-42U16 - Male
1 TADIĆ Ognjen Onogošt
-46U16 - Male
1 VUJOVIĆ Stanko Onogošt
-50U16 - Male
1 VUJOVIĆ Stanko Onogošt
2 BELTRAM Nik JK Z'DEŽELE SANKAKU
3 TADIĆ Ognjen Onogošt
4 ŠKOFIČ MARK ŠD GIB ŠIŠKA
-55U16 - Male
1 RADOVIĆ Petar Onogošt
2 KAVČIČ Leon ŠD GIB ŠIŠKA
3 BOLKO Urban JK IMPOL
3 BRENCE Miha JK IMPOL
5 GRAHOVAC TJAN JUDO KLUB APOLON MARIBOR
5 SAGADIN Jaša JK Z'DEŽELE SANKAKU
7 HOLLERER Lucien UNION Kirchbach
7 TEVŽ JAKA JK VELENJE
-60U16 - Male
1 BARDUS Iacopo Kuroki Tarchento
2 DENŠA Luka KBV LENDAVA
3 JOCOVIĆ Petar Onogošt
3 ŠKRBENTA Rok TVD PART. LJUTOMER
5 ARKO Arne ŠD GIB ŠIŠKA
5 JUG Primož JK IMPOL
7 ŠUŠKOVIĆ Marko JK GOLOVEC
7 SADŽAK Strahinja JK Vojvodina Novi Sad
-66U16 - Male
1 KOMIČ Klavdij ŠD GIB ŠIŠKA
2 ROGELJ Maks ŠD GIB ŠIŠKA
3 KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTA
3 KUKOVIČ Urh JK Z'DEŽELE SANKAKU
5 AJDIČ Aljaž JK DRAVA PTUJ
5 SIKOŠEK Gaber ŠD GIB ŠIŠKA
7 MLINARIČ Maj JK LENDAVA
7 HOČEVAR Vid JK GOLOVEC
-73U16 - Male
1 TACAR Ambrož ŠD GIB ŠIŠKA
2 OBLAK Andraž ŠD GIB ŠIŠKA
3 BANDUR BLAŽ JUDO KLUB APOLON MARIBOR
3 KOMPARE GABERŠEK Matic ŠD GIB ŠIŠKA
5 MARIČ Aljoša KBV LENDAVA
5 KAVNIK Vid JK ACRON SLOVENJ GRADEC
7 MARČETA Sergej JK IZOLA
7 PEULIĆ Filip JK GOLOVEC
-81U16 - Male
1 CAF Rok JK BRANIK BROKER
2 LESKOVEC TIN JUDO KLUB APOLON MARIBOR
3 BERTALANIČ ŽIŽEK Gal JK BRANIK BROKER
3 ZAJC Blaž JK GOLOVEC
5 BELŠAK LUKA JK GORIŠNICA
5 LESJAK ALJAŽ JK VELENJE
+81U16 - Male
1 MAROH Luka JK GORIŠNICA
2 OMERAGIČ Blaž JUDO KLUB APOLON MARIBOR
3 SKELA Nejc JK IMPOL
3 LENARTIČ Michael JK IMPOL
5 DAMIJAN Jurij JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 MATVOZ Martin JK BRASLOVČE
7 HERCOG Rene JK BRANIK BROKER
-44U16 - Female
1 VRBANČIČ Sara TVD PART. LJUTOMER
2 MAJCEN ALINA JUDO KLUB APOLON MARIBOR
-52U16 - Female
1 OGRAJENŠEK Anna Marie JK Z'DEŽELE SANKAKU
2 KRAMAR ANITA JK SHIDO
3 KOJC Kira ŠD POLYTEAM
3 BALER Kaja JK BELTINCI
5 IVEZIČ KATARINA TVD PART. LJUTOMER
5 JAZBEC TRPKOVA Sofia JK SOKOL
-57U16 - Female
1 HRIBERNIK Ines JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2 PONGRAŠIČ Živa JK Z'DEŽELE SANKAKU
-63U16 - Female
1 SKAZA Dona JK Z'DEŽELE SANKAKU
2 MAZOVEC URŠULA JK IMPOL
3 ROZMAN Tinkara JK TRIGLAV KRANJ
3 MLINAR Ana JK GOLOVEC
5 BELTRAM Ana JK Z'DEŽELE SANKAKU
5 KOCJAN Barbara JK SOKOL
7 ŠOOŠ Kaja JK MURSKA SOBOTA
7 BRODEJ Klara JK ACRON SLOVENJ GRADEC
-70U16 - Female
1 HRUSTEL Nuša JK SHIDO
2 MARČETA Ana JK IZOLA
+70U16 - Female
