-60Seniors - male
1 PAHOR Tim TVD PARTIZAN JESENICE
2 AMBROŽIČ Luka TVD PARTIZAN JESENICE
3 GUBIANI Boris Kuroki Tarchento
4 ARBEITER Nejc IMPOL
-66Seniors - male
1 OŠTIR Urban OLIMPIJA
2 JUHART Tadej IMPOL
3 PUNGERČAR Nal GOLOVEC
4 JUSUPOV Akraman JC Wolfsberg
5 USPANOV Adam JC Wolfsberg
-73Seniors - male
1 KHAZHALIEV Ayub Edelweiss
2 WICKER Herbert
3 MECILOŠEK Juš BEŽIGRAD
3 DEMŠAR Tim IMPOL
5 AKHMAROV Khamzat Edelweiss
5 ZIPPUSCH Raphael
7 OZMEC Miha BEŽIGRAD
7 EDILGIRIEV Bakhaudin Edelweiss
-81Seniors - male
1 GOSTENČNIK Aljaž RAVNE
2 VUČINA Alen OPLOTNICA
3 GRILL Johannes ASV Salzburg
3 BROD Žiga BEŽIGRAD
5 DEDIČ Luka GOLOVEC
5 KITAK Tilen ZMAJČKI
7 DEBELJAK Nik OLIMPIJA
7 DRAGOVIĆ Tomislav Dojo Zagreb
-90Seniors - male
1 LORSANOV Mansur Edelweiss
2 ČETIĆ Jesenko OLIMPIJA
3 SAGAIPOV Said Salam Edelweiss
3 LACKOVIČ Narsej PARTIZAN LJUTOMER
5 JANKOVIČ Niko ŠTORKLJICE
5 JARC Jernej OLIMPIJA
7 KARAKAŠ MARKO BRANIK MARIBOR
-100Seniors - male
1 ESHURKAEV Shamkhan Edelweiss
2 GAGAEV Shamad Edelweiss
3 TAJHMAN Uroš GORIŠNICA
+100Seniors - male
1 BASHAEV Zelimkhan Edelweiss
2 ŠAJHER KOVAČIČ Denis BRANIK MARIBOR
3 FRAS Damjan GORIŠNICA
-50U18 - Male
1 ZMAZEK Niki PARTIZAN LJUTOMER
2 KUŽNIN Fran Ura nage
3 KAC Adam ACRON SLOVENJ GRADEC
3 PODGORELEC Luka KBV LENDAVA
5 ČRETNIK Andraž Z'DEŽELE SANKAKU
5 JELENKO Tadej ACRON SLOVENJ GRADEC
-55U18 - Male
1 ZADRAVEC Gabriel PARTIZAN LJUTOMER
2 KAVČIČ Lovro Z'DEŽELE SANKAKU
3 CHARLESWORTH Christopher BEŽIGRAD
4 OPRČKAL LENART SHIDO
5 BRATIČEVIĆ Mauricio Ura nage
-60U18 - Male
1 KOKOTOVIČ Staš DUPLEK
2 EMERŠIČ Blaž PARTIZAN LJUTOMER
3 KASTELIC Edvard GOLOVEC
-66U18 - Male
1 KLOPČIČ Urh GIB ŠIŠKA
2 OBLAK Andraž GIB ŠIŠKA
3 ĐAPIĆ Leon Ura nage
3 BALANTIČ Lan BEŽIGRAD
5 KRAJZEL Mark TVD PARTIZAN JESENICE
5 KONJEVOD Leon Ura nage
7 PUNGERČAR Nal GOLOVEC
7 TROPAN Luka IMPOL
-73U18 - Male
1 MECILOŠEK Juš BEŽIGRAD
2 KUHAR URBAN VELENJE
3 TACAR Ambrož GIB ŠIŠKA
3 HAROJ Timon GIB ŠIŠKA
5 KORŽE KLEMEN BRANIK MARIBOR
5 PUNGERŠEK Jaka ZMAJČKI
7 DEBELJAK Žiga BEŽIGRAD
7 ZAJC Blaž GOLOVEC
-81U18 - Male
1 BROD Žiga BEŽIGRAD
2 VORŠNIK KRAMBERGER Tilen Urban Z'DEŽELE SANKAKU
3 BARBOLIN Ilya OLIMPIJA
3 PROSENIK Jernej Peter GIB ŠIŠKA
5 URANJEK Peter Z'DEŽELE SANKAKU
5 TOPOLINJAK Gašper RAVNE
7 MEHIČ Benjamin SOKOL
7 TRUNK Niko GORIŠNICA
-90U18 - Male
1 YANKOVSKYY Andrej ACRON SLOVENJ GRADEC
2 MARKOJA Jure LENDAVA
+90U18 - Male
1 KELC Tim ŽELEZNIČAR MARIBOR
2 MAROH Luka GORIŠNICA
3 DŽAFEROVIČ Amar KRŠKO
-44U18 - Female
1 BERNARD Urška ACRON SLOVENJ GRADEC
2 DEŽELAK Tia GIB ŠIŠKA
-48U18 - Female
1 ŠTERMAN Diana PARTIZAN LJUTOMER
2 MUNDA Evelin PARTIZAN LJUTOMER
3 KULČAR Vita LENDAVA
4 IVEZIČ KATARINA PARTIZAN LJUTOMER
-52U18 - Female
1 PEROVNIK Nuša ACRON SLOVENJ GRADEC
2 GREGORČIČ Lana OLIMPIJA
3 KRAMAR ANITA SHIDO
-57U18 - Female
1 HRIBERNIK Ines ACRON SLOVENJ GRADEC
2 VOVK TINA OLIMPIJA
3 DOBRIN Nina OLIMPIJA
4 ACCETTO VRANAC Neva GIB ŠIŠKA
5 PAL Nika KBV LENDAVA
-63U18 - Female
1 TRAMPUŠ Brina GOLOVEC
2 MLINAR Ana GOLOVEC
3 KOLAR Staša BEŽIGRAD
3 PAVLETIČ Pia IVO REYA
5 HRUSTEL Nuša SHIDO
5 BELTRAM Ana IVO REYA
-70U18 - Female
1 LOBNIK Metka APOLON MARIBOR
2 SCHWEIGER Nika BEŽIGRAD
3 KOVAČ Tamara ACRON SLOVENJ GRADEC
3 ČERNILEC Zala TRIGLAV KRANJ
5 KOTNIK GAJA RAVNE
5 LAH Nina GOLOVEC
+70U18 - Female
1 TOMAŽIČ Andreja OPLOTNICA
2 MEHLE KOSTREVC Živa GOLOVEC
3 NORČIČ Nicki OLIMPIJA