# TEKMOVALEC KLUB KATEGORIJA
1 ABE Aljaž JK GOLOVEC ml. cicibani U10 Skupina 6
2 ADAMI Emma Kuroki Tarchento ml. deklice -27
3 ADAMI Martina Kuroki Tarchento st. deklice -44
4 ADROVIĆ Leon DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 7
5 ANDREUZI Lovro JK Žiri ml. cicibani U8 Skupina 4
6 ANDRIĆ DAVID DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 7
7 ANŽEL LARA Alex DBV KOMENDA st. dečki -38
8 BAVDAž Sebastijan JK GORICA ml. dečki -32
9 BEDEN Timotej JK GOLOVEC ml. dečki -32
10 BENFATTO Elia Shimai st. dečki -55
11 BERTOSSI Alberto Kuroki Tarchento st. dečki -38
12 BEŽEK Jaka JK TRIGLAV KRANJ ml. dečki -29
13 BILJALI Luan JK Žiri ml. cicibani U10 Skupina 3
14 BLATNIK Gal JK GOLOVEC st. dečki -60
15 BLATNIK JULIJA JK SHIDO ml. deklice +57
16 BLAŽIČ Gal JK ŽELEZNIČAR st. dečki -38
17 BOGDAN ŠTEFAN KBV LENDAVA ml. dečki -32
18 BOHORč Nick JK KRŠKO st. dečki -60
19 BOLTA Jaka ŠD TATAMI ml. dečki -46
20 BOMBEK Marko ŠD POLYTEAM ml. cicibani U10 Skupina 1
21 BOROJEVIć Tomi DRUŠTVO KOHEZIJA ml. cicibani U10 Skupina 4
22 BRATINA DAVID JK GORICA ml. cicibani U10 Skupina 7
23 BRECL Tim JK OLIMPIJA st. dečki -55
24 BRODAR Gal JK GOLOVEC ml. cicibani U10 Skupina 3
25 CIMERMAN LUKA JK BEŽIGRAD st. dečki -42
26 CORADAZZI Chiara Kuroki Tarchento ml. deklice -40
27 CVELBAR Mark ŠD BUSHIDO ml. cicibani U10 Skupina 6
28 CVIRN Enej JK KRŠKO ml. dečki -32
29 DI BERNARDO Davide Shimai ml. dečki -42
30 DOBLEKAR Ela JK GOLOVEC ml. cicibanke U10 Skupina 1
31 DOBRINJA Vid JK KOPER st. dečki -42
32 DOLINŠEK Stiven ŠD TATAMI ml. cicibani U10 Skupina 3
33 DOLINŠEK Alan ŠD TATAMI ml. cicibani U10 Skupina 3
34 DOŠEN BALKOVEC Jure ŠD BUSHIDO ml. dečki -50
35 DREVENŠEK Nuša JK ŽELEZNIČAR st. deklice -44
36 DURINI Ian DRUŠTVO KOHEZIJA ml. cicibani U10 Skupina 1
37 ENIKO Anže JK Žiri ml. cicibani U8 Skupina 5
38 FEFER Bina JK VRHNIKA ml. deklice -30
39 FORTE Eva DBV KOMENDA ml. deklice -40
40 FRANK Žan JK VRHNIKA st. dečki -50
41 GABOR Ria JK LENDAVA st. deklice -40
42 GANTAR Nace JK Žiri ml. cicibani U10 Skupina 3
43 GANTAR Žiga JK Žiri ml. dečki -42
44 GARBAJS WATZAK Neli JK BEŽIGRAD st. deklice +63
45 GERIč Nela JK LENDAVA st. deklice -48
46 GLAVICA POLNER ANA JK BRANIK BROKER st. deklice +63
47 GLAVICA POLNER SIMON GABRIEL JK BRANIK BROKER ml. dečki -46
48 GLUMAC Stefan JK BEŽIGRAD st. dečki +66
