# TEKMOVALEC KLUB KATEGORIJA
1 ADILOVIĆ Ali Braca Lukač ml. cicibani U10 Skupina 9
2 ADILOVIĆ Ajša Braca Lukač ml. cicibanke U8 Skupina 1
3 ADROVIĆ Leon DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 17
4 ANDRIĆ DAVID DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 19
5 ANGELINI Luka JK ANKARAN ml. cicibani U10 Skupina 18
6 ANŽEL LARA Alex DBV KOMENDA st. dečki -42
7 ASANOSKI Alen JK BEŽIGRAD ml. dečki +60
8 AVRAMOVIĆ Andrej Ozren Doboj ml. dečki -35
9 AVRAMOVIĆ Sergej Ozren Doboj ml. cicibani U10 Skupina 13
10 BAVDAž Sebastijan JK GORICA ml. dečki -35
11 BAŠIĆ Ena Sana Sanski Most ml. kadetinje -48
12 BERTALANIČ STERGAR Lovro JK BRANIK MARIBOR ml. dečki -46
13 BEŽEK Jan JK TRIGLAV KRANJ ml. dečki -32
14 BLAŽIČ Gal JK ŽELEZNIČAR st. dečki -46
15 BOHORč Nick JK KRŠKO st. dečki -66
16 BOROJEVIć Tomi DRUŠTVO KOHEZIJA ml. cicibani U10 Skupina 8
17 BOŠKOVIĆ Adnan Sana Sanski Most ml. dečki +60
18 BOŠNJAK Ivona Jigoro ml. deklice -36
19 BRANK KRAŠEVEC MAŠA ŠD TATAMI ml. cicibanke U10 Skupina 5
20 BRLOGAR Nik JK OLIMPIJA KRMELJ st. dečki -46
21 BUBNIČ Lara JK ANKARAN ml. cicibanke U10 Skupina 1
22 BUDIMLIĆ Benjamin Una Bihač ml. dečki -55
23 CANKAR NIK DBV KOMENDA ml. dečki -35
24 CIMERMAN KLEMENČIČ MAJ ŠD TATAMI ml. dečki -38
25 CIZERLE Tian DBV KOMENDA ml. dečki -60
26 CORADAZZI Anna Kuroki Tarchento ml. kadetinje -57
27 COSENZA Ilaria Kuroki Tarchento ml. kadetinje -57
28 CRNJAC Patrik ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -46
29 CRNKOVIĆ Fran Una Bihač ml. dečki -55
30 CVIRN Enej JK KRŠKO ml. dečki -35
31 DE COSTER Miha ŠD TATAMI ml. kadeti -60
32 DINEV Alex Respect Sofia st. dečki -46
33 DIZDAREVIĆ Benjamin ŠD TATAMI ml. cicibani U10 Skupina 11
34 DIZDAREVIĆ Anis ŠD TATAMI ml. dečki -46
35 DOBOVŠEK Oliver ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -38
36 DOBRINJA Vid JK KOPER st. dečki -46
37 DOGŠA Lara JK APOLON MARIBOR ml. deklice -48
38 DOLINŠEK Alan ŠD TATAMI ml. cicibani U10 Skupina 10
39 DOLINŠEK Steven ŠD TATAMI ml. cicibani U10 Skupina 11
40 DREN Jure JK IVO REYA ml. dečki -42
41 DRENIK Ažbe JK TRIGLAV KRANJ st. dečki -55
42 DREVENŠEK Nuša JK ŽELEZNIČAR st. deklice -48
43 DRUSANY Rok JK SOKOL st. dečki -38
44 DUNIĆ Edin Sana Sanski Most ml. cicibani U10 Skupina 16
45 ELJON JARC NIK JK APOLON MARIBOR st. dečki -50
46 ELJON JARC NIK JK APOLON MARIBOR ml. kadeti -50
47 EMINAGIĆ Sarah Sana Sanski Most st. deklice -52
48 FABRICIO DAVID JK GORICA ml. cicibani U10 Skupina 18
49 FERBEŽAR Erazem JK SOKOL st. dečki -46
50 FERKO KNEŽEVIČ Dejan JK APOLON MARIBOR ml. dečki +60
