-48U18 - Female
1 MURK Nika GORIŠNICA
-57U18 - Female
1 FRECE Brina KOMENDA
-63U18 - Female
1 MORETI Marija Magdalena SOKO-M
-46U16 - Male
1 STOJAN Tian IVO REYA
2 PIPAN Tim GIB ŠIŠKA
3 PRAZNIK Brin BEŽIGRAD
3 UŠENIČNIK Aljaž POLYTEAM
5 IVANUŠA NIK OPLOTNICA
5 MUŠIČ PETKOVIČ Vid OLIMPIJA
7 GROBOLJŠEK MAJ LITIJA
-50U16 - Male
1 KOJC Keno POLYTEAM
2 VALANT Vid BEŽIGRAD
3 TOPAL Vladyslav BEŽIGRAD
3 UNUK Matevž BRANIK MARIBOR
5 NOVAK Nal BEŽIGRAD
5 ROGL Grega APOLON MARIBOR
-55U16 - Male
1 BLAŽIČ Gal ŽELEZNIČAR MARIBOR
2 VORŠIČ RENE ORMOŽ
3 MIRNIK Žiga BRANIK MARIBOR
3 LOMOVŠEK KALAR An BEŽIGRAD
5 KOVAČEC LAN MURSKA SOBOTA
5 PIPAN Nik GIB ŠIŠKA
7 MILOŠIČ LAN DRAVA PTUJ
7 MAHMUTOVIČ Alen IVO REYA
-60U16 - Male
1 SIMONOVIĆ Marko BEŽIGRAD
2 KODRIČ Luka ŽELEZNIČAR MARIBOR
3 DOBRINJA Vid KOPER
3 KROTKO Til BEŽIGRAD
5 WEISS Peter TATAMI
5 DREN Jure IVO REYA
7 MIHELIN GAŠPER TATAMI
7 SOROSCY Nejc TATAMI
-66U16 - Male
1 MECILOŠEK Fran BEŽIGRAD
2 GANGL CRISTOPH UNION Kirchbach
3 PINTARIĆ Tjaš ŽELEZNIČAR MARIBOR
3 GANTAR Žiga ŽIRI
5 GOLOB ANŽE APOLON MARIBOR
5 LESKOVŠEK Jure BEŽIGRAD
7 MARKIČ Tilen Robert TRIGLAV KRANJ
7 BALAŽIC Oskar MURSKA SOBOTA
-73U16 - Male
1 GRAJFONER Niko DUPLEK
2 MARTINEZ KOVAČ Kristian BEŽIGRAD
3 HODŽAR Ajd GIB ŠIŠKA
3 PUŠNIK Jure BRANIK MARIBOR
5 ŠTOK Andrej ŽELEZNIČAR MARIBOR
5 JANJETOVIĆ ŽIVKO
7 GOLOB Lovro BEŽIGRAD
7 VODOPIVEC Vito GORICA
-81U16 - Male
1 SRABOTIČ Val GIB ŠIŠKA
2 ŠKRGET ANŽE PRLEŠKA JUDO ŠOLA
3 VINKOVIČ Klemen MURSKA SOBOTA
3 FRANCA Aljaž GIB ŠIŠKA
5 FERBEŽAR Erazem SOKOL
5 DULIĆ MIRKO Trn Banja luka
7 HAMERŠAK Jakob BEŽIGRAD
+81U16 - Male
1 PUŠNIK Ian APOLON MARIBOR
2 FERKO KNEŽEVIČ Dejan APOLON MARIBOR
3 ASANOSKI Alen BEŽIGRAD
3 LAZIČ David LITIJA
5 LIPOVEC LANGENFUS Maj GOLOVEC
5 SIMONIČ LUKA LITIJA
7 LIčEN Miha ŽELEZNIČAR MARIBOR
-44U16 - Female
1 SVEČAK Ema TATAMI
-48U16 - Female
1 MORUZZI Rachele ASD Skorpion Club Libertas Pordenone
2 ŽVAJKER Sara APOLON MARIBOR
3 LISJAK Ema PARTIZAN LJUTOMER
4 TELL GOLJA GAJA GORICA
-52U16 - Female
1 KELAVA Maja BEŽIGRAD
2 SORšAK Živa APOLON MARIBOR
3 GABOR Ria LENDAVA
4 FEFER Bina VRHNIKA
5 JOVANOVIĆ Sara BEŽIGRAD
-57U16 - Female