49 GOLOB Lovro JK BEŽIGRAD st. dečki -42
50 GOROGRANC ČARGO Ula JK OLIMPIJA st. deklice -48
51 GOROGRANC ČARGO Vid JK OLIMPIJA ml. dečki -46
52 GRAHEK Mark JK BEŽIGRAD st. dečki -66
53 GRDINA ŠVAB Alen JK KOPER ml. dečki -46
54 GROF Lovro JK Žiri ml. cicibani U8 Skupina 3
55 HAMERŠAK Jakob ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. dečki -50
56 HAZAK DAVID JK BRANIK BROKER st. dečki -38
57 HAŠIĆ Hana JK Žiri ml. cicibanke U10 Skupina 2
58 HORVAT Luka JK OLIMPIJA st. dečki -55
59 HORVAT Veronika KBV LENDAVA st. deklice -44
60 IGLIČ Manca JK Žiri ml. cicibanke U10 Skupina 4
61 IGLIč Luka JK Žiri ml. dečki -42
62 INTIHAR Bor ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. dečki -35
63 IVANUŠ Tia JK Žiri ml. cicibanke U10 Skupina 1
64 IVANUŠ Anej JK Žiri ml. dečki -55
65 JAGUšIć Tijan JK GOLOVEC ml. dečki -32
66 JAKšE Tjan JK GOLOVEC ml. cicibani U10 Skupina 4
67 JELOVČAN Liam JK Žiri ml. cicibani U8 Skupina 2
68 JERAJ Rok JK GOLOVEC ml. cicibani U10 Skupina 4
69 JEREB Jakob JK VRHNIKA ml. dečki -35
70 JERMAN Tian ŠD BUSHIDO st. dečki -50
71 JEZERŠEK Jošt JK Žiri ml. dečki -38
72 JUSIć Adis JK KRŠKO ml. dečki -42
73 KAOUTI Mustafa Shimai st. dečki -46
74 KAPUšIN Matej DRUŠTVO KOHEZIJA st. dečki +66
75 KAUČIČ ROPRET Andraž JK TRIGLAV KRANJ st. dečki -55
76 KAVČIČ Karl JK Žiri ml. cicibani U8 Skupina 3
77 KAVČIČ Bor JK VRHNIKA ml. dečki -42
78 KAVčIč Zarja DRUŠTVO KOHEZIJA ml. cicibanke U10 Skupina 2
79 KEJŽAR Vid JK TRIGLAV KRANJ ml. dečki -38
80 KEKIČ Sofija JK IZOLA ml. deklice -40
81 KEKIč Martin JK IZOLA ml. dečki -50
82 KELAVA Dunja JK BEŽIGRAD st. deklice -48
83 KILIBARDA Nikola ŠD TATAMI ml. cicibani U10 Skupina 4
84 KLEMENČIČ Krištof ŠD TATAMI ml. cicibani U10 Skupina 3
85 KLINC Mark JK GOLOVEC ml. dečki -38
86 KOCJAN Neža JK BEŽIGRAD st. deklice -40
87 KOJC Kara ŠD POLYTEAM ml. deklice -30
88 KOJC Keno ŠD POLYTEAM st. dečki -34
89 KOLERIČ Mai JK Žiri st. dečki -50
90 KONčAR Jaša JK GOLOVEC ml. dečki -29
91 KOSMAČ Aleks JK Žiri ml. cicibani U8 Skupina 1
92 KOSTIĆ Peter JK Žiri ml. cicibani U8 Skupina 3
93 KOTNIK ČEH Mohor JK OLIMPIJA ml. dečki -60
94 KOVAČEVIČ Kasia JK VRHNIKA ml. deklice -40
95 KOVAč Taras JK OLIMPIJA ml. dečki -42
96 KOČEVAR Kristjan DRUŠTVO KOHEZIJA ml. dečki -38
97 KRAINER Lovro ŠD TATAMI ml. cicibani U10 Skupina 6
98 KREVS Aleš ŠD BUSHIDO st. dečki -55
