# TEKMOVALEC KLUB KATEGORIJA
1 BALAŽIC Oskar MURSKA SOBOTA St. dečki -50
2 BALER Kaja TRATNJEK BELTINCI Mladinke -52
3 BELIGA Jon BEŽIGRAD Ml. kadeti -66
4 BENCE Novak Rentgen Kanizsa Ml. dečki -29
5 BERGANT Adam Z'DEŽELE SANKAKU Mladinci -81
6 BERKI Tiana LENDAVA Ml. kadetinje -57
7 BERNARD Urška ACRON SLOVENJ GRADEC Mladinke -52
8 BERTALAN Noé LENDAVA Ml. dečki -35
9 BERTALANIČ ŽIŽEK Gal BRANIK MARIBOR Mladinci -90
10 BIRICS Bonifac Nagyatad St. dečki -60
11 BLAGAIĆ Luka BEŽIGRAD Ml. kadeti -73
12 BOGDAN ŠTEFAN KBV LENDAVA St. dečki -34
13 BOGDAN Luka KBV LENDAVA Ml. dečki -29
14 BOHINC Dora GIB ŠIŠKA Mladinke -78
15 BOJNEC UROŠ ŠTORKLJICE Ml. kadeti -73
16 BOLKO Urban IMPOL Mladinci -66
17 BORSOS CSENGER Botand LENDAVA Ml. dečki -42
18 BOŽENK Žan ACRON SLOVENJ GRADEC Mladinci -66
19 BRENCE Miha IMPOL Mladinci -66
20 BROD Žiga BEŽIGRAD Mladinci -90
21 BRODEJ Klara ACRON SLOVENJ GRADEC Mladinke -70
22 CAF Rok BRANIK MARIBOR Mladinci -81
23 CHAYNIKOV DMITRY BRANIK MARIBOR Ml. kadeti -73
24 CSADO-JAKABOS Keve PVSK Hungary St. dečki -38
25 DEBELJAK Žiga BEŽIGRAD Mladinci -81
26 DRAŠLER Nejc BEŽIGRAD Mladinci -81
27 DUTKOVIĆ Matej Okami Ml. kadeti -60
28 ELJON JARC NIK APOLON MARIBOR Ml. kadeti -55
29 FORJAN TILEN TRATNJEK BELTINCI Ml. kadeti -81
30 FRECE Brina KOMENDA Ml. kadetinje -63
31 FÜRST ČRTANEC Tobias BEŽIGRAD Mladinci -60
32 GABOR Ria LENDAVA St. deklice -44
33 GADO Domonik Haladas St. dečki -34
34 GAJIĆ Jevgenija ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadetinje -48
35 GARAMSZEGI Balint Rentgen Kanizsa Ml. kadeti -73
36 GAŠPARIČ Mario IMPOL Mladinci -90
37 GAŠPER Ajda ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadetinje -48
38 GOLOB ANŽE IMPOL St. dečki -46
39 GOMAZ ROK APOLON MARIBOR Ml. kadeti -66
40 GRABAR Pia Z'DEŽELE SANKAKU Mladinke -70
41 GTUILAI Eliza Rentgen Kanizsa Ml. deklice -33
42 HAROJ Timon GIB ŠIŠKA Mladinci -90
43 HERCOG Rene BRANIK MARIBOR Mladinci +100
44 HERIČ VANESSA ASJA BRANIK MARIBOR Ml. kadetinje +70
45 HERKOVIČ Nace ACRON SLOVENJ GRADEC Mladinci -73
46 HERNADI Csongor Kaposvar St. dečki -46
47 HERNADI Csanad Kaposvar Ml. dečki -38
48 HERNADI Csongor Kaposvar Ml. kadeti -46
49 HLADEN Aljoša PARTIZAN LJUTOMER Ml. kadeti -60
50 HORVAT Karin Isabelle LENDAVA Ml. kadetinje -40
51 HORVAT Domen Tian LENDAVA Ml. dečki -50
52 HORVAT Daša LENDAVA Ml. deklice -33
53 HORVAT Domen KBV LENDAVA Ml. dečki -50
54 HORVATH Akos Kaposvar Ml. kadeti -81
55 HRIBAR Anej BEŽIGRAD Mladinci -81
56 HUBER Jan MURSKA SOBOTA Ml. dečki -35
57 JASENC Tilen BEŽIGRAD Mladinci -90
58 JELER Aneja KRŠKO St. deklice -48
