-42U16 - Male
1 CORI Silvano Team Switzerland
2 VUJINIČ Mark APOLON MARIBOR
3 SOVDAT DEFAVERI Alex IZOLA
3 PÖRŠ Sergej RADENCI
5 PRAZNIK Brin BEŽIGRAD
5 UŠENIČNIK Aljaž POLYTEAM
7 MUŠIČ PETKOVIČ Vid OLIMPIJA
-46U16 - Male
1 BASSI Thibaud Team Switzerland
2 STOJAN Tian IVO REYA
3 VEHAB MATIC TRATNJEK BELTINCI
3 MRĐENOVIĆ MILAN BEŽIGRAD
5 NOVAK Nal BEŽIGRAD
5 LIPUš Nik APOLON MARIBOR
7 TOPAL Vladyslav BEŽIGRAD
-50U16 - Male
1 MILLERET Kyane Team Switzerland
2 MAHMUTOVIČ Alen IVO REYA
3 MILOŠIČ LAN DRAVA PTUJ
3 ZAHRÁDKA Filip Zlinsky kraj
5 VALANT Vid BEŽIGRAD
5 PIPAN Nik GIB ŠIŠKA
7 JURCA Maj KOMENDA
7 CODUTTI MATTIA GINO ASD Judo Kuroki
-55U16 - Male
1 BLAŽIČ Gal ŽELEZNIČAR MARIBOR
2 VUČKO NIK MAJ TRATNJEK BELTINCI
3 RAZDEVŠEK Matic ACRON SLOVENJ GRADEC
3 KROČA Tomáš Zlinsky kraj
5 VORŠIČ RENE ORMOŽ
5 BARTOL Jakob BEŽIGRAD
7 MIRNIK Žiga BRANIK MARIBOR
7 RUMEŽ Matic TRATNJEK BELTINCI
-60U16 - Male
1 MASTNAK Svit Z'DEŽELE SANKAKU
2 SIMONOVIĆ Marko BEŽIGRAD
3 JERMAN Tian BUSHIDO
3 PINTARIĆ Tjaš ŽELEZNIČAR MARIBOR
5 MEKINC Klemen GIB ŠIŠKA
5 WEISS Peter TATAMI
7 ČRNUGELJ BRAČUN Yuri OLIMPIJA
7 KUŠTER Brin APOLON MARIBOR
-66U16 - Male
1 NAIDIUK Volodymyr Kiev
2 ŠTRLJIČ Filip Z'DEŽELE SANKAKU
3 MECILOŠEK Fran BEŽIGRAD
3 PAHOR Žiga KOMENDA
5 LESKOVŠEK Jure BEŽIGRAD
5 VANČEK Luka IMPOL
7 DOBOVŠEK Oliver GIB ŠIŠKA
7 GORIŠEK Teo Z'DEŽELE SANKAKU
-73U16 - Male
1 MARTINEZ KOVAČ Kristian BEŽIGRAD
2 PUŠNIK Jure BRANIK MARIBOR
3 FERBEŽAR Erazem SOKOL
3 URBAN Matěj Zlinsky kraj
5 HAMERŠAK Jakob BEŽIGRAD
5 MANČÍK Ondřej Zlinsky kraj
7 SVETEC STAŠ RAVNE
-81U16 - Male
1 LIPIČ Gabriel APOLON MARIBOR
2 SRABOTIČ Val GIB ŠIŠKA
3 PREDNIK Domen ACRON SLOVENJ GRADEC
4 MIKAC Matic BEŽIGRAD
5 KEKIČ Martin IZOLA
+81U16 - Male
1 KUŠTER Maj Matevž APOLON MARIBOR
2 PUŠNIK Ian APOLON MARIBOR
3 ŠKRGET ANŽE PRLEŠKA JUDO ŠOLA
3 MASTNAK Nejc Z'DEŽELE SANKAKU
5 SLAVINEC Vito KRIŽEVCI
5 ASANOSKI Alen BEŽIGRAD
7 KRBANJEVIĆ Dušan BUSHIDO
7 ČERNE ANDRIJANIĆ Mark BEŽIGRAD
-40U16 - Female
1 VEILLARD Mélody Team Switzerland
