-42ml. kadeti
1 ŠPILAK Jan JK BELTINCI
-46ml. kadeti
1 KNAFLIČ ROK JUDO KLUB APOLON MARIBOR
2 ŠTEFAN MATEVŽ JK BEŽIGRAD
3 PRAH Žiga JK KRŠKO
4 OGOREVC Jakob JK BEŽIGRAD
-50ml. kadeti
1 OGRIZEK urh JK OPLOTNICA
2 KALAMAR Nejc JK BELTINCI
3 IVANOV MAXIM ŠD GIB ŠIŠKA
3 ŠKOFIČ MARK ŠD GIB ŠIŠKA
5 JONTES Matic JK ŽELEZNIČAR
5 HORVAT Luka JK DRAVA PTUJ
-55ml. kadeti
1 FURST ČRTANEC Tobias JK BEŽIGRAD
2 ŠKRGET Nejc TVD PART. LJUTOMER
3 KROTKO Oli JK BEŽIGRAD
3 SIMONOVIĆ David JK BEŽIGRAD
5 URH ŠTRAVS JK SHIDO
5 GARB Maj JK BRANIK BROKER
7 FILIPIČ Tim TVD PART. LJUTOMER
7 MEDMEŠ Matej-Mathias ŠD TATAMI
-60ml. kadeti
1 ŠKRBENTA Rok TVD PART. LJUTOMER
2 GRAHOVAC TJAN JUDO KLUB APOLON MARIBOR
3 TOTAJ KORAB JUDO KLUB APOLON MARIBOR
3 ARKO Arne ŠD GIB ŠIŠKA
5 ŠUMAK VID JK BEŽIGRAD
5 LANG DAVID JK MURSKA SOBOTA
7 PLESNIK ZUPANC Vid JK IVO REYA
7 WALAND Samo JK ŽELEZNIČAR
-66ml. kadeti
1 AJDIČ Aljaž JK DRAVA PTUJ
2 ROT Blaž JK IMPOL
3 ŠALAMUN Kai TVD PART. LJUTOMER
4 PEVEC GAŠPER JK SHIDO
-73ml. kadeti
1 PURNAT Nik JK BEŽIGRAD
2 PLEVANČ Ambrož JK KRŠKO
3 MLINARIČ Maj JK LENDAVA
3 SIKOŠEK Gaber ŠD GIB ŠIŠKA
5 KARAMETA Andi JK DRAVA PTUJ
5 STERŽAJ PECELI Luka JK BEŽIGRAD
7 ARNUŠ ROKAVEC Tilen JK DRAVA PTUJ
7 PLOŠINJAK Alen Adrian JK DRAVA PTUJ
-81ml. kadeti
1 JAKLIN Samo JK LENDAVA
2 KUZMANIČ Brin JK BEŽIGRAD
3 PILDEK SVEN ŠD JUDO - JAKA
4 AVSEC Matic ŠD TATAMI
+81ml. kadeti
1 KOSTANJŠEK ŽAN JK OPLOTNICA
2 KUZMA NIKO TVD PART. LJUTOMER
3 ERKER Miko JK IMPOL
4 HAFIZOVIĆ Markus ŠD TATAMI
-40ml. kadetinje
1 RIŽNAR Urška TVD PART. LJUTOMER
-44ml. kadetinje
1 STOJKO Brina JK IMPOL
2 MAJCEN ALINA JUDO KLUB APOLON MARIBOR
3 STRELEC Lana JK DRAVA PTUJ
4 KOVAČ Mia JK LENDAVA
-48ml. kadetinje
1 VRBANČIČ Sara TVD PART. LJUTOMER
2 VIDOVIČ Ana JK DRAVA PTUJ
-52ml. kadetinje
1 BALER Kaja JK BELTINCI
2 SLAVINEC Maša JK KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU
3 ŽAUCER Eva ŠD TATAMI
3 RAVNJAK KUŽELJ LOTI JUDO KLUB APOLON MARIBOR
5 ORLOVČIĆ NIKA TVD PART. LJUTOMER
5 PUŠNIK Rea JUDO KLUB APOLON MARIBOR
-57ml. kadetinje
1 SCHUSTER Kaja JK BEŽIGRAD
2 BENKIČ Asja JK MURSKA SOBOTA
3 MOŠKON MOJCA JK KRŠKO
3 ŠKALIČ Viviana Helena JK BEŽIGRAD
5 MARN ĐORĐEVIČ Maja JK BEŽIGRAD
5 BERKI Tiana JK LENDAVA
-63ml. kadetinje
1 KOREN Nika JK BEŽIGRAD
2 GRNJAK Lara TVD PART. LJUTOMER
-70ml. kadetinje
