-46U16 - Male
1 PIPAN Tim GIB ŠIŠKA
2 STOJAN Tian IVO REYA
3 BOŠKOVIĆ Teo Profectus Samobor
3 UŠENIČNIK Aljaž POLYTEAM
5 GAšPER Miha ACRON SLOVENJ GRADEC
5 LIPUš Nik APOLON MARIBOR
7 PRAZNIK Brin BEŽIGRAD
-50U16 - Male
1 UTCZYK Alexander JC 71 Düsseldorf
2 VALANT Vid BEŽIGRAD
3 NOVAK Nal BEŽIGRAD
3 KOJC Keno POLYTEAM
5 PIPAN Nik GIB ŠIŠKA
5 KONČAR Jaša LITIJA
7 PÖRŠ Sergej RADENCI
-55U16 - Male
1 BLAŽIČ Gal ŽELEZNIČAR MARIBOR
2 LOMOVŠEK KALAR An BEŽIGRAD
3 MILOŠIČ LAN DRAVA PTUJ
3 MAHMUTOVIČ Alen IVO REYA
5 PIVEC ŽIGA IMPOL
5 UNUK Matevž BRANIK MARIBOR
7 ROGL Grega APOLON MARIBOR
7 RUMEŽ Matic TRATNJEK BELTINCI
-60U16 - Male
1 SIMONOVIĆ Marko BEŽIGRAD
2 MEKINC Klemen GIB ŠIŠKA
3 WEISS Peter TATAMI
3 SAMEC Jaka ACRON SLOVENJ GRADEC
5 RAZDEVŠEK Matic ACRON SLOVENJ GRADEC
5 KODRIČ Luka ŽELEZNIČAR MARIBOR
7 MIHELIN GAŠPER TATAMI
7 DREN Jure IVO REYA
-66U16 - Male
1 MECILOŠEK Fran BEŽIGRAD
2 PINTARIĆ Tjaš ŽELEZNIČAR MARIBOR
3 GOLOB ANŽE APOLON MARIBOR
3 DOBOVŠEK Oliver GIB ŠIŠKA
5 VASIČ VLADISLAV BRANIK MARIBOR
5 JALŠOVEC Nikola Zrinski Čakovec
7 TIBAOT Matic PARTIZAN LJUTOMER
7 ČERVEK Kio ŠTORKLJICE
-73U16 - Male
1 VASKA Botond Nagykanizsai Judo Klub
2 GRAJFONER Niko DUPLEK
3 HODŽAR Ajd GIB ŠIŠKA
4 MARTINEZ KOVAČ Kristian BEŽIGRAD
5 ŠTOK Andrej ŽELEZNIČAR MARIBOR
-81U16 - Male
1 SRABOTIČ Val GIB ŠIŠKA
2 PREDNIK Domen ACRON SLOVENJ GRADEC
3 VINKOVIČ Klemen MURSKA SOBOTA
3 FRANCA Aljaž GIB ŠIŠKA
5 ŠKRGET ANŽE PRLEŠKA JUDO ŠOLA
5 TAMÁS Levente Nagykanizsai Judo Klub
7 MARČINKO MATEVŽ APOLON MARIBOR
7 RADOVIĆ NINO ŽELEZNIČAR MARIBOR
+81U16 - Male
1 KUŠTER Maj Matevž APOLON MARIBOR
2 FERKO KNEŽEVIČ Dejan APOLON MARIBOR
3 SLAVINEC Vito KRIŽEVCI
3 HOFER Julian UNION Kirchbach
5 PUŠNIK Ian APOLON MARIBOR
5 GARAI Nimród Nagykanizsai Judo Klub
7 JURAN Jan Duga Resa
7 HULJAK Luka Zrinski Čakovec
-44U16 - Female
1 MORUZZI Rachele ASD Skorpion Club Libertas Pordenone
2 SVEČAK Ema TATAMI
-48U16 - Female
1 DAJČAR NUŠA PARTIZAN LJUTOMER
2 ŽVAJKER Sara APOLON MARIBOR
3 LISJAK Ema PARTIZAN LJUTOMER
