-50U18 - Male
1 TAMARY Ben Bar Raufman
2 STEFANOV Samuil Bulgaria Judo Team
3 MEC Tobias Judo club Orlova
3 WESTRICH Yonathan Sport Judo Club Matan
5 NOROV Lior Maccabi Rephael Tel Aviv
5 BRDA Jan Judo Neratovice
7 OSHRI Ilay Magnezi Judo Team
7 NIKOLAEV MIHAYLOV Boris Bulgaria Judo Team
-55U18 - Male
1 NIKOLOV Milen CSKA
2 BLAŽIČ Gal ŽELEZNIČAR MARIBOR
3 DEN Yuval Sport Judo Club Matan
3 ATANASOV Desislav Bulgaria Judo Team
5 LOKAR GROS MAJ KOMENDA
5 PARTOUCHE Evyatar Maccabi Rephael Tel Aviv
7 POTOČNIK Patrick Z'DEŽELE SANKAKU
7 SHALEV Adam Sport Judo Club Matan
-60U18 - Male
1 ELJON JARC NIK APOLON MARIBOR
2 COHEN Itay Maccabi Rephael Tel Aviv
3 KONIECZNY Mateusz UKS Feniks Bytom
3 TOLGYFA Janos Diosdi DSE
5 BOGDANOV Ernst Z'DEŽELE SANKAKU
5 RUSALEN ANDREA JUDO AZZANESE
7 PINTARIĆ Tjaš ŽELEZNIČAR MARIBOR
7 DOBROVIĆ Vojin Miloš Stanković Podgorica
-66U18 - Male
1 OGRIZEK Urh Z'DEŽELE SANKAKU
2 PANAIOTOV Kosta Bulgaria Judo Team
3 MECILOŠEK Fran BEŽIGRAD
3 JOSIPOVIĆ Stefan Z'DEŽELE SANKAKU
5 TAL Nadav Maccabi Rephael Tel Aviv
5 SHARAPOLLI Dion Ippon
7 ŠTRLJIČ Filip Z'DEŽELE SANKAKU
7 HORVATH Nandor Diosdi DSE
-73U18 - Male
1 KAVNIK Maj ACRON SLOVENJ GRADEC
2 ŠTULAR Jure BEŽIGRAD
3 ROT Blaž IMPOL
3 ĐINKIĆ Ivano Hercegovac Mostar
5 BELIGA Jon BEŽIGRAD
5 VESELI Jon Judo klub Sankaku
7 ZUPAN Bor TRIGLAV KRANJ
7 DIMITROV Ivo CSKA
-81U18 - Male
1 LIPIČ Gabriel APOLON MARIBOR
2 DINEV Hristo Bulgaria Judo Team
3 KOS Timotej IMPOL
3 DADOSH Tal Macabi Haifa
5 CHAYNIKOV DMITRY BRANIK MARIBOR
5 COPAT Leonardo ASD Skorpion Club Libertas Pordenone
7 ŠUMAK VID BEŽIGRAD
7 IMŠIROVIĆ Aziz IVO REYA
-90U18 - Male
1 PIVK Jaka TRIGLAV KRANJ
2 RAZGORŠEK Ožbej ACRON SLOVENJ GRADEC
3 CLOCCHIATTI DANIEL JUDO KUROKI
4 FLORIJANČIČ ŽAN VELENJE
5 VELINOV Krasimir CSKA
+90U18 - Male
1 KUŠTER Maj Matevž APOLON MARIBOR
2 KOSTANJŠEK ŽAN OPLOTNICA
3 PERKO Urh TRIGLAV KRANJ
4 MARIĆ Branko Judo club Sirig
5 PUŠNIK Ian APOLON MARIBOR
-44U18 - Female
1 SALVADORI Sara Yama arashi Udine
2 FEUŠ ANEMARIE PARTIZAN LJUTOMER
3 ALESSANDRINI Beatrice Judo Vanzago
-48U18 - Female
1 ROŽIĆ Manuela Sakura
-52U18 - Female
1 MESIČEK NEŽA APOLON MARIBOR
2 DZIOB Wiktoria UKS Judo Kraków
3 ČOVIĆ STANIĆ Lana Hercegovac Mostar
3 SOCOLSKY Adi Macabi Haifa