2 MEZGRANE Sofia Team Switzerland
-44U16 - Female
1 ŽVAJKER Sara APOLON MARIBOR
2 SVEČAK Ema TATAMI
-48U16 - Female
1 SORšAK Živa APOLON MARIBOR
2 FEFER Bina VRHNIKA
3 LISJAK Ema PARTIZAN LJUTOMER
-52U16 - Female
1 GOMAZ Marija APOLON MARIBOR
2 GABOR Ria LENDAVA
3 KOCJAN Neža BEŽIGRAD
3 ONDRAŠÍKOVÁ Soňa Zlinsky kraj
5 KIKL TIYA ORMOŽ
5 KLAPILOVÁ Karolína Zlinsky kraj
-57U16 - Female
1 TSURKAN Ilariia Evropa Odessa
2 ROGELJ Tina BEŽIGRAD
3 VEINHANDL OBAID Haya KOMENDA
3 ZAPLETALOVÁ Veronika Zlinsky kraj
5 SELAN Paulina BEŽIGRAD
5 VRBOVÁ Klára Zlinsky kraj
7 CLARK Isabelle Team Switzerland
7 JANOŠOVÁ Sabina Zlinsky kraj
-63U16 - Female
1 HORVAT Veronika TRATNJEK BELTINCI
2 DOGŠA Lara APOLON MARIBOR
3 SIKOŠEK Ajda GIB ŠIŠKA
3 DREVENŠEK Nuša ŽELEZNIČAR MARIBOR
5 SKALA Gaja SOKOL
5 PARTLIČ Julija ŽELEZNIČAR MARIBOR
7 VUKOVIČ Daniela ORMOŽ
7 TEROYLO Fiona Palana OLIMPIJA
-70U16 - Female
1 ŠKRABAN Lana LENDAVA
2 SEP Sara LENDAVA
3 JAMER LARA ACRON SLOVENJ GRADEC
4 NOVOSADOVÁ Lucie Zlinsky kraj
+70U16 - Female
1 STOJNIČ VIKTORIJA TATAMI
2 NOVAK HARTNER Ines GOLOVEC
3 VIDEC Kristina KOMENDA
4 ROME ULA TATAMI
-34U14 - Male
1 BERBERAT Enzo Team Switzerland
2 BONJOUR Achille Team Switzerland
3 PETRAK Aleksander KOPER
3 PETERNELJ Ian ŽIRI
5 ILIĆ PAVLE KOMENDA
5 BAJER Miroslav Zlinsky kraj
7 MEDMEš Tomaž Tobias TATAMI
-38U14 - Male
1 GABERŠEK Jan ACRON SLOVENJ GRADEC
2 BENDER Samuel Team Switzerland
3 VODEB Leo KOPER
3 VOLLENWEIDER Alec Team Switzerland
5 RICHTER Liam BEŽIGRAD
5 AVRAMOVIĆ Boban JUDOKA BEOGRAD
7 KHOLODOV STEPAN KOMENDA
7 LEKEŠ Antonín Zlinsky kraj
-42U14 - Male
1 CORI Timéo Team Switzerland
2 HONTIUK Roman Sport School Artem
3 KISELEV Maksim BEŽIGRAD
3 TRIFKOVIĆ Pavle JUDOKA BEOGRAD
5 BURJAN Patrik Bor TRATNJEK BELTINCI
5 JANDÍK Kryštof Zlinsky kraj
7 ŠMID Oskar ACRON SLOVENJ GRADEC
7 MISINI Enis Team Switzerland
-46U14 - Male
1 JOVANOVIĆ Luka JUDOKA BEOGRAD
2 ŽVORC Jona Zrinski Čakovec
3 ČERNE JANI APOLON MARIBOR
3 GOŠNAK Jaka ACRON SLOVENJ GRADEC
5 KOROŠEC Volodja BEŽIGRAD
5 TRŠAR Matija ŽIRI