-52U16 - Female
1 SORšAK Živa APOLON MARIBOR
2 KELAVA Maja BEŽIGRAD
3 JOVANOVIĆ Sara BEŽIGRAD
3 GABOR Ria LENDAVA
5 FEFER Bina VRHNIKA
5 PAUMAN Anja ŽELEZNIČAR MARIBOR
7 PAVIČIĆ ANA PARTIZAN LJUTOMER
7 MÜLLER Padcha SU Noricum Leibnitz
-57U16 - Female
1 SELAN Paulina BEŽIGRAD
2 POLANEC Žanet DRAVA PTUJ
3 ROGELJ Tina BEŽIGRAD
3 PAVIČIĆ LUCIJA PARTIZAN LJUTOMER
5 POLOVIĆ Maja Duga Resa
5 INDOF NEJA LITIJA
-63U16 - Female
1 HORVAT Veronika APOLON MARIBOR
2 PARTLIČ Julija ŽELEZNIČAR MARIBOR
-70U16 - Female
1 GARAI Emese Nagykanizsai Judo Klub
2 DOGŠA Lara APOLON MARIBOR
3 PETRINIĆ Lena Profectus Samobor
4 ŠKRABAN Lana LENDAVA
5 AHMETI Lana RADENCI
+70U16 - Female
1 KÖVESKÁLI Zója Nagykanizsai Judo Klub
2 VIDEC Kristina TATAMI
-34U14 - Male
1 ILIĆ PAVLE KOMENDA
2 SEIFRIED Luka ŽELEZNIČAR MARIBOR
-38U14 - Male
1 KHOLODOV STEPAN KOMENDA
2 LHOSTE TEKAVEC Leo BEŽIGRAD
3 KOŠIR Alex BEŽIGRAD
-42U14 - Male
1 JANKOVIĆ CRNČEC Loren Zrinski Čakovec
2 KISELEV Maksim BEŽIGRAD
3 PARIPOVIĆ Andrija Profectus Samobor
3 KVAPIL JONAŠ RUA LITIJA
5 VELIČAN Noa Profectus Samobor
5 NAGLIČ Svit IVO REYA
7 BLAGOVIČ Ben PARTIZAN LJUTOMER
7 KYSELOV Tymur Profectus Samobor
-46U14 - Male
1 HONTIUK Roman ACRON SLOVENJ GRADEC
2 GOŠNAK Jaka ACRON SLOVENJ GRADEC
3 BURJAN Patrik Bor TRATNJEK BELTINCI
3 KEJŽAR Val BEŽIGRAD
5 REICHT Patrick UNION Kirchbach
5 GREGORC Nejc TATAMI
7 HRŽENJAK Anej DRAVA PTUJ
7 POTOČNIK Jure IVO REYA
-50U14 - Male
1 ČERNE JANI APOLON MARIBOR
2 VEINHANDL Karim KOMENDA
3 PINTARIČ Aleksander BEŽIGRAD
3 ŽIŽEK MAI TRATNJEK BELTINCI
5 TEMLIN NIL ŠTORKLJICE
5 ŽVORC Jona Zrinski Čakovec
7 STEVANOVIČ GORJUP Erik GIB ŠIŠKA
7 DRAKSLER Nik BEŽIGRAD
-55U14 - Male
1 KRIVEC Aleks ACRON SLOVENJ GRADEC
2 FILIPČIČ Blaž GIB ŠIŠKA
3 TEMNIKER Taj ACRON SLOVENJ GRADEC
3 ČEBULJ Maks BEŽIGRAD
5 MUHIČ Miha APOLON MARIBOR
5 SOVINC Ožbej ACRON SLOVENJ GRADEC
7 CIGLENEČKI Janž BEŽIGRAD
7 MARINKO Samo BEŽIGRAD
-60U14 - Male
1 GORENC Til BEŽIGRAD
2 SLAVIČ Jaka KRIŽEVCI
3 SEDLAR Nikola Profectus Samobor
