-42Ml. kadeti
1 TADIĆ Ognjen Onogošt
-46Ml. kadeti
1 VUJOVIĆ Stanko Onogošt
-50Ml. kadeti
1 VUJOVIĆ Stanko Onogošt
2 BELTRAM Nik Z'DEŽELE SANKAKU
3 TADIĆ Ognjen Onogošt
4 ŠKOFIČ MARK GIB ŠIŠKA
-55Ml. kadeti
1 RADOVIĆ Petar Onogošt
2 KAVČIČ Leon GIB ŠIŠKA
3 BOLKO Urban IMPOL
3 BRENCE Miha IMPOL
5 GRAHOVAC TJAN APOLON MARIBOR
5 SAGADIN Jaša Z'DEŽELE SANKAKU
7 HOLLERER Lucien UNION Kirchbach
7 TEVŽ JAKA VELENJE
-60Ml. kadeti
1 BARDUS Iacopo Kuroki Tarchento
2 DENŠA Luka KBV LENDAVA
3 JOCOVIĆ Petar Onogošt
3 ŠKRBENTA Rok PARTIZAN LJUTOMER
5 ARKO Arne GIB ŠIŠKA
5 JUG Primož IMPOL
7 ŠUŠKOVIĆ Marko GOLOVEC
7 SADŽAK Strahinja Vojvodina Novi Sad
-66Ml. kadeti
1 KOMIČ Klavdij GIB ŠIŠKA
2 ROGELJ Maks GIB ŠIŠKA
3 KUPLEN Blaž MURSKA SOBOTA
3 KUKOVIČ Urh Z'DEŽELE SANKAKU
5 AJDIČ Aljaž DRAVA PTUJ
5 SIKOŠEK Gaber GIB ŠIŠKA
7 MLINARIČ Maj LENDAVA
7 HOČEVAR Vid GOLOVEC
-73Ml. kadeti
1 TACAR Ambrož GIB ŠIŠKA
2 OBLAK Andraž GIB ŠIŠKA
3 BANDUR BLAŽ APOLON MARIBOR
3 KOMPARE GABERŠEK Matic GIB ŠIŠKA
5 MARIČ Aljoša KBV LENDAVA
5 KAVNIK Vid ACRON SLOVENJ GRADEC
7 MARČETA Sergej IZOLA
7 PEULIĆ Filip GOLOVEC
-81Ml. kadeti
1 CAF Rok BRANIK MARIBOR
2 LESKOVEC TIN APOLON MARIBOR
3 ZAJC Blaž GOLOVEC
3 BERTALANIČ ŽIŽEK Gal BRANIK MARIBOR
5 LESJAK ALJAŽ VELENJE
5 BELŠAK LUKA GORIŠNICA
+81Ml. kadeti
1 MAROH Luka GORIŠNICA
2 OMERAGIČ Blaž APOLON MARIBOR
3 SKELA Nejc IMPOL
3 LENARTIČ Michael IMPOL
5 DAMIJAN Jurij ACRON SLOVENJ GRADEC
5 MATVOZ Martin BRASLOVČE
7 HERCOG Rene BRANIK MARIBOR
-44Ml. kadetinje
1 VRBANČIČ Sara PARTIZAN LJUTOMER
2 MAJCEN ALINA APOLON MARIBOR
-52Ml. kadetinje
1 OGRAJENŠEK Anna Marie Z'DEŽELE SANKAKU
2 KRAMAR ANITA SHIDO
3 KOJC Kira POLYTEAM
3 BALER Kaja TRATNJEK BELTINCI
5 IVEZIČ KATARINA PARTIZAN LJUTOMER
5 JAZBEC TRPKOVA Sofia SOKOL
-57Ml. kadetinje
1 HRIBERNIK Ines ACRON SLOVENJ GRADEC
2 PONGRAŠIČ Živa Z'DEŽELE SANKAKU
-63Ml. kadetinje
1 SKAZA Dona Z'DEŽELE SANKAKU
2 MAZOVEC URŠULA IMPOL
3 ROZMAN Tinkara TRIGLAV KRANJ
3 MLINAR Ana GOLOVEC
5 BELTRAM Ana Z'DEŽELE SANKAKU
5 KOCJAN Barbara SOKOL
7 ŠOOŠ Kaja MURSKA SOBOTA
7 BRODEJ Klara ACRON SLOVENJ GRADEC
-70Ml. kadetinje
1 HRUSTEL Nuša SHIDO
2 MARČETA Ana IZOLA
+70Ml. kadetinje
