# TEKMOVALEC KLUB KATEGORIJA
1 ALAGIĆ Nemanja BEŽIGRAD Ml. dečki -35
2 ANDRIĆ David POLYTEAM St. dečki -50
3 ANGELINI Luka ANKARAN Ml. dečki +60
4 BAJC Žan KRŠKO St. dečki -66
5 BALE Nejc OLIMPIJA KRMELJ Ml. cicibani U10 G-1
6 BAZNIK Nai KRŠKO Ml. cicibani U10 G-1
7 BAŠIĆ Lina TATAMI St. deklice -44
8 BAŠIČ Anel TATAMI Ml. dečki -38
9 BELAK tian KRŠKO Ml. dečki -35
10 BELE Tilen BUSHIDO Ml. dečki -55
11 BERGLEZ KOS Val BEŽIGRAD St. dečki +66
12 BIZJAK Teo KOMENDA St. dečki -38
13 BOHORČ Anej KRŠKO St. dečki -66
14 BOŽIČ Luka KRŠKO Ml. cicibani U10 G-3
15 BOŽIČNIK DOMITROVIČ Borna KRŠKO Ml. cicibani U10 G-1
16 BRANK Lenart BEŽIGRAD St. dečki -42
17 BRANK KRAŠEVEC MAŠA TATAMI St. deklice -57
18 BRATANIĆ Niko Profectus Samobor Ml. dečki -46
19 BREZNIK Pika LENDAVA Ml. deklice -27
20 BUTALA Peter KOHEZIJA Ml. cicibani U10 G-2
21 CVIRN Enej KRŠKO St. dečki -50
22 DEU Iva OLIMPIJA KRMELJ Ml. cicibanke U10 G-2
23 DOLINŠEK Steven TATAMI Ml. dečki -46
24 FAJFARIČ AFUWAPE Liam Abiola GORIŠNICA Ml. cicibani U10 G-4
25 FATZEK Anja Profectus Samobor Ml. deklice -40
26 FORSTNER Iva RAVNE St. deklice -63
27 FRANK Maruša DRAVA PTUJ St. deklice -57
28 GABRIŠA Filip Profectus Samobor Ml. dečki -32
29 GERDENC Tim BUSHIDO Ml. cicibani U10 G-2
30 GOLE Inja IVO REYA Ml. deklice +57
31 GORENC Til BEŽIGRAD St. dečki -60
32 GOŠNAK Jaka ACRON SLOVENJ GRADEC St. dečki -46
33 GRGURIĆ Sara Profectus Samobor Ml. deklice -52
34 HERAKOVIČ Milan KRŠKO Ml. cicibani U10 G-3
35 HERCOG Tim GORIŠNICA Ml. cicibani U10 G-3
36 HODŽIČ Naser TATAMI Ml. dečki -29
37 HOčEVAR Neva OLIMPIJA KRMELJ Ml. deklice -36
38 HROVAT TJAŽ KOHEZIJA Ml. cicibani U10 G-4
39 ILIĆ PAVLE KOMENDA St. dečki -34
40 IVANUŠA Tia ŽIRI Ml. deklice -48
41 JAJIĆ Nina 15.MAJ MAREZIGE Ml. deklice -40
42 JANKOVIĆ Nikola IVO REYA Ml. dečki -46
43 JENKO MINA KOMENDA St. deklice -63
44 JERE Jurij BEŽIGRAD Ml. dečki -35
45 JULEVIć Karim SOKOL Ml. dečki -42
46 JURKOVIĆ Leon Profectus Samobor Ml. dečki -46
47 KARDOŠ Lana MURSKA SOBOTA Ml. deklice -48
48 KAVČIČ Zarja KOHEZIJA Ml. deklice -40
49 KEJŽAR Val BEŽIGRAD St. dečki -46
50 KERIN Anej KRŠKO Ml. cicibani U10 G-5
51 KHOLODOV STEPAN KOMENDA St. dečki -38
52 KHOLODOV ZAKHAR KOMENDA Ml. dečki -32
53 KISELEV Maksim BEŽIGRAD St. dečki -42
54 KLARIČ Urban MURSKA SOBOTA Ml. dečki -46
55 KLEMENČIČ Krištof TATAMI Ml. dečki -42
56 KLINEC Nik KRŠKO Ml. cicibani U10 G-2
57 KOJC Kara POLYTEAM St. deklice -36
58 KOLENKO ALEKS KOMENDA Ml. dečki -46