51 FETIĆ Nik DBV KOMENDA ml. cicibani U8 Skupina 2
52 FORTE Eva DBV KOMENDA ml. deklice -44
53 FRANCA Aljaž ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki -60
54 GANTAR Nace JK ŽIRI ml. cicibani U10 Skupina 9
55 GANTAR Žiga JK ŽIRI ml. dečki -46
56 GOJčIč Samuel JK TRIGLAV KRANJ ml. dečki -32
57 GOJčIč Leon JK TRIGLAV KRANJ ml. cicibani U10 Skupina 2
58 GOLE Gregor ŠD Žovnek st. dečki -38
59 GOLE Vanessa ŠD BUSHIDO st. deklice -52
60 GOLOBIČ Nikolaj Peter JK OLIMPIJA ml. dečki -42
61 GOROGRANC ČARGO Vid JK OLIMPIJA ml. dečki -50
62 GRADIŠEK Rok DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 15
63 GRADIŠNIK MAŠA JK SOKOL ml. cicibanke U10 Skupina 6
64 GRAHOVAC TJAN JK APOLON MARIBOR ml. kadeti -66
65 GREGORC Nejc JK TRIGLAV KRANJ ml. dečki -32
66 GRILANC ZARJA JK GORICA ml. deklice -36
67 GRMUŠA Aleksa Kodokan ml. cicibani U10 Skupina 3
68 GRMUŠA Milovan Kodokan st. dečki -46
69 GROŠELJ Martin JK BEŽIGRAD ml. dečki -46
70 GRUJIĆ Nikola Ozren Doboj ml. dečki +60
71 GUŠIĆ Imran Braca Lukač st. dečki -55
72 GUŠIĆ Sulejman Braca Lukač ml. dečki -46
73 GUŠIĆ Ismail Braca Lukač ml. dečki -42
74 HAFIZ Tan Dugave ml. dečki -35
75 HAMERŠAK Jakob JK BEŽIGRAD ml. dečki -55
76 HAZAK DAVID JK BRANIK MARIBOR st. dečki -38
77 HAZDOVAC Tomi JK OLIMPIJA KRMELJ ml. dečki -32
78 HODŽAR Ajd ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -66
79 HODŽIĆ Zubejr Sana Sanski Most ml. cicibani U10 Skupina 1
80 HOPOVAC Tarik JK KOPER st. dečki -55
81 HVALIč Žiga JK GORICA st. dečki -42
82 IVANEC Janoš JK BEŽIGRAD ml. dečki -38
83 IVANOV MAXIM ŠD GIB ŠIŠKA ml. kadeti -60
84 IVANOV Platon ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki -55
85 IVANUŠA Anej JK ŽIRI ml. dečki -60
86 IVANUŠA Tia JK ŽIRI ml. cicibanke U10 Skupina 4
87 JAAFAR Nadie Respect Sofia ml. kadetinje -70
88 JAAFAR Nadie Respect Sofia st. deklice +63
89 JAGER Matic ŠD TATAMI ml. cicibani U10 Skupina 1
90 JAGURDŽIJA Taid JK IZOLA ml. cicibani U10 Skupina 14
91 JAJIĆ Nina JK 15.MAJ MAREZIGE ml. cicibanke U10 Skupina 2
92 JAKLIČ Karolina ŠD GIB ŠIŠKA ml. deklice -40
93 JAKLIČ Jan ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -60
94 JAN David JK SOKOL ml. cicibani U8 Skupina 3
95 JAZBEC TRPKOVA Sofia JK SOKOL ml. kadetinje -57
96 JELENKO Nace JK VELENJE ml. dečki -38
97 JELNIKAR Mark DBV KOMENDA st. dečki +66
98 JEMEC Tristan DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 2
99 JOVANOVIĆ Sara JK BEŽIGRAD ml. deklice -40
100 JOVANOVIĆ Pavle Ozren Doboj ml. dečki -55
