# TEKMOVALEC KLUB KATEGORIJA
1 ADILOVIĆ Ajša Braca Lukač ml. cicibanke U10 Skupina 6
2 ADILOVIĆ Ali Braca Lukač ml. cicibani U10 Skupina 17
3 ADROVIĆ Leon DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 6
4 AHAČIČ Pavel JK OLIMPIJA ml. kadeti -42
5 AJDAROVIČ Pia JK BEŽIGRAD st. deklice -48
6 AJDIČ Aljaž JK DRAVA PTUJ ml. kadeti -66
7 AJDUKOVIĆ Antea Pujanke ml. deklice -48
8 ANDRIĆ DAVID DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 5
9 ANDžELEVSKI Ostoj ŠD GIB ŠIŠKA ml. cicibani U10 Skupina 11
10 ANTELJ Srđan Cement Beočin ml. kadeti -60
11 ANŽEL LARA Alex DBV KOMENDA st. dečki -38
12 ARPENTI Ian ASD Scorpion ml. dečki -35
13 ASANOSKI Alen JK BEŽIGRAD ml. dečki +60
14 AUDA Nika JK DUPLEK ml. cicibanke U10 Skupina 3
15 AVRAMOVIĆ Andrej Ozren Doboj ml. dečki -35
16 AVRAMOVIĆ Sergej Ozren Doboj ml. dečki Skupina 14
17 AVRAMOVIĆ Sergej Ozren Doboj ml. cicibani U10 Skupina 14
18 BALIZS Balazs Nagyatad ml. cicibani U10 Skupina 4
19 BANDUR Jernej JUDO KLUB APOLON MARIBOR st. dečki +66
20 BARAGIOTTA Guglielmo ASD Scorpion st. dečki -38
21 BAŠIĆ Etien Dugave ml. kadeti -55
22 BELŠAK LUKA JK GORIŠNICA ml. kadeti -73
23 BERLIK Dorottya Toto Judo Budapest ml. kadetinje -48
24 BERLOžNIK Žiga JK VELENJE ml. cicibani U10 Skupina 11
25 BEVC Liam ŠD JUDO - JAKA ml. cicibani U10 Skupina 15
26 BEZIĆ Ivan Pujanke ml. dečki -38
27 BEZJAK Domen JK GORIŠNICA st. dečki +66
28 BEZJAK MATIJA JK GORIŠNICA ml. cicibani U10 Skupina 18
29 BEZJAK Blaž JK GORIŠNICA st. dečki -46
30 BEZJAK Lara JK GORIŠNICA st. deklice -40
31 BIRO Jan JK LENDAVA st. dečki -60
32 BIZJAK Matevž DBV KOMENDA ml. dečki -29
33 BOGDAN ŠTEFAN KBV LENDAVA ml. dečki -32
34 BOHORč Nick JK KRŠKO st. dečki -60
35 BOLJAT VRBATOVIć Luna Dalmacijacement st. deklice -63
36 BOŠNJAK IVONA Jigoro ml. deklice -30
37 BOŽIĆ Nemanja Morote ml. dečki -32
38 BOŽNIK JAKA JK SHIDO ml. dečki -35
39 BRANILOVIČ KRALJEVSKI Luka JUDO KLUB APOLON MARIBOR st. dečki +66
40 BRANK KRAŠEVEC MAŠA ŠD TATAMI ml. cicibanke U10 Skupina 1
41 BRATUŠ Urban ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki +60
42 BRATUŠA MATIJA JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. cicibani U10 Skupina 13
43 BRATUŠA VID JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. dečki -35
44 BREKIĆ Danilo Žandarmerija Beograd ml. kadeti -60
45 BRISOTTO Luca ASD Scorpion ml. dečki -46
46 BRLEK Bor JK DRAVA PTUJ ml. cicibani U10 Skupina 15
47 CANKAR NIK DBV KOMENDA ml. dečki -32
48 CIMMARUSTI Gianfranco ASD Scorpion st. dečki -46
49 CIZERLE Tian DBV KOMENDA ml. dečki -55
50 COPAT Leonardo ASD Scorpion st. dečki +66
51 COPIĆ Frane Pujanke st. dečki -42
52 CSANEIT Adorian Nagyatad ml. cicibani U10 Skupina 18
53 CVIRN Enej JK KRŠKO ml. dečki -32
54 DE COSTER Miha ŠD TATAMI ml. kadeti -60
55 DE FILIPPO Giovanni ASD Scorpion st. dečki -50
56 DENKOVYCH Ivan Lion ml. dečki -55
57 DIAKUNCHAK Andriu Lion ml. kadeti -42
58 DOBELšEK Liam JK VELENJE ml. cicibani U10 Skupina 16
59 DOBOS Levente Toto Judo Budapest ml. kadeti -66
60 DOBROVIĆ Vojin Miloš Stanković Podgorica st. dečki -38
61 DOGŠA Lara JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. deklice -44
62 DOMANSKYY Petro Lion ml. cicibani U10 Skupina 12
63 DOMANSKYY Demian Lion ml. dečki -55
64 DREN Jure JK IVO REYA ml. dečki -38
65 DREVENŠEK Nuša JK ŽELEZNIČAR st. deklice -44
