# TEKMOVALEC KLUB KATEGORIJA
1 BAVDAž Sebastijan JK GORICA ml. dečki Skupina 11
2 BIZANT Staš ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki Skupina 21
3 BRATUŠ Urban ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki Skupina 24
4 BUBANJA Vasilije JK TRIGLAV KRANJ ml. dečki Skupina 15
5 CIGLENEČKI Janž ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. dečki Skupina 22
6 CIMERMAN KLEMENČIČ MAJ ŠD TATAMI ml. dečki Skupina 1
7 CIZERLE Tian DBV KOMENDA ml. dečki Skupina 17
8 DJUMIŠIĆ Dino Sana Sanski Most ml. dečki Skupina 19
9 DOŠEN BALKOVEC Jure ŠD BUSHIDO ml. dečki Skupina 7
10 FRANCA Aljaž ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki Skupina 4
11 GANTAR Žiga JK ŽIRI ml. dečki Skupina 10
12 GOROGRANC ČARGO Vid JK OLIMPIJA ml. dečki Skupina 2
13 GRAJFONER Niko JK DUPLEK ml. dečki Skupina 7
14 GREGORC Nejc JK TRIGLAV KRANJ ml. dečki Skupina 14
15 HAMERŠAK Jakob ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. dečki Skupina 3
16 HERMAN Jure JK BEŽIGRAD ml. dečki Skupina 22
17 HODŽIĆ Selman Sana Sanski Most ml. dečki Skupina 18
18 HOHKRAUT Jon ŠD POLYTEAM ml. dečki Skupina 21
19 IGLIč Luka JK ŽIRI ml. dečki Skupina 10
20 IVANEC Janoš JK BEŽIGRAD ml. dečki Skupina 1
21 JAGUšIć Tijan JK GOLOVEC ml. dečki Skupina 5
22 JEŽ Lev Tit ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki Skupina 16
23 KEKIč Martin JK IZOLA ml. dečki Skupina 3
24 KNAFELC PIPPA ŠD GIB ŠIŠKA ml. deklice Skupina 5
25 KOJC Kara ŠD POLYTEAM ml. deklice Skupina 1
26 KOROŠEC Jakob ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. dečki Skupina 23
27 KOTNIK ČEH Mohor JK OLIMPIJA ml. dečki Skupina 17
28 KOZARAC Anesa Sana Sanski Most ml. deklice Skupina 4
29 KOČEVAR Kristjan DRUŠTVO KOHEZIJA ml. dečki Skupina 8
30 KOšIR Aljaž JK ŽIRI ml. dečki Skupina 15
31 KRAJNC Jurij JK IVO REYA ml. dečki Skupina 21
32 KRALJ Žan Luka JK OLIMPIJA ml. dečki Skupina 1
33 KRALJ ŠPELA JK SOKOL ml. deklice Skupina 1
34 KRAMAR Aljaž JK TRIGLAV KRANJ ml. dečki Skupina 15
35 KRISTAN TEVŽ DBV KOMENDA ml. dečki Skupina 21
36 KROTKO Til ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. dečki Skupina 3
37 KROŠEL Jaša JK OLIMPIJA ml. dečki Skupina 22
38 KUQICA ALTINA JK SOKOL ml. deklice Skupina 1
39 KUŠAR Maksimiljan JK OLIMPIJA ml. dečki Skupina 21
40 LALEVIĆ David ŠD POLYTEAM ml. dečki Skupina 22
41 LESJAK Adam JK GOLOVEC ml. dečki Skupina 2
42 LOGAR Matic ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. dečki Skupina 24
43 LOMOVŠEK KALAR An ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. dečki Skupina 1
44 LOžAR Nal JK GOLOVEC ml. dečki Skupina 1
45 LUZAR Lin ŠD BUSHIDO ml. dečki Skupina 10
46 MALOVRH Žiga ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. dečki Skupina 16
47 MARKOVIć Maj JK GORICA ml. dečki Skupina 2
48 MARKOVIČ Jakob ŠD TATAMI ml. dečki Skupina 4
49 MARTINEZ KOVAČ Kristian JK BEŽIGRAD ml. dečki Skupina 3
50 MEKINC Klemen ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki Skupina 10
51 MLAKAR Tai Kiar ŠD JUDO - JAKA ml. dečki Skupina 4
52 MUŠIČ PETKOVIČ Vid JK OLIMPIJA ml. dečki Skupina 5
53 NALIĆ Adela Sana Sanski Most ml. deklice Skupina 1
54 NIKOLA BONIN ŠD TATAMI ml. dečki Skupina 12
55 NOSE Žan ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki Skupina 2
56 NOVAK Tim ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki Skupina 20
57 NOVAK Lenart ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki Skupina 1
58 OGRINC Tina Naima JK SOKOL ml. deklice Skupina 6
59 OLSON Ari JK OLIMPIJA ml. dečki Skupina 16
60 OSMANAGIć Alem ŠD TATAMI ml. dečki Skupina 14
61 PAHULJE Jaka DBV KOMENDA ml. dečki Skupina 24
62 PEJAŠINOVIĆ Mihael ŠD BUSHIDO ml. dečki Skupina 19
63 PERC Neža JK BEŽIGRAD ml. deklice Skupina 2
