-42Ml. kadeti
1 ŠPILAK Jan TRATNJEK BELTINCI
2 AHAČIČ Pavel OLIMPIJA
3 JOVANOVIĆ Stefan Žandarmerija Beograd
4 DIAKUNCHAK Andriu Lion
-46Ml. kadeti
1 KNAFLIČ ROK APOLON MARIBOR
2 SLAPŠAK Julij Aleksander OLIMPIJA
3 MULALIĆ Arslan Braca Lukač
3 VUČKOVIĆ Andrej Žandarmerija Beograd
5 MEDVED Rok VELENJE
5 HORVAT Luka DRAVA PTUJ
-50Ml. kadeti
1 MULALIĆ Ahmed Braca Lukač
2 OGRIZEK Urh OPLOTNICA
3 KALAMAR Nejc TRATNJEK BELTINCI
3 KOGOVŠEK Bernard OLIMPIJA
5 TOLIĆ Stefan Partizan Kanjiža
5 REICHT Dominik UNION Kirchbach
7 GERKMAN Hugo OLIMPIJA
7 PODBELŠEK Nik KOMENDA
-55Ml. kadeti
1 ŠNEBERGER Klemen OLIMPIJA
2 PUŠNIK VID VELENJE
3 MILOVIĆ Filip Žandarmerija Beograd
3 ŽERDIN Luka LENDAVA
5 MUDRIĆ Mihajlo Žandarmerija Beograd
5 STRELEC GORŠE Tian OLIMPIJA
7 TEVŽ JAKA VELENJE
7 MEDMEŠ Matej-Mathias TATAMI
-60Ml. kadeti
1 ANTELJ Srđan Cement Beočin
2 GRAHOVAC TJAN APOLON MARIBOR
3 TOTAJ KORAB APOLON MARIBOR
3 VETRAK Alec Mladost Rimavska Sobota
5 SUHADOLNIK LEV ZMAJČKI
5 GOMAZ Vid APOLON MARIBOR
7 PIDHORODETSKYI Danylo Lion
7 GASHI Januz OLIMPIJA
-66Ml. kadeti
1 AJDIČ Aljaž DRAVA PTUJ
2 DOBOS Levente Toto Judo Budapest
3 WEBER Matevž APOLON MARIBOR
-73Ml. kadeti
1 MEDVED Tjaž VELENJE
2 FORJAN TILEN TRATNJEK BELTINCI
3 ZOFF Gianmaria ASD Scorpion
3 SARTOR Luca ASD Scorpion
5 RALOVIĆ Uroš Cement Beočin
5 PLOŠINJAK Alen Adrian DRAVA PTUJ
7 BELŠAK LUKA GORIŠNICA
7 KARAMETA Andi DRAVA PTUJ
-81Ml. kadeti
1 MIKEC Nikola Cement Beočin
2 PLEVANČ Ambrož KRŠKO
3 PILDEK SVEN
4 STOJNIČ NIKOLA TATAMI
+81Ml. kadeti
1 KOSTANJŠEK ŽAN OPLOTNICA
-36Ml. kadetinje
1 KRAPECZ Natasa Nagyatad
-40Ml. kadetinje
1 STRELEC Lana DRAVA PTUJ
2 ČOBANOVIĆ Ana Žandarmerija Beograd
3 NIKIĆ Marija Ozren Doboj
-44Ml. kadetinje
1 MESIČEK NEŽA APOLON MARIBOR
2 MAJCEN ALINA APOLON MARIBOR
3 KOVAČ Mia LENDAVA
-48Ml. kadetinje
1 BERLIK Dorottya Toto Judo Budapest
2 RAVNJAK KUŽELJ LOTI APOLON MARIBOR
3 PUŠNIK Rea APOLON MARIBOR
4 VIDOVIČ Ana DRAVA PTUJ
-57Ml. kadetinje
1 MOŠKON MOJCA KRŠKO
2 MORUZZI Elisabetta ASD Scorpion
-70Ml. kadetinje
1 STJEPANOVIĆ Jovana Cement Beočin
