# TEKMOVALEC KLUB KATEGORIJA
1 ACCETTO VRANAC Neva ŠD GIB ŠIŠKA kadetinje -57
2 AJDIČ Aljaž JK DRAVA PTUJ kadeti -66
3 ARH Jaša Ambrož JK Z'DEŽELE SANKAKU kadeti -66
4 ARKO Arne ŠD GIB ŠIŠKA kadeti -60
5 AVDIMETAJ NIKKI JK BRANIK BROKER kadetinje +70
6 BABNIK Nejc JK BEŽIGRAD kadeti -55
7 BALANTIČ Lan JK BEŽIGRAD kadeti -73
8 BANDUR BLAŽ JUDO KLUB APOLON MARIBOR kadeti -73
9 BELTRAM Nik JK Z'DEŽELE SANKAKU kadeti -50
10 BELTRAM Ana JK Z'DEŽELE SANKAKU kadetinje -63
11 BERGANT Filip Evgen ŠD GIB ŠIŠKA kadeti -73
12 BERNARD Urška JK ACRON SLOVENJ GRADEC kadetinje -48
13 BERTALANIČ ŽIŽEK Gal JK BRANIK BROKER kadeti -81
14 BLATNIK Jakob mai JK BEŽIGRAD kadeti -73
15 BOLKO Urban JK IMPOL kadeti -55
16 BOžIč Melissa JK LENDAVA kadetinje +70
17 BRATINŠČAK Anemari TVD PART. LJUTOMER kadetinje -63
18 BRENCE Miha JK IMPOL kadeti -55
19 BRODEJ Janoš JK Z'DEŽELE SANKAKU kadeti -50
20 BRODEJ Klara JK ACRON SLOVENJ GRADEC kadetinje -63
21 CAF Rok JK BRANIK BROKER kadeti -73
22 CAF Luka JK DRAVA PTUJ kadeti -66
23 CHARLESWORTH Christopher JK BEŽIGRAD kadeti -60
24 CIGLAR MIHA JK VELENJE kadeti -90
25 DAJČMAN Jaša JK DRAVA PTUJ kadeti -55
26 DAMIJAN Jurij JK ACRON SLOVENJ GRADEC kadeti +90
27 DEBELJAK Žiga JK BEŽIGRAD kadeti -73
28 DENŠA Luka KBV LENDAVA kadeti -60
29 DEŽELAK Tia ŠD GIB ŠIŠKA kadetinje -48
30 EMERŠIČ Blaž TVD PART. LJUTOMER kadeti -66
31 ERKER Aischa JK IMPOL kadetinje -70
32 FIGEK Jakob JK IMPOL kadeti -90
33 FIGEK Timotej JK IMPOL kadeti -66
34 FURST ČRTANEC Tobias JK BEŽIGRAD kadeti -55
35 GRABAR Pia JK Z'DEŽELE SANKAKU kadetinje -70
36 GREGORČIČ Lana JK OLIMPIJA kadetinje -52
37 HAROJ Timon ŠD GIB ŠIŠKA kadeti -81
38 HERCOG Rene JK BRANIK BROKER kadeti +90
39 HERKOVIČ Nace JK ACRON SLOVENJ GRADEC kadeti -66
40 HORVAT Marko JK OLIMPIJA kadeti -73
41 HRIBAR Anej JK BEŽIGRAD kadeti -81
42 HRIBERNIK Ines JK ACRON SLOVENJ GRADEC kadetinje -57
43 HRUSTEL Nuša JK SHIDO kadetinje -70
44 HUŠIĆ Benjamin JK GOLOVEC kadeti -90
45 IVEZIČ KATARINA TVD PART. LJUTOMER kadetinje -52
46 JAMNIK Aljaž JK BEŽIGRAD kadeti -81
47 JANJIĆ Tara JK IVO REYA kadetinje -70
48 JASENC Tilen JK BEŽIGRAD kadeti -81
49 JELAŠ VID JK VELENJE kadeti -73
50 JENKO Maj JK BEŽIGRAD kadeti -73
