-55Mladinci
1 ŽIDO David MURSKA SOBOTA
-60Mladinci
1 PREVOLŠEK Vinko ACRON SLOVENJ GRADEC
2 FÜRST ČRTANEC Tobias BEŽIGRAD
-66Mladinci
1 MARKIČ Nejc TRIGLAV KRANJ
2 MARGUČ Tim BEŽIGRAD
3 BOŽENK Žan ACRON SLOVENJ GRADEC
3 ŽIVKOVIČ KOKALJ Nik BEŽIGRAD
5 BRENCE Miha IMPOL
5 TROPAN Luka IMPOL
7 KOKOTOVIČ Staš DUPLEK
7 BOLKO Urban IMPOL
-73Mladinci
1 KLOPČIČ Urh GIB ŠIŠKA
2 PERKOVIČ Luka DRAVA PTUJ
3 KELAVA Goran BEŽIGRAD
3 PURNAT Nik BEŽIGRAD
5 PEČNIK Nace ACRON SLOVENJ GRADEC
5 KAVČIČ Jaka BEŽIGRAD
7 KOŽAR Rene Z'DEŽELE SANKAKU
7 VREČAR Žiga BEŽIGRAD
-81Mladinci
1 BERGANT Adam Z'DEŽELE SANKAKU
2 CAF Rok BRANIK MARIBOR
3 HRIBAR Anej BEŽIGRAD
3 TKALČEC Mark GIB ŠIŠKA
5 TRUNK Niko GORIŠNICA
5 DEBELJAK Žiga BEŽIGRAD
7 KARAMETA Andi DRAVA PTUJ
7 DRAŠLER Nejc BEŽIGRAD
-90Mladinci
1 VORŠNIK KRAMBERGER Tilen Urban Z'DEŽELE SANKAKU
2 GAŠPARIČ Mario IMPOL
3 BROD Žiga BEŽIGRAD
3 BERTALANIČ ŽIŽEK Gal BRANIK MARIBOR
5 JASENC Tilen BEŽIGRAD
5 HAROJ Timon GIB ŠIŠKA
7 TOPOLINJAK Gašper ACRON SLOVENJ GRADEC
-100Mladinci
1 VEZJAK Jaro BRANIK MARIBOR
2 POGOREVC Rok ACRON SLOVENJ GRADEC
+100Mladinci
1 HERCOG Rene BRANIK MARIBOR
-48Mladinke
1 KULČAR Vita LENDAVA
-52Mladinke
1 PEROVNIK Nuša ACRON SLOVENJ GRADEC
2 BALER Kaja TRATNJEK BELTINCI
3 BERNARD Urška ACRON SLOVENJ GRADEC
4 VRBANČIČ Sara PARTIZAN LJUTOMER
-57Mladinke
1 JUSTIN Eva Z'DEŽELE SANKAKU
2 ŠKRABL Ana BEŽIGRAD
3 RACZ Vivien Nagyatad
-63Mladinke
1 KOREN Nika BEŽIGRAD
2 PONGRAŠIČ Živa Z'DEŽELE SANKAKU
3 MAZOVEC URŠULA IMPOL
-70Mladinke
1 GRABAR Pia Z'DEŽELE SANKAKU
2 SKAZA Dona Z'DEŽELE SANKAKU
3 BRODEJ Klara ACRON SLOVENJ GRADEC
-78Mladinke
1 LOBNIK Metka APOLON MARIBOR
2 KOVAČ Tamara ACRON SLOVENJ GRADEC
3 BOHINC Dora GIB ŠIŠKA
+78Mladinke
1 TOMAŽIČ Andreja OPLOTNICA
2 PEČOLER Neža ACRON SLOVENJ GRADEC
-42Ml. kadeti
1 LOKAR GROS MAJ KOMENDA
2 TUŠEK JAKA ACRON SLOVENJ GRADEC
3 ROUSSAKIS Enias enej BEŽIGRAD
4 MIŠIČ Mark BEŽIGRAD
-46Ml. kadeti
1 MALEVANOV Aleksej BEŽIGRAD
2 OMAN Mark TRIGLAV KRANJ
3 HERNADI Csongor Kaposvar
4 KOŽELJ ENEJ BEŽIGRAD
-50Ml. kadeti
1 ŠULER Žak ACRON SLOVENJ GRADEC
2 KNAFLIČ ROK APOLON MARIBOR
3 ŠPILAK Jan TRATNJEK BELTINCI
4 PRAH Žiga KRŠKO
5 PERTOCI Aljaž MURSKA SOBOTA
-55Ml. kadeti
1 OGRIZEK Urh OPLOTNICA