101 JOZELJIć Domagoj Neretva Mostar ml. kadeti -73
102 KALAN David JK IVO REYA ml. dečki -46
103 KALAš ROžMAN Jaroslav DBV KOMENDA ml. dečki -42
104 KALUŽA Jakob ŠD TATAMI ml. cicibani U10 Skupina 6
105 KAPUšIN Matej DRUŠTVO KOHEZIJA st. dečki +66
106 KASTELIC Lana JK ANKARAN ml. cicibanke U10 Skupina 1
107 KATICA Adin Braca Lukač ml. dečki -38
108 KAVČIČ Zarja DRUŠTVO KOHEZIJA ml. cicibanke U10 Skupina 2
109 KAVČIČ Bor JK VRHNIKA ml. dečki -46
110 KAčIčNIK Matic JK VELENJE ml. dečki -38
111 KEJŽAR Vid JK TRIGLAV KRANJ ml. dečki -42
112 KEKIČ Sofija JK IZOLA ml. deklice -44
113 KEKIč Martin JK IZOLA ml. dečki -60
114 KERKEZ Dejana Lokomotiva Vršac ml. kadetinje -44
115 KHOLODOV STEPAN DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 8
116 KHOLODOV ZAKHAR DBV KOMENDA ml. cicibani U8 Skupina 1
117 KILIBARDA Nikola ŠD TATAMI ml. cicibani U10 Skupina 7
118 KLJUNIĆ Luka SOKO-M st. dečki -60
119 KNAFLIČ ROK JK APOLON MARIBOR ml. kadeti -50
120 KNAUS Lana Jigoro ml. deklice -48
121 KNEZOVIĆ Hrvoje Neretva Mostar ml. kadeti -73
122 KNEZOVIĆ Hrvoje Neretva Mostar st. dečki +66
123 KNUPLEŽ Gabrijel JK IZOLA ml. dečki -46
124 KOCJAN Barbara JK OLIMPIJA KRMELJ ml. kadetinje -70
125 KOLAR Luka Dugave ml. dečki -32
126 KOMIČ Oliver ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -50
127 KONČAR Jaša DBV KOMENDA ml. dečki -32
128 KOPAČ Bor JK ŽIRI ml. cicibani U10 Skupina 3
129 KOPAČ Filip JK SOKOL st. dečki -46
130 KORPAR LEMAC Stribor Dugave ml. dečki -46
131 KOVAČEVIČ KASIA JK VRHNIKA ml. deklice -44
132 KOVŠE Marko JK BEŽIGRAD ml. dečki -50
133 KOZARAC Anesa Sana Sanski Most ml. deklice -57
134 KOČEVAR Kristjan DRUŠTVO KOHEZIJA ml. dečki -42
135 KOšIR Aljaž JK ŽIRI ml. dečki -38
136 KRAINER Lovro ŠD TATAMI ml. cicibani U10 Skupina 2
137 KRALJ ŠPELA JK SOKOL ml. deklice -36
138 KRALJ MIHA JK SOKOL ml. dečki -38
139 KRISTAN TEVŽ DBV KOMENDA ml. dečki -50
140 KRIŽAJ Oskar JK SOKOL ml. kadeti -73
141 KRIŽMANČIČ Luka Aleksander JK KOPER ml. cicibani U10 Skupina 16
142 KROTKO Til JK BEŽIGRAD ml. dečki -55
143 KROŠEL Jaša JK OLIMPIJA ml. dečki -35
144 KRUPIĆ MAX MARK JK VELENJE ml. dečki -42
145 KUDUZOVIć Tai JK BEŽIGRAD ml. dečki -46
146 KUKIĆ Matej Jigoro ml. dečki -42
147 KUQICA ALTINA JK SOKOL ml. deklice -40
148 KUŠTER Maj Matevž JK APOLON MARIBOR st. dečki +66
149 KUŠTER Brin JK APOLON MARIBOR ml. dečki -42
150 KVAPIL JONAŠ RUA DBV KOMENDA ml. dečki -35
151 KVAPIL Jorik DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 4
152 LAJOVIC Voranc DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 12