59 KONDIĆ Helena KOHEZIJA Ml. deklice -40
60 KOPAČ Bor ŽIRI Ml. dečki -32
61 KOROŠEC Volodja BEŽIGRAD St. dečki -46
62 KOS Tamara Profectus Samobor Ml. deklice -40
63 KOZOLE Miha KRŠKO St. dečki -55
64 KOZOLE Jan KRŠKO Ml. dečki -38
65 KOČEVAR Žiga KRŠKO Ml. dečki -50
66 KOŠTOMAJ DRAKŠIČ NASTJA KOMENDA St. deklice -32
67 KRANJAC Val Okami Ml. dečki -50
68 KRGA Petar Profectus Samobor Ml. dečki -29
69 KRIVEC JOHNY RAVNE St. dečki -46
70 KRIVEC Aleks ACRON SLOVENJ GRADEC St. dečki -50
71 KUGOVNIK BREGEŠ Urban RAVNE St. dečki -55
72 KVAPIL JONAŠ RUA LITIJA St. dečki -42
73 KVAPIL Jorik LITIJA Ml. dečki -35
74 LAZIĆ ŽANA KOMENDA St. deklice +63
75 LOGONDER Tjaša BEŽIGRAD St. deklice -52
76 LOMOVŠEK Maxim OLIMPIJA KRMELJ Ml. cicibani U10 G-1
77 LUKANČIČ Tine ŽIRI Ml. dečki -50
78 MAKSIMOVIĆ Aleksandar BUSHIDO St. dečki -66
79 MALGAJ ALEX LITIJA Ml. dečki -42
80 MARINKO Samo BEŽIGRAD St. dečki -50
81 MAROLT KHERMAYER Taras BEŽIGRAD Ml. dečki -42
82 MARTINEZ KOVAČ Jan Estefano BEŽIGRAD St. dečki -66
83 MAVSER Lucas KRŠKO Ml. cicibani U10 G-4
84 MEDIČ Elina BEŽIGRAD St. deklice -57
85 MEDMEš Tomaž Tobias TATAMI St. dečki -34
86 MEŽIČ Nika KRŠKO Ml. cicibanke U10 G-2
87 MIMSIEV Mikita SOKOL St. dečki -55
88 MIRIĆ Enej BEŽIGRAD St. dečki -42
89 MIRKOVIČ Nija BEŽIGRAD St. deklice -63
90 MOHAR Luka BUSHIDO Ml. cicibani U10 G-3
91 MOHAR Nejc BUSHIDO Ml. dečki -55
92 MOHORČIČ Alja OLIMPIJA KRMELJ Ml. cicibanke U10 G-1
93 MOLAN Tian KRŠKO St. dečki +66
94 MORAVAC Jernej KRŠKO Ml. dečki -35
95 MUČIČ Žan SOKOL Ml. dečki -60
96 NEMANIČ Lara KOHEZIJA Ml. cicibanke U10 G-1
97 NIKOLA BONIN TATAMI St. dečki -42
98 NOVAK Oskar ŽIRI Ml. cicibani U10 G-1
99 OMERZA Luka SOKOL Ml. dečki -35
100 PAGON Svit ŽIRI Ml. cicibani U10 G-3
101 PARADŽIK Blaž TATAMI St. dečki -60
102 PAVELIĆ Toma Profectus Samobor Ml. dečki -55
103 PEJOVIĆ Maja Elena BEŽIGRAD Ml. deklice -44
104 PERKO Vitja OLIMPIJA KRMELJ St. dečki -60
105 PETRAK Aleksander KOPER St. dečki -34
106 PETRIČ Lanna BEŽIGRAD Ml. deklice -57
107 PINTARIČ Aleksander BEŽIGRAD St. dečki -46
108 PINTARIČ Kristjan BEŽIGRAD Ml. dečki -35
109 PIRC Aljaž KRŠKO St. dečki -66
110 PLETERSKI Manca KRŠKO Ml. deklice -52
111 PLETIKOS ARGENTI Liana KOPER St. deklice +63
112 PODLOGAR MARN Nal MALA ŠOLA JUDA Ml. dečki -42
113 POHOLE MALIS Martin TATAMI Ml. dečki -50
114 POTOČNIK Jan IVO REYA Ml. dečki -50
115 POTOČNIK Gašper RAVNE St. dečki -66
116 PRELOGAR Zoja OLIMPIJA KRMELJ Ml. deklice -48