99 KRISTAN TEVŽ DBV KOMENDA ml. dečki -46
100 KRIŽMANČIČ Luka Aleksander JK KOPER ml. cicibani U10 Skupina 2
101 KROTKO Til ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. dečki -50
102 KROŠEL Jaša JK OLIMPIJA ml. dečki -35
103 KUŠAR Maksimiljan JK OLIMPIJA ml. dečki -50
104 LALEVIĆ David ŠD POLYTEAM ml. dečki -35
105 LAVRIČ Žiga ŠD TATAMI st. dečki -46
106 LAVRIč Jošt JK GOLOVEC ml. dečki -50
107 LAZIč David DBV KOMENDA st. dečki +66
108 LESKOVŠEK Jure JK BEŽIGRAD st. dečki -46
109 LOGAR Matija JK VRHNIKA st. dečki -42
110 LOKAR GROS MAJ DBV KOMENDA st. dečki -38
111 LOMOVŠEK KALAR An ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. dečki -35
112 LOžAR Nal JK GOLOVEC ml. dečki -35
113 LUKANČIČ Ela JK Žiri ml. cicibanke U8 Skupina 3
114 LUKANČIČ Tine JK Žiri ml. cicibani U10 Skupina 2
115 LUKANČIČ Lana JK Žiri ml. cicibanke U8 Skupina 2
116 LUKŠIČ Luka DBV KOMENDA st. dečki +66
117 LUZAR Lin ŠD BUSHIDO ml. dečki -42
118 MAHMUTOVIĆ Alen JK OLIMPIJA st. dečki -46
119 MAKEK Lina JK VRHNIKA st. deklice -52
120 MALOVRH Žiga ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. dečki -32
121 MALOVRH MANFREDA Žan JK BEŽIGRAD st. dečki -55
122 MANDELC MIHA JK SHIDO ml. dečki -35
123 MARIČ Ažbe JK TRIGLAV KRANJ st. dečki -50
124 MARKOVIć Maj JK GORICA ml. dečki -42
125 MARKOVIČ Jakob ŠD TATAMI ml. dečki -60
126 MARČINKO ZALA JK BRANIK BROKER st. deklice -40
127 MAUčEC Tinaja JK LENDAVA st. deklice -52
128 MAČEK Nuša JK Žiri ml. cicibanke U8 Skupina 3
129 MAčUS Jaka JK GORICA st. dečki -50
130 MECILOŠEK Fran JK BEŽIGRAD st. dečki -46
131 MEDMEš Tomaž Tobias ŠD TATAMI ml. cicibani U10 Skupina 4
132 MEGLIć Filip DBV KOMENDA ml. dečki +60
133 MIHELIN GAŠPER ŠD TATAMI st. dečki -42
134 MIHELIN Dan ŠD TATAMI ml. cicibani U10 Skupina 5
135 MIHELIČ Nejc ŠD TATAMI st. dečki -42
136 MIHELčIč Sara JK GOLOVEC ml. cicibanke U10 Skupina 3
137 MIHELčIč David JK GOLOVEC st. dečki -46
138 MIKAC Matic JK BEŽIGRAD st. dečki -60
139 MIRNIK Žiga JK BRANIK BROKER ml. dečki -38
140 MLAKAR ŠTEF JK ŽELEZNIČAR st. dečki -46
141 MLAKAR Nik JK Žiri ml. cicibani U8 Skupina 1
142 MLINAR Rudi JK Žiri ml. cicibani U8 Skupina 2
143 MOHAR Nejc ŠD BUSHIDO ml. cicibani U8 Skupina 4
144 MOLTARA Lea JK GOLOVEC st. deklice -48
145 MRAK SMERKOLJ Neca JK Žiri ml. cicibanke U8 Skupina 1
146 MRAVLJA ANDRAŽ JK GORICA st. dečki -50
