-34St. dečki
1 PETRAK Aleksander KOPER
2 ILIĆ PAVLE KOMENDA
3 MEDMEš Tomaž Tobias TATAMI
-38St. dečki
1 VODEB Leo KOPER
2 RICHTER Liam BEŽIGRAD
3 KHOLODOV STEPAN KOMENDA
4 BIZJAK Teo KOMENDA
5 ŽAKELJ PEČOVNIK Jaš KRŠKO
-42St. dečki
1 KISELEV Maksim BEŽIGRAD
2 KVAPIL JONAŠ RUA LITIJA
3 BRANK Lenart BEŽIGRAD
3 ŠMID Oskar ACRON SLOVENJ GRADEC
5 MIRIĆ Enej BEŽIGRAD
5 ŠKERLAVAJ Brin TATAMI
7 NIKOLA BONIN TATAMI
7 TOŠKAN - TOVORNIK Jaša BEŽIGRAD
-46St. dečki
1 PINTARIČ Aleksander BEŽIGRAD
2 GOŠNAK Jaka ACRON SLOVENJ GRADEC
3 KRIVEC JOHNY RAVNE
4 KEJŽAR Val BEŽIGRAD
5 KOROŠEC Volodja BEŽIGRAD
-50St. dečki
1 KRIVEC Aleks ACRON SLOVENJ GRADEC
2 TEMNIKER Taj ACRON SLOVENJ GRADEC
3 VEINHANDL Karim KOMENDA
3 MARINKO Samo BEŽIGRAD
5 SUŠNIK Jaka RAVNE
5 CVIRN Enej KRŠKO
7 PUNGARTNIK Aljaž ACRON SLOVENJ GRADEC
7 ANDRIĆ David POLYTEAM
-55St. dečki
1 KUGOVNIK BREGEŠ Urban RAVNE
2 ČERJEKOVIČ Teodor RAVNE
3 SOVINC Ožbej ACRON SLOVENJ GRADEC
3 VESNICER Jaša RAVNE
5 KOZOLE Miha KRŠKO
5 MIMSIEV Mikita SOKOL
-60St. dečki
1 PARADŽIK Blaž TATAMI
2 PERKO Vitja OLIMPIJA KRMELJ
3 SREBERNJAK Nejc TATAMI
4 GORENC Til BEŽIGRAD
-66St. dečki
1 MARTINEZ KOVAČ Jan Estefano BEŽIGRAD
2 REŽONJA Rok Filip BEŽIGRAD
3 MAKSIMOVIĆ Aleksandar BUSHIDO
3 ŠKRABA Martin SOKOL
5 BAJC Žan KRŠKO
5 BOHORČ Anej KRŠKO
7 PIRC Aljaž KRŠKO
7 POTOČNIK Gašper RAVNE
+66St. dečki
1 BERGLEZ KOS Val BEŽIGRAD
2 MOLAN Tian KRŠKO
-32St. deklice
1 KOŠTOMAJ DRAKŠIČ NASTJA KOMENDA
-36St. deklice
1 KOJC Kara POLYTEAM
-40St. deklice
1 TRATAR Alja OLIMPIJA KRMELJ
-44St. deklice
1 BAŠIĆ Lina TATAMI
-48St. deklice
1 SAMEC Nuša ACRON SLOVENJ GRADEC
2 ZAJC Katarina OLIMPIJA KRMELJ
3 STAROVASNIK Timeja KOMENDA
3 VIDOVIČ Aneja DRAVA PTUJ
5 ŠLATKA Ana Vita Okami
5 ŠPUNT Evelin POLYTEAM
-52St. deklice
1 LOGONDER Tjaša BEŽIGRAD
2 ZAJC Anamarija OLIMPIJA KRMELJ
-57St. deklice
1 BRANK KRAŠEVEC MAŠA TATAMI
2 FRANK Maruša DRAVA PTUJ
3 MEDIČ Elina BEŽIGRAD
4 STRAŽIŠČAR Ula POLYTEAM
-63St. deklice
1 JENKO MINA KOMENDA
2 MIRKOVIČ Nija BEŽIGRAD
3 FORSTNER Iva RAVNE
4 STEGNE NINA KOHEZIJA
+63St. deklice
1 PLETIKOS ARGENTI Liana KOPER
2 VIDOVIČ Tia RAVNE
3 LAZIĆ ŽANA KOMENDA
-29Ml. dečki
1 HODŽIČ Naser TATAMI
2 TRŠAR ANDRAŽ ŽIRI
3 KRGA Petar Profectus Samobor
-32Ml. dečki
1 ČERNE Svit OLIMPIJA KRMELJ
2 KOPAČ Bor ŽIRI
3 PROSEN Maks ŽIRI
3 KHOLODOV ZAKHAR KOMENDA
5 ČERKOVIĆ Vuk SOKOL
5 GABRIŠA Filip Profectus Samobor
-35Ml. dečki
1 PINTARIČ Kristjan BEŽIGRAD
2 ALAGIĆ Nemanja BEŽIGRAD
3 KVAPIL Jorik LITIJA
3 ŽIŽA BOROTHA Mark Profectus Samobor