51 JUG Primož JK IMPOL kadeti -60
52 KAC ANDRAŽ JK ACRON SLOVENJ GRADEC kadeti -73
53 KAC Adam JK ACRON SLOVENJ GRADEC kadeti -55
54 KAIZER Žan JK ACRON SLOVENJ GRADEC kadeti -73
55 KAJTAZOVIĆ Nal JK GOLOVEC kadeti -60
56 KARANJAC KROFLIČ Tito ŠD POLYTEAM kadeti -60
57 KAVNIK Vid JK ACRON SLOVENJ GRADEC kadeti -73
58 KAVČIČ Leon ŠD GIB ŠIŠKA kadeti -55
59 KAVČIČ Lovro JK Z'DEŽELE SANKAKU kadeti -60
60 KITEK Matic JK KRŠKO kadeti -66
61 KOCIJAN Andrej JK BEŽIGRAD kadeti -66
62 KOJC Kira ŠD POLYTEAM kadetinje -52
63 KOKALJ Živa JK Žiri kadetinje -57
64 KOKALJ Gašper JK Žiri kadeti -55
65 KOLAR Staša JK BEŽIGRAD kadetinje -63
66 KOMIČ Klavdij ŠD GIB ŠIŠKA kadeti -66
67 KOMPARE GABERŠEK Matic ŠD GIB ŠIŠKA kadeti -73
68 KOPITAR ŠTURM Tea JK BEŽIGRAD kadetinje -70
69 KOREN Nika JK BEŽIGRAD kadetinje -63
70 KRAJNC Luka JK BEŽIGRAD kadeti -66
71 KRAJZEL Mark TVD PARTIZAN JESENICE kadeti -66
72 KRAMAR ANITA JK SHIDO kadetinje -57
73 KROTKO Oli JK BEŽIGRAD kadeti -55
74 KUHAR URBAN JK VELENJE kadeti -81
75 KULČAR Vita JK LENDAVA kadetinje -48
76 KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTA kadeti -66
77 LAH Nina JK GOLOVEC kadetinje -70
78 LAURA Filip JK GORIŠNICA kadeti +90
79 LESKOVEC TIN JUDO KLUB APOLON MARIBOR kadeti -81
80 LETONJA Bernarda JK DRAVA PTUJ kadetinje -44
81 LEVIČAR Benjamin ŠD GIB ŠIŠKA kadeti -73
82 LEŠNIK Anej JK Z'DEŽELE SANKAKU kadeti -60
83 LUZAR Lan JK KRŠKO kadeti -81
84 MAHMUTOVIČ Tian JK Z'DEŽELE SANKAKU kadeti -60
85 MANDELC NEJC JK SHIDO kadeti -55
86 MARGUČ Tim JK BEŽIGRAD kadeti -60
87 MARIČ Aljoša KBV LENDAVA kadeti -73
88 MARKIČ Nejc JK TRIGLAV KRANJ kadeti -66
89 MARN ĐORĐEVIČ Maja JK BEŽIGRAD kadetinje -52
90 MAROH Luka JK GORIŠNICA kadeti +90
91 MARČETA Sergej JK IZOLA kadeti -73
92 MASTNAK Taras JK Z'DEŽELE SANKAKU kadeti -66
93 MATVOZ Martin JK BRASLOVČE kadeti -90
94 MAZOVEC URŠULA JK IMPOL kadetinje -63
95 MEDVED Tjaž JK VELENJE kadeti -73
96 MEDVEŠEK Maša DBV Ippon Sevnica kadetinje -57
97 MIMIĆ Dušan JK BEŽIGRAD kadeti -81
98 MLINAR Ana JK GOLOVEC kadetinje -63
99 MURKO Urška JK ŽELEZNIČAR kadetinje -63
100 NIPIČ Filip JK DUPLEK kadeti -73
101 NORČIČ Nicki JK OLIMPIJA kadetinje +70
102 OBLAK Andraž ŠD GIB ŠIŠKA kadeti -73