1 VEINHANDL OBAID Haya KOMENDA
2 SELAN Paulina BEŽIGRAD
3 POLANEC Žanet DRAVA PTUJ
4 KOCJAN Neža BEŽIGRAD
5 ROGELJ Tina BEŽIGRAD
-63U16 - Female
1 HORVAT Veronika APOLON MARIBOR
2 PARTLIČ Julija ŽELEZNIČAR MARIBOR
3 SIKOŠEK Ajda GIB ŠIŠKA
3 MORETI Marija Magdalena SOKO-M
5 PEPEL Sara GOLOVEC
5 ROUS Zarja OLIMPIJA
-70U16 - Female
1 DOGŠA Lara APOLON MARIBOR
2 ŠKRABAN Lana LENDAVA
3 PERŠE Čarna GORICA
4 TURK BERČNIK ANUŠA GORICA
+70U16 - Female
1 STOJNIČ VIKTORIJA TATAMI
2 VIDEC Kristina TATAMI
-34U14 - Male
1 MIŠIĆ Lazar SOKO-M
2 SINUR LENART VELENJE
3 ILIĆ PAVLE KOMENDA
4 PODGORŠEK Žan IMPOL
-38U14 - Male
1 BIZJAK Teo KOMENDA
2 JERAJ Rok GOLOVEC
3 PETRAK Aleksander KOPER
3 RAVNIKAR Rok KOMENDA
5 KULIĆ Dženan TATAMI
5 VEZJAK Irenej GORICA
7 MEDMEš Tomaž Tobias TATAMI
7 RAČIČ Nace TRIGLAV KRANJ
-42U14 - Male
1 JANKOVIĆ CRNČEC Loren Zrinski Čakovec
2 KHOLODOV STEPAN KOMENDA
3 OSMANAGIć Alem TATAMI
3 KVAPIL JONAŠ RUA LITIJA
5 ERJAVEC Lan OLIMPIJA
5 NAGLIČ Svit IVO REYA
7 RADIVOJEVIČ Oskar GIB ŠIŠKA
7 ŽERJAV Sven GOLOVEC
-46U14 - Male
1 GREGORC Nejc TATAMI
2 HRGA GAŠPER GORIŠNICA
3 AČKO Matic IMPOL
3 HUKIĆ Alan Una Bihač
5 TRŠAR Matija ŽIRI
5 DURAK Džan Una Bihač
7 SUVAJAC Strahinja SOKO-M
7 SIMONIČ JAKOB LITIJA
-50U14 - Male
1 ČERNE JANI APOLON MARIBOR
2 ŽVORC Jona Zrinski Čakovec
3 VEINHANDL Karim KOMENDA
3 DRAKSLER Nik BEŽIGRAD
5 GAJIĆ Stefan Kozara Gradiška
5 PIŽENT Rok IZOLA
7 STANISAVLJEVIČ KAJTAN SOKOL
7 ZUPANČIČ MARTIN KOMENDA
-55U14 - Male
1 ADROVIĆ Leon KOMENDA
2 FILIPČIČ Blaž GIB ŠIŠKA
3 MUHIČ Miha APOLON MARIBOR
3 STRELEC GORŠE Taj OLIMPIJA
5 GRUMIĆ Dahilo SOKO-M
5 STEVANOVIČ GORJUP Erik GIB ŠIŠKA
7 CIGLENEČKI Janž BEŽIGRAD
7 ILIČ DAVID TRIGLAV KRANJ
-60U14 - Male
1 ČEBULJ Maks BEŽIGRAD
2 KRALJ MIHA SOKOL
3 LUŽNIK David SOKOL
3 TELL GOLJA ANDREJ GORICA
5 GABROVŠEK NEJC GIB ŠIŠKA
5 BOGDANOVIĆ BLAŽ OPLOTNICA
7 DVORŠAK LEO IMPOL
7 IVANČIČ Patrik TRIGLAV KRANJ
-66U14 - Male
1 MARTINEZ KOVAČ Jan Estefano BEŽIGRAD
2 BELEC Žan TRIGLAV KRANJ
3 HUBER JAN KRIŠTOF TVD PARTIZAN JESENICE
3 PARADŽIK Blaž TATAMI
5 JELENKO Nace VELENJE
5 BUDIMLIĆ Benjamin Una Bihač
7 BRAČIČ MATEVŽ IMPOL
7 ČADEŽ SIMON IMPOL