2 PAVLIČ Nik ACRON SLOVENJ GRADEC
3 ELJON JARC NIK APOLON MARIBOR
3 ZUPAN Bor TRIGLAV KRANJ
5 KAVNIK Maj ACRON SLOVENJ GRADEC
5 POTREBUJEŠ Matevž VRHNIKA
7 LESKOVAR JAKA OPLOTNICA
7 LETONJA Matic DUPLEK
-60Ml. kadeti
1 SIMONOVIĆ David BEŽIGRAD
2 PIVK Jaka TRIGLAV KRANJ
3 POŽEK Nik TRIGLAV KRANJ
3 HLADEN Aljoša PARTIZAN LJUTOMER
5 KERLE Nik DUPLEK
5 KERLE Drago Z'DEŽELE SANKAKU
7 PANIČ UROŠ BEŽIGRAD
7 STOVIČEK Maksim ACRON SLOVENJ GRADEC
-66Ml. kadeti
1 BELIGA Jon BEŽIGRAD
2 GOMAZ ROK APOLON MARIBOR
3 ŠTULAR Jure BEŽIGRAD
3 PESTI Peter Haladas
5 KUŠEJ JAN ACRON SLOVENJ GRADEC
5 ŠUMAK VID BEŽIGRAD
7 KOROŠEC Ostap BEŽIGRAD
-73Ml. kadeti
1 CHAYNIKOV DMITRY BRANIK MARIBOR
2 OCEPEK NEJC BEŽIGRAD
3 LANG DAVID MURSKA SOBOTA
3 GARAMSZEGI Balint Rentgen Kanizsa
5 BLAGAIĆ Luka BEŽIGRAD
5 LJUBIJANKIĆ Kerim Z'DEŽELE SANKAKU
7 BOJNEC UROŠ ŠTORKLJICE
7 ZUPAN Luka TRIGLAV KRANJ
-81Ml. kadeti
1 FORJAN TILEN TRATNJEK BELTINCI
2 HORVATH Akos Kaposvar
3 LIPODI Laszlo Rentgen Kanizsa
4 RAZGORŠEK Ožbej ACRON SLOVENJ GRADEC
5 KLARIĆ Žiga KOMENDA
+81Ml. kadeti
1 KOSTANJŠEK ŽAN OPLOTNICA
2 VERČKOVNIK Žiga ACRON SLOVENJ GRADEC
3 LUKŠIČ Luka KOMENDA
4 PERKO Urh TRIGLAV KRANJ
-40Ml. kadetinje
1 KRAPECZ Natasa Nagyatad
2 HORVAT Karin Isabelle LENDAVA
-44Ml. kadetinje
1 MESIČEK NEŽA APOLON MARIBOR
2 KOVAČ Mia LENDAVA
-48Ml. kadetinje
1 STOJKO Brina IMPOL
2 RIŽNAR Urška PARTIZAN LJUTOMER
3 GAJIĆ Jevgenija ACRON SLOVENJ GRADEC
3 ŠLATKA Iris Maria Okami
5 STRELEC Lana DRAVA PTUJ
5 GAŠPER Ajda ACRON SLOVENJ GRADEC
7 RÁKOS Virág LENDAVA
-52Ml. kadetinje
1 TOMC Nika Z'DEŽELE SANKAKU
2 PUŠNIK Rea APOLON MARIBOR
3 SLAVINEC Maša KRIŽEVCI
3 KELAVA Dunja BEŽIGRAD
5 STOIMENOVSKA ANA BEŽIGRAD
5 MUŠIČ Maja OPLOTNICA
7 KRALJ Pia LENDAVA
7 KOPRIVNIK Lea IMPOL
-57Ml. kadetinje
1 MAZOUZI Leila TRATNJEK BELTINCI
2 KOLMANKO Ema BEŽIGRAD
3 SIMONIČ Tadeja JURŠINCI
3 VRBANČIČ Laura PARTIZAN LJUTOMER
5 BERKI Tiana LENDAVA
5 MOŠKON MOJCA KRŠKO
7 JURIC Lana Okami
-63Ml. kadetinje
1 PUHALJ Brina ŽELEZNIČAR MARIBOR
2 STRŽINAR PETJA TATAMI
3 FRECE Brina KOMENDA
4 PAJIĆ Angelina KOMENDA
-70Ml. kadetinje
1 KELC NEJA ŽELEZNIČAR MARIBOR
+70Ml. kadetinje
1 HERIČ VANESSA ASJA BRANIK MARIBOR
2 ŠKRINJAR Maja IMPOL
3 ZALAZNIK Eva TATAMI
-34St. dečki