147 MRAVLJE Rok JK Žiri ml. cicibani U8 Skupina 4
148 MRGOLE Kevin JK KRŠKO ml. dečki -50
149 MUJDRICA Rok KBV LENDAVA st. dečki -50
150 NEDELJKOVIĆ ŽAK JK GORICA ml. cicibani U10 Skupina 3
151 NEDELJKOVIĆ FILIP JK GORICA ml. cicibani U10 Skupina 2
152 NIKOLIČ Nataša ŠD POLYTEAM ml. cicibanke U10 Skupina 3
153 NOVAK Nal JK BEŽIGRAD ml. dečki -32
154 NOVAK HARTNER Ines JK GOLOVEC st. deklice +63
155 OBLAK Neja JK Žiri ml. cicibanke U8 Skupina 2
156 OBLAK Iris JK Žiri ml. cicibanke U8 Skupina 1
157 OCEPEK NEJC JK BEŽIGRAD st. dečki -60
158 OCVIRK Klara JK GORICA ml. deklice -48
159 OJSTERŠEK Gaj JK KRŠKO ml. dečki -55
160 OKORN MEHIČIĆ Miša JK GOLOVEC ml. cicibanke U10 Skupina 4
161 OLISHEVSKY MYKHAILO DBV KOMENDA st. dečki -55
162 OLSON Ari JK OLIMPIJA ml. dečki -32
163 OSKAR Gruden JK BEŽIGRAD st. dečki -42
164 OSMANAGIć Alem ŠD TATAMI ml. dečki -32
165 OSTREŽ Žiga JK GOLOVEC ml. cicibani U10 Skupina 1
166 PADOVAC Žiga JK Žiri ml. cicibani U8 Skupina 2
167 PADOVAC Anže JK Žiri ml. dečki -32
168 PAHOR Žiga DBV KOMENDA ml. dečki -50
169 PAHULJE Anže DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 5
170 PAHULJE Anže DBV KOMENDA ml. cicibani U8 Skupina 3
171 PAHULJE Jaka DBV KOMENDA ml. dečki -60
172 PARATUŠIČ Emil ŠD TATAMI ml. dečki -55
173 PEJAŠINOVIĆ Mihael ŠD BUSHIDO ml. dečki -38
174 PERC VID JK BEŽIGRAD st. dečki -46
175 PERšE Čarna JK GORICA ml. deklice -48
176 PETEH Mai JK GOLOVEC ml. dečki -38
177 PETERNELJ Ian JK Žiri ml. cicibani U10 Skupina 5
178 PETERNELJ Tia JK Žiri ml. deklice -27
179 PETRAK Aleksander JK KOPER ml. dečki -29
180 PEULIĆ Tibor JK GOLOVEC ml. cicibani U10 Skupina 7
181 PEVEC NEŽA JK SHIDO ml. deklice -52
182 PEČELIN Drejc JK Žiri ml. cicibani U8 Skupina 1
183 PEšIč Tjaž JK KRŠKO ml. dečki -29
184 PINOZA Mark JK GOLOVEC ml. dečki +60
185 PINTARIČ Aleksander JK BEŽIGRAD ml. dečki -32
186 PINTARIČ Tjaš JK ŽELEZNIČAR st. dečki -42
187 PITIS Andrea Kuroki Tarchento st. dečki -34
188 PLANTAN Loti JK Žiri ml. cicibanke U8 Skupina 3
189 PLETERSKI Vid JK KRŠKO st. dečki -42
190 PLETIKOS ARGENTI Liana JK KOPER ml. cicibanke U10 Skupina 3
191 PODLESNIK Jakob JK OLIMPIJA st. dečki -46
192 PODOBNIK Nejc JK Žiri ml. cicibani U8 Skupina 5
193 POLJANŠEK Jera JK Žiri ml. cicibanke U10 Skupina 2
194 POLJANšEK Liza JK Žiri ml. deklice -40
195 POREKAR ŽARKI Jaka JK OLIMPIJA ml. dečki -35