5 OMERZA Luka SOKOL
5 JERE Jurij BEŽIGRAD
7 BELAK tian KRŠKO
7 ŠUŠTARIČ Matic KOHEZIJA
-38Ml. dečki
1 ŠKOF Miha KOHEZIJA
2 ZALAR Lev BEŽIGRAD
3 ZEBEC VIKTOR TATAMI
3 SMODIŠ Luka MURSKA SOBOTA
5 BAŠIČ Anel TATAMI
5 KOZOLE Jan KRŠKO
7 STAROVASNIK Svit KOMENDA
-42Ml. dečki
1 VELIČAN Noa Profectus Samobor
2 JULEVIć Karim SOKOL
3 PŠAKER Žan TATAMI
3 MALGAJ ALEX LITIJA
5 KLEMENČIČ Krištof TATAMI
5 VELIKANJE David IVO REYA
7 MAROLT KHERMAYER Taras BEŽIGRAD
7 PODLOGAR MARN Nal MALA ŠOLA JUDA
-46Ml. dečki
1 DOLINŠEK Steven TATAMI
2 JANKOVIĆ Nikola IVO REYA
3 KLARIČ Urban MURSKA SOBOTA
3 JURKOVIĆ Leon Profectus Samobor
5 BRATANIĆ Niko Profectus Samobor
5 KOLENKO ALEKS KOMENDA
-50Ml. dečki
1 LUKANČIČ Tine ŽIRI
2 KRANJAC Val Okami
3 POHOLE MALIS Martin TATAMI
3 ŽIGANTE Žan Mark TATAMI
5 KOČEVAR Žiga KRŠKO
5 POTOČNIK Jan IVO REYA
-55Ml. dečki
1 BELE Tilen BUSHIDO
2 MOHAR Nejc BUSHIDO
3 PAVELIĆ Toma Profectus Samobor
-60Ml. dečki
1 MUČIČ Žan SOKOL
+60Ml. dečki
1 ANGELINI Luka ANKARAN
-27Ml. deklice
1 BREZNIK Pika LENDAVA
-36Ml. deklice
1 HOčEVAR Neva OLIMPIJA KRMELJ
-40Ml. deklice
1 KAVČIČ Zarja KOHEZIJA
2 JAJIĆ Nina 15.MAJ MAREZIGE
3 KOS Tamara Profectus Samobor
3 FATZEK Anja Profectus Samobor
5 KONDIĆ Helena KOHEZIJA
5 ČUKAJNE Katarina 15.MAJ MAREZIGE
-44Ml. deklice
1 ČIZMAZIJA Taša LENDAVA
2 PEJOVIĆ Maja Elena BEŽIGRAD
3 ŠKOPORC Maša OLIMPIJA KRMELJ
4 ZAJC Maja TATAMI
-48Ml. deklice
1 PRELOGAR Zoja OLIMPIJA KRMELJ
2 IVANUŠA Tia ŽIRI
3 KARDOŠ Lana MURSKA SOBOTA
-52Ml. deklice
1 GRGURIĆ Sara Profectus Samobor
2 PLETERSKI Manca KRŠKO
-57Ml. deklice
1 PETRIČ Lanna BEŽIGRAD
+57Ml. deklice
1 ŠKRABAN GAJA LENDAVA
2 GOLE Inja IVO REYA
3 TOMAS Ema TATAMI
G-1Ml. cicibani U10
1 BOŽIČNIK DOMITROVIČ Borna KRŠKO
2 BALE Nejc OLIMPIJA KRMELJ
3 NOVAK Oskar ŽIRI
4 BAZNIK Nai KRŠKO
5 LOMOVŠEK Maxim OLIMPIJA KRMELJ
G-2Ml. cicibani U10
1 PUNTAR Jaša KRŠKO
2 KLINEC Nik KRŠKO
3 ZUPANČIČ Jakob BUSHIDO
4 GERDENC Tim BUSHIDO
5 BUTALA Peter KOHEZIJA
G-3Ml. cicibani U10
1 VIDIC PEŠIČ Vid BUSHIDO
2 PAGON Svit ŽIRI
3 BOŽIČ Luka KRŠKO
3 HERAKOVIČ Milan KRŠKO
5 HERCOG Tim GORIŠNICA
5 MOHAR Luka BUSHIDO
G-4Ml. cicibani U10
1 FAJFARIČ AFUWAPE Liam Abiola GORIŠNICA
2 MAVSER Lucas KRŠKO
3 TUTNJEVIĆ Miloš BUSHIDO
4 HROVAT TJAŽ KOHEZIJA
G-5Ml. cicibani U10
1 VINKOVIČ Patrik GORIŠNICA
2 KERIN Anej KRŠKO
G-1Ml. cicibanke U10
1 MOHORČIČ Alja OLIMPIJA KRMELJ
2 NEMANIČ Lara KOHEZIJA
G-2Ml. cicibanke U10
1 MEŽIČ Nika KRŠKO
2 DEU Iva OLIMPIJA KRMELJ
G-3Ml. cicibanke U10
1 ZUPAN Sanja OLIMPIJA KRMELJ