-50kadeti
1 ŽIDO David JK MURSKA SOBOTA
2 BRODEJ Janoš JK Z'DEŽELE SANKAKU
3 BELTRAM Nik JK Z'DEŽELE SANKAKU
4 ŠKOFIČ MARK ŠD GIB ŠIŠKA
5 ŠTEFAN MATEVŽ JK BEŽIGRAD
-55kadeti
1 KOKALJ Gašper JK Žiri
2 BRENCE Miha JK IMPOL
3 FURST ČRTANEC Tobias JK BEŽIGRAD
3 ČRETNIK Andraž JK Z'DEŽELE SANKAKU
5 KAVČIČ Leon ŠD GIB ŠIŠKA
5 TEŠANOVIĆ Luka ŠD TATAMI
7 SAGADIN Jaša JK Z'DEŽELE SANKAKU
7 MANDELC NEJC JK SHIDO
-60kadeti
1 DENŠA Luka KBV LENDAVA
2 PLEČKO David JK BEŽIGRAD
3 KAVČIČ Lovro JK Z'DEŽELE SANKAKU
3 CHARLESWORTH Christopher JK BEŽIGRAD
5 MARGUČ Tim JK BEŽIGRAD
5 ŠKRBENTA Rok TVD PART. LJUTOMER
7 JUG Primož JK IMPOL
7 ŠUŠKOVIĆ Marko JK GOLOVEC
-66kadeti
1 HERKOVIČ Nace JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2 EMERŠIČ Blaž TVD PART. LJUTOMER
3 KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTA
3 ŠTOBER URH JK VELENJE
5 ŽIVKOVIČ KOKALJ Nik JK BEŽIGRAD
5 KRAJZEL Mark TVD PARTIZAN JESENICE
7 ROGELJ Maks ŠD GIB ŠIŠKA
7 KOMIČ Klavdij ŠD GIB ŠIŠKA
-73kadeti
1 RUDOLF Miha TVD PART. LJUTOMER
2 OBLAK Andraž ŠD GIB ŠIŠKA
3 VREČAR Žiga JK BEŽIGRAD
3 KAC ANDRAŽ JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 BANDUR BLAŽ JUDO KLUB APOLON MARIBOR
5 KAIZER Žan JK ACRON SLOVENJ GRADEC
7 KAVNIK Vid JK ACRON SLOVENJ GRADEC
7 CAF Rok JK BRANIK BROKER
-81kadeti
1 KUHAR URBAN JK VELENJE
2 BERTALANIČ ŽIŽEK Gal JK BRANIK BROKER
3 JASENC Tilen JK BEŽIGRAD
3 LUZAR Lan JK KRŠKO
5 HRIBAR Anej JK BEŽIGRAD
5 TOPOLINJAK Gašper JK ACRON SLOVENJ GRADEC
7 MIMIĆ Dušan JK BEŽIGRAD
7 HAROJ Timon ŠD GIB ŠIŠKA
-90kadeti
1 CIGLAR MIHA JK VELENJE
2 PROSENIK Jernej Peter ŠD GIB ŠIŠKA
3 MATVOZ Martin JK BRASLOVČE
4 FIGEK Jakob JK IMPOL
5 VIRANT Žiga Aleksander JK ŽELEZNIČAR
+90kadeti
1 MAROH Luka JK GORIŠNICA
2 HERCOG Rene JK BRANIK BROKER
3 LAURA Filip JK GORIŠNICA
3 DAMIJAN Jurij JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 ROŽAC MARK JK IZOLA
5 SKELA Nejc JK IMPOL
7 VOGRIN Jure JK DRAVA PTUJ
7 TUŠEK Timotej JK IZOLA
-44kadetinje
1 LETONJA Bernarda JK DRAVA PTUJ
-48kadetinje
1 BERNARD Urška JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2 DEŽELAK Tia ŠD GIB ŠIŠKA
3 VRBANČIČ Sara TVD PART. LJUTOMER
4 KULČAR Vita JK LENDAVA
-52kadetinje
1 OGRAJENŠEK Anna Marie JK Z'DEŽELE SANKAKU
2 ŠKRABL Ana JK BEŽIGRAD
3 VOVK TINA JK OLIMPIJA
3 GREGORČIČ Lana JK OLIMPIJA
5 KOJC Kira ŠD POLYTEAM
5 ŠTERMAN Diana TVD PART. LJUTOMER
7 MARN ĐORĐEVIČ Maja JK BEŽIGRAD
7 IVEZIČ KATARINA TVD PART. LJUTOMER
-57kadetinje
1 HRIBERNIK Ines JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2 SCHUSTER Kaja JK BEŽIGRAD
3 KRAMAR ANITA JK SHIDO
3 ROZMAN MUHA Tjaša JK BEŽIGRAD
5 ACCETTO VRANAC Neva ŠD GIB ŠIŠKA
5 KOKALJ Živa JK Žiri
7 MEDVEŠEK Maša DBV Ippon Sevnica
-63kadetinje
1 KOLAR Staša JK BEŽIGRAD
2 KOREN Nika JK BEŽIGRAD
3 MAZOVEC URŠULA JK IMPOL
3 PONGRAŠIČ Živa JK Z'DEŽELE SANKAKU
5 MLINAR Ana JK GOLOVEC
5 PAVLETIČ Pia JK IVO REYA
7 ROZMAN Tinkara JK TRIGLAV KRANJ
7 BELTRAM Ana JK Z'DEŽELE SANKAKU
-70kadetinje
1 GRABAR Pia JK Z'DEŽELE SANKAKU
2 HRUSTEL Nuša JK SHIDO
3 KOPITAR ŠTURM Tea JK BEŽIGRAD
3 LAH Nina JK GOLOVEC
5 ERKER Aischa JK IMPOL
5 JANJIĆ Tara JK IVO REYA
7 ZOGOVIĆ Milena JK BEŽIGRAD
+70kadetinje
1 NORČIČ Nicki JK OLIMPIJA
2 PEČOLER Neža JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 VIDOVIč Marina JK DRAVA PTUJ
3 AVDIMETAJ NIKKI JK BRANIK BROKER
5 POLOVŠAK ADRIJANA JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 ŽUNKO Mojca JK ŽELEZNIČAR
7 BOžIč Melissa JK LENDAVA