196 POTOČNIK Pika Nika JK OLIMPIJA st. deklice -44
197 POTREBUJEŠ Matevž JK VRHNIKA st. dečki -46
198 POTRČ Tevž JK GOLOVEC st. dečki -34
199 PRAZNIK Brin ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. dečki -35
200 PREMK Simon JK OLIMPIJA st. dečki -60
201 PREMK Jasna JK OLIMPIJA ml. deklice -48
202 PREVOLšEK Andraž JK KRŠKO ml. dečki -50
203 PRIMC Neža JK VRHNIKA st. deklice -52
204 PROSEN Maja JK Žiri ml. cicibanke U8 Skupina 1
205 PROSEN Maks JK Žiri ml. cicibani U10 Skupina 6
206 PUHALJ Brina JK ŽELEZNIČAR st. deklice -63
207 PUHEK Anja DRUŠTVO KOHEZIJA ml. deklice -36
208 RAVNIKAR Rok DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 5
209 RAZINGAR ŽIGA TVD PARTIZAN JESENICE ml. dečki -35
210 REMŠKAR Tevž JK BEŽIGRAD st. dečki -55
211 RIZZI Filippo Shimai st. dečki -60
212 ROZINA Svit JK GOLOVEC ml. dečki -32
213 ROZINA Sven JK GOLOVEC ml. cicibani U10 Skupina 6
214 ROZMAN MUHA Ajda JK BEŽIGRAD st. deklice -40
215 ROŽAC Sara JK IZOLA st. deklice -52
216 ROŽANC Miha JK BEŽIGRAD st. dečki -66
217 SAMARDŽIJA PAVLETIČ Svit JK BEŽIGRAD ml. dečki -42
218 SAVELLI ZORN DOMEN JK GORICA ml. cicibani U10 Skupina 2
219 SEDLAK Lan JK GOLOVEC st. dečki -34
220 SELAN Paulina ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. deklice -36
221 SEP Sara KBV LENDAVA ml. deklice -48
222 SEREGIN Viktor JK GORICA ml. cicibani U10 Skupina 3
223 SERČIČ Tea JK BEŽIGRAD ml. deklice -52
224 SIMČIČ Dorjan JK GORICA ml. cicibani U10 Skupina 7
225 SOROSCY Nejc ŠD TATAMI st. dečki -34
226 SOVDAT DEFAVERI Alex JK IZOLA ml. dečki -29
227 STAROVASNIK Timeja DBV KOMENDA ml. deklice -40
228 STAROVASNIK Svit DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 4
229 STAROVASNIK Svit DBV KOMENDA ml. cicibani U8 Skupina 4
230 STOIMENOVSKA ANA JK BEŽIGRAD st. deklice -44
231 STOJKOVIć Nikolina DBV KOMENDA ml. cicibanke U10 Skupina 4
232 STOJNIČ VIKTORIJA ŠD TATAMI st. deklice -63
233 STRŽINAR PETJA ŠD TATAMI st. deklice -57
234 SUHOREPEC Izak JK OLIMPIJA st. dečki -46
235 SVETEK Maša JK GOLOVEC ml. deklice -33
236 TANKO ŽIGA JK BEŽIGRAD st. dečki -55
237 TELL GOLJA ANDREJ JK GORICA ml. dečki -38
238 TELL GOLJA GAJA JK GORICA ml. deklice -33
239 TIHELJ Nejc JK GOLOVEC ml. dečki -32
240 TOMINšEK Voranc JK GOLOVEC ml. cicibani U10 Skupina 4
241 TRENDOV Martin JK KOPER st. dečki -34
242 TRŠAR Matija JK Žiri ml. cicibani U10 Skupina 2
