# TEKMOVALEC KLUB KATEGORIJA
1 ADROVIĆ Leon KOMENDA Ml. dečki -50
2 AJDAROVIČ Pia BEŽIGRAD St. deklice -48
3 ANDRIĆ David KOMENDA Ml. dečki -46
4 ANTOLIČ ALEKS ORMOŽ St. dečki -38
5 ASANOSKI Alen BEŽIGRAD St. dečki +66
6 BAHOVEC Žan BEŽIGRAD St. dečki -34
7 BALAJ Arben ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. dečki -60
8 BALAŽIC Oskar MURSKA SOBOTA St. dečki -50
9 BALIZS Balazs Nagyatad Ml. dečki -50
10 BALOGH Janka NTE 1866 St. deklice -52
11 BANDUR Jernej APOLON MARIBOR St. dečki +66
12 BENCE Novak Rentgen Kanizsa Ml. dečki -29
13 BILLEGE Barnabas Rentgen Kanizsa St. dečki +66
14 BIRICS Bonifac Nagyatad St. dečki -60
15 BLAŽIČ Gal ŽELEZNIČAR MARIBOR St. dečki -46
16 BOGDAN ŠTEFAN KBV LENDAVA St. dečki -34
17 BRANK KRAŠEVEC MAŠA TATAMI Ml. deklice -48
18 BUDIMLIĆ Benjamin Una Bihač Ml. dečki -55
19 BUKU Zeterey Kaposvar St. dečki -42
20 BURJAN Patrik Bor TRATNJEK BELTINCI Ml. dečki -35
21 COR Amadej TRATNJEK BELTINCI Ml. dečki -29
22 CRNKOVIĆ Fran Una Bihač St. dečki -55
23 DAJČAR NUŠA PARTIZAN LJUTOMER St. deklice -40
24 DERVARIČ Maj MURSKA SOBOTA St. dečki -46
25 DOMOTOR Hanna Nagyatad St. deklice -36
26 DREN Jure IVO REYA St. dečki -42
27 DREVENŠEK Nuša ŽELEZNIČAR MARIBOR St. deklice -48
28 DUNDA Tobiaš SKP Judo Novy Bydžov Ml. dečki -32
29 DUNIĆ Edin Sana Sanski Most Ml. dečki -38
30 DUREC Jakub Mladost Rimavska Sobota Ml. dečki -46
31 EMERšIč Anej GORIŠNICA St. dečki -55
32 FEDOR Mikulaš Mladost Rimavska Sobota St. dečki -38
33 FEDOR Alex Mladost Rimavska Sobota Ml. dečki -38
34 FEHÉR Boglárka CVSE Kozgep Ml. deklice -52
35 FERKO KNEŽEVIČ Dejan APOLON MARIBOR St. dečki +66
36 FRANK Maruša DRAVA PTUJ Ml. deklice -40
37 FURMAN TILEN SHIDO Ml. dečki -55
38 FURMAN Lili Kaposvar St. deklice -48
39 GABOR Ria LENDAVA St. deklice -44
40 GAL Mark NTE 1866 Ml. dečki -35
41 GALUF Svit ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. dečki -35
42 GANGL Christoph UNION Kirchbach St. dečki -55
43 GARAI Emese Nagykanizsa St. deklice -52
44 GARAI NIMROD Nagykanizsa St. dečki -66
45 GLAVICA POLNER ANA BRANIK MARIBOR St. deklice +63
46 GLAVICA POLNER SIMON GABRIEL BRANIK MARIBOR Ml. dečki -50
47 GOLOB Lovro BEŽIGRAD St. dečki -46
48 GOMAZ Marija APOLON MARIBOR St. deklice -44
49 GREGORC Nejc TATAMI Ml. dečki -35
50 GUMZEJ Urh SHIDO St. dečki -50
51 GUMZEJ EMA SHIDO Ml. deklice -36
52 HAMERŠAK Jakob BEŽIGRAD St. dečki -60
53 HAZAK DAVID BRANIK MARIBOR St. dečki -42
54 HERNADI Csongor Kaposvar Ml. dečki -38