117 PROSEN Maks ŽIRI Ml. dečki -32
118 PUNGARTNIK Aljaž ACRON SLOVENJ GRADEC St. dečki -50
119 PUNTAR Jaša KRŠKO Ml. cicibani U10 G-2
120 PŠAKER Žan TATAMI Ml. dečki -42
121 REŽONJA Rok Filip BEŽIGRAD St. dečki -66
122 RICHTER Liam BEŽIGRAD St. dečki -38
123 SAMEC Nuša ACRON SLOVENJ GRADEC St. deklice -48
124 SMODIŠ Luka MURSKA SOBOTA Ml. dečki -38
125 SOVINC Ožbej ACRON SLOVENJ GRADEC St. dečki -55
126 SREBERNJAK Nejc TATAMI St. dečki -60
127 STANISAVLJEVIČ KAJTAN SOKOL St. dečki -50
128 STAROVASNIK Svit KOMENDA Ml. dečki -38
129 STAROVASNIK Timeja KOMENDA St. deklice -48
130 STEGNE NINA KOHEZIJA St. deklice -63
131 STRAŽIŠČAR Ula POLYTEAM St. deklice -57
132 SUŠNIK Jaka RAVNE St. dečki -50
133 TEMNIKER Taj ACRON SLOVENJ GRADEC St. dečki -50
134 TOMAS Ema TATAMI Ml. deklice +57
135 TOŠKAN - TOVORNIK Jaša BEŽIGRAD St. dečki -42
136 TRATAR Alja OLIMPIJA KRMELJ St. deklice -40
137 TRŠAR ANDRAŽ ŽIRI Ml. dečki -29
138 TUTNJEVIĆ Miloš BUSHIDO Ml. cicibani U10 G-4
139 VEINHANDL Karim KOMENDA St. dečki -50
140 VELIKANJE David IVO REYA Ml. dečki -42
141 VELIČAN Noa Profectus Samobor Ml. dečki -42
142 VESNICER Jaša RAVNE St. dečki -55
143 VIDIC PEŠIČ Vid BUSHIDO Ml. cicibani U10 G-3
144 VIDOVIČ Aneja DRAVA PTUJ St. deklice -48
145 VIDOVIČ Tia RAVNE St. deklice +63
146 VINKOVIČ Patrik GORIŠNICA Ml. cicibani U10 G-5
147 VODEB Leo KOPER St. dečki -38
148 ZAJC Katarina OLIMPIJA KRMELJ St. deklice -48
149 ZAJC Maja TATAMI Ml. deklice -44
150 ZAJC Anamarija OLIMPIJA KRMELJ St. deklice -52
151 ZALAR Lev BEŽIGRAD Ml. dečki -38
152 ZEBEC VIKTOR TATAMI Ml. dečki -38
153 ZUPAN Sanja OLIMPIJA KRMELJ Ml. cicibanke U10 G-3
154 ZUPANČIČ Jakob BUSHIDO Ml. cicibani U10 G-2
155 ĆOSIć Patrik Profectus Samobor Ml. dečki -35
156 ČERJEKOVIČ Teodor RAVNE St. dečki -55
157 ČERKOVIĆ Vuk SOKOL Ml. dečki -32
158 ČERNE Svit OLIMPIJA KRMELJ Ml. dečki -32
159 ČIZMAZIJA Taša LENDAVA Ml. deklice -44
160 ČUKAJNE Katarina 15.MAJ MAREZIGE Ml. deklice -40
161 ŠKERLAVAJ Brin TATAMI St. dečki -42
162 ŠKOF Miha KOHEZIJA Ml. dečki -38
163 ŠKOPORC Maša OLIMPIJA KRMELJ Ml. deklice -44
164 ŠKRABA Martin SOKOL St. dečki -66
165 ŠKRABAN GAJA LENDAVA Ml. deklice +57
166 ŠLATKA Ana Vita Okami St. deklice -48
167 ŠMID Oskar ACRON SLOVENJ GRADEC St. dečki -42
168 ŠPUNT Evelin POLYTEAM St. deklice -48
169 ŠUŠTARIČ Matic KOHEZIJA Ml. dečki -35
170 ŽAKELJ PEČOVNIK Jaš KRŠKO St. dečki -38
171 ŽIGANTE Žan Mark TATAMI Ml. dečki -50
172 ŽIŽA BOROTHA Mark Profectus Samobor Ml. dečki -35