66 ELJON JARC NIK JUDO KLUB APOLON MARIBOR st. dečki -46
67 FEDOR Mikulaš Mladost Rimavska Sobota st. dečki -38
68 FERKO KNEŽEVIČ Dejan JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. dečki +60
69 FILIPČIČ Blaž ŠD GIB ŠIŠKA ml. cicibani U10 Skupina 9
70 FORJAN TILEN JK BELTINCI ml. kadeti -73
71 FORTE Eva DBV KOMENDA ml. deklice -40
72 FRANK Maruša JK DRAVA PTUJ ml. deklice -36
73 FREŠER Jani JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. cicibani U10 Skupina 5
74 GABOR Ria JK LENDAVA st. deklice -40
75 GAJIĆ Jevgenija JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. deklice -40
76 GANGL Sarah UNION Kirchbach ml. deklice -30
77 GANGL Christoph UNION Kirchbach st. dečki -46
78 GANTAR Nace JK Žiri ml. cicibani U10 Skupina 17
79 GANTAR Žiga JK Žiri ml. dečki -42
80 GASHI Januz JK OLIMPIJA ml. kadeti -60
81 GERIč Nela JK LENDAVA st. deklice -48
82 GERKMAN Hugo JK OLIMPIJA ml. kadeti -50
83 GINI Tommaso ASD Scorpion ml. dečki -32
84 GLAVICA POLNER ANA JK BRANIK MARIBOR st. deklice +63
85 GLAVICA POLNER SIMON GABRIEL JK BRANIK MARIBOR ml. dečki -46
86 GLOGOVIĆ Arman Braca Lukač ml. dečki -42
87 GOBEC JAN ŠD JUDO - JAKA ml. cicibani U10 Skupina 3
88 GOLE Vanessa ŠD BUSHIDO st. deklice -48
89 GOLOB ANŽE JK IMPOL ml. dečki -46
90 GOLUBIĆ Sara Sakura st. deklice -40
91 GOLUBOVIC Bajo JK FIGHTER PODGORICA ml. dečki -38
92 GOMAZ VID JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. kadeti -60
93 GOMAZ ROK JUDO KLUB APOLON MARIBOR st. dečki -60
94 GOMAZ Sara JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. cicibanke U10 Skupina 2
95 GOMAZ Marija JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. deklice -36
96 GOMAZ Neža JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. deklice -52
97 GRAHOVAC TJAN JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. kadeti -60
98 GROß-GOMBOTZ Laura TUS Feldbach ml. cicibanke U10 Skupina 1
99 GRUBŠIĆ Toma Split ml. dečki -42
100 GSELMAN TOPLAK Jure JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. cicibani U10 Skupina 6
101 GUŠIĆ Imran Braca Lukač st. dečki -50
102 GUŠIĆ Sulejman Braca Lukač ml. dečki -42
103 HAFIZ TAN Dugave ml. dečki -32
104 HAMER Urban JK VELENJE ml. dečki -38
105 HAROJ Teodor ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki -42
106 HAUSLEITNER Niklas TUS Feldbach ml. cicibani U10 Skupina 3
107 HAZAK DAVID JK BRANIK MARIBOR st. dečki -38
108 HERBST Benjamin ŠD GIB ŠIŠKA ml. cicibani U10 Skupina 8
109 HERCOG Maja JK DRAVA PTUJ st. deklice -48
110 HERIČ Michael Tit JK BRANIK MARIBOR ml. cicibani U10 Skupina 9
111 HERIČ VANESSA ASJA JK BRANIK MARIBOR ml. kadetinje +70
112 HMELAK Aljaž JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. dečki -32
113 HOFER Julian UNION Kirchbach st. dečki +66
114 HORVAT JAKOB JK GORIŠNICA ml. cicibani U10 Skupina 15
115 HORVAT Neža JK LENDAVA ml. deklice -44
116 HORVAT Domen Tian JK LENDAVA ml. cicibani U10 Skupina 4
117 HORVAT Luka JK DRAVA PTUJ ml. kadeti -46
118 HORVAT Veronika KBV LENDAVA st. deklice -44
119 HRGA GAŠPER JK GORIŠNICA ml. dečki -29
120 HRUSTIĆ RELJA Dugave st. dečki -38
121 HRŽENJAK Anej JK DRAVA PTUJ ml. cicibani U10 Skupina 15
122 HUBER Noah TUS Feldbach ml. cicibani U10 Skupina 6
123 HVALEC Klara JK DRAVA PTUJ ml. deklice +57
124 IASEVOLI Emma ASD Scorpion ml. cicibanke U10 Skupina 1
125 IBINCI Ismet Cement Beočin st. dečki -38