153 LAZAREVIĆ Ruža Ozren Doboj st. deklice -63
154 LAZIČ David DBV KOMENDA st. dečki +66
155 LOKAR GROS MAJ DBV KOMENDA st. dečki -38
156 LOMOVŠEK KALAR An ŠD MALA ŠOLA JUDA ml. dečki -38
157 LONČAR Urh JK OLIMPIJA KRMELJ ml. dečki -32
158 LONČAR Lan JK OLIMPIJA KRMELJ st. dečki -38
159 LUKANČIČ Tine JK ŽIRI ml. cicibani U10 Skupina 16
160 LUKAĆ Adna Braca Lukač ml. cicibanke U8 Skupina 1
161 LUKAČ Tezej JK IZOLA ml. cicibani U10 Skupina 13
162 LUKŠIČ Luka DBV KOMENDA ml. kadeti +81
163 LUKŠIČ Luka DBV KOMENDA st. dečki +66
164 LUŽNIK David JK SOKOL ml. cicibani U10 Skupina 19
165 MAJCEN ALINA JK APOLON MARIBOR ml. kadetinje -44
166 MAJDANKIĆ Alma Sana Sanski Most ml. kadetinje +70
167 MAKSUDOSKI Mevmed JK IZOLA ml. cicibani U10 Skupina 6
168 MALESEVIC Marija SOKO-M ml. cicibanke U10 Skupina 4
169 MALEŠEVIĆ Mladen SOKO-M ml. dečki +60
170 MARKELJ Tit JK TRIGLAV KRANJ ml. cicibani U10 Skupina 4
171 MARKIČ Tilen Robert JK TRIGLAV KRANJ st. dečki -46
172 MARKOVIć Maj JK GORICA ml. dečki -46
173 MAROLT Maks ŠD TATAMI ml. cicibani U10 Skupina 4
174 MARTINEZ KOVAČ Kristian JK BEŽIGRAD ml. dečki -50
175 MARTON Anja Lokomotiva Vršac st. deklice +63
176 MARTON Anja Lokomotiva Vršac ml. kadetinje +70
177 MATOŠIĆ Filip Jigoro ml. cicibani U10 Skupina 17
178 MAVRIČ Jure JK SOKOL ml. cicibani U10 Skupina 5
179 MEDMEš Tomaž Tobias ŠD TATAMI ml. cicibani U10 Skupina 8
180 MEDVEDIČ MARCEL ŠD GIB ŠIŠKA ml. cicibani U10 Skupina 15
181 MEGLIČ Filip DBV KOMENDA ml. dečki +60
182 MEKINC Klemen ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki -42
183 MESIČEK NEŽA JK APOLON MARIBOR st. deklice -44
184 MEŠIĆ ERNA Una Bihač st. deklice -63
185 MIHALJČIĆ Nevena Lokomotiva Vršac ml. kadetinje -57
186 MIHELIČ Gal JK TRIGLAV KRANJ st. dečki -60
187 MIHELIč Val JK TRIGLAV KRANJ ml. cicibani U8 Skupina 1
188 MIJOKOVIĆ Ela Jigoro ml. deklice -40
189 MITROVIĆ JAN JK GORICA ml. cicibani U10 Skupina 11
190 MLAKAR ŠTEF JK ŽELEZNIČAR st. dečki -50
191 MLINAR Gaja ŠD GIB ŠIŠKA ml. cicibanke U10 Skupina 3
192 MORETTI Marija Magdalena SOKO-M st. deklice -52
193 MORETTI Sara SOKO-M ml. deklice -33
194 MOČNIK Lovro JK SOKOL ml. kadeti -66
195 MOŠKON MOJCA JK KRŠKO ml. kadetinje -57
196 MRAVLJA ANDRAŽ JK GORICA st. dečki -60
197 MUHTARI Imran Sana Sanski Most ml. dečki -55
198 MUJAGIĆ Amina Una Bihač st. deklice -57
199 MULAOSMANOVIĆ Harun Braca Lukač ml. cicibani U10 Skupina 7
200 MUČIČ Žan JK SOKOL ml. cicibani U10 Skupina 17
201 MUŠIČ PETKOVIČ Vid JK OLIMPIJA ml. dečki -32
202 NEDELJKOVIĆ FILIP JK GORICA ml. cicibani U10 Skupina 15