-66U14 - Male
1 MARTINEZ KOVAČ Jan Estefano BEŽIGRAD
2 SREBERNJAK Nejc TATAMI
3 REŽONJA Rok Filip BEŽIGRAD
+66U14 - Male
1 KREBS Vito ŽELEZNIČAR MARIBOR
2 FRANGEŽ Gal APOLON MARIBOR
3 CIMPERŠEK Tilen GIB ŠIŠKA
4 KOSTANJEVEC Val BEŽIGRAD
-36U14 - Female
1 PIRBUS-GRÓF Nóra Nagykanizsai Judo Klub
2 KOŠTOMAJ DRAKŠIČ NASTJA KOMENDA
3 MARKOVIČ STRAŠEK Tinka APOLON MARIBOR
-40U14 - Female
1 KOJC Kara POLYTEAM
-44U14 - Female
1 BAŠIĆ Lina TATAMI
-48U14 - Female
1 REPNIK Ališa APOLON MARIBOR
2 SLEDIČ Lara APOLON MARIBOR
3 ĐURINIĆ Nika Zrinski Čakovec
3 VIDOVIČ Aneja DRAVA PTUJ
5 GLAMOČAK Zala VRHNIKA
5 ZAMUDA Kim SU Noricum Leibnitz
7 MULEC Klara DUPLEK
-52U14 - Female
1 LOGONDER Tjaša BEŽIGRAD
2 STAROVASNIK Timeja KOMENDA
3 LAMM Valentina SU Noricum Leibnitz
3 SAMEC Nuša ACRON SLOVENJ GRADEC
5 VALENČAK Žanin IVO REYA
5 VUČKO Eva PARTIZAN LJUTOMER
-57U14 - Female
1 FRANK Maruša DRAVA PTUJ
2 BRANK KRAŠEVEC MAŠA TATAMI
3 PEČEK Nike Taja DUPLEK
4 MIRKOVIČ Nija BEŽIGRAD
-63U14 - Female
1 KRIŽNIK Eva APOLON MARIBOR
+63U14 - Female
1 HVALEC Klara APOLON MARIBOR
2 SOVEC PIA PRLEŠKA JUDO ŠOLA
3 BARBER ALINA APOLON MARIBOR
G-1U12 - Male
1 VUČKO VID ALEKS TRATNJEK BELTINCI
2 KOHERK Gašper ŠTORKLJICE
3 KOVAČ Aljaž ŠTORKLJICE
G-2U12 - Male
1 KRKLEC ROKO Zrinski Čakovec
2 CILENŠEK Tibor APOLON HOČE
3 KOCVAN Jan PARTIZAN LJUTOMER
G-3U12 - Male
1 ARCHAN Johannes UNION Kirchbach
2 WAGNER Fabian UNION Kirchbach
3 ZELENKO VITO PARTIZAN LJUTOMER
G-4U12 - Male
1 ŠERUGA Nino ŠTORKLJICE
2 ŠKERLAK Liam ŠTORKLJICE
3 FORŠEK NIKO ŠTORKLJICE
G-5U12 - Male
1 BALUNOVIĆ Petar Zrinski Čakovec
2 NOVAK Iker Zrinski Čakovec
3 BATIČ Rok APOLON MARIBOR
G-6U12 - Male
1 RAMADANI Meris Zrinski Čakovec
2 KLARIČ Urban MURSKA SOBOTA
3 BRATUŠA Luka APOLON MARIBOR
G-7U12 - Male
1 LÖFFLER Xaver UNION Kirchbach
2 TODOROV NEJC GIB ŠIŠKA
G-8U12 - Male
1 FREŠER Jani APOLON MARIBOR
2 KOROŠAK Mitja MURSKA SOBOTA
G-1U12 - female
1 KRIŽNIK ANA APOLON HOČE
2 RITUPER Zoja ŠTORKLJICE
G-2U12 - female
1 JENUŠ Neja APOLON MARIBOR