Fighting Spirit
5 ROSSEN Melany Judoteam Veendam
7 MUSTERS Amber Judoteam Veendam
7 DEŽELAK Tia ŠD GIB ŠIŠKA
-52kadetinje
1 PEROVNIK Nuša JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2 FERRACINI Emma Lombardia
3 RASPE Vera Judoteam Veendam
3 ŠKRABL Ana JK BEŽIGRAD
5 VAN DER KRIEKE ezra Kenamju
5 TENENBAUM Shai Fighting Spirit
7 MACHACOVA Katerina Judo Usti nad Labem
7 TORTORICI Alessia Hydra Villabate
-57kadetinje
1 CVJETKO Lara Profectus Samobor
2 HRIBERNIK Ines JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 SNIJDER Paulien Judoteam Veendam
3 BOCK Samira TSV Großhadern
5 NALBAT Emma Judoteam Veendam
5 TAGLIABUE Matilde Lombardia
7 FROMENT Thelma AJ Loire
7 ROZMAN MUHA Tjaša JK BEŽIGRAD
-63kadetinje
1 PFLUGBEIL Elisabeth TSV Großhadern
2 KOLAR Staša JK BEŽIGRAD
3 KALLINGER Laura Judoring Wien
3 LEITINGER Alina Judo Team Salzburg
5 WÖSS Rosalie Upperaustria
5 PRINCIPE ELEONORA Lombardia
7 PAŠIĆ Sandra Zagreb
7 SIMIĆ Hristina Voždovac Beograd
-70kadetinje
1 GLUMAC Lucija Pujanke
2 KOVAČ Tamara JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 HECTOR Sarah Judoteam Veendam
3 VUCO Nika Pujanke
5 SILLAMONI Guendalina ASD JC Peschiera
5 PETROLO Emma Lombardia
7 SUMMER Laura JK Krems
7 SCHUITEMA Amber Judoteam Veendam
+70kadetinje
1 KAMPS Marit Judoteam Veendam
2 NORČIČ Nicki JK OLIMPIJA
3 TOMAŽIČ andreja JK OPLOTNICA
4 KOLAR Andrea Judo Wörthersee
5 CVIJIĆ Milica Slavija Novi Sad
-42ml. kadeti
1 VISKOV NAZAR SK Sloboganec
2 MODEBADZE Luka Shevardeni 2005
3 PLANK Attila BHSE Hungary
3 SZöLőSI Benjamin BHSE Hungary
5 SALAMON Máté BHSE Hungary
5 ÜVEGES Attila National Team HUN
7 VéKONY Vilmos Zoltán Ászok Judo Club
7 EDLBAUER Julius Upperaustria
-46ml. kadeti
1 KALáSZ Ádám National Team HUN
2 BUBALO Aleksa Novosadski judo klub
3 BAJTOŠ Jakub STU Bratislava
3 FARKAS Zsombor National Team HUN
5 ZDENEK Venclů TSC Turnov
5 BEN SAAD Firas David PSV Salzburg - Judo
7 KOKAN Ivo Pujanke
7 MUSTAFAZADE Nijat SC Atilla
-50ml. kadeti
1 CENA Dardan Kosova National Team
2 KLAČAR Dani Istarski borac Pula
3 GáBOR Áron National Team HUN
3 PAUNOVIC Nikola OJK Beograd
5 ŠKRGET Nejc TVD PART. LJUTOMER
5 TURKULOV Luka Slavija Novi Sad
7 NAUGOLNYI Tymur Transcarpathia Judo Federation
7 STRMEN dalibor CTM JUH
-55ml. kadeti
1 FIORENTINO Gabriel Hydra Villabate
2 RáCZ Bálint National Team HUN
3 TóTH Richárd Ászok Judo Club
3 GÜMÜSKAYA Leon JC Klosterneuburg
5 KUNCL Ondrej Judo Usti nad Labem
5 FURST ČRTANEC Tobias JK BEŽIGRAD
7 ILIC Vuk OJK Beograd
7 BOLKO Urban JK IMPOL
-60ml. kadeti
1 LIPARD Viljar Audentes SC
2 WALDSBERGER Tomaš Brno
3 AUST Phillip JC Klosterneuburg
3 MALES Strahinja Slavija Novi Sad
5 SADIGOV Huseyn SC Atilla
5 KRIŠTOFIĆ Petar Lika Zagreb
7 SHARAPOLLI Loris Kosova National Team
7 SCHANDL Philip JC Klosterneuburg
-66ml. kadeti
1 BERC Josip Zagreb
2 VREČAR Žiga JK BEŽIGRAD
3 LÖFFLER Nicolas JC Klosterneuburg