59 JONTES Matic ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. kadeti -60
60 JUG Primož IMPOL Mladinci -66
61 JURIC Lana Okami Ml. kadetinje -57
62 JUSTIN Eva Z'DEŽELE SANKAKU Mladinke -57
63 KAC ANDRAŽ ACRON SLOVENJ GRADEC Mladinci -73
64 KAIZER Žan ACRON SLOVENJ GRADEC Mladinci -73
65 KARAMETA Andi DRAVA PTUJ Mladinci -81
66 KARDOŠ Lea Luna LENDAVA Ml. deklice -48
67 KARLOCZY Akos PVSK Hungary St. dečki -42
68 KAVNIK Maj ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadeti -55
69 KAVČIČ Lovro Z'DEŽELE SANKAKU Mladinci -66
70 KAVČIČ Jaka BEŽIGRAD Mladinci -73
71 KECSKES Regina LENDAVA St. deklice -44
72 KELAVA Dunja BEŽIGRAD Ml. kadetinje -52
73 KELAVA Goran BEŽIGRAD Mladinci -73
74 KELC NEJA ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. kadetinje -70
75 KERLE Drago Z'DEŽELE SANKAKU Ml. kadeti -60
76 KERLE Nik DUPLEK Ml. kadeti -60
77 KISFOLDI Laszlo PVSK Hungary Ml. dečki -35
78 KISS Zeteny Haladas Ml. dečki -32
79 KLARIĆ Žiga KOMENDA Ml. kadeti -81
80 KLEMENČIČ Matic MURSKA SOBOTA St. dečki -55
81 KLOPČIČ Urh GIB ŠIŠKA Mladinci -73
82 KNAFLIČ ROK APOLON MARIBOR Ml. kadeti -50
83 KOKOTOVIČ Staš DUPLEK Mladinci -66
84 KOLMANKO Ema BEŽIGRAD Ml. kadetinje -57
85 KOLOŠA VAL ŠTORKLJICE St. dečki -50
86 KOPRIVNIK Lea IMPOL Ml. kadetinje -52
87 KOREN Nika BEŽIGRAD Mladinke -63
88 KOROŠEC Ostap BEŽIGRAD Ml. kadeti -66
89 KOSTANJŠEK ŽAN OPLOTNICA Ml. kadeti +81
90 KOVAČ Mia LENDAVA Ml. kadetinje -44
91 KOVAČ Tamara ACRON SLOVENJ GRADEC Mladinke -78
92 KOŽAR Rene Z'DEŽELE SANKAKU Mladinci -73
93 KOŽELJ ENEJ BEŽIGRAD Ml. kadeti -46
94 KRALJ Kaja LENDAVA St. deklice -48
95 KRALJ Pia LENDAVA Ml. kadetinje -52
96 KRAPECZ Natasa Nagyatad Ml. kadetinje -40
97 KRAPECZ Levente Nagyatad St. dečki -46
98 KULČAR Vita LENDAVA Mladinke -48
99 KUPLEN Iva MURSKA SOBOTA St. deklice -44
100 KUZMA ŽIVA TRATNJEK BELTINCI St. deklice -48
101 KUŠEJ JAN ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadeti -66
102 LACZKO Lel Haladas St. dečki -60
103 LANG DAVID MURSKA SOBOTA Ml. kadeti -73
104 LESKOVAR JAKA OPLOTNICA Ml. kadeti -55
105 LETONJA Matic DUPLEK Ml. kadeti -55
106 LEVENTE Tamas Rentgen Kanizsa St. dečki -60
107 LIGETI Daniel PVSK Hungary Ml. dečki -38
108 LIPODI Laszlo Rentgen Kanizsa Ml. kadeti -81
109 LIPODI Marton Rentgen Kanizsa St. dečki -50
110 LIPUŠ Lino MURSKA SOBOTA Mladinci -73
111 LJUBIJANKIĆ Kerim Z'DEŽELE SANKAKU Ml. kadeti -73
112 LOBNIK Metka APOLON MARIBOR Mladinke -78
113 LODRI Daniel Rentgen Kanizsa St. dečki -46
114 LOKAR GROS MAJ KOMENDA Ml. kadeti -42
115 LUKAČ Tia MURSKA SOBOTA Ml. deklice -40
116 LUKŠIČ Luka KOMENDA Ml. kadeti +81
117 MALEVANOV Aleksej BEŽIGRAD Ml. kadeti -46