2 KOCJAN Barbara OLIMPIJA KRMELJ
3 ZALAZNIK Eva TATAMI
+70Ml. kadetinje
1 HERIČ VANESSA ASJA BRANIK MARIBOR
2 ŠKRINJAR Maja IMPOL
3 PODGORSKI LEA Sakura
-34St. dečki
1 NANIVSKIY Mykhailo Lion
2 MIJIC Marko CREATIV Graz
3 KRAVCHUK Illya Lion
3 SZABO Dominik Toto Judo Budapest
5 JURKOVIĆ Vedran Dugave
5 SOROSCY Nejc TATAMI
7 MIŠIČ Mark BEŽIGRAD
7 STRELEC Lan DRAVA PTUJ
-38St. dečki
1 DOBROVIĆ Vojin Miloš Stanković Podgorica
2 HRUSTIĆ RELJA Dugave
3 STETS Vladyslav Lion
3 KLIMENT Zalan Nagyatad
5 MUDRIĆ Aleksa Žandarmerija Beograd
5 KOPPANY KAZINCZY-TOTH Toto Judo Budapest
7 HAZAK DAVID BRANIK MARIBOR
7 FEDOR Mikulaš Mladost Rimavska Sobota
-42St. dečki
1 SCHALK Niclas CREATIV Graz
2 COPIĆ Frane Pujanke
3 JOVANOVIĆ Stefan Žandarmerija Beograd
3 PAVLIČ Nik ACRON SLOVENJ GRADEC
5 JUKIC Dalibor FIGHTER PODGORICA
5 MAHMUTOVIČ Alen IVO REYA
7 TRIFUNOVIĆ Dimitrije Žandarmerija Beograd
7 MIHELIN GAŠPER TATAMI
-46St. dečki
1 SADIKU Stevan Miloš Stanković Podgorica
2 SEMIĆ Mihailo Miloš Stanković Podgorica
3 VRBANOVIĆ Matej Dugave
3 ELJON JARC NIK APOLON MARIBOR
5 BEZJAK Blaž GORIŠNICA
5 ŠAPINA Vinko Jigoro
7 VUČKOVIĆ Andrej Žandarmerija Beograd
7 CIMMARUSTI Gianfranco ASD Scorpion
-50St. dečki
1 KAVNIK Maj ACRON SLOVENJ GRADEC
2 GUŠIĆ Imran Braca Lukač
3 LESKOVAR JAKA OPLOTNICA
3 MUJDRICA Rok KBV LENDAVA
5 PREDNIK Domen ACRON SLOVENJ GRADEC
5 PERKUŠIĆ Ante Split
7 STOJANOVIC Filip CREATIV Graz
7 DE FILIPPO Giovanni ASD Scorpion
-55St. dečki
1 PEČEK Luka Dugave
2 RIZVO Nadir Braca Lukač
3 MAVER Tej BEŽIGRAD
3 KOS Timotej IMPOL
5 KOROŠEC Ostap BEŽIGRAD
5 ZVARA Lukaš Mladost Rimavska Sobota
-60St. dečki
1 LIPIČ Gabriel TRATNJEK BELTINCI
2 MUžEK Ivan Gora Dugave
3 GOMAZ ROK APOLON MARIBOR
3 NOVAKOVIĆ Aleksej Žandarmerija Beograd
5 ŠTIBERC Aleksander IVO REYA
5 BOHORč Nick KRŠKO
7 MATOŠIĆ Jani Split
7 BIRO Jan LENDAVA
-66St. dečki
1 KUŠTER Maj Matevž APOLON MARIBOR
2 MEDVED Lovro Sakura
+66St. dečki
1 LUKŠIČ Luka KOMENDA
2 KOVAČEVIĆ Luka Cement Beočin
3 TIROVIĆ Alen TRATNJEK BELTINCI
3 RAZGORŠEK Ožbej ACRON SLOVENJ GRADEC