55 HERNADI Csongor Kaposvar St. dečki -46
56 HODŽIĆ Harun Una Bihač Ml. dečki +60
57 HOFER Julian UNION Kirchbach St. dečki +66
58 HOPOVAC Tarik KOPER St. dečki -55
59 HORVAT Domen Tian LENDAVA Ml. dečki -50
60 HORVAT Veronika TRATNJEK BELTINCI St. deklice -48
61 HORVAT Domen KBV LENDAVA Ml. dečki -50
62 HRŽENJAK Anej DRAVA PTUJ Ml. dečki -32
63 HUBER Jan MURSKA SOBOTA Ml. dečki -35
64 HVALEC Klara DRAVA PTUJ Ml. deklice +57
65 IBOŠ Ladislav Mladost Rimavska Sobota St. dečki -38
66 IVANEC Janoš BEŽIGRAD St. dečki -42
67 IVANO Atlija Sana Sanski Most Ml. dečki -38
68 IVANOVIĆ Tadej ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. dečki +60
69 JANKOVIČ CRNČEC Loren Zrinski Čakovec Ml. dečki -35
70 JOVANOVIĆ Sara BEŽIGRAD St. deklice -40
71 KALAN David IVO REYA St. dečki -46
72 KARDOŠ Lea Luna LENDAVA Ml. deklice -52
73 KELAVA Maja BEŽIGRAD St. deklice -44
74 KELC DAVID GORIŠNICA Ml. dečki -50
75 KISSOVA Natalia Mladost Rimavska Sobota St. deklice -40
76 KLEMENČIČ Matic MURSKA SOBOTA St. dečki -55
77 KNAFELC Noeli SHIDO St. deklice -44
78 KOCJAN Neža BEŽIGRAD St. deklice -44
79 KODRIČ Luka ŽELEZNIČAR MARIBOR St. dečki -42
80 KOJC Keno POLYTEAM St. dečki -34
81 KOJC Kara POLYTEAM Ml. deklice -33
82 KONČAR Jaša KOMENDA St. dečki -34
83 KOSTANJEVEC TEO DRAVA PTUJ St. dečki -42
84 KOVACS Akos NTE 1866 St. dečki -38
85 KOVACS Laura Nagyatad St. deklice -63
86 KOVAČEC LAN ŠTORKLJICE St. dečki -38
87 KRAPECZ Levente Nagyatad St. dečki -46
88 KREBS Vito ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. dečki -50
89 KROPOVŠEK Sara SHIDO St. deklice +63
90 KUGLER Julija BEŽIGRAD St. deklice -36
91 KULIĆ Dženan TATAMI Ml. dečki -35
92 KUŠTER Maj Matevž APOLON MARIBOR St. dečki +66
93 LAKOSI Oliver Kaposvar Ml. dečki -42
94 LALEVIĆ David POLYTEAM Ml. dečki -35
95 LAZIČ David KOMENDA St. dečki +66
96 LESKOVŠEK Jure BEŽIGRAD St. dečki -50
97 LINDNER Jeremias UNION Kirchbach St. dečki -34
98 LIPIČ Gabriel TRATNJEK BELTINCI St. dečki -66
99 LIPODI Marton Nagykanizsa St. dečki -50
100 LISJAK Ema PARTIZAN LJUTOMER St. deklice -44
101 LOMOVŠEK KALAR An BEŽIGRAD St. dečki -38
102 MAHMUTOVIČ Alen IVO REYA St. dečki -42
103 MAJ Veronika Kaposvar St. deklice -36
104 MARTINEZ KOVAČ Kristian BEŽIGRAD St. dečki -55
105 MARČINKO MATEVŽ BRANIK MARIBOR St. dečki -55
106 MECILOŠEK Fran BEŽIGRAD St. dečki -55
107 MEDMEš Tomaž Tobias TATAMI Ml. dečki -29
108 MIHELIN GAŠPER TATAMI St. dečki -42
109 MIHELIČ Nejc TATAMI St. dečki -46
