COMPETITIONS | |
---|---|
POKAL KBV LENDAVA | 11.01. |
DRŽAVNO PRVENSTVO ST.DEČKI, ST.DEKLICE | 25.01. |
APOLON OPEN | 01.02. |
POKAL ŽIROV | 07.03. |
POKAL MURSKE SOBOTE | 14.03. |
POKAL NOVEGA MESTA | 27.06. |
POKAL KOMENDE | 10.10. |
POKAL GORICE | 18.10. |
POKAL BEŽIGRADA | 21.11. |
POKAL NIKA VRABLA | 19.12. |
# | PERSON | CLUB | SCORE | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | VUČKO NIK MAJ | TRATNJEK BELTINCI | 70 | ||
2. | KOJC Keno | POLYTEAM | 60 | ||
3. | SOROSCY Nejc | TATAMI | 39 | ||
4. | SIMONOVIĆ Marko | BEŽIGRAD | 30 | ||
4. | TRENDOV Martin | KOPER | 30 | ||
4. | ROGL Grega | APOLON MARIBOR | 30 | ||
4. | LIPUš Nik | APOLON MARIBOR | 30 | ||
5. | LOMOVŠEK KALAR An | BEŽIGRAD | 20 | ||
5. | GOLE Gregor | ŽOVNEK | 20 | ||
6. | NOVAK Nal | BEŽIGRAD | 19 | ||
7. | VEHAB MATIC | TRATNJEK BELTINCI | 18 | ||
8. | STOJAN Tian | IVO REYA | 15 | ||
9. | GAšPER Miha | ACRON SLOVENJ GRADEC | 12 | ||
10. | CIMERMAN KLEMENČIČ MAJ | TATAMI | 11 | ||
11. | ROMŠAK Matevž | KOMENDA | 10 | ||
11. | TOPAL Vladyslav | BEŽIGRAD | 10 | ||
11. | SAKAČ LENARD | LITIJA | 10 | ||
11. | UNUK Matevž | BRANIK MARIBOR | 10 | ||
12. | VUJINIČ Mark | APOLON MARIBOR | 6 | ||
12. | PETRUŠIĆ TRISTAN | KOMENDA | 6 | ||
12. | ZUPAN Lan | TRIGLAV KRANJ | 6 | ||
12. | BOGDAN ŠTEFAN | KBV LENDAVA | 6 | ||
13. | VORŠIČ RENE | ORMOŽ | 5 | ||
13. | GROBOLJŠEK MAJ | LITIJA | 5 | ||
13. | HAZDOVAC Tomi | OLIMPIJA KRMELJ | 5 | ||
13. | PLEŠKO ZALAR Nejc | OLIMPIJA | 5 | ||
13. | VODOVNIK UŠENIČNIK Matej | TATAMI | 5 | ||
14. | BOVHA Ian | Z'DEŽELE SANKAKU | 0 | ||
14. | DOBOVŠEK Oliver | GIB ŠIŠKA | 0 | ||
14. | ŠAVLE GAŠPER | IZOLA | 0 | ||
14. | PIPAN Nik | GIB ŠIŠKA | 0 | ||
14. | CANKAR NIK | KOMENDA | 0 | ||
14. | TIHELJ Nejc | GOLOVEC | 0 | ||
14. | IVANEC Janoš | BEŽIGRAD | 0 | ||
14. | POTRČ Tevž | GOLOVEC | 0 | ||
14. | TOPOLNIK Gregor | PARTIZAN LJUTOMER | 0 | ||
14. | BAHOVEC Žan | BEŽIGRAD | 0 | ||
14. | PINTER Ian | Z'DEŽELE SANKAKU | 0 | ||
14. | KREVZEL Urban | Z'DEŽELE SANKAKU | 0 | ||
14. | BUBANJA Vasilije | TRIGLAV KRANJ | 0 | ||
14. | KORENJAK MATIC | JUDO AKADEMIJA | 0 | ||
14. | BANKO Maks | POLYTEAM | 0 | ||
14. | KOšIR Aljaž | ŽIRI | 0 | ||
14. | BAVDAŽ Sebastijan | GORICA | 0 | ||
14. | INTIHAR Bor | BEŽIGRAD | 0 | ||
14. | ANTOLIČ ALEKS | ORMOŽ | 0 | ||
14. | KOVAČEC LAN | ŠTORKLJICE | 0 | ||
14. | ČUKA Blaž | BEŽIGRAD | 0 | ||
14. | PÖRŠ Sergej | PRLEŠKA JUDO ŠOLA | 0 | ||
14. | RUMEŽ Matic | TRATNJEK BELTINCI | 0 | ||
14. | PRAZNIK Brin | BEŽIGRAD | 0 | ||
14. | ČEH Jakob | LENDAVA | 0 | ||
14. | KRAJNC VID | DRAVA PTUJ | 0 |