5 MULEC Tilen DUPLEK
5 STROHMAYER Bence Nagyatad
7 VODOVNIK ŽIGA OPLOTNICA
7 BEZJAK Domen GORIŠNICA
-32St. deklice
1 PROLIĆ Natalija Cement Beočin
2 JOVANOVIĆ Anja Žandarmerija Beograd
3 MURK Nika GORIŠNICA
-36St. deklice
1 KOCHAUF Maya CREATIV Graz
2 MARČINKO ZALA BRANIK MARIBOR
-40St. deklice
1 GAJIĆ Jevgenija ACRON SLOVENJ GRADEC
2 ZEČIĆ Marta Pujanke
3 POLANEC Žanet DRAVA PTUJ
3 ROZMAN MUHA Ajda BEŽIGRAD
5 KELAVA Maja BEŽIGRAD
5 ČOBANOVIĆ Ana Žandarmerija Beograd
7 UBIPARIPOVIĆ Mila Ozren Doboj
7 GOLUBIĆ Sara Sakura
-44St. deklice
1 MESIČEK NEŽA APOLON MARIBOR
2 STOIMENOVSKA ANA BEŽIGRAD
3 ŽGAJNAR Taja BEŽIGRAD
3 ŠPIRANEC Ira Dugave
5 HORVAT Veronika KBV LENDAVA
5 PARTLIČ Julija ŽELEZNIČAR MARIBOR
7 MARKS SARA APOLON MARIBOR
7 DREVENŠEK Nuša ŽELEZNIČAR MARIBOR
-48St. deklice
1 MUŠIČ Maja OPLOTNICA
2 UGARKOVIĆ Ana Sakura
3 KELAVA Dunja BEŽIGRAD
3 GERIČ Nela LENDAVA
5 AJDAROVIČ Pia BEŽIGRAD
5 GOLE Vanessa BUSHIDO
7 JANKAVIĆ Tena Sakura
7 HERCOG Maja DRAVA PTUJ
-52St. deklice
1 MAUČEC Tinaja LENDAVA
2 MARTA Antonov Dalmacijacement
3 TAKACS Sara Nagyatad
4 LAZAREVIĆ Ruža Morote
5 NOVAK MIA BRANIK MARIBOR
-57St. deklice
1 MAZOUZI Leila TRATNJEK BELTINCI
2 PUHALJ Brina ŽELEZNIČAR MARIBOR
3 ZAVRŠNIK Maša ŽELEZNIČAR MARIBOR
4 POPOVIĆ Ena Ozren Doboj
-63St. deklice
1 STOJNIČ VIKTORIJA TATAMI
2 BOLJAT VRBATOVIć Luna Dalmacijacement
+63St. deklice
1 POLNER ANA KLARA BRANIK MARIBOR
2 ŠTINJEK Tea ACRON SLOVENJ GRADEC
-29Ml. dečki
1 KOZAK Rikardo Toto Judo Budapest
2 HRGA GAŠPER GORIŠNICA
3 SZABO Milan Toto Judo Budapest
3 MIJIC Matija CREATIV Graz
5 KOREZ Nastja DRAVA PTUJ
5 PINTARIČ Aleksander BEŽIGRAD
7 PETRUŠIĆ TRISTAN KOMENDA
7 TULEZI Botond Nagyatad
-32Ml. dečki
1 MILJIĆ Srđan Cement Beočin
2 MIKEC David Cement Beočin
3 BOŽIĆ Nemanja Morote
3 TODOROVIĆ Ivan Pujanke
5 VEHAB MATIC TRATNJEK BELTINCI
5 CVIRN Enej KRŠKO
7 HAFIZ Tan Dugave
7 ROGL Grega APOLON MARIBOR
-35Ml. dečki
1 MIJIC Marko CREATIV Graz
2 KAZANOVS Renars Ratiborets
3 MODOLO Luca ASD Scorpion
3 JOKIĆ Nemanja Žandarmerija Beograd
5 VUČKO NIK MAJ TRATNJEK BELTINCI