1 ERKER Aischa JK IMPOL
2 ZALAZNIK Eva ŠD TATAMI
3 ZOGOVIĆ Milena JK BEŽIGRAD
4 JANJIĆ Tara JK IVO REYA
+70ml. kadetinje
1 HERIČ VANESSA ASJA JK BRANIK BROKER
2 ŠKRINJAR Maja JK IMPOL
3 HOTIČ Jasmina JK KRŠKO
-34st. dečki
1 RUS Žak TVD PART. LJUTOMER
2 BERLAK BOR JK ŠTORKLJICE
3 STRELEC Lan JK DRAVA PTUJ
-38st. dečki
1 BLAŽIČ Gal JK ŽELEZNIČAR
-42st. dečki
1 BALAŽIC Oskar JK MURSKA SOBOTA
2 PINTARIČ Tjaš JK ŽELEZNIČAR
3 ZUPANČIČ KLEMEN JK OPLOTNICA
4 MAHMUTOVIČ Alen JK IVO REYA
5 RAKAR NIKO JK ŠTORKLJICE
-46st. dečki
1 KOMIČ Oliver ŠD GIB ŠIŠKA
2 KUGLER Nejc JK IVO REYA
3 MLAKAR ŠTEF JK ŽELEZNIČAR
3 ELION JARC NIK JUDO KLUB APOLON MARIBOR
5 TIBAOT Matic TVD PART. LJUTOMER
5 BEZJAK Blaž JK GORIŠNICA
7 ŠTIH Jan TVD PART. LJUTOMER
-50st. dečki
1 MUJDRICA Rok KBV LENDAVA
2 LESKOVAR JAKA JK OPLOTNICA
3 KLEMENČIČ Matic JK MURSKA SOBOTA
-55st. dečki
1 HLADEN Aljoša TVD PART. LJUTOMER
2 SRABOTIČ Val ŠD GIB ŠIŠKA
-60st. dečki
1 LIPIČ Gabriel JK BELTINCI
2 GOMAZ ROK JUDO KLUB APOLON MARIBOR
3 ŠTIBERC Aleksander JK IVO REYA
3 JAKLIČ Jan ŠD GIB ŠIŠKA
5 BOJNEC UROŠ JK ŠTORKLJICE
5 JAVORNIK Jakob ŠD GIB ŠIŠKA
7 REK LUKA JK OPLOTNICA
7 BIRO Jan JK LENDAVA
-66st. dečki
1 CHAYNIKOV DMITRY JK BRANIK BROKER
2 ŠKRGET ANŽE ŠD PRLEŠKA JUDO ŠOLA
3 KUSTER Maj Matevž JUDO KLUB APOLON MARIBOR
3 HRGA Anže JK Juršinci
5 HODŽAR Ajd ŠD GIB ŠIŠKA
5 VIVOD TIMI JK OPLOTNICA
7 JANČIČ Aljaž JK DRAVA PTUJ
7 SLAVINEC Vito JK KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU
+66st. dečki
1 MULEC Tilen JK DUPLEK
2 TIROVIĆ Alen JK BELTINCI
3 PUŠNIK Ian JUDO KLUB APOLON MARIBOR
3 BEZJAK Domen JK GORIŠNICA
5 ŠPRINGER Nik JK ŽELEZNIČAR
5 ŠANTL MARK JK ŠTORKLJICE
7 VODOVNIK ŽIGA JK OPLOTNICA
-32st. deklice
1 MURK Nika JK GORIŠNICA
-36st. deklice
1 AUDA Nina JK DUPLEK
-40st. deklice
1 KNAFELC Noeli JK SHIDO
2 GABOR Ria JK LENDAVA
-44st. deklice
1 HORVAT Veronika KBV LENDAVA
2 DREVENŠEK Nuša JK ŽELEZNIČAR
3 MESIČEK NEŽA JUDO KLUB APOLON MARIBOR
4 PARTLIČ Julija JK ŽELEZNIČAR
5 IVEZIČ Ivana ŠD PRLEŠKA JUDO ŠOLA
-48st. deklice
1 MUŠIČ Maja JK OPLOTNICA
2 GOLE Vanessa ŠD BUSHIDO
-52st. deklice
1 SIKOŠEK Ajda ŠD GIB ŠIŠKA
2 SIMONIČ Tadeja JK Juršinci
3 VRBANČIČ Laura TVD PART. LJUTOMER
-57st. deklice
1 MAZOUZI Leila JK BELTINCI
2 TKALEC Vanessa JK LENDAVA
-63st. deklice
1 PUHALJ Brina JK ŽELEZNIČAR