Skupina 1ml. dečki
1 CIMERMAN KLEMENČIČ MAJ ŠD TATAMI
2 PRAZNIK Brin ŠD MALA ŠOLA JUDA
3 LOMOVŠEK KALAR An ŠD MALA ŠOLA JUDA
3 LOžAR Nal JK GOLOVEC
5 IVANEC Janoš JK BEŽIGRAD
5 KRALJ Žan Luka JK OLIMPIJA
7 NOVAK Lenart ŠD GIB ŠIŠKA
7 ČUKA Blaž ŠD MALA ŠOLA JUDA
Skupina 2ml. dečki
1 GOROGRANC ČARGO Vid JK OLIMPIJA
2 NOSE Žan ŠD GIB ŠIŠKA
3 MARKOVIć Maj JK GORICA
4 LESJAK Adam JK GOLOVEC
Skupina 3ml. dečki
1 MARTINEZ KOVAČ Kristian JK BEŽIGRAD
2 KROTKO Til ŠD MALA ŠOLA JUDA
3 KEKIč Martin JK IZOLA
4 HAMERŠAK Jakob ŠD MALA ŠOLA JUDA
Skupina 4ml. dečki
1 FRANCA Aljaž ŠD GIB ŠIŠKA
2 ŽIVKOVIĆ Dušan ŠD GIB ŠIŠKA
3 MLAKAR Tai Kiar ŠD JUDO - JAKA
4 MARKOVIČ Jakob ŠD TATAMI
Skupina 5ml. dečki
1 JAGUšIć Tijan JK GOLOVEC
2 VALANT Oskar JK TRIGLAV KRANJ
3 ŠPRAJC Jakob JK GOLOVEC
4 MUŠIČ PETKOVIČ Vid JK OLIMPIJA
Skupina 6ml. dečki
1 SOVDAT DEFAVERI Alex JK IZOLA
2 PIPAN Tim ŠD GIB ŠIŠKA
3 UŠENIČNIK Aljaž ŠD POLYTEAM
Skupina 7ml. dečki
1 PETROVIČ Maks Kosta JK SOKOL
2 DOŠEN BALKOVEC Jure ŠD BUSHIDO
3 GRAJFONER Niko JK DUPLEK
Skupina 8ml. dečki
1 RAJNER Adrian JK GOLOVEC
2 KOČEVAR Kristjan DRUŠTVO KOHEZIJA
3 ČOP BUKAVEC VID ŠD GIB ŠIŠKA
4 ZAJC Mark JK GOLOVEC
Skupina 9ml. dečki
1 ZUPANČIČ Emil ŠD MALA ŠOLA JUDA
2 VOVK Jure ŠD MALA ŠOLA JUDA
3 VALANT Vid JK BEŽIGRAD
3 ŠTUPAR ŠLEBINGER Filip ŠD GIB ŠIŠKA
5 PUHEK Tim JK OLIMPIJA
5 VAVPOTIČ Anže ŠD GIB ŠIŠKA
7 ČERGIČ Marko ŠD GIB ŠIŠKA
Skupina 10ml. dečki
1 LUZAR Lin ŠD BUSHIDO
2 GANTAR Žiga JK Žiri
3 MEKINC Klemen ŠD GIB ŠIŠKA
4 IGLIč Luka JK Žiri
5 RAŽMAN Kosta JK OLIMPIJA
Skupina 11ml. dečki
1 SIMONOVIĆ Marko JK BEŽIGRAD
2 PIPAN Nik ŠD GIB ŠIŠKA
3 PLEŠKO ZALAR Nejc JK OLIMPIJA
4 BAVDAž Sebastijan JK GORICA
5 TOMAŽEVIČ Nikolaj ŠD MALA ŠOLA JUDA
Skupina 12ml. dečki
1 URH Jon JK OLIMPIJA
2 ŠKULJ Aljaž ŠD TATAMI
3 VELESKI Maks JK OLIMPIJA
4 NIKOLA BONIN ŠD TATAMI
Skupina 13ml. dečki
1 STANČIČ Luka ŠD GIB ŠIŠKA
2 ŠAVLE GAŠPER JK IZOLA
3 ŠIMENC Jaša ŠD GIB ŠIŠKA
4 STEVANOVIČ GORJUP Erik ŠD GIB ŠIŠKA
Skupina 14ml. dečki
1 TIHELJ Nejc JK GOLOVEC
2 OSMANAGIć Alem ŠD TATAMI
3 GREGORC Nejc JK TRIGLAV KRANJ
Skupina 15ml. dečki