126 IGLIČ Manca JK Žiri ml. cicibanke U10 Skupina 4
127 IGLIč Luka JK Žiri ml. dečki -42
128 JADREŠIĆ Vida Dugave ml. deklice -40
129 JAKLIČ Karolina ŠD GIB ŠIŠKA ml. deklice -40
130 JAKOPEC Sara Sakura ml. cicibanke U10 Skupina 5
131 JANKAVIĆ Tena Sakura st. deklice -48
132 JANKOVIC Jaksa JK FIGHTER PODGORICA ml. cicibani U10 Skupina 21
133 JAVORIČ Žiga ŠD JUDO - JAKA ml. cicibani U10 Skupina 12
134 JAšA Slavinec JK DRAVA PTUJ ml. cicibani U10 Skupina 13
135 JELENKO Nace JK VELENJE ml. dečki -38
136 JELNIKAR Mark DBV KOMENDA st. dečki +66
137 JEREMIĆ Nikša Morote ml. cicibani U10 Skupina 5
138 JERKUNICA Anton Dalmacijacement ml. dečki -50
139 JOKIĆ Nemanja Žandarmerija Beograd ml. cicibani U10 Skupina 9
140 JOKIĆ Nemanja Žandarmerija Beograd st. dečki -34
141 JOKIĆ Nemanja Žandarmerija Beograd ml. dečki -35
142 JOVANOVIĆ Anja Žandarmerija Beograd ml. deklice -30
143 JOVANOVIĆ Luka Žandarmerija Beograd st. dečki -46
144 JOVANOVIĆ Anja Žandarmerija Beograd st. deklice -32
145 JOVANOVIĆ Sara ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. deklice -40
146 JOVANOVIĆ Stefan Žandarmerija Beograd ml. kadeti -42
147 JOVANOVIĆ Stefan Žandarmerija Beograd st. dečki -42
148 JUKIC Dalibor JK FIGHTER PODGORICA st. dečki -42
149 JURKOVIĆ Vedran Dugave st. dečki -34
150 KALAMAR Nejc JK BELTINCI ml. kadeti -50
151 KALAN David JK IVO REYA ml. dečki -42
152 KARAMETA Andi JK DRAVA PTUJ ml. kadeti -73
153 KAVNIK Maj JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki -50
154 KAVčIč Zarja DRUŠTVO KOHEZIJA ml. cicibanke U10 Skupina 5
155 KAZANOVS Renars Ratiborets ml. dečki -35
156 KAZANOVS Arturs Ratiborets ml. cicibani U10 Skupina 19
157 KAčIčNIK Matic JK VELENJE ml. dečki -35
158 KEKIČ Sofija JK IZOLA ml. deklice -40
159 KEKIč Martin JK IZOLA ml. dečki -50
160 KELAVA Dunja JK BEŽIGRAD st. deklice -48
161 KELAVA Maja JK BEŽIGRAD st. deklice -40
162 KELC DAVID JK GORIŠNICA ml. dečki -42
163 KHOLODOV STEPAN DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 17
164 KIT Vitja JK ŽELEZNIČAR ml. dečki -29
165 KLIMENT Zalan Nagyatad st. dečki -38
166 KNAFELC PIPPA ŠD GIB ŠIŠKA ml. deklice -27
167 KNAFLIČ ROK JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. kadeti -46
168 KOCHAUF Maya CREATIV Graz st. deklice -36
169 KOCJAN Barbara JK OLIMPIJA KRMELJ ml. kadetinje -70
170 KOGOVŠEK Bernard JK OLIMPIJA ml. kadeti -50
171 KOKOT TEO JK GORIŠNICA ml. cicibani U10 Skupina 9
172 KOLAR Luka Dugave ml. dečki -29
173 KOLENC Milan JK IVO REYA st. dečki +66
174 KOLOMINOV Aleksander Sašo ŠD GIB ŠIŠKA ml. cicibani U10 Skupina 13
175 KOMERIČKI Tibe JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki -42
176 KONDIĆ Adriano JK VELENJE ml. cicibani U10 Skupina 4
177 KONIUKH Ostap Lion ml. cicibani U10 Skupina 16
178 KOPPANY KAZINCZY-TOTH Toto Judo Budapest st. dečki -38
179 KOREZ Nastja JK DRAVA PTUJ ml. dečki -29
180 KOROŠEC Ostap JK BEŽIGRAD st. dečki -55
181 KORPAR JAKA-VITO JK GORIŠNICA ml. cicibani U10 Skupina 6
182 KORPAR LEMAC Stribor Dugave ml. dečki -42
183 KOS Timotej JK IMPOL st. dečki -55
184 KOSTANJEVEC TEO JK DRAVA PTUJ ml. dečki -38
185 KOSTANJŠEK ŽAN JK OPLOTNICA ml. kadeti +81
186 KOVACEVIC Jakov JK FIGHTER PODGORICA ml. cicibani U10 Skupina 10
187 KOVAČ Mia JK LENDAVA ml. kadetinje -44
188 KOVAČEVIĆ Luka Cement Beočin st. dečki +66