110 MIMIČ Darko TATAMI St. dečki -46
111 MLAKAR INA DRAVA PTUJ St. deklice -52
112 MUHIČ Miha APOLON MARIBOR Ml. dečki -42
113 MUHTARI Imram Sana Sanski Most Ml. dečki -55
114 MUJDRICA Rok TRATNJEK BELTINCI St. dečki -60
115 MUSTÓ Gergő CVSE Kozgep St. dečki -46
116 NAGLIČ Svit IVO REYA Ml. dečki -29
117 NAGY Kornel Nagykanizsa St. dečki -46
118 NAGY Nandor Nagyatad Ml. dečki -38
119 NALIĆ Adna Sana Sanski Most Ml. deklice -52
120 NOVAK Nal BEŽIGRAD St. dečki -38
121 ONDRAČEK Jan SKP Judo Novy Bydžov Ml. dečki -29
122 ORBAN Noemi Nagykanizsa Ml. deklice -30
123 PAHOR Žiga KOMENDA St. dečki -60
124 PAVIČIĆ ANA PARTIZAN LJUTOMER St. deklice -40
125 PAVIČIĆ LUCIJA PARTIZAN LJUTOMER St. deklice -44
126 PAVLINIČ Alex TATAMI Ml. dečki -29
127 PERC Neža BEŽIGRAD St. deklice -40
128 PETRAK Aleksander KOPER Ml. dečki -29
129 PEVEC NEŽA SHIDO St. deklice -57
130 PEVEC Zala SHIDO Ml. deklice -40
131 PINTARIČ Tjaš ŽELEZNIČAR MARIBOR St. dečki -46
132 PIRBUS-GROF Nora Rentgen Kanizsa Ml. deklice -27
133 PIŠOTEK NIKA OPLOTNICA Ml. deklice -44
134 PLETIKOS ARGENTI Liana KOPER Ml. deklice -48
135 POTOČNIK Ajda BEŽIGRAD St. deklice -57
136 PRAZNIK Brin BEŽIGRAD St. dečki -38
137 PREDNIK Domen ACRON SLOVENJ GRADEC St. dečki -60
138 PROKIČ Taja ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. deklice -57
139 PUHEK Tai Jan BEŽIGRAD St. dečki -42
140 PUŠNIK Ian APOLON MARIBOR St. dečki +66
141 PÖRŠ Sergej PRLEŠKA JUDO ŠOLA St. dečki -38
142 RAKAR NIKO ŠTORKLJICE St. dečki -46
143 RAKOVIĆ Sabina Una Bihač Ml. deklice -40
144 RAKOVIĆ Sandi Una Bihač St. dečki -46
145 RAZDEVŠEK Matic ACRON SLOVENJ GRADEC St. dečki -42
146 RECEK Naj LENDAVA Ml. dečki -50
147 REICHT Patrick UNION Kirchbach Ml. dečki -35
148 ROTAR ČEH Liza DRAVA PTUJ Ml. deklice -27
149 ROZMAN MUHA Ajda BEŽIGRAD St. deklice -48
150 RUDOLF SAMO PARTIZAN LJUTOMER St. dečki -42
151 RUMEŽ Matic TRATNJEK BELTINCI St. dečki -38
152 RUS Žak PARTIZAN LJUTOMER St. dečki -34
153 SAFIN NEO APOLON MARIBOR Ml. dečki -42
154 SCHNEIDER Sara Kaposvar St. deklice -36
155 SEP Sara KBV LENDAVA St. deklice -52
156 SIMONOVIĆ Marko BEŽIGRAD St. dečki -38
157 SLAVINEC Vito KRIŽEVCI St. dečki +66
158 SLEDIČ Lara DRAVA PTUJ Ml. deklice -30
159 SOLYMOSI Melinda CVSE Kozgep St. deklice -40
160 SOROSCY Nejc TATAMI St. dečki -38
161 SORŠAK Miha SHIDO St. dečki -60
162 SREBERNJAK Nejc TATAMI Ml. dečki -46
163 STAGL Dorina Kaposvar St. deklice -44
164 STAROVASNIK Timeja KOMENDA Ml. deklice -40