203 NESIMOVIć Ubejd JK SOKOL ml. kadeti -66
204 NIKOLA BONIN ŠD TATAMI ml. dečki -32
205 NIŠIĆ Nemanja Lokomotiva Vršac ml. kadeti -42
206 NIŠIĆ Nemanja Lokomotiva Vršac st. dečki -38
207 NORČIČ Nejc JK OLIMPIJA KRMELJ st. dečki -55
208 NOVAK Nal JK BEŽIGRAD ml. dečki -38
209 OBLAK Lovro DBV KOMENDA ml. dečki +60
210 OGRINC Tina Naima JK SOKOL ml. deklice -48
211 OJSTERŠEK Gaj JK KRŠKO ml. dečki -60
212 OLSON Ari JK OLIMPIJA ml. dečki -32
213 OMAN Mark JK TRIGLAV KRANJ ml. kadeti -50
214 OSMANAGIć Alem ŠD TATAMI ml. dečki -32
215 OŽEGOVIĆ Vuk Lokomotiva Vršac ml. kadeti -50
216 OŽEGOVIĆ Vuk Lokomotiva Vršac st. dečki -50
217 PAHOR Žiga DBV KOMENDA ml. dečki -60
218 PAHULJE Anže DBV KOMENDA ml. cicibani U8 Skupina 3
219 PAJIĆ Angelina DBV KOMENDA st. deklice -57
220 PANČIŠKO Noa Braca Lukač ml. cicibanke U10 Skupina 2
221 PARATUŠIČ Emil ŠD TATAMI ml. dečki -60
222 PARDITEY VIDA JK GORICA ml. cicibanke U10 Skupina 3
223 PAUMAN Anja JK ŽELEZNIČAR st. deklice -40
224 PAŠIĆ Ramiz Braca Lukač ml. dečki -46
225 PEJIĆ Jelena Ozren Doboj st. deklice -57
226 PELAIć Josip JK TRIGLAV KRANJ ml. cicibani U8 Skupina 4
227 PERC Neža JK BEŽIGRAD ml. deklice -40
228 PERC Larisa JK OLIMPIJA KRMELJ st. deklice -48
229 PERKO Urh JK TRIGLAV KRANJ ml. kadeti +81
230 PERKO Anej JK OLIMPIJA KRMELJ st. dečki -55
231 PERšE Čarna JK GORICA ml. deklice -48
232 PESTOTNIK Tim DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 8
233 PETERNELJ Ian JK ŽIRI ml. cicibani U10 Skupina 5
234 PETERNELJ Tia JK ŽIRI ml. deklice -33
235 PETRAK Aleksander JK KOPER ml. dečki -29
236 PETROVIČ Maks Kosta JK SOKOL ml. dečki -55
237 PETRUŠIĆ TRISTAN DBV KOMENDA ml. dečki -32
238 PEČNIK JAN DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 14
239 PINTARIČ Tjaš JK ŽELEZNIČAR st. dečki -46
240 PIPAN Tim ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki -29
241 PIPAN Nik ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki -38
242 PITIS Andrea Kuroki Tarchento st. dečki -34
243 PIVK Jaka JK TRIGLAV KRANJ ml. kadeti -55
244 PLANTARIČ Jakob JK KAMNIK ml. kadeti +81
245 PLETIKOS ARGENTI Liana JK KOPER ml. cicibanke U10 Skupina 6
246 PLEVANČ Ambrož JK KRŠKO ml. kadeti -81
247 PLUT ČAVIČ Maks ŠD GIB ŠIŠKA ml. cicibani U10 Skupina 10
248 POLJANŠEK Jera JK ŽIRI ml. cicibanke U10 Skupina 3
249 POLJANšEK Liza JK ŽIRI ml. deklice -44
250 POLJŠAK Brin ŠD TATAMI ml. cicibani U10 Skupina 10
251 POREKAR ŽARKI Jaka JK OLIMPIJA ml. dečki -38
252 POTOČAR Žiga DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 18