5 SIMONOVIĆ Marko BEŽIGRAD
7 MELNYK Pavlo Lion
7 VLATKOVIĆ Karlo Dugave
-38Ml. dečki
1 KUŠTER Brin APOLON MARIBOR
2 BEZIĆ Ivan Pujanke
3 ČELEŠ Gal LENDAVA
3 ZVARA Martin Mladost Rimavska Sobota
5 DREN Jure IVO REYA
5 KUKIĆ Matej Jigoro
7 RAGAZZONI Angelo ASD Scorpion
7 MIOČINOVIĆ Mateja Žandarmerija Beograd
-42Ml. dečki
1 KORPAR LEMAC Stribor Dugave
2 GUŠIĆ Sulejman Braca Lukač
3 SYMALO Mykhailo Lion
3 GANTAR Žiga ŽIRI
5 IGLIč Luka ŽIRI
5 GRUBŠIĆ Toma Split
7 RAFFAI Gergo Partizan Kanjiža
7 VOVK Jure MALA ŠOLA JUDA
-46Ml. dečki
1 VINKOVIČ Klemen MURSKA SOBOTA
2 MILJIĆ Siniša Cement Beočin
3 GOLOB ANŽE IMPOL
3 PAŠIĆ Ramiz Braca Lukač
5 ULIĆEVIĆ Filip Miloš Stanković Podgorica
5 KRISTAN TEVŽ KOMENDA
7 PERIČIĆ Nikola Dalmacijacement
7 ČEH Jure LENDAVA
-50Ml. dečki
1 PAHOR Žiga KOMENDA
2 MARČINKO MATEVŽ BRANIK MARIBOR
3 JERKUNICA Anton Dalmacijacement
3 MAZZON Francesco ASD Scorpion
5 SINDIČIĆ ALAN OPLOTNICA
5 PREVOLšEK Andraž KRŠKO
7 POTRČ VID APOLON MARIBOR
7 KEKIČ Martin IZOLA
-55Ml. dečki
1 DOMANSKYY Demian Lion
2 VRABIč Oskar GORIŠNICA
3 CIZERLE Tian KOMENDA
3 DENKOVYCH Ivan Lion
5 THEISZL Alexander-Alois TUS Feldbach
5 PARATUŠIČ Emil TATAMI
7 OBLAK Lovro KOMENDA
7 LESKOVAR Nejc APOLON MARIBOR
-60Ml. dečki
1 ŠMON JERIČ NEJC VELENJE
2 PAHULJE Jaka KOMENDA
+60Ml. dečki
1 ASANOSKI Alen BEŽIGRAD
2 VASIĆ Savo Ozren Doboj
3 NEŽMAH GAŠPER OPLOTNICA
4 FERKO KNEŽEVIČ Dejan APOLON MARIBOR
5 BRATUŠ Urban GIB ŠIŠKA
-27Ml. deklice
1 SLEDIČ Lara DRAVA PTUJ
2 PETERNELJ Tia ŽIRI
3 KNAFELC PIPPA GIB ŠIŠKA
-30Ml. deklice
1 JOVANOVIĆ Anja Žandarmerija Beograd
2 GANGL Sarah UNION Kirchbach
3 RADUNIĆ BRANKA Dalmacijacement
3 BOŠNJAK Ivona Jigoro
5 REPNIK Ališa APOLON MARIBOR
5 VIDOVIČ Aneja DRAVA PTUJ
7 ŽVAJKER Sara APOLON MARIBOR
-33Ml. deklice
1 KUGLER Julija MALA ŠOLA JUDA
2 MORUZZI Rachele ASD Scorpion
3 PUHEK Anja KOHEZIJA
3 SORšAK Živa APOLON MARIBOR
5 VALENČAK Žanin IVO REYA
5 POTOČNIK PIA APOLON MARIBOR
-36Ml. deklice
1 POLJANšEK Liza ŽIRI
2 GOMAZ Marija APOLON MARIBOR
3 ŽIVANOVIĆ Tijana Žandarmerija Beograd