189 KOZAK Rikardo Toto Judo Budapest ml. dečki -29
190 KOČEVAR Kristjan DRUŠTVO KOHEZIJA ml. dečki -38
191 KRAJCER Valentino JK VELENJE ml. dečki -38
192 KRAMBERGER Žan JK BRANIK MARIBOR st. dečki -50
193 KRAPECZ Natasa Nagyatad ml. kadetinje -36
194 KRAPECZ Levente Nagyatad st. dečki -42
195 KRAVCHUK Illya Lion st. dečki -34
196 KRISTAN TEVŽ DBV KOMENDA ml. dečki -46
197 KRUPIĆ MAX MARK JK VELENJE ml. dečki -42
198 KUGLER Julija ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. deklice -33
199 KUKIĆ MATEJ Jigoro ml. dečki -38
200 KUŠTER Brin JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. dečki -38
201 KUŠTER Maj Matevž JUDO KLUB APOLON MARIBOR st. dečki -66
202 LAFAZANIS Artem Ratiborets ml. dečki -35
203 LAJOVIC Voranc DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 14
204 LASSNIG ŠPALIR Alex JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki +66
205 LAZAREVIĆ Ruža Morote st. deklice -52
206 LAZIč David DBV KOMENDA st. dečki +66
207 LESKOVAR JAKA JK OPLOTNICA st. dečki -50
208 LESKOVAR Nejc JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. dečki -55
209 LEVEC NIK DBV KOMENDA ml. dečki -29
210 LEVEC Matic DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 21
211 LIPIČ Gabriel JK BELTINCI st. dečki -60
212 LIPUš Nik JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. dečki -32
213 LOCATELLI Antonio ASD Scorpion st. dečki -34
214 LOGONDER Tjaša ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. deklice -36
215 LOKAR GROS MAJ DBV KOMENDA st. dečki -38
216 LUKŠIČ Luka DBV KOMENDA st. dečki +66
217 MAHER ZIDAR Maj JK ŽELEZNIČAR ml. dečki -29
218 MAHMUTOVIČ Alen JK IVO REYA st. dečki -42
219 MAJCEN ALINA JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. kadetinje -44
220 MAK Hanna Dugave ml. cicibanke U10 Skupina 3
221 MANDELC MIHA JK SHIDO ml. dečki -35
222 MARKS SARA JUDO KLUB APOLON MARIBOR st. deklice -44
223 MARTA Antonov Dalmacijacement st. deklice -52
224 MARČINKO MATEVŽ JK BRANIK MARIBOR ml. dečki -50
225 MARČINKO ZALA JK BRANIK MARIBOR st. deklice -36
226 MATOŠIĆ Jani Split st. dečki -60
227 MAUČEC Tinaja JK LENDAVA st. deklice -52
228 MAVER Tej JK BEŽIGRAD st. dečki -55
229 MAZOUZI Leila JK BELTINCI st. deklice -57
230 MAZZON Francesco ASD Scorpion ml. dečki -50
231 MEDMEŠ Matej-Mathias ŠD TATAMI ml. kadeti -55
232 MEDVED Tjaž JK VELENJE ml. kadeti -73
233 MEDVED Lovro Sakura st. dečki -66
234 MEDVED Rok JK VELENJE ml. kadeti -46
235 MEDVEDIČ MARCEL ŠD GIB ŠIŠKA ml. cicibani U10 Skupina 12
236 MEKINC Klemen ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki -38
237 MELNYK Pavlo Lion ml. dečki -35
238 MESIČEK NEŽA JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. kadetinje -44
239 MESIČEK NEŽA JUDO KLUB APOLON MARIBOR st. deklice -44
240 MIHELIN GAŠPER ŠD TATAMI st. dečki -42
241 MIJIC Matija CREATIV Graz ml. dečki -29
242 MIJIC Marko CREATIV Graz ml. dečki -35
243 MIJIC Marko CREATIV Graz st. dečki -34
244 MIJOKOVIĆ ELA Jigoro ml. deklice -36
245 MIJOKOVIĆ Matko Jigoro ml. cicibani U10 Skupina 18
246 MIKEC David Cement Beočin ml. dečki -32
247 MIKEC Nikola Cement Beočin ml. kadeti -81
248 MILJIĆ Srđan Cement Beočin ml. dečki -32
249 MILJIĆ Siniša Cement Beočin ml. dečki -46
250 MILOVIĆ Filip Žandarmerija Beograd ml. kadeti -55
251 MIOČINOVIĆ Mateja Žandarmerija Beograd ml. cicibani U10 Skupina 7
