-34St. dečki
1 KOJC Keno POLYTEAM
2 BAHOVEC Žan BEŽIGRAD
3 RUS Žak PARTIZAN LJUTOMER
3 TOPAL Vladyslav BEŽIGRAD
5 BOGDAN ŠTEFAN KBV LENDAVA
5 LINDNER Jeremias UNION Kirchbach
7 UŠENIČNIK Aljaž POLYTEAM
7 TULEZI Botond Nagyatad
-38St. dečki
1 FEDOR Mikulaš Mladost Rimavska Sobota
2 KOVACS Akos NTE 1866
3 VUČKO NIK MAJ TRATNJEK BELTINCI
3 SIMONOVIĆ Marko BEŽIGRAD
5 VEHAB MATIC TRATNJEK BELTINCI
5 VUJINIČ Mark APOLON MARIBOR
7 VORŠIČ RENE ORMOŽ
7 LOMOVŠEK KALAR An BEŽIGRAD
-42St. dečki
1 ZVARA Martin Mladost Rimavska Sobota
2 WEISS Peter TATAMI
3 RAZDEVŠEK Matic ACRON SLOVENJ GRADEC
3 MAHMUTOVIČ Alen IVO REYA
5 TRIVIĆ Boris Sana Sanski Most
5 RUDOLF SAMO PARTIZAN LJUTOMER
7 HAZAK DAVID BRANIK MARIBOR
7 MIHELIN GAŠPER TATAMI
-46St. dečki
1 BLAŽIČ Gal ŽELEZNIČAR MARIBOR
2 KRAPECZ Levente Nagyatad
3 ŠOMIĆ Anes Una Bihač
3 HERNADI Csongor Kaposvar
5 DERVARIČ Maj MURSKA SOBOTA
5 MUSTÓ Gergő CVSE Kozgep
7 NAGY Kornel Nagykanizsa
7 PINTARIČ Tjaš ŽELEZNIČAR MARIBOR
-50St. dečki
1 VINKOVIČ Klemen MURSKA SOBOTA
2 BALAŽIC Oskar MURSKA SOBOTA
3 TIBAOT Matic PARTIZAN LJUTOMER
3 LIPODI Marton Nagykanizsa
5 LESKOVŠEK Jure BEŽIGRAD
5 GUMZEJ Urh SHIDO
-55St. dečki
1 MECILOŠEK Fran BEŽIGRAD
2 MARTINEZ KOVAČ Kristian BEŽIGRAD
3 GANGL Christoph UNION Kirchbach
3 KLEMENČIČ Matic MURSKA SOBOTA
5 MARČINKO MATEVŽ BRANIK MARIBOR
5 SZUCS Akos Kaposvar
7 CRNKOVIĆ Fran Una Bihač
7 ČEH Jure LENDAVA
-60St. dečki
1 MUJDRICA Rok TRATNJEK BELTINCI
2 PAHOR Žiga KOMENDA
3 VRABIč Oskar GORIŠNICA
3 PREDNIK Domen ACRON SLOVENJ GRADEC
5 TAMAS Levente Nagykanizsa
5 BIRICS Bonifac Nagyatad
7 HAMERŠAK Jakob BEŽIGRAD
7 WEINAUSZ Peter Rentgen Kanizsa
-66St. dečki
1 LIPIČ Gabriel TRATNJEK BELTINCI
2 GARAI NIMROD Nagykanizsa
3 ŠUŠLJIK-PINTAR DEJAN SHIDO
+66St. dečki
1 KUŠTER Maj Matevž APOLON MARIBOR
2 HOFER Julian UNION Kirchbach
3 SLAVINEC Vito KRIŽEVCI
3 PUŠNIK Ian APOLON MARIBOR
5 ASANOSKI Alen BEŽIGRAD
5 ŠKRGET ANŽE PRLEŠKA JUDO ŠOLA
7 ŠANTL MARK ŠTORKLJICE
7 LAZIČ David KOMENDA
-29Ml. dečki
1 ONDRAČEK Jan SKP Judo Novy Bydžov
2 BENCE Novak Rentgen Kanizsa
3 PETRAK Aleksander KOPER
3 ČEH Miha LENDAVA
5 NAGLIČ Svit IVO REYA
5 COR Amadej TRATNJEK BELTINCI
7 MEDMEš Tomaž Tobias TATAMI
7 PAVLINIČ Alex TATAMI
-32Ml. dečki
1 VODEB Leo KOPER
2 VÖRÖŠ JOŽEF ŽAN TRATNJEK BELTINCI
3 HRŽENJAK Anej DRAVA PTUJ
4 DUNDA Tobiaš SKP Judo Novy Bydžov
-35Ml. dečki
1 LALEVIĆ David POLYTEAM
2 HUBER Jan MURSKA SOBOTA
3 BURJAN Patrik Bor TRATNJEK BELTINCI
3 REICHT Patrick UNION Kirchbach
5 GAL Mark NTE 1866
5 JANKOVIČ CRNČEC Loren Zrinski Čakovec
7 ŽIŽEK MAI TRATNJEK BELTINCI
7 GALUF Svit ŽELEZNIČAR MARIBOR
-38Ml. dečki
1 NAGY Nandor Nagyatad
2 ČERNE JANI APOLON MARIBOR
3 IVANO Atlija Sana Sanski Most
3 HERNADI Csongor Kaposvar
5 FEDOR Alex Mladost Rimavska Sobota
5 VEINHANDL Karim KOMENDA