5 ROŽIĆ Manuela Sakura
5 SIMEONOVA Erika CSKA
7 LAGMAN KOTOWSKI Liora Venice Maccabi Rephael Tel Aviv
7 VISNIC Nadja Judo club Sirig
-57U18 - Female
1 TOMC Nika Z'DEŽELE SANKAKU
2 SLAVINEC Maša KRIŽEVCI
3 BUNTIĆ Ivana Hercegovac Mostar
3 OVED Emily Maccabi Rephael Tel Aviv
5 PUŠNIK Rea APOLON MARIBOR
5 GABOR Ria LENDAVA
-63U18 - Female
1 MAZOUZI Leila Z'DEŽELE SANKAKU
2 PARTLIČ Julija ŽELEZNIČAR MARIBOR
3 MUŠIČ Maja OPLOTNICA
3 SCAFFIDI Aurora Judo Vanzago
5 ZAVRŠNIK Maša ŽELEZNIČAR MARIBOR
5 HORVAT Veronika TRATNJEK BELTINCI
7 ŠLATKA Iris Maria Okami
7 STOIMENOVSKA ANA BEŽIGRAD
-70U18 - Female
1 GOROGRANC ČARGO Ula OLIMPIJA
2 PUHALJ Brina Z'DEŽELE SANKAKU
3 KOLMANKO Ema BEŽIGRAD
3 ZILIOLI CAROLINA Polisportiva Tamai
5 RADOVIC Danijela Judo club Sirig
5 HORRSH Tali Bar Raufman
+70U18 - Female
1 HERIČ VANESSA ASJA ŠD POHORSKI ODRED MB
2 ZALAZNIK Eva TATAMI
3 GARBAJS WATZAK Neli BEŽIGRAD
3 FILKOROVÁ Nina DUKLA B.BYSTRICA
5 HORVAT Lucija Okami
5 MILOŠEVIĆ Jovana Žandarmerija Beograd
-42U16 - Male
1 GALIA Jan Sport Judo Litomerice
2 POPOVIĆ Pavle Miloš Stanković Podgorica
3 RUSLANOV ATANASOV Atanas Bulgaria Judo Team
3 STOIKOV GALENKOV Ivo Bulgaria Judo Team
5 LINDNER Jeremias UNION Kirchbach
5 MARTINOV Cvetelin CSKA
7 ČERKUĆ Marko Hercegovac Mostar
7 POIAN Danil SSS de Judo
-46U16 - Male
1 CIUS Gleb SSS de Judo
2 ZAHAROVITCH Hilel Maccabi Rephael Tel Aviv
3 VEHAB MATIC TRATNJEK BELTINCI
3 HERMAN Nir Bar Raufman
5 STOJAN Tian IVO REYA
5 MAKAEV Hamzat CREATIV Graz
7 TOPAL Vladyslav BEŽIGRAD
7 PFANDL Jan ASKÖ Reichraming
-50U16 - Male
1 OFEK Asnash Macabi Haifa
2 MILOŠIČ LAN DRAVA PTUJ
3 MAHMUTOVIČ Alen IVO REYA
3 STEFANOV Samuil Bulgaria Judo Team
5 MEC Tobias Judo club Orlova
5 MILER Yonathan Maccabi Rephael Tel Aviv
7 KOVAČEC LAN MURSKA SOBOTA
7 NIKOLAEV MIHAYLOV Boris Bulgaria Judo Team
-55U16 - Male
1 BLAŽIČ Gal ŽELEZNIČAR MARIBOR
2 NIKOLOV Milen CSKA
3 HADŽI-VELJKOVIĆ Nikola Gladijator
3 ANDI Reshitaj Ippon
5 KUKIĆ Matej Slavonac
5 BARTOL Jakob BEŽIGRAD
7 MIHAILOV Tudor SSS de Judo
7 FRIEDRICH Noam Macabi Haifa
-60U16 - Male
1 PINTARIĆ Tjaš ŽELEZNIČAR MARIBOR
2 SAMEC Jaka ACRON SLOVENJ GRADEC
3 GANGL Christoph UNION Kirchbach
3 BABACHEV Stilian CSKA
5 MASTNAK Svit Z'DEŽELE SANKAKU