64 PERšE Čarna JK GORICA ml. deklice Skupina 6
65 PETRAK Aleksander JK KOPER ml. dečki Skupina 18
66 PETROVIČ Maks Kosta JK SOKOL ml. dečki Skupina 7
67 PIPAN Tim ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki Skupina 6
68 PIPAN Nik ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki Skupina 11
69 PLEVNIK Ana JK BEŽIGRAD ml. deklice Skupina 6
70 PLEŠKO ZALAR Nejc JK OLIMPIJA ml. dečki Skupina 11
71 POLJANšEK Liza JK ŽIRI ml. deklice Skupina 3
72 POREKAR ŽARKI Jaka JK OLIMPIJA ml. dečki Skupina 22
73 PRAZNIK Brin ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. dečki Skupina 1
74 PRIJOL Marko ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki Skupina 23
75 PUHEK Tim JK OLIMPIJA ml. dečki Skupina 9
76 RAJNER Adrian JK GOLOVEC ml. dečki Skupina 8
77 RAŽMAN Kosta JK OLIMPIJA ml. dečki Skupina 10
78 ROVŠEK Alja JK SOKOL ml. deklice Skupina 3
79 ROZMAN Jan Lovro JK OLIMPIJA ml. dečki Skupina 20
80 SAVANDIČ Stella ŠD GIB ŠIŠKA ml. deklice Skupina 1
81 SELAN Paulina ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. deklice Skupina 3
82 SIMONOVIĆ Marko JK BEŽIGRAD ml. dečki Skupina 11
83 SITAR Gal JK SOKOL ml. dečki Skupina 23
84 SLAPAR Jaka JK GOLOVEC ml. dečki Skupina 19
85 SOVDAT DEFAVERI Alex JK IZOLA ml. dečki Skupina 6
86 SREBERNJAK Nejc ŠD TATAMI ml. dečki Skupina 23
87 STANISAVLJEVIČ KAJTAN JK SOKOL ml. dečki Skupina 23
88 STANIŠA Bor JK BEŽIGRAD ml. dečki Skupina 23
89 STANČIČ Luka ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki Skupina 13
90 STAROVASNIK Timeja DBV KOMENDA ml. deklice Skupina 2
91 STEVANOVIČ GORJUP Erik ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki Skupina 13
92 SVETEK Maša JK GOLOVEC ml. deklice Skupina 1
93 TELL GOLJA ANDREJ JK GORICA ml. dečki Skupina 19
94 TELL GOLJA GAJA JK GORICA ml. deklice Skupina 1
95 TEMNIKER Taj JK ACRON SLOVENJ GRADEC ml. dečki Skupina 22
96 TIHELJ Nejc JK GOLOVEC ml. dečki Skupina 14
97 TOMAŽEVIČ Nikolaj ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. dečki Skupina 11
98 URH Jon JK OLIMPIJA ml. dečki Skupina 12
99 UŠENIČNIK Aljaž ŠD POLYTEAM ml. dečki Skupina 6
100 VALANT Oskar JK TRIGLAV KRANJ ml. dečki Skupina 5
101 VALANT Vid JK BEŽIGRAD ml. dečki Skupina 9
102 VAVPOTIČ Anže ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki Skupina 9
103 VEINHANDL Karim DBV KOMENDA ml. dečki Skupina 22
104 VELESKI Maks JK OLIMPIJA ml. dečki Skupina 12
105 VIDIC Svit JK OLIMPIJA ml. dečki Skupina 16
106 VOVK Jure ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. dečki Skupina 9
107 VUNDUK Maksim JK OLIMPIJA ml. dečki Skupina 19
108 WEISS GORNIK Liam ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki Skupina 22
109 ZAJC Mark JK GOLOVEC ml. dečki Skupina 8
110 ZLATANOVSKI Zala ŠD GIB ŠIŠKA ml. deklice Skupina 4
111 ZUPANČIČ Emil ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. dečki Skupina 9
112 ČERGIČ Marko ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki Skupina 9
113 ČOP BUKAVEC VID ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki Skupina 8
114 ČUKA Blaž ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. dečki Skupina 1
115 ĐULIĆ Alem JK IZOLA ml. dečki Skupina 15
116 ŠAVLE GAŠPER JK IZOLA ml. dečki Skupina 13
117 ŠIMENC Jaša ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki Skupina 13
118 ŠKRLJ POPOVIČ Jurij JK OLIMPIJA ml. dečki Skupina 18
119 ŠKULJ Aljaž ŠD TATAMI ml. dečki Skupina 12
120 ŠPRAJC Jakob JK GOLOVEC ml. dečki Skupina 5
121 ŠTUPAR ŠLEBINGER Filip ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki Skupina 9
122 ŽIVKOVIĆ Dušan ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki Skupina 4
123 ŽLEBNIK Zoja ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. deklice Skupina 5