3 ECKER Thomas Upperaustria
5 HAFNER Georg JC Klosterneuburg
5 JURIĆ Mislav Zagreb
7 PEČNIK Nace JK ACRON SLOVENJ GRADEC
7 CHAGOVETS Daniil Transcarpathia Judo Federation
-73ml. kadeti
1 MARUSKA Alex CTM JUH
2 VAN OOSTRUM Lars Judoteam Veendam
3 SIGNORINI Enrico Izumo Sport ASD
3 KHATKOUSKI Hleb Ogoniok Minsk
5 OBLAK Andraž ŠD GIB ŠIŠKA
5 JASENC Tilen JK BEŽIGRAD
7 MIKLóSVöLGYI Dániel National Team HUN
7 KőGYESI Gábor National Team HUN
-81ml. kadeti
1 COPIĆ Ivan Pujanke
2 KAPPELMEIER Killian TSV Großhadern
3 VESELI Anes Kosova National Team
3 BERTALANIČ ŽIŽEK Gal JK BRANIK BROKER
5 BULTHUIS Silvan Judoteam Veendam
5 HRIBAR Anej JK BEŽIGRAD
7 PETROV ILLYA SK Sloboganec
7 CAF Rok JK BRANIK BROKER
+81ml. kadeti
1 ODOBAŠIĆ Dino Istarski borac Pula
2 LANTAJ Matuš STU Bratislava
3 MITSODA Roman Transcarpathia Judo Federation
3 HERCOG Rene JK BRANIK BROKER
5 VITKO Lovro Profectus Samobor
5 DAMIJAN Jurij JK ACRON SLOVENJ GRADEC
7 KUZMA NIKO TVD PART. LJUTOMER
7 SKELA Nejc JK IMPOL
-40ml. kadetinje
1 MAMIRA Luca National Team HUN
2 DISPENZA Chiara Antonina Hydra Villabate
3 FRöHLICH Verena JZ Innsbruck
4 GAŽIOVÁ Natália STU Bratislava
5 MUNDA Zoja TVD PART. LJUTOMER
-44ml. kadetinje
1 BERLIK Dorottya National Team HUN
2 GIORGI Giulia Hydra Villabate
3 TAWADROUS Leandra Upperaustria
3 BOGNáR Inez National Team HUN
5 VRBANČIČ Sara TVD PART. LJUTOMER
5 CVJETKO Nina Profectus Samobor
7 PISETZKY Hi-Li Fighting Spirit
-48ml. kadetinje
1 CARNá Giulia Hydra Villabate
2 ŠTERMAN Diana TVD PART. LJUTOMER
3 ZIEGLER Jule TSV Großhadern
3 SIMIĆ Nina Pujanke
5 MUSTERS Amber Judoteam Veendam
5 MOLNáR Aisa National Team HUN
7 CURTIS Niki Judo Freizeit Leoben
7 BAJRAKTARI Odeta Kosova National Team
-52ml. kadetinje
1 GREGORČIČ Lana JK OLIMPIJA
2 SZáSZ Hanna National Team HUN
3 VOVK TINA JK OLIMPIJA
3 PLEŠA Elena Pinky
5 KLAUS-STERNWIESER Carina Upperaustria
5 TORTORICI Alessia Hydra Villabate
7 PŠENIČNJAK Tena Profectus Samobor
7 ŠKRABL Ana JK BEŽIGRAD
-57ml. kadetinje
1 BOCK Samira TSV Großhadern
2 SNIJDER Paulien Judoteam Veendam
3 KOVAČ Tina JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 ROZMAN MUHA Tjaša JK BEŽIGRAD
5 HIDEN Verena SU Noricum Leibnitz
5 DE LANG yara Kenamju
7 KELMEN Adél National Team HUN
7 DEMER Mia Slavija Novi Sad
-63ml. kadetinje
1 VIT Lili BHSE Hungary
2 SáGI Nikolett National Team HUN
3 KOREN Nika JK BEŽIGRAD
3 TRETNJAK Lisa SU Noricum Leibnitz
5 PEČNIKAR Ela ŠD GIB ŠIŠKA
5 FIZELOVA ema CTM JUH
7 BRODEJ Klara JK ACRON SLOVENJ GRADEC
7 MAZOVEC URŠULA JK IMPOL
-70ml. kadetinje
1 SUMMER Laura JK Krems
2 OLUJIĆ Josipa Pujanke
3 MIšKOVIć Lana Slavija Novi Sad
3 KULIĆ Karla Pujanke
5 KOPITAR ŠTUREM Tea JK BEŽIGRAD
5 SCHUITEMA Amber Judoteam Veendam
7 ERKER Aischa JK IMPOL
+70ml. kadetinje
1 PEČOLER Neža JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2 ZOGOVIĆ Milena JK BEŽIGRAD