5 ZVARA Martin Mladost Rimavska Sobota
7 VRBANOVIĆ Matej Dugave
7 LIPODI Marton Nagykanizsai Judo Klub
-66U16 - Male
1 MECILOŠEK Fran BEŽIGRAD
2 KUSAEV Lior Maccabi Rephael Tel Aviv
3 PEČEK Luka Dugave
3 ANGELOV Filip CSKA
5 PAHOR Žiga KOMENDA
5 BRÁZDA Aleš Brno
7 LESKOVŠEK Jure BEŽIGRAD
7 GEORGIEV Stilian CSKA
-73U16 - Male
1 DIMITROV Ivo CSKA
2 VULKOV Radoslav CSKA
3 VINKOVIČ Klemen MURSKA SOBOTA
3 ĐINKIĆ Ivano Hercegovac Mostar
5 GABER Andraž IMPOL
5 COMANAC Dragos SSS de Judo
7 VASKA Botond Nagykanizsai Judo Klub
7 BABITSKY Dan Zisel Maccabi Rephael Tel Aviv
-81U16 - Male
1 LIPIČ Gabriel APOLON MARIBOR
2 MILIČEVIĆ Ivan Hercegovac Mostar
3 LAZAROV Ventcislav JC Shun Sofija
3 COPAT Leonardo ASD Skorpion Club Libertas Pordenone
5 KLEMENČIČ Matic MURSKA SOBOTA
5 MILOŠ Goran Slavonac
7 LEVENTE Tamas Nagykanizsai Judo Klub
7 RADOVIĆ NINO ŽELEZNIČAR MARIBOR
+81U16 - Male
1 KUŠTER Maj Matevž APOLON MARIBOR
2 HODZIC Elmin CREATIV Graz
3 FERKO KNEŽEVIČ Dejan APOLON MARIBOR
3 GARAI NIMROD Nagykanizsai Judo Klub
5 PUŠNIK Ian APOLON MARIBOR
5 SIRBU Igor SSS de Judo
7 MALKA Itai Magnezi Judo Team
7 LAUDAR Alan DUKLA B.BYSTRICA
-40U16 - Female
1 GRIGOROVA Kalina CSKA
2 ZACHOVA Barbora Sport Judo Litomerice
3 OR LARIA Li Magnezi Judo Team
-44U16 - Female
1 LEIBOVITZ Noa Maccabi Rephael Tel Aviv
2 MORUZZI Rachele ASD Skorpion Club Libertas Pordenone
3 DODAJ Sidorela Ippon
3 KRIŽOVÁ Lili DUKLA B.BYSTRICA
5 ŽVAJKER Sara APOLON MARIBOR
5 GABAY Yuval Bar Raufman
7 MARIĆ Klara Hercegovac Mostar
7 DAHAN Shahaf Sport Judo Club Matan
-48U16 - Female
1 SOCOLSKY Adi Macabi Haifa
2 RAIČ Gabriela Hercegovac Mostar
3 JOVANOVIĆ Anja Žandarmerija Beograd
3 ZIJADE Enise Ippon
5 SORšAK Živa APOLON MARIBOR
5 SHLAYFER Lia Bar Raufman
7 KOSTANJEVEC Arabela Z'DEŽELE SANKAKU
7 MIŚ Gabriela UKS Judo Kraków
-52U16 - Female
1 POLANEC Žanet DRAVA PTUJ
3 KNAFELC Noeli SHIDO
3 RAMA Bleona ASKÖ Reichraming
5 DIVON Maya Maccabi Rephael Tel Aviv
5 BARAK Noya Maccabi Rephael Tel Aviv
7 KOCJAN Neža BEŽIGRAD
7 MUSAJ Erlule Ippon
-57U16 - Female
1 VEINHANDL OBAID Haya KOMENDA
3 ROGELJ Tina BEŽIGRAD
3 KUKA Fiona Ippon
5 SELAN Paulina BEŽIGRAD
5 OČENAŠOVA Bibiana Mladost Rimavska Sobota
7 GANZER Leonie UNION Raika Osttirol
7 LAVID Daniella Magnezi Judo Team
