VALENČAK Žanin
Slovenija
IVO REYA
IVO REYA
Leto | Borbe | Zmage | Porazi | Dosežek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 26 | 9 | 17 | 35% | ||
2023 | 36 | 14 | 22 | 39% | ||
2022 | 36 | 15 | 21 | 42% | ||
2021 | 23 | 6 | 17 | 26% | ||
2020 | 7 | 3 | 4 | 43% | ||
2019 | 29 | 7 | 22 | 24% | ||
Skupaj | 157 | 54 | 103 | 34% |
KROG | IME | TEKMOVANJE | KATEGORIJA | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. krog | [03:00] 00 1s : 01 0s |
SLEDIČ Lara SLO , APOLON MARIBOR |
POKAL BEŽIGRADA 20.04.2024 |
Ml. kadetinje -52 kg | |||
2. krog | [00:59] 01 0s : 02 0s |
VORKAPIĆ Katina CRO , Lika Zagreb |
POKAL BEŽIGRADA 20.04.2024 |
Ml. kadetinje -52 kg | |||
3. krog | [03:00] 00 1s : 01 2s |
SAMEC Nuša SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
POKAL BEŽIGRADA 20.04.2024 |
Ml. kadetinje -52 kg | |||
1/4 | [00:30] 02 0s : 00 0s |
LUKAČ Tia SLO , MURSKA SOBOTA |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenke -52 kg | |||
pol finale | [01:18] 00 0s : 02 0s |
TRATAR Alja SLO , OLIMPIJA KRMELJ |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenke -52 kg | |||
finale | [03:12] 00 1s : 10 0s |
SAMEC Nuša SLO , ACRON SLOVENJ GRADEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL 17.04.2024 |
Učenke -52 kg | |||
1/4 | [00:07] 00 0s : 10 0s |
MIRČETA Ema CRO , Rijeka |
Sakura kup 13.04.2024 |
Ml. kadetinje -57 kg | |||
pol finale | [01:33] 02 0s : 00 1s |
BARTAKOVIĆ Elin CRO , Zagreb |
Sakura kup 13.04.2024 |
Ml. kadetinje -57 kg | |||
za 3. mesto | [00:31] 11 0s : 00 0s |
STEPIĆ Eva CRO , Duga Resa |
Sakura kup 13.04.2024 |
Ml. kadetinje -57 kg | |||
1/4 | [00:22] 00 1s : 10 0s |
MASTNAK Zarja SLO , Z'DEŽELE SANKAKU |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
Ml. kadetinje -52 kg | |||
pol finale | [00:56] 11 0s : 00 0s |
TRATAR Alja SLO , OLIMPIJA KRMELJ |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
Ml. kadetinje -52 kg | |||
[02:07] 02 0s : 01 2s |
STAROVASNIK Timeja SLO , JK IPPON KAMNIK |
DRŽAVNO PRVENSTVO ML. KADETI, ML. KADETINJE 23.03.2024 |
Ml. kadetinje -52 kg | ||||
1/4 | [00:50] 00 0s : 10 0s |
LOGONDER Tjaša SLO , BEŽIGRAD |
POKAL MURSKE SOBOTE 16.03.2024 |
Ml. kadetinje -57 kg | |||
za 3. mesto | [00:51] 10 0s : 00 0s |
ŽVANUT ANA SLO , GORICA |
POKAL MURSKE SOBOTE 16.03.2024 |
Ml. kadetinje -57 kg | |||
1/4 | [01:30] 10 0s : 00 1s |
KELAVA Maja SLO , BEŽIGRAD |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
Mladinke -52 kg | |||
pol finale | [00:12] 10 0s : 00 0s |
STAJNKO Daša SLO , GOLOVEC |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
Mladinke -52 kg | |||
finale | [02:17] 00 0s : 02 0s |
MURK Nika SLO , GORIŠNICA |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
Mladinke -52 kg | |||
[00:09] 10 0s : 00 0s |
MASTNAK Zarja SLO , Z'DEŽELE SANKAKU |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE 03.03.2024 |
Mladinke -52 kg | ||||
1/4 | [00:22] 00 0s : 02 0s |
STAROVASNIK Timeja SLO , JK IPPON KAMNIK |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
Ml. kadetinje -52 kg | |||
repasaž | [00:12] 00 0s : 10 0s |
FRANTZEN LENA HUN , Vasas Judo Kft. |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
Ml. kadetinje -52 kg | |||
za 3. mesto | [06:20] 00 2s : 01 2s |
SZABÓ Vivien HUN , Vasas Judo Kft. |
POKAL LENDAVE 10.02.2024 |
Ml. kadetinje -52 kg | |||
1/8 | [01:47] 11 0s : 00 0s |
MASTNAK Zarja SLO , Z'DEŽELE SANKAKU |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
Kadetinje -52 kg | |||
repasaž | [00:46] 00 0s : 02 0s |
GABOR Ria SLO , APOLON MARIBOR |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE 03.02.2024 |
Kadetinje -52 kg | |||
1. krog | [01:10] 10 0s : 00 0s |
KELAVA Maja SLO , BEŽIGRAD |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Kadetinje -52 kg | |||
2. krog | [02:44] 02 1s : 00 1s |
SLEDIČ Lara SLO , APOLON MARIBOR |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Kadetinje -52 kg | |||
3. krog | [00:54] 02 0s : 00 0s |
GABOR Ria SLO , APOLON MARIBOR |
POHORSKI BATALJON 20.01.2024 |
Kadetinje -52 kg |