118 MARGUČ Tim BEŽIGRAD Mladinci -66
119 MARKIČ Nejc TRIGLAV KRANJ Mladinci -66
120 MAZOUZI Leila TRATNJEK BELTINCI Ml. kadetinje -57
121 MAZOVEC URŠULA IMPOL Mladinke -63
122 MERCZ Samu Rentgen Kanizsa Ml. dečki -29
123 MESIČEK NEŽA APOLON MARIBOR Ml. kadetinje -44
124 MIŠIČ Mark BEŽIGRAD Ml. kadeti -42
125 MLAĐEN Nemanja BRANIK MARIBOR Mladinci -81
126 MOŠKON MOJCA KRŠKO Ml. kadetinje -57
127 MUŠIČ Maja OPLOTNICA Ml. kadetinje -52
128 NAGY Kornel Rentgen Kanizsa St. dečki -46
129 NAGY Nandor Nagyatad Ml. dečki -38
130 NERAD Jan LENDAVA Ml. dečki -38
131 OCEPEK NEJC BEŽIGRAD Ml. kadeti -73
132 OGRIZEK Urh OPLOTNICA Ml. kadeti -55
133 OMAN Mark TRIGLAV KRANJ Ml. kadeti -46
134 PAJIĆ Angelina KOMENDA Ml. kadetinje -63
135 PANIČ UROŠ BEŽIGRAD Ml. kadeti -60
136 PAVLIČ Nik ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadeti -55
137 PERC VID BEŽIGRAD Ml. kadeti -55
138 PERKO Urh TRIGLAV KRANJ Ml. kadeti +81
139 PERKOVIČ Luka DRAVA PTUJ Mladinci -73
140 PEROVNIK Nuša ACRON SLOVENJ GRADEC Mladinke -52
141 PERTOCI Aljaž MURSKA SOBOTA Ml. kadeti -50
142 PESTI Peter Haladas Ml. kadeti -66
143 PEČNIK Nace ACRON SLOVENJ GRADEC Mladinci -73
144 PEČOLER Neža ACRON SLOVENJ GRADEC Mladinke +78
145 PIRBUS-GROF Nora Rentgen Kanizsa Ml. deklice -27
146 PIVEC ŽIGA IMPOL St. dečki -42
147 PIVK Jaka TRIGLAV KRANJ Ml. kadeti -60
148 PODGORŠEK Martin BEŽIGRAD Mladinci -81
149 POGAČAR Jaka BEŽIGRAD Mladinci -73
150 POGOREVC Rok ACRON SLOVENJ GRADEC Mladinci -100
151 PONGRAŠIČ Živa Z'DEŽELE SANKAKU Mladinke -63
152 POTREBUJEŠ Matevž VRHNIKA Ml. kadeti -55
153 POŽEK Nik TRIGLAV KRANJ Ml. kadeti -60
154 POŽEK Žan TRIGLAV KRANJ Mladinci -73
155 PRAH Žiga KRŠKO Ml. kadeti -50
156 PREVOLŠEK Vinko ACRON SLOVENJ GRADEC Mladinci -60
157 PUHALJ Brina ŽELEZNIČAR MARIBOR Ml. kadetinje -63
158 PURNAT Nik BEŽIGRAD Mladinci -73
159 PUŠNIK Rea APOLON MARIBOR Ml. kadetinje -52
160 RACZ Vivien Nagyatad Mladinke -57
161 RAFFAY Andras PVSK Hungary Ml. dečki -42
162 RAZGORŠEK Ožbej ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadeti -81
163 RIŽNAR Urška PARTIZAN LJUTOMER Ml. kadetinje -48
164 ROUSSAKIS Enias enej BEŽIGRAD Ml. kadeti -42
165 RUS Žak PARTIZAN LJUTOMER St. dečki -34
166 RÁKOS Virág LENDAVA Ml. kadetinje -48
167 SEP Sara KBV LENDAVA St. deklice -63
168 SIMONIČ Tadeja JURŠINCI Ml. kadetinje -57
169 SIMONOVIĆ David BEŽIGRAD Ml. kadeti -60
170 SKAZA Dona Z'DEŽELE SANKAKU Mladinke -70
171 SLAVINEC Maša KRIŽEVCI Ml. kadetinje -52
172 SLAVINEC Vito KRIŽEVCI St. dečki +66
173 STOIMENOVSKA ANA BEŽIGRAD Ml. kadetinje -52
174 STOJKO Brina IMPOL Ml. kadetinje -48