-63U16 - Female
1 COVRE Laura Polisportiva Villanova
2 HORVAT Veronika TRATNJEK BELTINCI
3 SIKOŠEK Ajda GIB ŠIŠKA
3 PARTLIČ Julija ŽELEZNIČAR MARIBOR
5 DOGŠA Lara APOLON MARIBOR
5 MITEVA Elizabet Bulgaria Judo Team
7 KOPITAR Lana Z'DEŽELE SANKAKU
7 TRTANJ Tena Slavonac
-70U16 - Female
1 GARAI Emese Nagykanizsai Judo Klub
2 HORRSH Tali Bar Raufman
3 PERŠE Čarna GORICA
3 ŠKRABAN Lana LENDAVA
5 JAMER LARA ACRON SLOVENJ GRADEC
5 GOLAN Lihi Magnezi Judo Team
7 PEVEC NEŽA SHIDO
+70U16 - Female
1 FILKOROVÁ Nina DUKLA B.BYSTRICA
2 MILOŠEVIĆ Jovana Žandarmerija Beograd
3 VIDEC Kristina KOMENDA
4 MARIČ Anastasija Judo club Sirig
5 YARIV Eden Magnezi Judo Team
-34U14 - Male
1 SHREBERK Guy Maccabi Rephael Tel Aviv
2 KOWALSKI Milosz Kejza Team Rybnik
3 REHANY Eylon Maccabi Rephael Tel Aviv
3 SKOL Ido Sport Judo Club Matan
5 ZYCHLINSKY Ido Macabi Haifa
5 STOIKOV GALENKOV Kristiyan Bulgaria Judo Team
7 PETRAK Aleksander KOPER
7 NOROV Tamir Maccabi Rephael Tel Aviv
-38U14 - Male
1 PICKEL Daniel Maccabi Rephael Tel Aviv
2 BERMAN Shayan Maccabi Rephael Tel Aviv
3 JON Kuka Ippon
3 GROSS Michael Maccabi Rephael Tel Aviv
5 BUTUĆI Filip Gladijator
5 BEZEDE Marcus SSS de Judo
7 CULICOV Artiom SSS de Judo
7 SHEMESH Shachar Bar Raufman
-42U14 - Male
1 HONTIUK Roman Sport School Artem
2 TOMIĆ Andrija Gladijator
3 MIJIC Matija CREATIV Graz
3 VUKČEVIĆ Nemanja Miloš Stanković Podgorica
5 BURJAN Patrik Bor TRATNJEK BELTINCI
5 NAGY Jozsef Delta SE
7 DUBROVSKY Tom Maccabi Rephael Tel Aviv
7 RAK Maximilian Judo Academy Praha
-46U14 - Male
1 ZSOLT Zeteny Diosdi DSE
2 SHMUELI Yehonatan Yosef Maccabi Rephael Tel Aviv
3 ČERNE JANI APOLON MARIBOR
3 KUČERA Jan Judo Academy Praha
5 ŽVORC Jona Zrinski Čakovec
5 WIŚNIEWSKI Dawid UKS Feniks Bytom
7 GNATOVSCHII Elisei SSS de Judo
7 ABRAMOVITZ Ori Kalman Maccabi Rephael Tel Aviv
-50U14 - Male
1 COHEN Itamar Maccabi Rephael Tel Aviv
2 SMILJOVIČ Filip Žandarmerija Beograd
3 MAJERIK Samko DUKLA B.BYSTRICA
3 NIKOLCHEV Ivan CSKA
5 VEINHANDL Karim KOMENDA
5 SHACHAM Itamar Macabi Haifa
7 MIJIĆ Roko Solin
7 NOAR Kuka Ippon
-55U14 - Male
1 GONEN Ori Michael Maccabi Rephael Tel Aviv
2 SALAY Robko DUKLA B.BYSTRICA
3 NAGY Nandor Nagyatad
3 VUČKOVIĆ Bogdan Žandarmerija Beograd