1 KOšIR Aljaž JK Žiri
2 BUBANJA Vasilije JK TRIGLAV KRANJ
3 KRAMAR Aljaž JK TRIGLAV KRANJ
4 ĐULIĆ Alem JK IZOLA
Skupina 16ml. dečki
1 VIDIC Svit JK OLIMPIJA
2 OLSON Ari JK OLIMPIJA
3 JEŽ Lev Tit ŠD GIB ŠIŠKA
4 MALOVRH Žiga ŠD MALA ŠOLA JUDA
Skupina 17ml. dečki
1 CIZERLE Tian DBV KOMENDA
2 KOTNIK ČEH Mohor JK OLIMPIJA
Skupina 18ml. dečki
1 ŠKRLJ POPOVIČ Jurij JK OLIMPIJA
2 HODŽIĆ Selman Sana Sanski Most
3 PETRAK Aleksander JK KOPER
Skupina 19ml. dečki
1 VUNDUK Maksimiljan JK OLIMPIJA
2 SLAPAR Jaka JK GOLOVEC
4 PEJAŠINOVIĆ Mihael ŠD BUSHIDO
5 DJUMIŠIĆ Dino Sana Sanski Most
Skupina 20ml. dečki
1 NOVAK Tim ŠD GIB ŠIŠKA
2 ROZMAN Jan Lovro JK OLIMPIJA
Skupina 21ml. dečki
1 KRISTAN TEVŽ DBV KOMENDA
2 KUŠAR Maksimiljan JK OLIMPIJA
3 KRAJNC Jurij JK IVO REYA
4 HOHKRAUT Jon ŠD POLYTEAM
5 BIZANT Staš ŠD GIB ŠIŠKA
Skupina 22ml. dečki
1 VEINHANDL Karim DBV KOMENDA
2 LALEVIĆ David ŠD POLYTEAM
3 TEMNIKER Taj JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 POREKAR ŽARKI Jaka JK OLIMPIJA
5 WEISS GORNIK Liam ŠD GIB ŠIŠKA
5 KROŠEL Jaša JK OLIMPIJA
7 HERMAN Jure JK BEŽIGRAD
7 CIGLENEČKI Janž ŠD MALA ŠOLA JUDA
Skupina 23ml. dečki
1 SITAR Gal JK SOKOL
2 STANIŠA Bor JK BEŽIGRAD
3 STANISAVLJEVIČ KAJTAN JK SOKOL
3 SREBERNJAK Nejc ŠD TATAMI
5 PRIJOL Marko ŠD GIB ŠIŠKA
5 KOROŠEC Jakob ŠD MALA ŠOLA JUDA
Skupina 24ml. dečki
1 LOGAR Matic ŠD MALA ŠOLA JUDA
2 PAHULJE Jaka DBV KOMENDA
3 BRATUŠ Urban ŠD GIB ŠIŠKA
Skupina 1ml. deklice
1 KOJC Kara ŠD POLYTEAM
2 TELL GOLJA GAJA JK GORICA
3 KUQICA ALTINA JK SOKOL
3 SVETEK Maša JK GOLOVEC
5 KRALJ ŠPELA JK SOKOL
5 SAVANDIČ Stella ŠD GIB ŠIŠKA
7 NALIĆ Adela Sana Sanski Most
Skupina 2ml. deklice
1 PERC Neža JK BEŽIGRAD
2 STAROVASNIK Timeja DBV KOMENDA
Skupina 3ml. deklice
1 POLJANšEK Liza JK Žiri
2 SELAN Paulina ŠD MALA ŠOLA JUDA
3 ROVŠEK Alja JK SOKOL
Skupina 4ml. deklice
1 KOZARAC Anesa Sana Sanski Most
2 ZLATANOVSKI Zala ŠD GIB ŠIŠKA
Skupina 5ml. deklice
1 ŽLEBNIK Zoja ŠD MALA ŠOLA JUDA
2 KNAFELC PIPPA ŠD GIB ŠIŠKA
Skupina 6ml. deklice
1 PERšE Čarna JK GORICA
2 OGRINC Tina Naima JK SOKOL
3 PLEVNIK Ana JK BEŽIGRAD