1 AVDIMETAJ NIKKI BRANIK MARIBOR
2 PEČOLER Neža ACRON SLOVENJ GRADEC
3 POLOVŠAK ADRIJANA RAVNE
-38St. dečki
1 JUSUPOV Batuchan JC Wolfsberg
2 AVIV Krinsisky Jerusalem
3 LONČAR Lan OLIMPIJA KRMELJ
3 NABERNIK Jan IZOLA
5 REPNIK NIK VELENJE
5 DRUSANY Rok SOKOL
7 FORABOSCO Andrea Kuroki Tarchento
7 CRNJAC Patrik GIB ŠIŠKA
-42St. dečki
1 HAZDOVAC Jaka OLIMPIJA KRMELJ
2 MEDVED Rok VELENJE
3 BRLOGAR Nik OLIMPIJA KRMELJ
-46St. dečki
1 KERLE Drago Z'DEŽELE SANKAKU
2 PERKO Anej OLIMPIJA KRMELJ
3 KOMIČ Oliver GIB ŠIŠKA
3 KUGLER Nejc IVO REYA
5 BARAK Damian Jerusalem
5 ERMAKOV Matvej Z'DEŽELE SANKAKU
7 CRAIGHERO Federico Kuroki Tarchento
-50St. dečki
1 PEZZETTA Denis Kuroki Tarchento
2 EITAN bushery Jerusalem
3 DAMJANIĆ MAKS EMILIAN SOKOL
4 MEŠELJ URH VELENJE
5 REICHT Dominik UNION Kirchbach
-55St. dečki
1 NIKČEVIĆ Stevan Onogošt
2 DE COSTER Miha TATAMI
3 DIVJAK Jan Z'DEŽELE SANKAKU
3 TRILER Žan GOLOVEC
5 BARBARIĆ Ante Split
5 MOČNIK Lovro SOKOL
7 JAKLIČ Jan GIB ŠIŠKA
7 PORČIĆ Davud 15.MAJ MAREZIGE
-60St. dečki
1 CLOCCHIATI Daniel Kuroki Tarchento
2 LJUBIJANKIĆ Kerim Z'DEŽELE SANKAKU
3 ŠTIBERC Aleksander IVO REYA
4 GAŠI Urban OLIMPIJA KRMELJ
-66St. dečki
1 CHAYNIKOV DMITRY BRANIK MARIBOR
2 SVETEK Jan GOLOVEC
3 VADNJAL STOJANOVIĆ Blaž IZOLA
4 PRAZNIK ILAN VELENJE
5 GLUŠIČ ŽAN VELENJE
+66St. dečki
1 LUKŠIČ Luka KOMENDA
2 JELNIKAR Mark KOMENDA
3 ROMIH Jernej Z'DEŽELE SANKAKU
3 JERMAN Matija 15.MAJ MAREZIGE
5 FLORIJANČIČ ŽAN VELENJE
5 HOZJAN Alex ANKARAN
7 WIPPEL Dominik UNION Kirchbach
-27Ml. dečki
1 SOVDAT DEFAVERI Alex IZOLA
2 LINDNER Jeremias UNION Kirchbach
3 PIPAN Tim GIB ŠIŠKA
4 VERUŠEVSKI Viktor Vojvodina Novi Sad
-29Ml. dečki
1 HAZDOVAC Tomi OLIMPIJA KRMELJ
2 STOJAN Tian IVO REYA
3 JOŠIĆ mateja Vojvodina Novi Sad
4 VOZLIč Tomas GORIŠNICA
-32Ml. dečki
1 KOJC Keno POLYTEAM
2 GAšPER Miha ACRON SLOVENJ GRADEC
3 VUJINIČ Mark APOLON MARIBOR
3 ROGL Grega APOLON MARIBOR
5 FELDSHEROV Arseny SOKOL
5 CANKAR NIK KOMENDA
7 ČEH Jakob LENDAVA
7 RUMEŽ Matic TRATNJEK BELTINCI
-35Ml. dečki
1 KUŠTER Brin APOLON MARIBOR
2 RAZDEVŠEK Matic ACRON SLOVENJ GRADEC
3 KOLAROV Aleksandar Vojvodina Novi Sad
3 ŽERDIN Gašper LENDAVA
5 VEHAB MATIC TRATNJEK BELTINCI