252 MIŠIČ Mark JK BEŽIGRAD st. dečki -34
253 MLINAR Gaja ŠD GIB ŠIŠKA ml. cicibanke U10 Skupina 5
254 MODOLO Luca ASD Scorpion ml. dečki -35
255 MORUZZI Elisabetta ASD Scorpion ml. kadetinje -57
256 MORUZZI Rachele ASD Scorpion ml. deklice -33
257 MOŠKON MOJCA JK KRŠKO ml. kadetinje -57
258 MUDRIĆ Aleksa Žandarmerija Beograd st. dečki -38
259 MUDRIĆ Mihajlo Žandarmerija Beograd ml. kadeti -55
260 MUHIČ Miha JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. dečki -35
261 MUJDRICA Rok KBV LENDAVA st. dečki -50
262 MULALIĆ Arslan Braca Lukač ml. kadeti -46
263 MULALIĆ Halid Braca Lukač st. dečki -42
264 MULALIĆ Ahmed Braca Lukač ml. kadeti -50
265 MULEC Tilen JK DUPLEK st. dečki +66
266 MURK Nika JK GORIŠNICA st. deklice -32
267 MUŠIČ Maja JK OPLOTNICA st. deklice -48
268 MUžEK Ivan Gora Dugave st. dečki -60
269 NADIN Matteo ASD Scorpion st. dečki -34
270 NAGY Timot Nagyatad ml. cicibani U10 Skupina 8
271 NAGY Nandor Nagyatad ml. dečki -35
272 NANIVSKIY Mykhailo Lion st. dečki -34
273 NEŽMAH GAŠPER JK OPLOTNICA ml. dečki +60
274 NIKIĆ Jovan Ozren Doboj st. dečki -50
275 NIKIĆ Marija Ozren Doboj ml. kadetinje -40
276 NOVAK Patrick JK KAMNIK ml. dečki -38
277 NOVAK MIA JK BRANIK MARIBOR st. deklice -52
278 NOVAKOVIĆ Aleksej Žandarmerija Beograd st. dečki -60
279 OBLAK Lovro DBV KOMENDA ml. dečki -55
280 OBLAK Tjaša DBV KOMENDA ml. cicibanke U10 Skupina 3
281 OBRETAN Gašper JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. cicibani U10 Skupina 7
282 OGRIZEK Urh JK OPLOTNICA ml. kadeti -50
283 OMEROVIČ Din JK VELENJE ml. cicibani U10 Skupina 19
284 OREST Taras Lion ml. kadeti -60
285 PAHOR Žiga DBV KOMENDA ml. dečki -50
286 PAHULJE Jaka DBV KOMENDA ml. dečki -60
287 PAJK Jaka JK BRASLOVČE ml. cicibani U10 Skupina 20
288 PARATUŠIČ Emil ŠD TATAMI ml. dečki -55
289 PARTLIČ Julija JK ŽELEZNIČAR st. deklice -44
290 PAVLIČ Nik JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki -42
291 PAŠIĆ Ramiz Braca Lukač ml. dečki -46
292 PERC Neža JK BEŽIGRAD ml. deklice -40
293 PERC VID JK BEŽIGRAD st. dečki -46
294 PERIČIĆ Nikola Dalmacijacement ml. dečki -46
295 PERKUŠIĆ Ante Split st. dečki -50
296 PETERNELJ Tia JK Žiri ml. deklice -27
297 PETERNELJ Ian JK Žiri ml. cicibani U10 Skupina 20
298 PETRUŠIĆ TRISTAN DBV KOMENDA ml. dečki -29
299 PEVEC NEŽA JK SHIDO ml. deklice -52
300 PEVEC Zala JK SHIDO ml. cicibanke U10 Skupina 2
301 PEČEK Luka Dugave st. dečki -55
302 PEČEK Nike Taja JK DUPLEK ml. deklice -40
303 PIDHORODETSKYI Danylo Lion ml. kadeti -60
304 PILDEK SVEN ŠD JUDO - JAKA ml. kadeti -81
305 PINTARIČ Aleksander JK BEŽIGRAD ml. dečki -29
306 PINTARIČ Tjaš JK ŽELEZNIČAR st. dečki -42
307 PIVEC ŽIGA JK IMPOL ml. dečki -42
308 PIŠOTEK NIKA JK OPLOTNICA ml. deklice -44
309 PLANINA Zoja ŠD GIB ŠIŠKA ml. cicibanke U10 Skupina 3
310 PLETERSKI Vid JK KRŠKO st. dečki -42
311 PLEVANČ Ambrož JK KRŠKO ml. kadeti -81
312 PLOŠINJAK Alen Adrian JK DRAVA PTUJ ml. kadeti -73
313 PLUT ČAVIČ Maks ŠD GIB ŠIŠKA ml. cicibani U10 Skupina 16
314 PODBELŠEK Nik DBV KOMENDA ml. kadeti -50
315 PODGORSKI LEA Sakura ml. kadetinje +70
316 PODGORSKI Ela Sakura ml. deklice -36
317 POKLAČ Tit JK VELENJE ml. cicibani U10 Skupina 14
318 POLANEC Žanet JK DRAVA PTUJ st. deklice -40
319 POLJANšEK Liza JK Žiri ml. deklice -36
320 POPOVIĆ Ena Ozren Doboj st. deklice -57
321 PORTOLAN Diego ASD Scorpion st. dečki -46