253 POVŠE TADEJ MARTIN DBV KOMENDA ml. dečki +60
254 POŽEK Nik JK TRIGLAV KRANJ ml. kadeti -55
255 PRAH Žiga JK KRŠKO ml. kadeti -50
256 PRAZNIK Brin JK BEŽIGRAD ml. dečki -35
257 PREVIŠIĆ Josip Neretva Mostar ml. kadeti -81
258 PUHALJ Brina JK ŽELEZNIČAR st. deklice -63
259 PUHEK Tim JK OLIMPIJA ml. dečki -46
260 PUHEK Anja DRUŠTVO KOHEZIJA ml. deklice -40
261 PUŠNIK Rea JK APOLON MARIBOR ml. kadetinje -57
262 PUŠNIK Ian JK APOLON MARIBOR st. dečki +66
263 PUŠNIK Jure JK BRANIK MARIBOR ml. dečki -50
264 RADIVOJEVIČ Oskar ŠD GIB ŠIŠKA ml. cicibani U10 Skupina 7
265 RAVNIKAR Rok DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 6
266 RAVNJAK KUŽELJ LOTI JK APOLON MARIBOR ml. kadetinje -57
267 REPNIK Ališa JK APOLON MARIBOR ml. deklice -33
268 ROGELJ Tina JK SOKOL st. deklice -44
269 ROGL Grega JK APOLON MARIBOR ml. dečki -35
270 ROMŠAK Gašper DBV KOMENDA ml. dečki -29
271 ROMŠAK Matevž DBV KOMENDA st. dečki -34
272 ROMšAK Vid DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 1
273 ROVŠEK Alja JK SOKOL ml. deklice -40
274 ROZMAN Tinkara JK TRIGLAV KRANJ ml. kadetinje -63
275 ROŽAC Sara JK IZOLA st. deklice -57
276 SAFIN Neo JK APOLON MARIBOR ml. dečki -38
277 SALIHOVIČ Benjamin ŠD TATAMI ml. dečki +60
278 SAMADŽIĆ Stefan SOKO-M st. dečki -55
279 SAMARDŽIĆ Tamara SOKO-M st. deklice -44
280 SAWANDA Abdel Sana Sanski Most st. dečki -60
281 SELAN Paulina JK BEŽIGRAD ml. deklice -40
282 SENKIĆ Dragan-Paol Neretva Mostar st. dečki -60
283 SENKIĆ Dragan-Paol Neretva Mostar ml. kadeti -60
284 SEVNIK Gaber ŠD Žovnek ml. cicibani U10 Skupina 14
285 SEVNIK Brina ŠD Žovnek ml. cicibanke U10 Skupina 2
286 SHEKHOVTSOV Kostiantyn JK OLIMPIJA ml. dečki -42
287 SIMONOVIĆ Marko JK BEŽIGRAD ml. dečki -35
288 SIMČIČ DORIJAN JK GORICA ml. cicibani U10 Skupina 18
289 SINANOVIĆ Adem Sana Sanski Most ml. cicibani U10 Skupina 19
290 SINUR LENART JK VELENJE ml. dečki -29
291 SITAR Liam JK SOKOL ml. cicibani U8 Skupina 1
292 SITAR Gal JK SOKOL ml. dečki -46
293 SKENDEROVIĆ Ahmed Una Bihač ml. dečki +60
294 SLABE Žiga ŠD TATAMI ml. cicibani U10 Skupina 2
295 SLOBODNIK Filip DRUŠTVO KOHEZIJA ml. dečki -42
296 SORšAK Živa JK APOLON MARIBOR ml. deklice -40
297 SOVDAT DEFAVERI Alex JK IZOLA ml. dečki -29
298 STANISAVLJEVIČ KAJTAN JK SOKOL ml. dečki -42
299 STANKOVIć Ognjen JK VELENJE ml. dečki +60
300 STAROVASNIK Svit DBV KOMENDA ml. cicibani U8 Skupina 2
301 STAROVASNIK Timeja DBV KOMENDA ml. deklice -40
302 STOJAN Tian JK IVO REYA ml. dečki -35
303 STOJANOVIĆ Mladen SOKO-M st. dečki -34