5 TELL GOLJA ANDREJ GORICA
5 SOTIROV Georgi JC Shun Sofija
7 AČKAR Marin Gladijator
7 ISRAEL Yehonatan Maccabi Rephael Tel Aviv
-60U14 - Male
1 BALLA Sandor Diosdi DSE
2 DUREC Jakub Mladost Rimavska Sobota
3 BRAČIČ MATEVŽ IMPOL
3 KITIĆ Dositej Z'DEŽELE SANKAKU
5 ULIĆEVIĆ Filip Miloš Stanković Podgorica
5 ASPICO SIMONE Judo Vanzago
7 HANŽEK Mateo Okami
7 JELENKO Nace VELENJE
-66U14 - Male
1 CZURYLO Gabriel Ikizama Radzionków
2 JOVANOVIĆ Bogdan FIGHTER Podgorica
3 MARTINEZ KOVAČ Jan Estefano BEŽIGRAD
3 HELRFICH Marton Diosdi DSE
5 KELC DAVID GORIŠNICA
5 DIKOV Lazar Bulgaria Judo Team
7 ČADEŽ SIMON IMPOL
7 BOGDANOVIĆ BLAŽ OPLOTNICA
+66U14 - Male
1 LAZAROV Kristian JC Shun Sofija
2 TERŽAN Timotej Z'DEŽELE SANKAKU
3 BERGLEZ KOS Val BEŽIGRAD
3 LAZAROV Krum Bulgaria Judo Team
5 TRSTENJAK PATRIK IMPOL
5 CIMPERŠEK Tilen GIB ŠIŠKA
7 KREBS Vito ŽELEZNIČAR MARIBOR
7 VUCINIĆ dimitrije FIGHTER Podgorica
-32U14 - Female
1 SIMONI Elisa Judo Vllaznia Shkoder
2 PIRBUS-GROF Nora Nagykanizsai Judo Klub
3 KOŠTOMAJ DRAKŠIČ NASTJA KOMENDA
4 HARPAZ UYAR Liam Maccabi Rephael Tel Aviv
-36U14 - Female
1 ŠUBRTOVA Tereza Judo Neratovice
2 DUDAS Regina Diosdi DSE
3 STOIKOVA GALENKOVA Karina Bulgaria Judo Team
4 STARK Leeyam Maccabi Rephael Tel Aviv
-40U14 - Female
1 KERTAI Kyra Ajka Judo Club
2 CIESLAK Zuzanna Czarni Bytom
3 KOGUT Anna Czarni Bytom
3 NIKOLAEVA MIHAYLOVA Elena Bulgaria Judo Team
5 TAMARY Gal Bar Raufman
5 BIELICKA Maja UKS Judo Kraków
7 GANGL Sarah UNION Kirchbach
7 HASID Daniella Maccabi Rephael Tel Aviv
-44U14 - Female
1 GLIJER Amelia UKS Judo Kraków
2 PRCE Nera Hercegovac Mostar
3 REPNIK Ališa APOLON MARIBOR
3 MADOŠOVA Sofia DUKLA B.BYSTRICA
5 SLEDIČ Lara APOLON MARIBOR
5 KOVACI Krisa Judo Vllaznia Shkoder
7 GAZIT Noam Maccabi Rephael Tel Aviv
7 LUPTAKOVA Paulina DUKLA B.BYSTRICA
-48U14 - Female
1 CULJAK Petra Hercegovac Mostar
2 PRYMAS Agata Czarni Bytom
3 STAROVASNIK Timeja KOMENDA
3 VUČIĆ Lorena Hercegovac Mostar
5 KOLMAN Gili Maccabi Rephael Tel Aviv
5 DITMAN Rona Sport Judo Club Matan
7 ŠLATKA Ana Vita Okami
7 MATUSZEKOVA Petra DUKLA B.BYSTRICA
-52U14 - Female
1 FRANK Maruša DRAVA PTUJ
2 RAMA Bleona ASKÖ Reichraming
3 ŽIVANOVIĆ Tijana Žandarmerija Beograd
3 MALES Mia Judo club Sirig
5 IASEVOLI Emma ASD Skorpion Club Libertas Pordenone