+66U14 - Male
1 BERGLEZ KOS Val BEŽIGRAD
2 HODŽIĆ Harun Una Bihač
3 FRANGEŽ Gal APOLON MARIBOR
3 KELC DAVID GORIŠNICA
5 IVANUŠA Anej ŽIRI
5 ZAMFIR Alexandru ASD Skorpion Club Libertas Pordenone
7 URŠIČ Jure IMPOL
7 TRSTENJAK PATRIK IMPOL
-29U12 - Male
1 HODŽIČ Naser TATAMI
2 PODREBERŠEK JAKA GIB ŠIŠKA
3 POTOčAR Jon KOMENDA
3 TRŠAR ANDRAŽ ŽIRI
5 PETRIC FRAN VELENJE
5 STRAŽIŠNIK Lukas IMPOL
7 BOŽIČ Aleks KRŠKO
-32U12 - Male
1 OSMANAGIĆ Ali TATAMI
2 PROSEN Maks ŽIRI
3 PINTER Enej VELENJE
3 LAKIĆ Relja Kozara Gradiška
5 KHOLODOV ZAKHAR KOMENDA
5 MOČNIK Nino IMPOL
7 KERŽAN BALLER Tilen GIB ŠIŠKA
7 KVATERNIK Jan IZOLA
-35U12 - Male
1 KVAPIL Jorik LITIJA
2 ČERNE Svit OLIMPIJA KRMELJ
3 DURAK Isa Una Bihač
3 GOJčIč Leon TRIGLAV KRANJ
5 OMEROVIĆ DIN VELENJE
5 GROBELNIK Marek APOLON MARIBOR
7 WEBER Teo APOLON MARIBOR
7 KOS Tilen IMPOL
-38U12 - Male
1 JAN David SOKOL
2 KOZOLE Jan KRŠKO
3 STAROVASNIK Svit KOMENDA
4 BAŠIČ Anel TATAMI
5 PORENTA Blaž TRIGLAV KRANJ
-42U12 - Male
1 DOLINŠEK Alan TATAMI
2 MALINOVSKYI Illia SOKOL
3 HORVAT JAKOB GORIŠNICA
3 MALGAJ ALEX LITIJA
5 SMERAJC MARK SOKOL
5 KLEMENČIČ Krištof TATAMI
7 ULEŽIĆ Lovro GOLOVEC
7 FRELIH Gaber TRIGLAV KRANJ
-46U12 - Male
1 BALUNOVIĆ Petar Zrinski Čakovec
2 GANTAR Nace ŽIRI
3 PODGORELEC Oto LENDAVA
7 FABJANČIČ ALJAŽ KOPER
7 TOPIĆ Nik GOLOVEC
-50U12 - Male
1 TOMAŽIČ Žan IMPOL
2 PŠAKER Žan TATAMI
3 KOCJAN JAKOB IMPOL
3 ŽIGANTE Žan Mark TATAMI
5 PEČNIK JAN KOMENDA
5 LEDINEK Aleksej APOLON MARIBOR
-55U12 - Male
1 LUKANČIČ Tine ŽIRI
2 RAMADANI Meris Zrinski Čakovec
3 TOMAŽIČ Tim IMPOL
4 MOHAR Nejc BUSHIDO
-60U12 - Male
1 MIZDRAK Nikola Kozara Gradiška
2 ANGELINI Luka ANKARAN
3 BOKAL Filip GOLOVEC
3 DEDIĆ Azer Una Bihač
5 RANFL Tobija GOLOVEC
5 TODOROV NEJC GIB ŠIŠKA
7 BELE Tilen BUSHIDO
+60U12 - Male
1 POPRŽENOVIĆ Tarik
2 FREŠER Jani APOLON MARIBOR
3 BEGIĆ Aman TATAMI
4 MUČIČ Žan SOKOL
5 KODRIČ Jaka IMPOL
-33U12 - female
1 REPNIK Ana APOLON MARIBOR
-36U12 - female
1 BEGIĆ AMINA Una Bihač
2 NAJI Nala APOLON MARIBOR
3 SUVAJAC Marta SOKO-M
4 BOŽIČ Maja APOLON HOČE
5 PAHOR Manca GIB ŠIŠKA
-40U12 - female
1 KRIŽNIK ANA APOLON HOČE
2 GODEC Ajda MALA ŠOLA JUDA