3 FRANK Maruša DRAVA PTUJ
5 LOGONDER Tjaša MALA ŠOLA JUDA
5 PREVOLŠEK ZOJA
7 MIJOKOVIĆ Ela Jigoro
7 TESNER MASELJ Laura TATAMI
-40Ml. deklice
1 ŽGUR Taja KAMNIK
2 JADREŠIĆ Vida Dugave
3 JOVANOVIĆ Sara MALA ŠOLA JUDA
3 PERC Neža BEŽIGRAD
5 JAKLIČ Karolina GIB ŠIŠKA
5 STAROVASNIK Timeja KOMENDA
7 ŠTOKOVNIK ELI SHIDO
7 KEKIČ Sofija IZOLA
-44Ml. deklice
1 DOGŠA Lara APOLON MARIBOR
2 PIŠOTEK NIKA OPLOTNICA
3 POžEK Tia KOHEZIJA
4 HORVAT Neža LENDAVA
-48Ml. deklice
1 VEINHANDL OBAID Haya KOMENDA
2 SEP Sara KBV LENDAVA
3 RADUNIĆ Vinka Dalmacijacement
3 AJDUKOVIĆ Antea Pujanke
5 ĐUROVIĆ Milica Miloš Stanković Podgorica
5 ZLATANOVSKI Zala GIB ŠIŠKA
7 ŠEBJANIČ Ajda TRATNJEK BELTINCI
-52Ml. deklice
1 ŠKRABAN Lana KBV LENDAVA
2 PEVEC NEŽA SHIDO
3 GOMAZ Neža APOLON MARIBOR
+57Ml. deklice
1 ŠAJTOVIĆ Matea Pujanke
2 ŠIFRAR Tisa ŽIRI
3 HVALEC Klara DRAVA PTUJ
Skupina 3Ml. cicibani U10
1 HAUSLEITNER Niklas TUS Feldbach
2 PREVOLŠEK NEJC
3 GOBEC JAN
Skupina 4Ml. cicibani U10
1 BALIZS Balazs Nagyatad
2 HORVAT Domen Tian LENDAVA
3 KONDIĆ Adriano VELENJE
4 SENČAR Mark DRAVA PTUJ
5 STJEPANOVIĆ Nikola KOMENDA
Skupina 5Ml. cicibani U10
1 JEREMIĆ Nikša Morote
2 RAFOLT Aljoša APOLON MARIBOR
3 ANDRIĆ David KOMENDA
4 FREŠER Jani APOLON MARIBOR
Skupina 6Ml. cicibani U10
1 ADROVIĆ Leon KOMENDA
2 HUBER Noah TUS Feldbach
3 KORPAR JAKA-VITO GORIŠNICA
4 GSELMAN TOPLAK Jure APOLON MARIBOR
5 SLEMENJAK Žiga APOLON MARIBOR
Skupina 7Ml. cicibani U10
1 MIOČINOVIĆ Mateja Žandarmerija Beograd
2 VUCKOVIC Bogdan Žandarmerija Beograd
3 OBRETAN Gašper APOLON MARIBOR
4 SCHREINER Nejo APOLON MARIBOR
Skupina 8Ml. cicibani U10
1 NAGY Timot Nagyatad
2 ŠTALEKER PLEš Kolja APOLON MARIBOR
3 SENEKOVIč Jani DUPLEK
4 HERBST Benjamin GIB ŠIŠKA
Skupina 9Ml. cicibani U10
1 JOKIĆ Nemanja Žandarmerija Beograd
2 KOKOT TEO GORIŠNICA
3 FILIPČIČ Blaž GIB ŠIŠKA
4 HERIČ Michael Tit BRANIK MARIBOR
Skupina 10Ml. cicibani U10
1 ČUŠ NEJC GORIŠNICA
2 ROŽIČ TIM VELENJE
3 ŠRAJ Ožbej GIB ŠIŠKA
4 KOVACEVIC Jakov FIGHTER PODGORICA
Skupina 11Ml. cicibani U10
1 BERLOžNIK Žiga VELENJE