5 MELAMED Lee Sport Judo Club Matan
7 KWAŚNIEWSKA Hanna Kejza Team Rybnik
7 VELICKOVA Magdalena Bulgaria Judo Team
-57U14 - Female
1 TSURKAN ILARIA Evropa Odessa
2 KNAUS Lana Slavonac
3 LJUBAS Iva Gladijator
3 ZELL Amit Maccabi Rephael Tel Aviv
5 GOMAZ Sara APOLON MARIBOR
5 VANEVA Aleksa Bulgaria Judo Team
7 DOBROSLAVIĆ Dea Hercegovac Mostar
7 GEORGIEVA Beloslava Bulgaria Judo Team
-63U14 - Female
1 HUDIKA Vita Gladijator
2 CHOWANIEC Daria Kejza Team Rybnik
3 GLAVINA Nika Gladijator
3 KARAFFOVA Vanesa Judo Neratovice
5 PIŠOTEK NIKA OPLOTNICA
5 BORISOVA Sofia Bulgaria Judo Team
7 JENKO MINA KOMENDA
7 ŠTUKOVSKA Martina JC Železo Hranice
+63U14 - Female
1 OMAČKOVA Amalie Judo Academy Praha
2 HVALEC Klara DRAVA PTUJ
3 KOVLJEN Slađana Kozara Gradiška
3 DERVIĆ Tia Gladijator
5 PLETIKOS ARGENTI Liana KOPER
5 HAVELKOVA Magdalena Judo Academy Praha
7 BARBER ALINA APOLON MARIBOR
7 STACHERCZAK Agata Czarni Bytom
-29U12 - Male
1 ZACH Ondrej Sport Judo Litomerice
2 GRIMM Christoph ASKÖ Reichraming
3 PODREBERŠEK JAKA GIB ŠIŠKA
3 GHIMP Stelian SSS de Judo
5 STRAŽIŠNIK Lukas IMPOL
5 VOLCINSKII Victor SSS de Judo
7 NAGY Noel Nagykanizsai Judo Klub
-32U12 - Male
1 PETROV ANTOV Petar Bulgaria Judo Team
2 STOYANOV Artur JC Shun Sofija
3 LAKIĆ Relja Kozara Gradiška
3 VELIN Nikita SSS de Judo
5 HRON Maximilian ASKÖ Reichraming
5 KUBICA Daniel Judo Academy Praha
7 GOŠNAK Luka ACRON SLOVENJ GRADEC
7 KVATERNIK Jan IZOLA
-35U12 - Male
1 NIKOLOV Antonio Bulgaria Judo Team
2 DOGANDJIISKI Vladislav JC Shun Sofija
3 ZEEVI Amit Maccabi Rephael Tel Aviv
3 MACHACEK Matej JC Železo Hranice
5 KVAPIL Jorik LITIJA
5 NAGY Armin Nagykanizsai Judo Klub
7 DUTKOVIĆ Petar Okami
7 NIKOLAEV MIHAYLOV Valeri Bulgaria Judo Team
-38U12 - Male
1 BRLEK Bor APOLON MARIBOR
2 WARTAK Tytus Czarni Bytom
3 ANDRIĆ Vuk Igalo
3 KOLEV Valentiv Bulgaria Judo Team
5 VLATKOVIĆ Bruno Dugave
5 DE ROSA Leonardo ASD Skorpion Club Libertas Pordenone
7 HORVAT JAKOB GORIŠNICA
7 STAROVASNIK Svit KOMENDA
-42U12 - Male
1 SVOBODA Jakub Judo Academy Praha
2 DOLINŠEK Alan TATAMI
3 KOKOT Mitar Igalo
3 KUČERA Jan Judo Academy Praha
5 PLEVAK Adam JC Železo Hranice
5 STOYCHEV Petar Bulgaria Judo Team
7 KUPČIČ Vid APOLON MARIBOR
7 FERJAN Nick Z'DEŽELE SANKAKU
