-34St. dečki
1 PETRAK Aleksander KOPER
2 ILIĆ PAVLE KOMENDA
3 SEIFRIED Luka ŽELEZNIČAR MARIBOR
4 KIT Vitja ŽELEZNIČAR MARIBOR
5 PODGORŠEK Žan IMPOL
-38St. dečki
1 KHOLODOV STEPAN KOMENDA
2 BIZJAK Teo KOMENDA
3 ŠKAFAR Rene MURSKA SOBOTA
-42St. dečki
1 JANKOVIĆ CRNČEC Loren Zrinski Čakovec
2 NOVAK Bence Nagykanizsai Judo Klub
3 VODEB Leo KOPER
3 BLAGOVIČ Ben PARTIZAN LJUTOMER
5 ORLOVČIĆ NINO PRLEŠKA JUDO ŠOLA
5 NAGLIČ Svit IVO REYA
-46St. dečki
1 HONTIUK Roman ACRON SLOVENJ GRADEC
2 GOŠNAK Jaka ACRON SLOVENJ GRADEC
3 ŽIŽEK MAI TRATNJEK BELTINCI
3 BURJAN Patrik Bor TRATNJEK BELTINCI
5 KRIVEC JOHNY RAVNE
5 HRŽENJAK Anej DRAVA PTUJ
7 POTOČNIK Jure IVO REYA
7 REICHT Patrik UNION Kirchbach
-50St. dečki
1 ČERNE JANI APOLON MARIBOR
2 VEINHANDL Karim KOMENDA
3 TEMLIN NIL ŠTORKLJICE
3 ŽVORC Jona Zrinski Čakovec
5 AČKO Matic IMPOL
5 ANDRIĆ David POLYTEAM
7 NUMANOVIĆ Hasan BRANIK MARIBOR
7 ZUPANČIČ MARTIN KOMENDA
-55St. dečki
1 KRIVEC Aleks ACRON SLOVENJ GRADEC
2 TEMNIKER Taj ACRON SLOVENJ GRADEC
3 KUGOVNIK BREGEŠ Urban RAVNE
3 SOVINC Ožbej ACRON SLOVENJ GRADEC
5 VESNICER Jaša RAVNE
5 ŽIVIC Jaka BRANIK MARIBOR
7 BRDNIK Tian RAVNE
7 SUŠNIK Jaka RAVNE
-60St. dečki
1 BOGDANOVIĆ BLAŽ OPLOTNICA
2 HODL MATIJAŠEC ROBIN APOLON MARIBOR
-66St. dečki
1 ČADEŽ SIMON IMPOL
2 BRAČIČ MATEVŽ IMPOL
3 ŠIMEK JERNEJ BRANIK MARIBOR
+66St. dečki
1 KREBS Vito ŽELEZNIČAR MARIBOR
2 FRANGEŽ Gal APOLON MARIBOR
3 MAGDIČ ŽAN ŽELEZNIČAR MARIBOR
-29Ml. dečki
1 NAGY Noel Nagykanizsai Judo Klub
2 LOVEC Lan OPLOTNICA
-32Ml. dečki
1 KVATERNIK Jan IZOLA
2 KRKLEC ROKO Zrinski Čakovec
3 WAGNER Fabian UNION Kirchbach
4 MOČNIK Nino IMPOL
5 BRENCE Danijel IMPOL
-35Ml. dečki
1 NAGY Armin Nagykanizsai Judo Klub
2 KOS Tilen IMPOL
-38Ml. dečki
1 DUTKOVIĆ Petar Okami
2 ŠKOF Miha KOHEZIJA
-42Ml. dečki
1 ŠERUGA Nino ŠTORKLJICE
2 TOTH-BOSZE Bence Nagykanizsai Judo Klub
3 TRETNJAK Tilen BRANIK MARIBOR
3 SIMIĆ Ajan BRANIK MARIBOR
5 STANIĆ Karlo Okami
5 MARINKO Matic IMPOL
-46Ml. dečki
1 HONTIUK Makar ACRON SLOVENJ GRADEC
2 NOVAK Iker Zrinski Čakovec
3 FABJANČIČ ALJAŽ KOPER
3 BALUNOVIĆ Petar Zrinski Čakovec
5 SLANA ROK IMPOL
5 RATEJ Miha IMPOL
7 JANKOVIĆ Nikola IVO REYA
7 VELIKANJE David IVO REYA
-50Ml. dečki
1 KLARIČ Urban MURSKA SOBOTA
2 KOCJAN JAKOB IMPOL
3 POTOČNIK Jan IVO REYA
4 NUMANOVIĆ Muamer Ali BRANIK MARIBOR
5 MALIŠI Meris IZOLA
-55Ml. dečki
1 RAMADANI Meris Zrinski Čakovec
2 BEZJAK Nik DRAVA PTUJ
-60Ml. dečki
1 LÖFFLER Xaver UNION Kirchbach
+60Ml. dečki
1 ANGELINI Luka ANKARAN
2 KOROŠAK Mitja MURSKA SOBOTA
3 VESENJAK Patrik DUPLEK
-33Ml. deklice
1 SZABO Villo Nagykanizsai Judo Klub
2 SZALAI Nora Nagykanizsai Judo Klub
3 RITUPER Zoja ŠTORKLJICE
4 JANIŠKA Kirtana Zrinski Čakovec