304 STOJANOVIĆ Darija SOKO-M ml. kadetinje -63
305 STOJKOVIć Nikolina DBV KOMENDA ml. cicibanke U10 Skupina 4
306 STRITIH Bor ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki -50
307 STRNAD Filip DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 11
308 SUVAJAC Zdravko SOKO-M st. dečki -66
309 SUVAJAC Luka SOKO-M st. dečki -46
310 TELL GOLJA GAJA JK GORICA ml. deklice -36
311 TELL GOLJA ANDREJ JK GORICA ml. dečki -38
312 TIšLER Samo DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 1
313 TODOROV Nikolay Respect Sofia st. dečki -42
314 TODOROV Nikolay Respect Sofia ml. kadeti -42
315 TOMAS Ema ŠD TATAMI ml. cicibanke U10 Skupina 6
316 TOMLJANOVIĆ Patrik Dugave ml. cicibani U10 Skupina 12
317 TOPAL Vladyslav JK BEŽIGRAD ml. dečki -32
318 TOTAJ KORAB JK APOLON MARIBOR ml. kadeti -66
319 TRATAR Tjaša JK OLIMPIJA KRMELJ st. deklice -63
320 TRENDOV Martin JK KOPER st. dečki -38
321 TRIVIĆ Boris Sana Sanski Most st. dečki -42
322 TRIVIĆ Boris Sana Sanski Most ml. kadeti -42
323 TROBEC BENJAMIN ŠD GIB ŠIŠKA ml. cicibani U10 Skupina 12
324 TRŠAR Matija JK ŽIRI ml. cicibani U10 Skupina 13
325 TURK BERČNIK ANUŠA JK GORICA st. deklice -52
326 TURK BERČNIK RUBEN JK GORICA ml. dečki -38
327 UNUK Matevž JK BRANIK MARIBOR ml. dečki -35
328 URBANIJA Nejc DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 16
329 URŠIĆ Luka Jigoro ml. cicibani U8 Skupina 4
330 URŠIČ Žan DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 14
331 VALANT Oskar JK TRIGLAV KRANJ ml. dečki -32
332 VALENČAK Žanin JK IVO REYA ml. deklice -36
333 VASIČ VLADISLAV JK BRANIK MARIBOR ml. dečki -42
334 VAVPOTIČ Anže ŠD GIB ŠIŠKA ml. dečki -46
335 VEINHANDL Karim DBV KOMENDA ml. dečki -38
336 VEINHANDL OBAID Haya DBV KOMENDA ml. deklice -52
337 VEINHANDL OBAID Haya DBV KOMENDA st. deklice -52
338 VELESKI Maks JK OLIMPIJA ml. dečki -35
339 VERBNIK MARK ŠD GIB ŠIŠKA ml. cicibani U10 Skupina 12
340 VIDEC Kristina JK KAMNIK ml. deklice +57
341 VIDMAR Marta Jigoro st. deklice -48
342 VIŠNIĆ Nađa Lokomotiva Vršac ml. kadetinje -48
343 VLATKOVIĆ Bruno Dugave ml. cicibani U8 Skupina 2
344 VLATKOVIĆ Karlo Dugave ml. dečki -35
345 VODEB Leo JK KOPER ml. cicibani U10 Skupina 9
346 VODEB Lan JK KOPER st. dečki -46
347 VODOPIVEC Vito JK GORICA ml. dečki -46
348 VOLK ŠUŠMEL IZAK JK GORICA ml. cicibani U10 Skupina 5
349 VOVK Jure JK BEŽIGRAD ml. dečki -46
350 VRLJIĆ Rino Neretva Mostar ml. kadeti -50
351 VRLJIĆ Rino Neretva Mostar st. dečki -50
352 VUJINIČ Mark JK APOLON MARIBOR ml. dečki -35
353 VUNDUK Maksim JK OLIMPIJA ml. dečki -42