2 ANDžELEVSKI Ostoj GIB ŠIŠKA
3 TROBEC BENJAMIN GIB ŠIŠKA
4 RITONJA Vito APOLON MARIBOR
Skupina 12Ml. cicibani U10
1 REICHT Patrick UNION Kirchbach
2 MEDVEDIČ MARCEL GIB ŠIŠKA
3 DOMANSKYY Petro Lion
4 JAVORIČ Žiga
Skupina 13Ml. cicibani U10
1 ŽIŽEK MAI TRATNJEK BELTINCI
2 JAšA Slavinec DRAVA PTUJ
3 KOLOMINOV Aleksander Sašo GIB ŠIŠKA
4 BRATUŠA MATIJA APOLON MARIBOR
Skupina 14Ml. cicibani U10
1 AVRAMOVIĆ Sergej Ozren Doboj
2 VUČAJ Lucas
3 POKLAČ Tit VELENJE
4 LAJOVIC Voranc KOMENDA
Skupina 15Ml. cicibani U10
1 BRLEK Bor DRAVA PTUJ
2 HORVAT JAKOB GORIŠNICA
3 HRŽENJAK Anej DRAVA PTUJ
4 BEVC Liam
Skupina 16Ml. cicibani U10
1 DOBELšEK Liam VELENJE
2 VUCINIC Vukasin Partizan Beograd
3 KONIUKH Ostap Lion
4 PLUT ČAVIČ Maks GIB ŠIŠKA
Skupina 17Ml. cicibani U10
1 ADILOVIĆ Ali Braca Lukač
2 KHOLODOV STEPAN KOMENDA
3 TARAS Ostap Lion
4 GANTAR Nace ŽIRI
Skupina 18Ml. cicibani U10
1 BEZJAK MATIJA GORIŠNICA
2 RADIVOJEVIČ Oskar GIB ŠIŠKA
3 MIJOKOVIĆ Matko Jigoro
4 CSANEIT Adorian Nagyatad
Skupina 19Ml. cicibani U10
1 ČEH Miha LENDAVA
2 KAZANOVS Arturs Ratiborets
3 OMEROVIĆ DIN VELENJE
4 ŠKOF Miha KOHEZIJA
Skupina 20Ml. cicibani U10
1 PETERNEL Jan ŽIRI
2 ŠTERK Jan KOHEZIJA
3 PAJK Jaka BRASLOVČE
4 STANKOVIC Vojin FIGHTER PODGORICA
Skupina 21Ml. cicibani U10
1 ROMšAK Vid KOMENDA
2 LEVEC Matic KOMENDA
3 JANKOVIC Jaksa FIGHTER PODGORICA
Skupina 1Ml. cicibanke U10
1 BRANK KRAŠEVEC MAŠA TATAMI
2 GROß-GOMBOTZ Laura TUS Feldbach
3 IASEVOLI Emma ASD Scorpion
Skupina 2Ml. cicibanke U10
1 GOMAZ Sara APOLON MARIBOR
2 PEVEC Zala SHIDO
3 ŠIRANOVIĆ Pia Sakura
Skupina 3Ml. cicibanke U10
1 MAK Hanna Dugave
2 OBLAK Tjaša KOMENDA
3 PLANINA Zoja GIB ŠIŠKA
4 AUDA Nika DUPLEK
Skupina 4Ml. cicibanke U10
1 UGARKOVIĆ Petra Sakura
2 ŠAVLE Nicol IZOLA
3 IGLIČ Manca ŽIRI
4 STOJKOVIć Nikolina KOMENDA
Skupina 5Ml. cicibanke U10
1 RINČIĆ Anđela Dalmacijacement
2 MLINAR Gaja GIB ŠIŠKA
3 KAVČIČ Zarja KOHEZIJA
4 JAKOPEC Sara Sakura
Skupina 6Ml. cicibanke U10
1 ADILOVIĆ Ajša Braca Lukač
2 ROTAR ČEH Liza DRAVA PTUJ
3 STOJANOV Ina Žandarmerija Beograd
4 ŠLOGAR Anita BRASLOVČE