TEKMOVANJA | |
---|---|
POKAL LENDAVE | 10.02. |
DRŽAVNO PRVENSTVO MLADINCI, MLADINKE | 03.03. |
Evropski pokal Lignano mladinci | 20.04. |
Evropski pokal Graz mladinci | 01.06. |
Evropski pokal Slovenj Gradec mladinci | 29.06. |
Paks Junior European Cup | 13.07. |
EVROPSKO PRVENSTVO MLADINCI | 05.09. |
SVETOVNO PRVENSTVO MLADINCI | 02.10. |
KOROŠKA OPEN | 19.10. |
POKAL IVA REYE | 30.11. |
# | OSEBA | KLUB | TOČKE | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | KOSTANJŠEK ŽAN | OPLOTNICA | 480 | ||
2. | KAVNIK Vid | ACRON SLOVENJ GRADEC | 420 | ||
2. | KOS Timotej | IMPOL | 420 | ||
3. | KAVNIK Maj | ACRON SLOVENJ GRADEC | 330 | ||
4. | JUG Primož | IMPOL | 320 | ||
5. | ŠTULAR Jure | BEŽIGRAD | 280 | ||
6. | ELJON JARC NIK | APOLON MARIBOR | 230 | ||
6. | OGRIZEK Urh | Z'DEŽELE SANKAKU | 230 | ||
7. | PURNAT Nik | BEŽIGRAD | 220 | ||
8. | BLAŽIČ Gal | IMPOL | 200 | ||
8. | KRIVEC Aleks | ACRON SLOVENJ GRADEC | 200 | ||
9. | MAHMUTOVIĆ Alen | OLIMPIJA | 180 | ||
10. | VORŠIČ RENE | ORMOŽ | 175 | ||
10. | SLAVINEC Vito | KRIŽEVCI | 175 | ||
11. | KOMIČ Oliver | GIB ŠIŠKA | 165 | ||
12. | PIPAN Nik | GIB ŠIŠKA | 150 | ||
12. | KUŠTER Maj Matevž | APOLON MARIBOR | 150 | ||
12. | KODRIČ Luka | IMPOL | 150 | ||
12. | MEKINC Klemen | GIB ŠIŠKA | 150 | ||
12. | PAVLIČ Nik | ACRON SLOVENJ GRADEC | 150 | ||
12. | MAROŠEK Leon | ACRON SLOVENJ GRADEC | 150 | ||
12. | TOTAJ KORAB | APOLON MARIBOR | 150 | ||
12. | VRHOVNIK ŽAN | OLIMPIJA | 150 | ||
12. | FÜRST ČRTANEC Tobias | BEŽIGRAD | 150 | ||
12. | PINTARIĆ Tjaš | IMPOL | 150 | ||
12. | SUHADOLNIK LEV | OLIMPIJA | 150 | ||
13. | STRELEC GORŠE Tian | OLIMPIJA | 140 | ||
13. | CRNJAC Patrik | GIB ŠIŠKA | 140 | ||
14. | FIGEK Timotej | IMPOL | 130 | ||
14. | RAZGORŠEK Ožbej | ACRON SLOVENJ GRADEC | 130 | ||
15. | JONTES Matic | APOLON MARIBOR | 110 | ||
15. | CHAYNIKOV DMITRY | BRANIK MARIBOR | 110 | ||
15. | JOSIPOVIĆ Stefan | Z'DEŽELE SANKAKU | 110 | ||
16. | PUŠNIK Ian | APOLON MARIBOR | 100 | ||
16. | LIPOVEC LANGENFUS Maj | GOLOVEC | 100 | ||
16. | ZALOŽNIK Jaka | DRAVA PTUJ | 100 | ||
17. | SRABOTIČ Val | GIB ŠIŠKA | 90 | ||
17. | PODLESNIK Jakob | OLIMPIJA | 90 | ||
18. | HAZDOVAC Jaka | OLIMPIJA KRMELJ | 85 | ||
19. | VADNJAL STOJANOVIĆ Blaž | IZOLA | 80 | ||