7 NOGRAŠEK David SOKOL
7 SLAK Luka Dan BEŽIGRAD
-50U14 - Male
1 VANĚK Jan Zlinsky kraj
2 VUNDUK Maksim OLIMPIJA
3 KRIVEC Aleks ACRON SLOVENJ GRADEC
3 HAMPL Adam Zlinsky kraj
5 TEMNIKER Taj ACRON SLOVENJ GRADEC
5 STRELEC GORŠE Taj OLIMPIJA
7 SAFIN NEO APOLON MARIBOR
7 PIŽENT Rok IZOLA
-55U14 - Male
1 ADROVIĆ Leon KOMENDA
2 ČEBULJ Maks BEŽIGRAD
3 BRADAČ Bor BEŽIGRAD
3 KRALJ MIHA SOKOL
5 VESNICER Jaša RAVNE
5 ĐURANOVIĆ Filip Z'DEŽELE SANKAKU
7 ŠEGA Aljaž ŽELEZNIČAR MARIBOR
7 SOVINC Ožbej ACRON SLOVENJ GRADEC
-60U14 - Male
1 BERKA Jan Zlinsky kraj
2 ROŽEJ Jošt RAVNE
3 KITIĆ Dositej Z'DEŽELE SANKAKU
3 PANTOVIĆ Uroš JUDOKA BEOGRAD
5 ZUPANC Maj Z'DEŽELE SANKAKU
5 GORENC Til BEŽIGRAD
7 SEVER Vid Z'DEŽELE SANKAKU
7 BOŽENK Tilen ACRON SLOVENJ GRADEC
-66U14 - Male
1 MARTINEZ KOVAČ Jan Estefano BEŽIGRAD
2 MAKSIMOVIĆ Aleksandar BUSHIDO
3 HUBER JAN KRIŠTOF TVD PARTIZAN JESENICE
3 REŽONJA Rok Filip BEŽIGRAD
5 PAURO David Istarski borac Pula
5 BAN Erazem Z'DEŽELE SANKAKU
7 LAIKAUF Gabriel Istarski borac Pula
7 ŠKRABA Martin SOKOL
+66U14 - Male
1 TERŽAN Timotej Z'DEŽELE SANKAKU
2 KREBS Vito ŽELEZNIČAR MARIBOR
3 FRANGEŽ Gal APOLON MARIBOR
3 IVANUŠA Anej ŽIRI
5 BERGLEZ KOS Val BEŽIGRAD
5 PETER Jernej RAVNE
7 KOSTANJEVEC Val BEŽIGRAD
-32U14 - Female
1 VEILLARD Ophély Team Switzerland
2 KOŠTOMAJ DRAKŠIČ NASTJA KOMENDA
-36U14 - Female
1 KOJC Kara POLYTEAM
2 RAMIĆ LANA BRANIK MARIBOR
-40U14 - Female
1 STAJNKO Daša GOLOVEC
2 MUŠIČ PIA BRANIK MARIBOR
3 BUBNIČ Lara ANKARAN
-44U14 - Female
1 REPNIK Ališa APOLON MARIBOR
2 SLEDIČ Lara APOLON MARIBOR
3 PRIMC ERIKA VRHNIKA
3 TRIFKOVIĆ Iva JUDOKA BEOGRAD
5 ĐURINIĆ Nika Zrinski Čakovec
5 VIDOVIČ Aneja DRAVA PTUJ
7 STUPICA Maruša OLIMPIJA
7 GWIZDZOVÁ Gabriela Zlinsky kraj
-48U14 - Female
1 STAROVASNIK Timeja KOMENDA
2 HORŇÁKOVÁ Adéla Zlinsky kraj
3 KRALJ ŠPELA SOKOL
3 GWIZDZOVÁ Alžběta Zlinsky kraj
5 ŠVERKO Nina Istarski borac Pula
5 ŠPUNT Evelin POLYTEAM
7 ŠAVLE Nicol IZOLA
7 HRBÁČKOVÁ Nella Zlinsky kraj
-52U14 - Female
1 FRANK Maruša DRAVA PTUJ
2 VICHORCOVÁ Kateřina Zlinsky kraj