-44U12 - female
1 ĆEHAJIĆ Ella Una Bihač
2 KAVČIČ Zarja KOHEZIJA
-48U12 - female
1 ROŽAN Ema IMPOL
2 IVANČIČ Kaja TRIGLAV KRANJ
3 ZAJC Maja TATAMI
-52U12 - female
1 OMRZEL Žana KRŠKO
2 PLETERSKI Manca KRŠKO
3 IVANUŠA Tia ŽIRI
3 ŠKRABA Živa SOKOL
5 JELAš Lana VELENJE
5 KORENČAN Zala TRIGLAV KRANJ
-57U12 - female
1 MAKOTER Zoja LENDAVA
2 VLAJKOV Ana Judo club Sirig
+57U12 - female
1 OSTOJIĆ Dajana SOKO-M
2 JENUŠ Neja APOLON MARIBOR
3 TOMAS Ema TATAMI
3 ŠKRABAN GAJA LENDAVA
5 BOGUNOVIC Jovana Judo club Sirig
5 TOT Sonja Judo club Sirig
7 ORTER ANA OPLOTNICA
-60U18 - Male
1 FERLAN Maks GOLOVEC
2 LOKAR GROS MAJ KOMENDA
-66U18 - Male
1 POŽEK Nik TRIGLAV KRANJ
2 SUVAJAC Luka SOKO-M
-73U18 - Male
1 ŽAGAR Luka KOMENDA
2 CRNADAK SERGEJ Trn Banja luka
3 KUGLER Nejc IVO REYA
-81U18 - Male
1 KAUČIČ ROPRET Andraž TRIGLAV KRANJ
2 MARIČ Ažbe TRIGLAV KRANJ
3 BUVAČ ALEKSANDAR Trn Banja luka
-90U18 - Male
1 SAMADRŽIČ STEVAN SOKO-M
2 SUVAJAC Zdravko SOKO-M
3 MIHELIČ Gal TRIGLAV KRANJ
4 PEVEC GAŠPER SHIDO
5 ERAK STEFAN Trn Banja luka
+90U18 - Male
1 HALILAGIĆ Almin Una Bihač
2 MARIĆ Branko Judo club Sirig
3 DŽAFEROVIĆ Mirza Una Bihač
-36U14 - Female
1 KOŠTOMAJ DRAKŠIČ NASTJA KOMENDA
2 MARKOVIČ STRAŠEK Tinka APOLON MARIBOR
-44U14 - Female
1 TRATAR Alja OLIMPIJA KRMELJ
2 BAŠIĆ Lina TATAMI
-48U14 - Female
1 SLEDIČ Lara APOLON MARIBOR
2 REPNIK Ališa APOLON MARIBOR
3 ĐURINIĆ Nika Zrinski Čakovec
3 MORETI Sara Matija SOKO-M
5 MULEC Klara DUPLEK
5 ŽVANUT ANA GORICA
-52U14 - Female
1 STAROVASNIK Timeja KOMENDA
2 SVETEK Maša GOLOVEC
3 VIDOVIČ Aneja DRAVA PTUJ
3 IASEVOLI Emma ASD Skorpion Club Libertas Pordenone
5 LOGONDER Tjaša BEŽIGRAD
5 KRŽALIĆ Nedžada Una Bihač
7 KRALJ ŠPELA SOKOL
-57U14 - Female
1 FRANK Maruša DRAVA PTUJ
2 BRANK KRAŠEVEC MAŠA TATAMI
3 ČUPIĆ Jelena Kozara Gradiška
4 PIŠOTEK NIKA OPLOTNICA
5 PEČEK Nike Taja DUPLEK
-63U14 - Female
1 TSURKAN Ilaria OLIMPIJA
2 KRIŽNIK Eva APOLON MARIBOR
3 DAMJANOVIČ NINA
4 KAJTNA Kaja OLIMPIJA
5 ARSENIĆ Aleksandra TATAMI
+63U14 - Female
1 HVALEC Klara APOLON MARIBOR
2 KOVLJEN Slađana Kozara Gradiška
3 DOBLEKAR Ela GOLOVEC
4 BARBER ALINA APOLON MARIBOR
5 LEDINEK Sara APOLON MARIBOR