1 AVDIMETAJ NIKKI JK BRANIK BROKER
2 PEČOLER Neža JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 POLOVŠAK ADRIJANA JK RAVNE
-38U14 - Male
1 JUSUPOV Batuchan JC Wolfsberg
2 AVIV Krinsisky Jerusalem
3 LONČAR Lan JK OLIMPIJA KRMELJ
3 NABERNIK Jan JK IZOLA
5 DRUSANY Rok JK SOKOL
5 REPNIK NIK JK VELENJE
7 CRNJAC Patrik ŠD GIB ŠIŠKA
7 FORABOSCO Andrea Kuroki Tarchento
-42U14 - Male
1 HAZDOVAC Jaka JK OLIMPIJA KRMELJ
2 MEDVED Rok JK VELENJE
3 BRLOGAR Nik JK OLIMPIJA KRMELJ
-46U14 - Male
1 KERLE Drago JK Z'DEŽELE SANKAKU
2 PERKO Anej JK OLIMPIJA KRMELJ
3 KOMIČ Oliver ŠD GIB ŠIŠKA
3 KUGLER Nejc JK IVO REYA
5 BARAK Damian Jerusalem
5 ERMAKOV Metvej JK Z'DEŽELE SANKAKU
7 CRAIGHERO Federico Kuroki Tarchento
-50U14 - Male
1 PEZZETTA Denis Kuroki Tarchento
2 EITAN bushery Jerusalem
3 DAMJANIĆ MAKS EMILIAN JK SOKOL
4 MEŠELJ URH JK VELENJE
5 REICHT Dominik UNION Kirchbach
-55U14 - Male
1 NIKČEVIĆ Stevan Onogošt
2 DE COSTER Miha ŠD TATAMI
3 DIVJAK Jan JK Z'DEŽELE SANKAKU
3 TRILER Žan JK GOLOVEC
5 BARBARIĆ Ante Split
5 MOČNIK Lovro JK SOKOL
7 JAKLIČ Jan ŠD GIB ŠIŠKA
7 PORČIĆ Davud JK 15.MAJ MAREZIGE
-60U14 - Male
1 CLOCCHIATI Daniel Kuroki Tarchento
2 LJUBIJANKIĆ Kerim JK Z'DEŽELE SANKAKU
3 ŠTIBERC Aleksander JK IVO REYA
4 GAŠI Urban JK OLIMPIJA KRMELJ
-66U14 - Male
1 CHAYNIKOV DMITRY JK BRANIK BROKER
2 SVETEK Jan JK GOLOVEC
3 VADNJAL STOJANOVIĆ Blaž JK IZOLA
4 PRAZNIK ILAN JK VELENJE
5 GLUŠIČ ŽAN JK VELENJE
+66U14 - Male
1 LUKŠIČ Luka DBV KOMENDA
2 JELNIKAR Mark DBV KOMENDA
3 JERMAN Matija JK 15.MAJ MAREZIGE
3 ROMIH Jernej JK Z'DEŽELE SANKAKU
5 FLORJANČIČ ŽAN JK VELENJE
5 HOZJAN Alex JK ANKARAN
7 WIPPEL Dominik UNION Kirchbach
-40U14 - Female
1 STRELEC Lana JK DRAVA PTUJ
-48U14 - Female
1 ŽAUCER Eva ŠD TATAMI
2 CIGLAR EVA JK VELENJE
3 GOLE Vanessa ŠD BUSHIDO
4 STRELEC Lana JK DRAVA PTUJ
-57U14 - Female
1 GOTER Eva JK Z'DEŽELE SANKAKU
2 CORDAZZI Anna Kuroki Tarchento
3 COSENZA Ilaria Kuroki Tarchento
4 TOMC Nika JK Z'DEŽELE SANKAKU
5 DORON Talia Jerusalem
-63U14 - Female
1 AFANDI Michal Jerusalem
2 SPARBER Rita Jerusalem
3 NAWAMA LIRAZ Jerusalem
3 BUDINSKI SARA JK VELENJE
5 POTOČNIK Taja JK DRAVA PTUJ
5 ZALAZNIK Eva ŠD TATAMI
-27U12 - Male
1 SOVDAT DEFAVERI Alex JK IZOLA
2 LINDNER Jeremias UNION Kirchbach
3 PIPAN Tim ŠD GIB ŠIŠKA
4 VERUŠEVSKI Viktor JK Vojvodina Novi Sad
-29U12 - Male
1 HAZDOVAC Tomi JK OLIMPIJA KRMELJ
2 STOJAN Tian JK IVO REYA
3 JOŠIĆ mateja JK Vojvodina Novi Sad
4 VOZLIč Tomas JK GORIŠNICA
-32U12 - Male