1 RUS Žak PARTIZAN LJUTOMER
2 GADO Domonik Haladas
3 BOGDAN ŠTEFAN KBV LENDAVA
4 TULEZI Botond Nagyatad
5 TRATNJEK LUN ŠTEFAN ŠTORKLJICE
-38St. dečki
1 CSADO-JAKABOS Keve PVSK Hungary
2 ČEH Jakob LENDAVA
-42St. dečki
1 KARLOCZY Akos PVSK Hungary
2 ČELEŠ Gal LENDAVA
3 PIVEC ŽIGA IMPOL
4 ČERVEK Kio ŠTORKLJICE
-46St. dečki
1 GOLOB ANŽE IMPOL
2 HERNADI Csongor Kaposvar
3 LODRI Daniel Rentgen Kanizsa
3 KRAPECZ Levente Nagyatad
5 NAGY Kornel Rentgen Kanizsa
5 ŠKRINJAR Kristjan IMPOL
-50St. dečki
1 VINKOVIČ Klemen MURSKA SOBOTA
2 LIPODI Marton Rentgen Kanizsa
3 BALAŽIC Oskar MURSKA SOBOTA
4 KOLOŠA VAL ŠTORKLJICE
-55St. dečki
1 KLEMENČIČ Matic MURSKA SOBOTA
2 SZABO Gellert Rentgen Kanizsa
3 ČEH Jure LENDAVA
-60St. dečki
1 VASKA Botond Rentgen Kanizsa
2 LACZKO Lel Haladas
3 WEINAUSZ Peter Rentgen Kanizsa
4 LEVENTE Tamas Rentgen Kanizsa
5 BIRICS Bonifac Nagyatad
+66St. dečki
1 ŠKRGET ANŽE PRLEŠKA JUDO ŠOLA
2 SLAVINEC Vito KRIŽEVCI
3 ŠANTL MARK ŠTORKLJICE
-29Ml. dečki
1 MERCZ Samu Rentgen Kanizsa
2 ČEH Miha LENDAVA
3 UNGURAN Zsombor PVSK Hungary
3 BENCE Novak Rentgen Kanizsa
5 SZÉPE Flórián LENDAVA
5 BOGDAN Luka KBV LENDAVA
-32Ml. dečki
1 KISS Zeteny Haladas
2 TEMLIN NIL ŠTORKLJICE
3 VÖRÖŠ JOŽEF ŽAN TRATNJEK BELTINCI
-35Ml. dečki
1 HUBER Jan MURSKA SOBOTA
2 KISFOLDI Laszlo PVSK Hungary
3 ŽIŽEK MAI TRATNJEK BELTINCI
4 BERTALAN Noé LENDAVA
-38Ml. dečki
1 NAGY Nandor Nagyatad
2 HERNADI Csanad Kaposvar
3 VOURI Matic MURSKA SOBOTA
4 NERAD Jan LENDAVA
5 LIGETI Daniel PVSK Hungary
-42Ml. dečki
1 RAFFAY Andras PVSK Hungary
2 BORSOS CSENGER Botand LENDAVA
-46Ml. dečki
1 TAKACS Abel Nagyatad
-50Ml. dečki
1 ŠARKANJ Sven MURSKA SOBOTA
-27Ml. deklice
1 PIRBUS-GROF Nora Rentgen Kanizsa
-33Ml. deklice
1 ŠLATKA Ana Vita Okami
2 ČIZMAŠIJA TAŠA KBV LENDAVA
3 HORVAT Daša LENDAVA
4 GTUILAI Eliza Rentgen Kanizsa
-40Ml. deklice
1 ŠKRABAN GAJA KBV LENDAVA
2 LUKAČ Tia MURSKA SOBOTA
-48Ml. deklice
1 KARDOŠ Lea Luna LENDAVA
-44St. deklice
1 KUPLEN Iva MURSKA SOBOTA
2 GABOR Ria LENDAVA
3 KECSKES Regina LENDAVA
4 ŠLATKA Nikolina Okami
-48St. deklice
1 JELER Aneja KRŠKO
2 KRALJ Kaja LENDAVA
3 KUZMA ŽIVA TRATNJEK BELTINCI
-63St. deklice
1 TAKACS Sara Nagyatad
2 ŠKRABAN Lana KBV LENDAVA
3 SEP Sara KBV LENDAVA
4 TKALEC Vanessa LENDAVA