3 ILIĆ SARA JUDOKA BEOGRAD
3 KRAHULOVÁ Natálie Zlinsky kraj
5 SVETEK Maša GOLOVEC
5 LOGONDER Tjaša BEŽIGRAD
7 VALENČAK Žanin IVO REYA
7 GROBELŠEK Lara TATAMI
-57U14 - Female
1 BRANK KRAŠEVEC MAŠA TATAMI
2 CORADAZZI CHIARA ASD Judo Kuroki
3 GOMAZ Sara APOLON MARIBOR
3 FORSTNER Iva RAVNE
5 ATANASKOSKA Emilija BEŽIGRAD
5 CIGALE Zala BRANIK MARIBOR
7 MIRKOVIČ Nija BEŽIGRAD
7 PIERRO Auriora ASD Judo Kuroki
-63U14 - Female
1 BAZIKOVÁ Laura Zlinsky kraj
2 KAJTNA Kaja OLIMPIJA
3 RAJNER Briana GOLOVEC
3 BARBER ALINA APOLON MARIBOR
5 KEKIČ Sofija IZOLA
5 STEGNE NINA KOHEZIJA
7 ARSENIĆ Aleksandra TATAMI
+63U14 - Female
1 PLETIKOS ARGENTI Liana KOPER
2 VIDOVIČ Tia RAVNE
3 DOBLEKAR Ela GOLOVEC
4 LAZIĆ ŽANA KOMENDA
-29U12 - Male
1 SMREKAR Dan OLIMPIJA
2 HORŇÁK Josef Zlinsky kraj
3 HODŽIČ Naser TATAMI
3 KVATERNIK Jan IZOLA
5 NOVAK Žak MALA ŠOLA JUDA
5 TOBOLIČ David Zlinsky kraj
7 TRŠAR ANDRAŽ ŽIRI
7 BOŽIČ Aleks KRŠKO
-32U12 - Male
1 NGUYEN Nam Kha Team Switzerland
2 URUQI Engji Team Switzerland
3 KHOLODOV ZAKHAR KOMENDA
3 PARISI Aurélio Team Switzerland
5 PROSEN Maks ŽIRI
5 BRUNI Mattia ASD Judo Kuroki
7 KERŽAN BALLER Tilen GIB ŠIŠKA
7 JEZOVŠEK SLATINEK Jakob ACRON SLOVENJ GRADEC
-35U12 - Male
1 RADOŠEVIĆ Nikola Okami Novi Sad
2 SEKULIĆ Boris JUDOKA BEOGRAD
3 PINTARIČ Kristjan BEŽIGRAD
3 CARBONE Zéno Team Switzerland
5 JERE Jurij BEŽIGRAD
5 BELLAY Jordan Team Switzerland
7 ČUTURA Jan Luka BUSHIDO
7 ALAGIĆ Nemanja BEŽIGRAD
-38U12 - Male
1 BRLEK Bor APOLON MARIBOR
2 SMERAJC MARK SOKOL
3 ZDOVC Tilen ACRON SLOVENJ GRADEC
3 ZEBEC VIKTOR TATAMI
5 GERMAN Andrej ACRON SLOVENJ GRADEC
5 KOZOLE Jan KRŠKO
7 ŠKOF Miha KOHEZIJA
7 GERMAN Uroš ACRON SLOVENJ GRADEC
-42U12 - Male
1 TEPŠIĆ Vuk Okami Novi Sad
2 DOLINŠEK Alan TATAMI
3 PURČ Dominik Zlinsky kraj
3 NAIDIUK Viktor Kiev
5 DOLINŠEK Steven TATAMI
5 MANASIJEVIĆ Andrija JUDOKA BEOGRAD
7 MAROLT KHERMAYER Taras BEŽIGRAD
7 PAVLICA Lovro BEŽIGRAD
-46U12 - Male
1 GANTAR Nace ŽIRI
2 HONTIUK Makar Sport School Artem
3 BALUNOVIĆ Petar Zrinski Čakovec
3 FILIPIČ Jakob OLIMPIJA