103 OGRAJENŠEK Anna Marie JK Z'DEŽELE SANKAKU kadetinje -52
104 PAVLETIČ Pia JK IVO REYA kadetinje -63
105 PERBIL Jaka JK BEŽIGRAD kadeti -60
106 PEULIĆ Filip JK GOLOVEC kadeti -66
107 PEČNIK Nace JK ACRON SLOVENJ GRADEC kadeti -66
108 PEČOLER Neža JK ACRON SLOVENJ GRADEC kadetinje +70
109 PLEČKO David JK BEŽIGRAD kadeti -60
110 PODOBNIK Jošt JK BEŽIGRAD kadeti -66
111 POGAČAR Jaka JK BEŽIGRAD kadeti -66
112 POLOVŠAK ADRIJANA JK ACRON SLOVENJ GRADEC kadetinje +70
113 PONGRAŠIČ Živa JK Z'DEŽELE SANKAKU kadetinje -63
114 PROSENIK Jernej Peter ŠD GIB ŠIŠKA kadeti -90
115 PURNAT Nik JK BEŽIGRAD kadeti -66
116 RAJER Rok JK OLIMPIJA kadeti -66
117 ROGELJ Maks ŠD GIB ŠIŠKA kadeti -66
118 ROZMAN Tinkara JK TRIGLAV KRANJ kadetinje -63
119 ROZMAN MUHA Tjaša JK BEŽIGRAD kadetinje -57
120 ROŽAC MARK JK IZOLA kadeti +90
121 RUDOLF Miha TVD PART. LJUTOMER kadeti -73
122 SAGADIN Jaša JK Z'DEŽELE SANKAKU kadeti -55
123 SCHUSTER Kaja JK BEŽIGRAD kadetinje -57
124 SKAZA Dona JK Z'DEŽELE SANKAKU kadetinje -63
125 SKELA Nejc JK IMPOL kadeti +90
126 STERŽAJ PECELI Luka JK BEŽIGRAD kadeti -73
127 TEŠANOVIĆ Luka ŠD TATAMI kadeti -55
128 TOPOLINJAK Gašper JK ACRON SLOVENJ GRADEC kadeti -81
129 TROPAN Luka JK IMPOL kadeti -66
130 TUŠEK Timotej JK IZOLA kadeti +90
131 VIDOVIč Marina JK DRAVA PTUJ kadetinje +70
132 VIRANT Žiga Aleksander JK ŽELEZNIČAR kadeti -90
133 VOGRIN Jure JK DRAVA PTUJ kadeti +90
134 VOVK TINA JK OLIMPIJA kadetinje -52
135 VRBANČIČ Sara TVD PART. LJUTOMER kadetinje -48
136 VREČAR Žiga JK BEŽIGRAD kadeti -73
137 ZOGOVIĆ Milena JK BEŽIGRAD kadetinje -70
138 ČRETNIK Andraž JK Z'DEŽELE SANKAKU kadeti -55
139 ŠALAMUN Kai TVD PART. LJUTOMER kadeti -66
140 ŠINDIČ Gašper JK BEŽIGRAD kadeti -55
141 ŠKOFIČ MARK ŠD GIB ŠIŠKA kadeti -50
142 ŠKRABL Ana JK BEŽIGRAD kadetinje -52
143 ŠKRBENTA Rok TVD PART. LJUTOMER kadeti -60
144 ŠTEFAN MATEVŽ JK BEŽIGRAD kadeti -50
145 ŠTERMAN Diana TVD PART. LJUTOMER kadetinje -52
146 ŠTOBER URH JK VELENJE kadeti -66
147 ŠTRAUS ŽIGA JK BRANIK BROKER kadeti -60
148 ŠUŠKOVIĆ Marko JK GOLOVEC kadeti -60
149 ŽIDO David JK MURSKA SOBOTA kadeti -50
150 ŽIVKOVIČ KOKALJ Nik JK BEŽIGRAD kadeti -66
151 ŽUNKO Mojca JK ŽELEZNIČAR kadetinje +70