322 POTOČNIK PIA JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. deklice -33
323 POTRČ VID JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. dečki -50
324 POžEK Tia DRUŠTVO KOHEZIJA ml. deklice -44
325 PREDNIK Domen JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki -50
326 PREVOLŠEK NEJC ŠD JUDO - JAKA ml. cicibani U10 Skupina 3
327 PREVOLŠEK ZOJA ŠD JUDO - JAKA ml. deklice -36
328 PREVOLšEK Andraž JK KRŠKO ml. dečki -50
329 PROLIĆ Natalija Cement Beočin st. deklice -32
330 PUHALJ Brina JK ŽELEZNIČAR st. deklice -57
331 PUHEK Anja DRUŠTVO KOHEZIJA ml. deklice -33
332 PUŠNIK Rea JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. kadetinje -48
333 PUŠNIK VID JK VELENJE ml. kadeti -55
334 PUŠNIK Ian JUDO KLUB APOLON MARIBOR st. dečki +66
335 RADIVOJEVIČ Oskar ŠD GIB ŠIŠKA ml. cicibani U10 Skupina 18
336 RADUNIĆ BRANKA Dalmacijacement ml. deklice -30
337 RADUNIĆ VINKA Dalmacijacement ml. deklice -48
338 RAFFAI Gergo Partizan Kanjiža ml. dečki -42
339 RAFOLT Aljoša JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. cicibani U10 Skupina 5
340 RAGAZZONI Angelo ASD Scorpion ml. dečki -38
341 RALOVIĆ Uroš Cement Beočin ml. kadeti -73
342 RAVNJAK KUŽELJ LOTI JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. kadetinje -48
343 RAZDEVŠEK Matic JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki -34
344 RAZGORŠEK Ožbej JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki +66
345 REICHT Dominik UNION Kirchbach ml. kadeti -50
346 REICHT Patrick UNION Kirchbach ml. cicibani U10 Skupina 12
347 REK LUKA JK OPLOTNICA st. dečki -60
348 REPNIK ALIŠA JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. deklice -30
349 RISTIĆ Ognjen Morote ml. dečki -29
350 RITONJA Vito JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. cicibani U10 Skupina 11
351 RIZVO Nadir Braca Lukač st. dečki -55
352 ROGL Grega JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. dečki -32
353 ROMŠAK Matevž DBV KOMENDA st. dečki -34
354 ROMŠAK Gašper DBV KOMENDA ml. dečki -29
355 ROMšAK Vid DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 21
356 ROTAR ČEH Liza JK DRAVA PTUJ ml. cicibanke U10 Skupina 6
357 ROZMAN MUHA Ajda JK BEŽIGRAD st. deklice -40
358 ROŽIČ TIM JK VELENJE ml. cicibani U10 Skupina 10
359 RUMEŽ Matic JK BELTINCI ml. dečki -32
360 SADIKU Stevan Miloš Stanković Podgorica st. dečki -46
361 SARTOR Luca ASD Scorpion ml. kadeti -73
362 SAVANDIČ Stella ŠD GIB ŠIŠKA ml. deklice -36
363 SCHALK Niclas CREATIV Graz st. dečki -42
364 SCHMALHART Michael TUS Feldbach ml. dečki -42
365 SCHREINER Nejo JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. cicibani U10 Skupina 7
366 SEMIĆ Mihailo Miloš Stanković Podgorica st. dečki -46
367 SENEKOVIč Aleks JK DUPLEK st. dečki -60
368 SENEKOVIč Jani JK DUPLEK ml. cicibani U10 Skupina 8
369 SENČAR Mark JK DRAVA PTUJ ml. cicibani U10 Skupina 4
370 SEP Sara KBV LENDAVA ml. deklice -48
371 SIMIĆ Uroš Žandarmerija Beograd st. dečki -38
372 SIMONOVIĆ Marko JK BEŽIGRAD ml. dečki -35
373 SINDIČIĆ ALAN JK OPLOTNICA ml. dečki -50
374 SIRK Enej DBV KOMENDA st. dečki +66
375 SLAPŠAK Julij Aleksander JK OLIMPIJA ml. kadeti -46
376 SLEDIČ Lara JK DRAVA PTUJ ml. deklice -27
377 SLEMENJAK Žiga JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. cicibani U10 Skupina 6
378 SOROSCY Nejc ŠD TATAMI st. dečki -34