19. | PERKO Urh | TRIGLAV KRANJ | 80 | ||
19. | TERŽAN Timotej | Z'DEŽELE SANKAKU | 80 | ||
19. | PIPAN Tim | GIB ŠIŠKA | 80 | ||
19. | POTOČNIK Patrick | Z'DEŽELE SANKAKU | 80 | ||
19. | KOGOVŠEK Bernard | OLIMPIJA | 80 | ||
19. | KLARIĆ Žiga | BEŽIGRAD | 80 | ||
20. | AHAČIČ Pavel | OLIMPIJA | 70 | ||
21. | KOVŠE Marko | BEŽIGRAD | 60 | ||
21. | FERKO KNEŽEVIČ Dejan | APOLON MARIBOR | 60 | ||
21. | PLANTARIČ Jakob | JK IPPON KAMNIK | 60 | ||
21. | PÖRŠ Sergej | RADENCI | 60 | ||
21. | SOROSCY Nejc | TATAMI | 60 | ||
21. | KARAMETA Andi | DRAVA PTUJ | 60 | ||
21. | PUŠNIK VID | VELENJE | 60 | ||
21. | ZUPAN Bor | TRIGLAV KRANJ | 60 | ||
21. | MASTNAK Svit | Z'DEŽELE SANKAKU | 60 | ||
22. | PAK MAI | DRAVA PTUJ | 50 | ||
22. | KOMERIČKI Tibe | ACRON SLOVENJ GRADEC | 50 | ||
23. | VELADŽIĆ Šemso | ACRON SLOVENJ GRADEC | 45 | ||
23. | ŠUDE Aljaž | POLYTEAM | 45 | ||
23. | PIHLAR Nik | PARTIZAN LJUTOMER | 45 | ||
24. | BRECL Tim | OLIMPIJA | 40 | ||
24. | MOČNIK Lovro | SOKOL | 40 | ||
24. | ČEH Jure | LENDAVA | 40 | ||
24. | ROUSSAKIS Enias | BEŽIGRAD | 40 | ||
24. | CIMERMAN KLEMENČIČ MAJ | TATAMI | 40 | ||
24. | DREN Jure | IVO REYA | 40 | ||
24. | KREVS Aleš | BUSHIDO | 40 | ||
24. | ČEH Jakob | LENDAVA | 40 | ||
24. | MEDVED Rok | VELENJE | 40 | ||
24. | KUGLER Nejc | IVO REYA | 40 | ||
24. | BELIGA Jon | BEŽIGRAD | 40 | ||
24. | PERHAJ DOLINAR Nace | GOLOVEC | 40 | ||
24. | BOJNEC UROŠ | ŠTORKLJICE | 40 | ||
25. | WEISS Peter | TATAMI | 30 | ||
25. | MILOŠIČ LAN | APOLON MARIBOR | 30 | ||
25. | TIBAOT Matic | PARTIZAN LJUTOMER | 30 | ||
25. | MLINARIČ Maj | PARTIZAN LJUTOMER | 30 | ||
26. | HORVAT Luka | OLIMPIJA | 15 | ||
26. | PERKO Anej | OLIMPIJA KRMELJ | 15 | ||
27. | MIHELIČ Gal | TRIGLAV KRANJ | 10 | ||
27. | ROT Blaž | IMPOL | 10 | ||
27. | PRAZNIK ILAN | VELENJE | 10 | ||
27. | MALOVRH MANFREDA Žan | BEŽIGRAD | 10 | ||
27. | PREDNIK Domen | ACRON SLOVENJ GRADEC | 10 | ||
27. | SREBERNJAK Nejc | TATAMI | 10 | ||
27. | KRALJ MIHA | SOKOL | 10 | ||
27. | POTOČNIK Kimi | Z'DEŽELE SANKAKU | 10 | ||
27. | ŽGUR Žak | JK IPPON KAMNIK | 10 | ||
27. | SLAPŠAK Julij Aleksander | OLIMPIJA | 10 | ||
27. | PUŠNIK Maj | SOKOL | 10 | ||
27. | KARLATEC Žan | SOKOL | 10 | ||
27. | KALAN David | Z'DEŽELE SANKAKU | 10 | ||
27. | KOLETNIK KRISTIJAN | ORMOŽ | 10 |