5 PŠAKER Žan TATAMI
5 NOVAK Iker Zrinski Čakovec
7 BRESTOVAC ŽAN LUKA TVD PARTIZAN JESENICE
7 BARASI Marco ASD Judo Kuroki
-50U12 - Male
1 MARHOLT Filip Zlinsky kraj
2 MEDVEDIČ MARCEL GIB ŠIŠKA
3 LUKANČIČ Tine ŽIRI
3 TOMAŽIČ Žan IMPOL
5 BRADAČ Gal MALA ŠOLA JUDA
5 POHOLE MALIS Martin TATAMI
7 LIKAR MATEVŽ VRHNIKA
7 GRIČAR Nik BEŽIGRAD
-55U12 - Male
1 HERIČ Michael Tit ŠD POHORSKI ODRED MB
2 RAMADANI Meris Zrinski Čakovec
3 BOKAL Filip GOLOVEC
3 KIDRIČ Anej IMPOL
5 MANDL JAUK Andraž RAVNE
5 TODOROV NEJC GIB ŠIŠKA
-60U12 - Male
1 ANGELINI Luka ANKARAN
2 MATIČIČ MATIJA KOMENDA
3 KODRIČ Jaka IMPOL
3 GRIL Gal MUTA
5 PEČAR ANŽELAK Gal MALA ŠOLA JUDA
5 SEJDIJA Rion GOLOVEC
7 MUČIČ Žan SOKOL
7 JUNUZOVIĆ Tarik OLIMPIJA
+60U12 - Male
1 FREŠER Jani APOLON MARIBOR
2 BEGIĆ Aman TATAMI
3 AGOSIO Samuele ASD Judo Kuroki
-27U12 - female
1 BREZNIK Pika LENDAVA
-30U12 - female
1 GRUBELNIK Neža RAVNE
2 HRIBERNIK Ajda IMPOL
3 CHANG Shunxin BEŽIGRAD
4 GORJUP Manca VRHNIKA
5 JAKLIN Ema LENDAVA
-33U12 - female
1 REPNIK Ana APOLON MARIBOR
2 NAJI Nala APOLON MARIBOR
3 TOPLER Tjaša ACRON SLOVENJ GRADEC
3 KRIŽMANIČ ANA MAJA TATAMI
5 MIKLAVČIČ Mila MALA ŠOLA JUDA
5 KOVAČ Neža RAVNE
7 RUDIČ MAŠA GIB ŠIŠKA
-36U12 - female
1 ČOP BUKAVEC Vita GIB ŠIŠKA
2 PERUSSET Maeva Team Switzerland
3 ŠUBERT Pia MALA ŠOLA JUDA
3 BRUNI Asia ASD Judo Kuroki
5 MARJETIČ Tjaša VRHNIKA
5 ČUKAJNE Katarina 15.MAJ MAREZIGE
-40U12 - female
1 KAVČIČ Zarja KOHEZIJA
2 JAJIĆ Nina 15.MAJ MAREZIGE
3 TRČEK Urša GIB ŠIŠKA
4 KONDIĆ Helena KOHEZIJA
-44U12 - female
1 ČIZMAZIJA Tjaša LENDAVA
2 COSENZA Serena ASD Judo Kuroki
3 ZAJC Maja TATAMI
4 KOVAČ Patricia BEŽIGRAD
-48U12 - female
1 OMRZEL Žana KRŠKO
2 IVANUŠA Tia ŽIRI
3 MORI Kaja RAVNE
3 ROŽAN Ema IMPOL
5 GRDEN Pika KAMNIK
5 VRHOVEC Mina VRHNIKA
-52U12 - female
1 ZLATNÍKOVÁ Sára Zlinsky kraj
2 MAKOTER Zoja LENDAVA
3 ZONTA Viva IZOLA
4 ŠKRABA Živa SOKOL
-57U12 - female
1 BOJNEC Tia BEŽIGRAD
+57U12 - female
1 COMELLI Elisa ASD Judo Kuroki
2 TOMAS Ema TATAMI
3 KOJZEK Žana ACRON SLOVENJ GRADEC
4 HRUP Brina IMPOL