-46U12 - Male
1 KUCHNA Dominik Czarni Bytom
2 BALUNOVIĆ Petar Zrinski Čakovec
3 HONTIUK Makar Sport School Artem
3 JANICEK Ondrej JC Železo Hranice
5 STASIEWICZ Błażej UKS Feniks Bytom
5 ONDROUŠEK Tadeas JC Železo Hranice
7 KRANJAC Val Okami
7 MOCANU Bogdan SSS de Judo
-50U12 - Male
1 NOVAK Iker Zrinski Čakovec
2 BALAUR Leonard SSS de Judo
3 MEDVEDIČ MARCEL GIB ŠIŠKA
3 HORVATH Marko Kodomo SK
5 KOCJAN JAKOB IMPOL
5 TOMAŽIČ Žan IMPOL
7 ZAHORAK Zalan Ajka Judo Club
7 CERAR Tristan ACRON SLOVENJ GRADEC
-55U12 - Male
1 PALUNIN Tymoteusz Czarni Bytom
2 LASHEV Oleg Bulgaria Judo Team
3 RAMADANI Meris Zrinski Čakovec
3 HERIČ Michael Tit ŠD POHORSKI ODRED MB
5 KIDRIČ Anej IMPOL
5 TOMAŽIČ Tim IMPOL
7 LÖFFLER Xaver UNION Kirchbach
-60U12 - Male
1 POPRŽENOVIĆ Tarik Una Bihač
2 DEDIĆ Azer Una Bihač
3 HOVNIK Nace ACRON SLOVENJ GRADEC
3 MIZDRAK Nikola Kozara Gradiška
5 KODRIČ Jaka IMPOL
5 TODOROV NEJC GIB ŠIŠKA
7 COPAT Lorenzo ASD Skorpion Club Libertas Pordenone
+60U12 - Male
1 FREŠER Jani APOLON MARIBOR
2 ANGELINI Luka ANKARAN
3 KRAVCAR Viktor MUTA
4 SZABO Milan Delta SE
5 ADAM Čurč ACRON SLOVENJ GRADEC
-27U12 - female
1 SZALAI Nora Nagykanizsai Judo Klub
2 BREZNIK Pika LENDAVA
-30U12 - female
1 SOFFER Lihi Maccabi Rephael Tel Aviv
2 SZABO Villo Nagykanizsai Judo Klub
3 REPNIK Ana APOLON MARIBOR
4 HRIBERNIK Ajda IMPOL
-33U12 - female
1 KOKOT Mihaila Igalo
2 NOCHESKA Sofija ASD Skorpion Club Libertas Pordenone
3 RUDIČ MAŠA GIB ŠIŠKA
-36U12 - female
1 ŠVAJDA Ivona Slavonac
2 MALINOWSKA Magda Czarni Bytom
3 BEGIĆ AMINA Una Bihač
4 ČOP BUKAVEC Vita GIB ŠIŠKA
-40U12 - female
1 GRUEVA HRISTOVA Dara Bulgaria Judo Team
2 JAJIĆ Nina 15.MAJ MAREZIGE
3 DULGHER Vlada SSS de Judo
4 TRČEK Urša GIB ŠIŠKA
-44U12 - female
1 ĆEHAJIĆ Ella Una Bihač
2 CULICOV Anastasia SSS de Judo
3 VUKOTIĆ Katarina FIGHTER Podgorica
4 ČIZMAZIJA Tjaša LENDAVA
-48U12 - female
1 KARDOŠ Lana MURSKA SOBOTA
2 ROŽAN Ema IMPOL
-52U12 - female
1 JANJIĆ Jelena Kozara Gradiška
2 MAKOTER Zoja LENDAVA
-57U12 - female
1 TAMAS Norina Nagykanizsai Judo Klub
2 BOGUNOVIC Jovana Judo club Sirig
3 KOJZEK Žana ACRON SLOVENJ GRADEC
4 JENUŠ Neja APOLON MARIBOR
+57U12 - female
1 TOMAS Ema TATAMI
2 ORTER ANA OPLOTNICA
3 ŽVIKART Staša ACRON SLOVENJ GRADEC