7 DUNIĆ Edin Sana Sanski Most
7 ČUŠ NEJC GORIŠNICA
-42Ml. dečki
1 LAKOSI Oliver Kaposvar
2 SAFIN NEO APOLON MARIBOR
3 ĐUMIŠIĆ Dini Sana Sanski Most
3 ŠEGA Aljaž ŽELEZNIČAR MARIBOR
5 VETERNIK Anej SHIDO
5 MUHIČ Miha APOLON MARIBOR
7 ZAVŠEK ANŽE OPLOTNICA
-46Ml. dečki
1 DUREC Jakub Mladost Rimavska Sobota
2 TAKACS Abel Nagyatad
3 SREBERNJAK Nejc TATAMI
4 ANDRIĆ David KOMENDA
-50Ml. dečki
1 RECEK Naj LENDAVA
2 GLAVICA POLNER SIMON GABRIEL BRANIK MARIBOR
3 KELC DAVID GORIŠNICA
3 ADROVIĆ Leon KOMENDA
5 KREBS Vito ŽELEZNIČAR MARIBOR
5 BALIZS Balazs Nagyatad
7 HORVAT Domen Tian LENDAVA
7 HORVAT Domen KBV LENDAVA
-55Ml. dečki
1 ŠARKANJ Sven MURSKA SOBOTA
2 MUHTARI Imram Sana Sanski Most
3 BUDIMLIĆ Benjamin Una Bihač
4 FURMAN TILEN SHIDO
-60Ml. dečki
1 BALAJ Arben ŽELEZNIČAR MARIBOR
+60Ml. dečki
1 HODŽIĆ Harun Una Bihač
2 IVANOVIĆ Tadej ŽELEZNIČAR MARIBOR
-27Ml. deklice
1 ROTAR ČEH Liza DRAVA PTUJ
2 PIRBUS-GROF Nora Rentgen Kanizsa
-30Ml. deklice
1 SLEDIČ Lara DRAVA PTUJ
2 ORBAN Noemi Nagykanizsa
-33Ml. deklice
1 VIDOVIČ Aneja DRAVA PTUJ
2 KOJC Kara POLYTEAM
3 ĐURINIĆ Nika Zrinski Čakovec
-36Ml. deklice
1 VALENČAK Žanin IVO REYA
2 GUMZEJ EMA SHIDO
-40Ml. deklice
1 PEVEC Zala SHIDO
2 STAROVASNIK Timeja KOMENDA
3 FRANK Maruša DRAVA PTUJ
4 RAKOVIĆ Sabina Una Bihač
-44Ml. deklice
1 PIŠOTEK NIKA OPLOTNICA
2 TOMAŠEK Ota SKP Judo Novy Bydžov
-48Ml. deklice
1 BRANK KRAŠEVEC MAŠA TATAMI
2 PLETIKOS ARGENTI Liana KOPER
3 TAKACS Zsofia Rentgen Kanizsa
-52Ml. deklice
1 NALIĆ Adna Sana Sanski Most
2 FEHÉR Boglárka CVSE Kozgep
3 KARDOŠ Lea Luna LENDAVA
-57Ml. deklice
1 PROKIČ Taja ŽELEZNIČAR MARIBOR
+57Ml. deklice
1 HVALEC Klara DRAVA PTUJ
-36St. deklice
1 SCHNEIDER Sara Kaposvar
2 KUGLER Julija BEŽIGRAD
3 MAJ Veronika Kaposvar
4 DOMOTOR Hanna Nagyatad
-40St. deklice
1 KISSOVA Natalia Mladost Rimavska Sobota
2 SZABO Hanna Bella Kaposvar
3 SOLYMOSI Melinda CVSE Kozgep
3 JOVANOVIĆ Sara BEŽIGRAD
5 DAJČAR NUŠA PARTIZAN LJUTOMER
5 PERC Neža BEŽIGRAD
7 PAVIČIĆ ANA PARTIZAN LJUTOMER
-44St. deklice
1 KNAFELC Noeli SHIDO
2 STAGL Dorina Kaposvar
3 KELAVA Maja BEŽIGRAD
3 ZSILKA Adrienn CVSE Kozgep
5 GOMAZ Marija APOLON MARIBOR
5 KOCJAN Neža BEŽIGRAD
7 ŠTOKOVNIK ELI SHIDO
7 GABOR Ria LENDAVA
-48St. deklice
1 DREVENŠEK Nuša ŽELEZNIČAR MARIBOR
2 HORVAT Veronika TRATNJEK BELTINCI
3 FURMAN Lili Kaposvar
4 ROZMAN MUHA Ajda BEŽIGRAD
5 AJDAROVIČ Pia BEŽIGRAD
-52St. deklice
1 VEINHANDL OBAID Haya KOMENDA
2 GARAI Emese Nagykanizsa
3 SEP Sara KBV LENDAVA
4 BALOGH Janka NTE 1866
5 MLAKAR INA DRAVA PTUJ
-57St. deklice
1 ŠKRABAN Lana KBV LENDAVA
2 POTOČNIK Ajda BEŽIGRAD
3 TAKACS Sara Nagyatad
4 PEVEC NEŽA SHIDO
-63St. deklice
1 TKALEC Vanessa LENDAVA
2 KOVACS Laura Nagyatad
+63St. deklice
1 GLAVICA POLNER ANA BRANIK MARIBOR
2 STOJNIČ VIKTORIJA TATAMI
3 KROPOVŠEK Sara SHIDO