165 STOJAN Tian IVO REYA St. dečki -38
166 STOJNIČ VIKTORIJA TATAMI St. deklice +63
167 SZABO Hanna Bella Kaposvar St. deklice -40
168 SZUCS Akos Kaposvar St. dečki -55
169 TAKACS Zsofia Rentgen Kanizsa Ml. deklice -48
170 TAKACS Sara Nagyatad St. deklice -57
171 TAKACS Abel Nagyatad Ml. dečki -46
172 TAMAS Levente Nagykanizsa St. dečki -60
173 TIBAOT Matic PARTIZAN LJUTOMER St. dečki -50
174 TKALEC Vanessa LENDAVA St. deklice -63
175 TOMAŠEK Ota SKP Judo Novy Bydžov Ml. deklice -44
176 TOPAL Vladyslav BEŽIGRAD St. dečki -34
177 TRENDOV Martin KOPER St. dečki -38
178 TRIVIĆ Boris Sana Sanski Most St. dečki -42
179 TULEZI Botond Nagyatad St. dečki -34
180 UŠENIČNIK Aljaž POLYTEAM St. dečki -34
181 VALANT Vid BEŽIGRAD St. dečki -46
182 VALENČAK Žanin IVO REYA Ml. deklice -36
183 VEHAB MATIC TRATNJEK BELTINCI St. dečki -38
184 VEINHANDL Karim KOMENDA Ml. dečki -38
185 VEINHANDL OBAID Haya KOMENDA St. deklice -52
186 VETERNIK Anej SHIDO Ml. dečki -42
187 VIDOVIČ Aneja DRAVA PTUJ Ml. deklice -33
188 VINKOVIČ Klemen MURSKA SOBOTA St. dečki -50
189 VODEB Leo KOPER Ml. dečki -32
190 VODEB Lan KOPER St. dečki -46
191 VORŠIČ RENE ORMOŽ St. dečki -38
192 VRABIč Oskar GORIŠNICA St. dečki -60
193 VUJINIČ Mark APOLON MARIBOR St. dečki -38
194 VUČKO NIK MAJ TRATNJEK BELTINCI St. dečki -38
195 VÖRÖŠ JOŽEF ŽAN TRATNJEK BELTINCI Ml. dečki -32
196 WEINAUSZ Peter Rentgen Kanizsa St. dečki -60
197 WEISS Peter TATAMI St. dečki -42
198 ZAVŠEK ANŽE OPLOTNICA Ml. dečki -42
199 ZSILKA Adrienn CVSE Kozgep St. deklice -44
200 ZSILKA Atilla CVSE Kozgep Ml. dečki -29
201 ZVARA Martin Mladost Rimavska Sobota St. dečki -42
202 ČEH Jure LENDAVA St. dečki -55
203 ČEH Miha LENDAVA Ml. dečki -29
204 ČEH Jakob LENDAVA St. dečki -38
205 ČELEŠ Gal LENDAVA St. dečki -42
206 ČERNE JANI APOLON MARIBOR Ml. dečki -38
207 ČUKA Blaž BEŽIGRAD St. dečki -38
208 ČUŠ NEJC GORIŠNICA Ml. dečki -38
209 ĐUMIŠIĆ Dini Sana Sanski Most Ml. dečki -42
210 ĐURINIĆ Nika Zrinski Čakovec Ml. deklice -33
211 ŠANTL MARK ŠTORKLJICE St. dečki +66
212 ŠARKANJ Sven MURSKA SOBOTA Ml. dečki -55
213 ŠEGA Aljaž ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. dečki -42
214 ŠKERLAVAJ Brin TATAMI Ml. dečki -35
215 ŠKRABAN Lana KBV LENDAVA St. deklice -57
216 ŠKRGET ANŽE PRLEŠKA JUDO ŠOLA St. dečki +66
217 ŠOMIĆ Anes Una Bihač St. dečki -46
218 ŠTOKOVNIK ELI SHIDO St. deklice -44
219 ŠUŠLJIK-PINTAR DEJAN SHIDO St. dečki -66
220 ŽIŽEK MAI TRATNJEK BELTINCI Ml. dečki -35