354 WUDLER Nik JK BRANIK MARIBOR st. dečki -42
355 ZADRGAL Peter DBV KOMENDA ml. kadeti -81
356 ZARIĆ Lazar Ozren Doboj ml. dečki -55
357 ZAVRŠNIK Maša JK ŽELEZNIČAR st. deklice -63
358 ZEBE Viktor ŠD TATAMI ml. cicibani U10 Skupina 3
359 ZULIĆ Ajla JK SOKOL st. deklice -52
360 ZUPAN Bor JK TRIGLAV KRANJ ml. kadeti -50
361 ZUPAN Luka JK TRIGLAV KRANJ ml. kadeti -73
362 ZUPANČIČ Emil JK BEŽIGRAD ml. dečki -46
363 ČEH Jure JK LENDAVA ml. dečki -50
364 ČEH Jakob JK LENDAVA ml. dečki -35
365 ČELEŠ Gal JK LENDAVA ml. dečki -46
366 ČELIK Aljaž DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 6
367 ČERNE Tin JK APOLON MARIBOR ml. kadeti -66
368 ČERNE JANI JK APOLON MARIBOR ml. dečki -38
369 ČIČ Leon Aleksander JK SOKOL ml. cicibani U8 Skupina 4
370 ČUKA Blaž JK BEŽIGRAD ml. dečki -38
371 ĐEKIĆ Tara Lokomotiva Vršac ml. kadetinje -70
372 ĐEKIĆ Tara Lokomotiva Vršac st. deklice +63
373 ĐUMIŠIĆ Dino Sana Sanski Most ml. cicibani U10 Skupina 17
374 ĐURĐEVIĆ Adrian Kodokan st. dečki -46
375 ĐURĐEVIĆ Kristian Kodokan ml. cicibani U10 Skupina 10
376 ŠAVLE MARKO JK IZOLA ml. dečki -32
377 ŠAVLE Nicol JK IZOLA ml. cicibanke U10 Skupina 3
378 ŠAVLE GAŠPER JK IZOLA ml. dečki -38
379 ŠIMIĆ Elizabeta Jigoro st. deklice -63
380 ŠKERLAVAJ Brin ŠD TATAMI ml. cicibani U10 Skupina 13
381 ŠKOF Miha DRUŠTVO KOHEZIJA ml. cicibani U8 Skupina 3
382 ŠKOPEC Ela Jigoro ml. deklice -33
383 ŠKRABAN Lana KBV LENDAVA ml. deklice -57
384 ŠKRABAN Gaja KBV LENDAVA ml. cicibanke U10 Skupina 5
385 ŠKRIJEL Lamar DBV KOMENDA ml. cicibani U8 Skupina 1
386 ŠONC ŽORŽ MIA JK GORICA ml. cicibanke U10 Skupina 4
387 ŠPACAPAN MAXIMILIAN JK GORICA ml. cicibani U10 Skupina 3
388 ŠTANTE Benjamin Liam DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 5
389 ŠTEPIC Maks DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 4
390 ŠTERK Jan DRUŠTVO KOHEZIJA ml. cicibani U10 Skupina 3
391 ŠTIGL Nal ŠD GIB ŠIŠKA ml. kadeti -50
392 ŠVAJDA Ivona Jigoro ml. cicibanke U10 Skupina 1
393 ŠVAJGER Aleksei JK BEŽIGRAD ml. dečki -38
394 ŽAGAR Luka DBV KOMENDA st. dečki -60
395 ŽAUCER Eva ŠD TATAMI ml. kadetinje -57
396 ŽELEZNIK Ana DBV KOMENDA ml. cicibanke U10 Skupina 5
397 ŽERDIN Gašper JK LENDAVA ml. dečki -38
398 ŽGUR Taja JK KAMNIK ml. deklice -44
399 ŽIGANTE Žan Mark ŠD TATAMI ml. cicibani U10 Skupina 9
400 ŽIVANIĆ Mihailo SOKO-M ml. dečki -42
401 ŽIžEK Gojc DBV KOMENDA ml. cicibani U10 Skupina 7
402 ŽNIDARIČ LUKA JK BRANIK MARIBOR ml. dečki -50
403 ŽVANUT JAKOB JK GORICA ml. cicibani U10 Skupina 15
404 ŽVANUT ANA JK GORICA ml. cicibanke U10 Skupina 4