-36Ml. deklice
1 SVENŠEK Špela BRANIK MARIBOR
-44Ml. deklice
1 KAVČIČ Zarja KOHEZIJA
2 JAJIĆ Nina 15.MAJ MAREZIGE
-48Ml. deklice
1 ROŽAN Ema IMPOL
-57Ml. deklice
1 ŠABEDER PORTENŠLAGER Lana BRANIK MARIBOR
+57Ml. deklice
1 GOLE Inja IVO REYA
2 TAMAS Norina Nagykanizsai Judo Klub
3 ORTER ANA OPLOTNICA
-36St. deklice
1 PIRBUS-GRÓF Nóra Nagykanizsai Judo Klub
2 KOŠTOMAJ DRAKŠIČ NASTJA KOMENDA
-40St. deklice
1 KOJC Kara POLYTEAM
-48St. deklice
1 SLEDIČ Lara APOLON MARIBOR
2 LUKAČ Tia MURSKA SOBOTA
3 REPNIK Ališa APOLON MARIBOR
4 VIDOVIČ Aneja DRAVA PTUJ
5 ĐURINIĆ Nika Zrinski Čakovec
-52St. deklice
1 STAROVASNIK Timeja KOMENDA
2 SAMEC Nuša ACRON SLOVENJ GRADEC
3 VALENČAK Žanin IVO REYA
4 VUČKO Eva PARTIZAN LJUTOMER
-57St. deklice
1 FRANK Maruša DRAVA PTUJ
2 GOMAZ Sara APOLON MARIBOR
3 PEČEK Nike Taja DUPLEK
4 CIGALE Zala BRANIK MARIBOR
-63St. deklice
1 PIŠOTEK NIKA OPLOTNICA
2 FORSTNER Iva RAVNE
+63St. deklice
1 HVALEC Klara APOLON MARIBOR
2 SOVEC PIA PRLEŠKA JUDO ŠOLA
3 VIDOVIČ Tia RAVNE
4 LAZIĆ ŽANA KOMENDA
G-1Ml. cicibani U10
1 KOVAČ Aljaž ŠTORKLJICE
2 TOMAŽIČ Tit IMPOL
3 TRIFUNOVIĆ Tin BRANIK MARIBOR
4 VORŠIČ Neo DRAVA PTUJ
G-2Ml. cicibani U10
1 KOHEK Gašper ŠTORKLJICE
2 LESKOVAR MARK OPLOTNICA
3 LOGAR Nejc IMPOL
G-3Ml. cicibani U10
1 PREPELIČ Žiga IMPOL
2 KOKLJIČ BLAŽ OPLOTNICA
3 GRIČNIK LAN OPLOTNICA
4 ANTOLIN Luka TRATNJEK BELTINCI
G-4Ml. cicibani U10
1 BRAČIČ Jaka IMPOL
2 THALER GOSTENČNIK Tine DUPLEK
3 KUDER Benjamin IVO REYA
4 ČREŠNAR JAKOB OPLOTNICA
G-5Ml. cicibani U10
1 ŠMARČAN Jaka BRANIK MARIBOR
2 KLEPIĆ Šimun Okami
3 KIRN Martin IMPOL
4 LEVA SVIT OPLOTNICA
G-6Ml. cicibani U10
1 ARCHAN Johannes UNION Kirchbach
2 SAGADIN Aleks IMPOL
3 STRAŠNIK Adam IMPOL
4 KLEMEN ANŽE OPLOTNICA
G-7Ml. cicibani U10
1 JUSTINEK Jakob IMPOL
2 GANZER Noel Zrinski Čakovec
3 JAGODIČ Amadej IMPOL
4 LESKOVAR TIM OPLOTNICA
G-8Ml. cicibani U10
1 ŠKERLAK Liam ŠTORKLJICE
2 TRAMŠEK MATEVŽ OPLOTNICA
3 PEČOLAR Jaka IMPOL
G-9Ml. cicibani U10
1 ZAVRATNIK Matic DRAVA PTUJ
2 BOBIK BLAŽ OPLOTNICA
3 TRNOVŠEK GAŠPER OPLOTNICA
G-10Ml. cicibani U10
1 KOZEL JUS Jakob DRAVA PTUJ
2 ČUŠ Jaka DRAVA PTUJ
3 JURIĆ Roko Okami
G-1Ml. cicibanke U10
1 BREZNIK NIKA DUPLEK
2 ŠKOF Sara KOHEZIJA
3 GROS Lina IMPOL
4 VUKADIN NUŠA DUPLEK
G-2Ml. cicibanke U10
1 TRIFUNOVIĆ TARA BRANIK MARIBOR
2 NEMANIČ Lara KOHEZIJA
3 BENIGER Sara Valerija IVO REYA
4 ČREŠNAR JULIJA OPLOTNICA
G-3Ml. cicibanke U10
1 ŠVAB Trina OPLOTNICA
2 KOS Julija IMPOL
3 VERDNIK NUŠA OPLOTNICA
4 OSVALDIĆ Monika IMPOL
G-4Ml. cicibanke U10
1 ŠTUMBERGER Ema DRAVA PTUJ
2 ZUPANC Lina Zarja DUPLEK
3 KOPRIVNIK Ajda IMPOL
G-5Ml. cicibanke U10
1 KRUŠIČ STERGULJC Sara BRANIK MARIBOR
2 KOTNIK DAŠA OPLOTNICA