5 DOBOVŠEK Oliver GIB ŠIŠKA
7 GAL Tasič ACRON SLOVENJ GRADEC
7 MOKOTAR Urh
-38Ml. dečki
1 DOBRINJA Vid KOPER
2 IGLIč Luka ŽIRI
3 ČELEŠ Gal LENDAVA
3 MEKINC Klemen GIB ŠIŠKA
5 FILOVSKI David SOKOL
5 DREN Jure IVO REYA
-42Ml. dečki
1 GANGL Christoph UNION Kirchbach
2 LUZAR Lin BUSHIDO
3 GRUBŠIĆ Toma Split
3 GANTAR Žiga ŽIRI
5 KOMERIČKI Tibe ACRON SLOVENJ GRADEC
5 VANČEK Luka IMPOL
7 MAHMUTOVIČ Alen IVO REYA
7 FERBEŽAR Erazem BEŽIGRAD
-46Ml. dečki
1 VINKOVIČ Klemen MURSKA SOBOTA
2 PERKUŠIĆ Ante Split
3 NORČIČ Nejc OLIMPIJA KRMELJ
3 JERMAN Tian BUSHIDO
5 PLEUNIK Andrej ACRON SLOVENJ GRADEC
5 GRANFOL Jurij TRATNJEK BELTINCI
7 EMERšIč Anej GORIŠNICA
7 ČEH Jure LENDAVA
-50Ml. dečki
1 GABER Andraž IMPOL
2 PREDNIK Domen ACRON SLOVENJ GRADEC
3 MULA Dominik Split
3 POTOČNIK Boštjan IMPOL
5 KRIžOVNIK Teo ACRON SLOVENJ GRADEC
5 VRABIč Oskar GORIŠNICA
7 BURJA JAKA KOMENDA
7 KRBANJEVIĆ Dušan BUSHIDO
-55Ml. dečki
1 LIPIČ Gabriel TRATNJEK BELTINCI
2 OLISHEVSKY MYKHAILO KOMENDA
+55Ml. dečki
1 LUKŠIČ Mark KOMENDA
2 HOFER Julian UNION Kirchbach
3 HODŽAR Ajd GIB ŠIŠKA
3 KUŠTER Maj Matevž APOLON MARIBOR
5 PUŠNIK Ian IMPOL
5 FERKO KNEŽEVIČ Dejan APOLON MARIBOR
7 MLAKAR Tai Kiar
7 STRAJNAR Nik 15.MAJ MAREZIGE
-27Ml. deklice
1 PETERNELJ Tia ŽIRI
-33Ml. deklice
1 SORšAK Živa APOLON MARIBOR
2 PETERNELJ Tia ŽIRI
-36Ml. deklice
1 GOMAZ Marija APOLON MARIBOR
-40Ml. deklice
1 JAKLIČ Karolina GIB ŠIŠKA
-44Ml. deklice
1 ROGELJ Tina SOKOL
2 URBANC Manca ACRON SLOVENJ GRADEC
-48Ml. deklice
1 GERIČ Nela LENDAVA
2 VEINHANDL OBAID Haya KOMENDA
-52Ml. deklice
1 SIKOŠEK Ajda GIB ŠIŠKA
2 MAUČEC Tinaja LENDAVA
3 TRATAR Tjaša OLIMPIJA KRMELJ
+52Ml. deklice
1 ŠIFRAR Tisa ŽIRI
2 CENTA Nika SOKOL
3 PETEK Maša GORIŠNICA
-40St. deklice
1 STRELEC Lana DRAVA PTUJ
-48St. deklice
1 ŽAUCER Eva TATAMI
2 CIGLAR EVA VELENJE
3 GOLE Vanessa BUSHIDO
4 STRELEC Lana DRAVA PTUJ
-57St. deklice
1 GOTER Eva Z'DEŽELE SANKAKU
2 CORDAZZI Anna Kuroki Tarchento
3 COSENZA Ilaria Kuroki Tarchento
4 TOMC Nika Z'DEŽELE SANKAKU
5 DORON Talia Jerusalem
-63St. deklice
1 AFANDI Michal Jerusalem
2 SPARBER Rita Jerusalem
3 POKLAČ SARA VELENJE
3 NAWAMA LIRAZ Jerusalem
5 ZALAZNIK Eva TATAMI
5 POTOČNIK Taja DRAVA PTUJ