175 STOVIČEK Maksim ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadeti -60
176 STRELEC Lana DRAVA PTUJ Ml. kadetinje -48
177 STRŽINAR PETJA TATAMI Ml. kadetinje -63
178 SZABO Gellert Rentgen Kanizsa St. dečki -55
179 SZÉPE Flórián LENDAVA Ml. dečki -29
180 TAKACS Abel Nagyatad Ml. dečki -46
181 TAKACS Sara Nagyatad St. deklice -63
182 TEMLIN NIL ŠTORKLJICE Ml. dečki -32
183 TKALEC Vanessa LENDAVA St. deklice -63
184 TKALČEC Mark GIB ŠIŠKA Mladinci -81
185 TOMAŽIČ Andreja OPLOTNICA Mladinke +78
186 TOMC Nika Z'DEŽELE SANKAKU Ml. kadetinje -52
187 TOPOLINJAK Gašper ACRON SLOVENJ GRADEC Mladinci -90
188 TRATNJEK LUN ŠTEFAN ŠTORKLJICE St. dečki -34
189 TROPAN Luka IMPOL Mladinci -66
190 TRUNK Niko GORIŠNICA Mladinci -81
191 TULEZI Botond Nagyatad St. dečki -34
192 TUŠEK JAKA ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadeti -42
193 UNGURAN Zsombor PVSK Hungary Ml. dečki -29
194 VASKA Botond Rentgen Kanizsa St. dečki -60
195 VERČKOVNIK Žiga ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadeti +81
196 VEZJAK Jaro BRANIK MARIBOR Mladinci -100
197 VINKOVIČ Klemen MURSKA SOBOTA St. dečki -50
198 VORŠNIK KRAMBERGER Tilen Urban Z'DEŽELE SANKAKU Mladinci -90
199 VOURI Matic MURSKA SOBOTA Ml. dečki -38
200 VRBANČIČ Sara PARTIZAN LJUTOMER Mladinke -52
201 VRBANČIČ Laura PARTIZAN LJUTOMER Ml. kadetinje -57
202 VREČAR Žiga BEŽIGRAD Mladinci -73
203 VÖRÖŠ JOŽEF ŽAN TRATNJEK BELTINCI Ml. dečki -32
204 WEINAUSZ Peter Rentgen Kanizsa St. dečki -60
205 ZALAZNIK Eva TATAMI Ml. kadetinje +70
206 ZUPAN Luka TRIGLAV KRANJ Ml. kadeti -73
207 ZUPAN Bor TRIGLAV KRANJ Ml. kadeti -55
208 ČEH Jure LENDAVA St. dečki -55
209 ČEH Miha LENDAVA Ml. dečki -29
210 ČEH Jakob LENDAVA St. dečki -38
211 ČELEŠ Gal LENDAVA St. dečki -42
212 ČERVEK Kio ŠTORKLJICE St. dečki -42
213 ČIZMAŠIJA TAŠA KBV LENDAVA Ml. deklice -33
214 ŠANTL MARK ŠTORKLJICE St. dečki +66
215 ŠARKANJ Sven MURSKA SOBOTA Ml. dečki -50
216 ŠKRABAN GAJA KBV LENDAVA Ml. deklice -40
217 ŠKRABAN Lana KBV LENDAVA St. deklice -63
218 ŠKRABL Ana BEŽIGRAD Mladinke -57
219 ŠKRGET ANŽE PRLEŠKA JUDO ŠOLA St. dečki +66
220 ŠKRINJAR Maja IMPOL Ml. kadetinje +70
221 ŠKRINJAR Kristjan IMPOL St. dečki -46
222 ŠLATKA Ana Vita Okami Ml. deklice -33
223 ŠLATKA Nikolina Okami St. deklice -44
224 ŠLATKA Iris Maria Okami Ml. kadetinje -48
225 ŠPILAK Jan TRATNJEK BELTINCI Ml. kadeti -50
226 ŠTULAR Jure BEŽIGRAD Ml. kadeti -66
227 ŠULER Žak ACRON SLOVENJ GRADEC Ml. kadeti -50
228 ŠUMAK VID BEŽIGRAD Ml. kadeti -66
229 ŽIDO David MURSKA SOBOTA Mladinci -55
230 ŽIVKOVIČ KOKALJ Nik BEŽIGRAD Mladinci -66
231 ŽIŽEK MAI TRATNJEK BELTINCI Ml. dečki -35