379 SORšAK Živa JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. deklice -33
380 SOVDAT DEFAVERI Alex JK IZOLA ml. dečki -29
381 STANKOVIC Vojin JK FIGHTER PODGORICA ml. cicibani U10 Skupina 20
382 STAROVASNIK Timeja DBV KOMENDA ml. deklice -40
383 STETS Vladyslav Lion st. dečki -38
384 STJEPANOVIĆ Jovana Cement Beočin ml. kadetinje -70
385 STJEPANOVIć Nikola DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 4
386 STOIMENOVSKA ANA JK BEŽIGRAD st. deklice -44
387 STOJAN Tian JK IVO REYA ml. dečki -32
388 STOJANOV Ina Žandarmerija Beograd ml. cicibanke U10 Skupina 6
389 STOJANOV Filip Žandarmerija Beograd ml. dečki -32
390 STOJANOV Filip Žandarmerija Beograd st. dečki -34
391 STOJANOVIC Filip CREATIV Graz st. dečki -50
392 STOJKOVIć Nikolina DBV KOMENDA ml. cicibanke U10 Skupina 4
393 STOJNIČ VIKTORIJA ŠD TATAMI st. deklice -63
394 STOJNIČ NIKOLA ŠD TATAMI ml. kadeti -81
395 STRELEC Lan JK DRAVA PTUJ st. dečki -34
396 STRELEC Lana JK DRAVA PTUJ ml. kadetinje -40
397 STRELEC GORŠE Tian JK OLIMPIJA ml. kadeti -55
398 STRITIH Bor ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki -42
399 STROHMAYER Bence Nagyatad st. dečki +66
400 SUHADOLNIK LEV JK Zmajčki ml. kadeti -60
401 SYMALO Mykhailo Lion ml. dečki -42
402 SZABO Dominik Toto Judo Budapest st. dečki -34
403 SZABO Milan Toto Judo Budapest ml. dečki -29
404 TAKACS Sara Nagyatad st. deklice -52
405 TAKACS Abel Nagyatad ml. dečki -42
406 TARAS Ostap Lion ml. cicibani U10 Skupina 17
407 TAŠNER Timotej JK DRAVA PTUJ ml. dečki -46
408 TESNER MASELJ Laura ŠD TATAMI ml. deklice -36
409 TEVŽ JAKA JK VELENJE ml. kadeti -55
410 THEISZL Alexander-Alois TUS Feldbach ml. dečki -55
411 TINE LESKOVAR JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. kadeti -55
412 TIROVIĆ Alen JK BELTINCI st. dečki +66
413 TODOROVIĆ Ivan Pujanke ml. dečki -32
414 TOLIĆ Stefan Partizan Kanjiža ml. kadeti -50
415 TOPAL Vladyslav ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. dečki -32
416 TOTAJ KORAB JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. kadeti -60
417 TRIFUNOVIĆ Dimitrije Žandarmerija Beograd ml. dečki -42
418 TRIFUNOVIĆ Dimitrije Žandarmerija Beograd st. dečki -42
419 TROBEC BENJAMIN ŠD GIB ŠIŠKA ml. cicibani U10 Skupina 11
420 TULEZI Botond Nagyatad ml. dečki -29
421 UBIPARIPOVIĆ Mila Ozren Doboj st. deklice -40
422 UGARKOVIĆ Ana Sakura st. deklice -48
423 UGARKOVIĆ Petra Sakura ml. cicibanke U10 Skupina 4
424 ULIĆEVIĆ Filip Miloš Stanković Podgorica ml. dečki -46
425 VALENČAK Žanin JK IVO REYA ml. deklice -33
426 VASIĆ Savo Ozren Doboj ml. dečki +60
427 VEHAB MATIC JK BELTINCI ml. dečki -32
428 VEINHANDL Karim DBV KOMENDA ml. dečki -32
429 VEINHANDL OBAID Haya DBV KOMENDA ml. deklice -48
430 VETRAK Alec Mladost Rimavska Sobota ml. kadeti -60
431 VIDMAR Val JK OLIMPIJA ml. kadeti -60
432 VIDOVIČ Aneja JK DRAVA PTUJ ml. deklice -30
433 VIDOVIČ Ana JK DRAVA PTUJ ml. kadetinje -48
434 VINKOVIČ Klemen JK MURSKA SOBOTA ml. dečki -46
435 VIVOD TIMI JK OPLOTNICA st. dečki -60
436 VLATKOVIĆ Karlo Dugave ml. dečki -35
437 VODOVNIK ŽIGA JK OPLOTNICA st. dečki +66
438 VOLČIČ ŽIGA JK OPLOTNICA ml. dečki -42
439 VOVK Jure ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. dečki -42
440 VOZLIč Tomas JK GORIŠNICA ml. dečki -32
441 VRABIč Oskar JK GORIŠNICA ml. dečki -55