243 TURK BERČNIK ANUŠA JK GORICA st. deklice -48
244 TUŠEK Lenart JK Žiri ml. cicibani U10 Skupina 5
245 UDUč Anja JK GOLOVEC ml. cicibanke U10 Skupina 3
246 UNUK Matevž JK BRANIK BROKER ml. dečki -32
247 VASIČ VLADISLAV JK BRANIK BROKER ml. dečki -42
248 VEINHANDL Karim DBV KOMENDA ml. dečki -35
249 VEINHANDL OBAID Haya DBV KOMENDA ml. deklice -48
250 VELIKONJA FIlip JK GORICA ml. cicibani U8 Skupina 2
251 VILFAN KOŽUH Lev JK OLIMPIJA ml. dečki -42
252 VODEB Lan JK KOPER st. dečki -42
253 VODEB Leo JK KOPER ml. cicibani U10 Skupina 4
254 VODOVNIK UŠENČNIK Matej ŠD TATAMI st. dečki -38
255 VOVK Jure ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. dečki -42
256 VREČKO Nik JK GOLOVEC ml. dečki +60
257 VUKELJIĆ UROŠ TVD PARTIZAN JESENICE ml. cicibani U10 Skupina 5
258 VULOVIĆ TIN JK BEŽIGRAD st. dečki -38
259 VUNDUK Maksimiljan JK OLIMPIJA ml. dečki -38
260 WUDLER Nik JK BRANIK BROKER st. dečki -38
261 ZAJC Jaka JK Žiri ml. cicibani U10 Skupina 2
262 ZAJC Žiga JK Žiri ml. cicibani U8 Skupina 5
263 ZAVRŠNIK Maša JK ŽELEZNIČAR st. deklice -63
264 ZEBEC Viktor ŠD TATAMI ml. cicibani U10 Skupina 6
265 ZUPANIČ Jaka JK VRHNIKA ml. dečki -42
266 ČERNE ANDRIJANIĆ Mark JK BEŽIGRAD ml. dečki +60
267 ŠARLAH Maša JK OLIMPIJA st. deklice -48
268 ŠIFRAR Tisa JK Žiri ml. deklice +57
269 ŠINK Zarja JK Žiri ml. cicibanke U8 Skupina 2
270 ŠKERLAVAJ Brin ŠD TATAMI ml. cicibani U10 Skupina 2
271 ŠKOFIC Hugo JK GOLOVEC ml. dečki -35
272 ŠKRABAN Lana KBV LENDAVA ml. deklice -52
273 ŠKRJANC Gregor JK GOLOVEC ml. dečki -29
274 ŠKRLJ POPOVIČ Jurij JK OLIMPIJA ml. dečki -29
275 ŠKULJ Aljaž ŠD TATAMI ml. dečki -32
276 ŠPAROVEC Denis JK Žiri ml. cicibani U10 Skupina 6
277 ŠPRAJC Jakob JK GOLOVEC ml. dečki -32
278 ŠTEBLAJ Domen JK OLIMPIJA st. dečki -46
279 ŠTERK Jan DRUŠTVO KOHEZIJA ml. cicibani U10 Skupina 5
280 ŠTREMFELJ Žiga JK Žiri ml. cicibani U8 Skupina 1
281 ŠUBIC Jan JK Žiri ml. cicibani U8 Skupina 1
282 ŠUDE Aljaž ŠD POLYTEAM st. dečki -34
283 ŠVAJGER Aleksei ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. dečki -35
284 ŽGAJNAR Taja JK BEŽIGRAD st. deklice -44
285 ŽIGANTE Gašper JK KRŠKO ml. dečki -46
286 ŽLE BOR ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. dečki -29
287 ŽVANUT ANA JK GORICA ml. cicibanke U10 Skupina 1
288 ŽVANUT JAKOB JK GORICA ml. cicibani U10 Skupina 2