TEKMOVANJA | |
---|---|
POHORSKI BATALJON | 20.01. |
DRŽAVNO PRVENSTVO KADETI, KADETINJE | 03.02. |
EVROPSKI POKAL FOLLONICA KADETI | 10.02. |
Evropski pokal Porec kadeti | 16.03. |
Evropski pokal Teplice kadeti | 06.04. |
BAUMGARTNOV PAS | 13.04. |
APOLON OPEN | 11.05. |
Evropski pokal Bielko Biala kadeti | 18.05. |
EVROPSKO PRVENSTVO KADETI | 27.06. |
SVETOVNO PRVENSTVO KADETI | 25.09. |
POKAL DUPLEKA | 28.09. |
KOROŠKA OPEN | 19.10. |
Evropski pokal Koper kadeti | 26.10. |
IRŠIČEV MEMORIAL | 02.11. |
NAGAOKA | 17.11. |
# | OSEBA | KLUB | TOČKE | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | VEINHANDL OBAID Haya | JK IPPON KAMNIK | 396 | ||
2. | HORVAT Veronika | APOLON MARIBOR | 354 | ||
3. | ŠKRABAN Lana | APOLON MARIBOR | 348 | ||
4. | SELAN Paulina | BEŽIGRAD | 240 | ||
5. | ŽVAJKER Sara | APOLON MARIBOR | 213 | ||
6. | KNAFELC Noeli | SHIDO | 210 | ||
7. | PARTLIČ Julija | ŽELEZNIČAR MARIBOR | 198 | ||
7. | SIKOŠEK Ajda | GIB ŠIŠKA | 198 | ||
8. | HLADNIK Neža | Z'DEŽELE SANKAKU | 192 | ||
8. | KOSTANJEVEC Arabela | Z'DEŽELE SANKAKU | 192 | ||
9. | KELAVA Maja | BEŽIGRAD | 186 | ||
10. | KOCJAN Neža | BEŽIGRAD | 168 | ||
11. | VIDEC Kristina | TATAMI | 165 | ||
12. | MASTNAK Zarja | Z'DEŽELE SANKAKU | 138 | ||
13. | SOVEC PIA | PRLEŠKA JUDO ŠOLA | 135 | ||
14. | STAROVASNIK Timeja | JK IPPON KAMNIK | 132 | ||
14. | ROGELJ Tina | BEŽIGRAD | 132 | ||
15. | GABOR Ria | APOLON MARIBOR | 123 | ||
16. | SORŠAK Živa | APOLON MARIBOR | 111 | ||
17. | FEFER Bina | BEŽIGRAD | 108 | ||
18. | JAMER LARA | ACRON SLOVENJ GRADEC | 96 | ||
19. | SVEČAK Ema | TATAMI | 90 | ||
20. | HVALEC Klara | APOLON MARIBOR | 87 | ||
21. | SAMEC Nuša | ACRON SLOVENJ GRADEC | 84 | ||
22. | PAVIČIĆ ANA | PARTIZAN LJUTOMER | 81 | ||
22. | JOVANOVIĆ Sara | BEŽIGRAD | 81 | ||
23. | VUČKO Eva | PARTIZAN LJUTOMER | 78 | ||
23. | KOPITAR Lana | Z'DEŽELE SANKAKU | 78 | ||
24. | URBANC Manca | ACRON SLOVENJ GRADEC | 72 | ||
25. | SEDOVNIK Neža | ACRON SLOVENJ GRADEC | 66 | ||
25. | FORSTNER Iva | ACRON SLOVENJ GRADEC | 66 | ||
26. | SLEDIČ Lara | APOLON MARIBOR | 60 | ||
26. | POLANEC Žanet | DRAVA PTUJ | 60 | ||
26. | PERŠE Čarna | GORICA | 60 | ||
27. | SVETEK Maša | GOLOVEC | 48 | ||
27. | KORPAR Mia | PARTIZAN LJUTOMER | 48 | ||
27. | NOVAK HARTNER Ines | GOLOVEC | 48 | ||
27. | PRAZNIK Zana Ella | VELENJE | 48 | ||
27. | LOGONDER Tjaša | BEŽIGRAD | 48 | ||
28. | PAVIČIĆ LUCIJA | PARTIZAN LJUTOMER | 36 | ||
28. | TEROYLO Fiona Palana | Z'DEŽELE SANKAKU | 36 | ||
28. | ROVŠEK Alja | OLIMPIJA KRMELJ | 36 | ||
28. | PEVEC NEŽA | SHIDO | 36 | ||
28. | STAJNKO Daša | GOLOVEC | 36 | ||
29. | VALENČAK Žanin | IVO REYA | 33 | ||
30. | VIDOVIČ Aneja | DRAVA PTUJ | 27 | ||
30. | TURK BERČNIK ANUŠA | GORICA | 27 | ||
31. | FRANK Maruša | DRAVA PTUJ | 24 | ||
32. | KOSEC Nika | ORMOŽ | 6 | ||
32. | RAMŠAK Špela | Z'DEŽELE SANKAKU | 6 | ||
32. | PEPEL Sara | GOLOVEC | 6 | ||
32. | TELL GOLJA GAJA | GORICA | 6 | ||
32. | MAIER Anabella | RADENCI | 6 |