1 KOJC Keno ŠD POLYTEAM
2 GAšPER Miha JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 VUJINIČ Mark JUDO KLUB APOLON MARIBOR
3 ROGL Grega JUDO KLUB APOLON MARIBOR
5 FELDSHEROV Arseny JK SOKOL
5 CANKAR NIK DBV KOMENDA
7 ČEH Jakob JK LENDAVA
7 RUMEŽ Matic JK BELTINCI
-35U12 - Male
1 KUSTER Brin JUDO KLUB APOLON MARIBOR
2 RAZDEVŠEK Matic JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 KOLAROV Aleksandar JK Vojvodina Novi Sad
3 ŽERDIN Gašper JK LENDAVA
5 VEHAB MATIC JK BELTINCI
5 DOBOVŠEK Oliver ŠD GIB ŠIŠKA
7 GAL Tasič JK ACRON SLOVENJ GRADEC
7 MOKOTAR Urh ŠD JUDO - JAKA
-38U12 - Male
1 DOBRINJA Vid JK KOPER
2 IGLIč Luka JK Žiri
3 ČELEŠ Gal JK LENDAVA
3 MEKINC Klemen ŠD GIB ŠIŠKA
5 FILOVSKI David JK SOKOL
5 DREN Jure JK IVO REYA
-42U12 - Male
1 GANGL Christoph UNION Kirchbach
2 LUZAR Lin ŠD BUSHIDO
3 GANTAR Žiga JK Žiri
3 GRUBŠIĆ Toma Split
5 KOMERIČKI Tibe JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 VANČEK Luka JK IMPOL
7 MAHMUTOVIČ Alen JK IVO REYA
7 FERBEŽAR Erazem JK BEŽIGRAD
-46U12 - Male
1 VINKOVIČ Klemen JK MURSKA SOBOTA
2 PERKUŠIĆ Ante Split
3 JERMAN Tian ŠD BUSHIDO
3 NORČIČ Nejc JK OLIMPIJA KRMELJ
5 GRANFOL Jurij JK BELTINCI
5 PLEUNIK Andrej JK ACRON SLOVENJ GRADEC
7 EMERšIč Anej JK GORIŠNICA
7 ČEH Jure JK LENDAVA
-50U12 - Male
1 GABER Andraž JK IMPOL
2 PREDNIK Domen JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 POTOČNIK Boštjan JK IMPOL
3 MULA Dominik Split
5 VRABIč Oskar JK GORIŠNICA
5 KRIžOVNIK Teo JK ACRON SLOVENJ GRADEC
7 BURJA JAKA DBV KOMENDA
7 KRBANJEVIĆ Dušan ŠD BUSHIDO
-55U12 - Male
1 LIPIČ Gabriel JK BELTINCI
2 OLISHEVSKY MYKHAILO DBV KOMENDA
+55U12 - Male
1 LUKŠIČ Mark DBV KOMENDA
2 HOFER Julian UNION Kirchbach
3 KUSTER Maj Matevž JUDO KLUB APOLON MARIBOR
3 HODŽAR Ajd ŠD GIB ŠIŠKA
5 PUŠNIK Ian JK IMPOL
5 FERKO KNEŽEVIČ Dejan JUDO KLUB APOLON MARIBOR
7 STRAJNAR Nik JK 15.MAJ MAREZIGE
7 MLAKAR Tai Kiar ŠD JUDO - JAKA
-27U12 - female
1 PETERNELJ Tia JK Žiri
-33U12 - female
1 SORšAK Živa JUDO KLUB APOLON MARIBOR
2 PETERNELJ Tia JK Žiri
-36U12 - female
1 GOMAZ Marija JUDO KLUB APOLON MARIBOR
-40U12 - female
1 JAKLIČ Karolina ŠD GIB ŠIŠKA
-44U12 - female
1 ROGELJ Tina JK SOKOL
2 URBANC Manca JK ACRON SLOVENJ GRADEC
-48U12 - female
1 GERIč Nela JK LENDAVA
2 VEINHANDL OBAID Haya DBV KOMENDA
-52U12 - female
1 SIKOŠEK Ajda ŠD GIB ŠIŠKA
2 MAUčEC Tinaja JK LENDAVA
3 TRATAR Tjaša JK OLIMPIJA KRMELJ
+52U12 - female
1 ŠIFRAR Tisa JK Žiri
2 CENTA Nika JK SOKOL
3 PETEK Maša JK GORIŠNICA