442 VRBANOVIĆ Matej Dugave st. dečki -46
443 VUCINIC Vukasin Partizan Beograd ml. cicibani U10 Skupina 16
444 VUCINIC Vasilije Partizan Beograd ml. dečki -35
445 VUCKOVIC Bogdan Žandarmerija Beograd ml. cicibani U10 Skupina 7
446 VUJINIČ Mark JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. dečki -32
447 VUČAJ Lucas ŠD JUDO - JAKA ml. cicibani U10 Skupina 14
448 VUČKO NIK MAJ JK BELTINCI ml. dečki -35
449 VUČKOVIĆ Andrej Žandarmerija Beograd ml. kadeti -46
450 VUČKOVIĆ Andrej Žandarmerija Beograd st. dečki -46
451 WEBER Matevž JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. kadeti -66
452 WEISS Peter ŠD TATAMI st. dečki -38
453 WURZINGER Sebastian UNION Kirchbach ml. dečki -29
454 YAKYMIV Bogdan Lion ml. dečki -32
455 ZALAZNIK Eva ŠD TATAMI ml. kadetinje -70
456 ZALOŽNIK Jaka JUDO KLUB APOLON MARIBOR st. dečki +66
457 ZAVRŠNIK Maša JK ŽELEZNIČAR st. deklice -57
458 ZEČIĆ Marta Pujanke st. deklice -40
459 ZLATANOVSKI Zala ŠD GIB ŠIŠKA ml. deklice -48
460 ZOBARIČ Beni JK OLIMPIJA ml. kadeti -55
461 ZOFF Gianmaria ASD Scorpion ml. kadeti -73
462 ZUPANČIČ KLEMEN JK OPLOTNICA st. dečki -38
463 ZVARA Martin Mladost Rimavska Sobota ml. dečki -38
464 ZVARA Lukaš Mladost Rimavska Sobota st. dečki -55
465 ČEH Jure JK LENDAVA ml. dečki -46
466 ČEH Jakob JK LENDAVA ml. dečki -32
467 ČEH Miha JK LENDAVA ml. cicibani U10 Skupina 19
468 ČELEŠ Gal JK LENDAVA ml. dečki -38
469 ČERNE JANI JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. dečki -35
470 ČOBANOVIĆ Ana Žandarmerija Beograd st. deklice -40
471 ČOBANOVIĆ Ana Žandarmerija Beograd ml. kadetinje -40
472 ČUŠ NEJC JK GORIŠNICA ml. cicibani U10 Skupina 10
473 ĐUROVIĆ Milica Miloš Stanković Podgorica ml. deklice -48
474 ŠAJTOVIĆ Matea Pujanke ml. deklice +57
475 ŠAPINA Vinko Jigoro st. dečki -46
476 ŠAVLE GAŠPER JK IZOLA ml. dečki -35
477 ŠAVLE Niicol JK IZOLA ml. cicibanke U10 Skupina 4
478 ŠAVLE MARKO JK IZOLA ml. dečki -32
479 ŠEBJANIČ Ajda JK BELTINCI ml. deklice -48
480 ŠEGA Aljaž JK ŽELEZNIČAR ml. dečki -38
481 ŠIFRAR Tisa JK Žiri ml. deklice +57
482 ŠIRANOVIĆ Pia Sakura ml. cicibanke U10 Skupina 2
483 ŠKOF Miha DRUŠTVO KOHEZIJA ml. cicibani U10 Skupina 19
484 ŠKRABAN Lana KBV LENDAVA ml. deklice -52
485 ŠKRINJAR Maja JK IMPOL ml. kadetinje +70
486 ŠKRINJAR Kristjan JK IMPOL st. dečki -42
487 ŠLOGAR Anita JK BRASLOVČE ml. cicibanke U10 Skupina 6
488 ŠMON JERIČ NEJC JK VELENJE ml. dečki -60
489 ŠNEBERGER Klemen JK OLIMPIJA ml. kadeti -55
490 ŠPILAK Jan JK BELTINCI ml. kadeti -42
491 ŠPIRANEC Ira Dugave st. deklice -44
492 ŠRAJ Ožbej ŠD GIB ŠIŠKA ml. cicibani U10 Skupina 10
493 ŠTALEKER PLEš Kolja JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. cicibani U10 Skupina 8
494 ŠTERK Jan DRUŠTVO KOHEZIJA ml. cicibani U10 Skupina 20
495 ŠTIBERC Aleksander JK IVO REYA st. dečki -60
496 ŠTINJEK Tea JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. deklice +63
497 ŠTOKOVNIK ELI JK SHIDO ml. deklice -40
498 ŽERDIN Luka JK LENDAVA ml. kadeti -55
499 ŽERDIN Gašper JK LENDAVA ml. dečki -35
500 ŽGAJNAR Taja JK BEŽIGRAD st. deklice -44
501 ŽGUR Taja JK KAMNIK ml. deklice -40
502 ŽIGANTE Gašper JK KRŠKO ml. dečki -46
503 ŽIVANOVIĆ Tijana Žandarmerija Beograd ml. deklice -36
504 ŽIŽEK Maj JK BELTINCI ml. cicibani U10 Skupina 13
505 ŽUPA Dominik Pujanke ml. dečki -32
506 ŽVAJKER Sara JUDO KLUB APOLON MARIBOR ml. deklice -30