-34st. dečki
1 ŽIDO David JK MURSKA SOBOTA
2 KOKALJ Gašper JK Žiri
3 PODGORELEC Luka KBV LENDAVA
3 JELENKO Tadej JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 BANFI Bine JK MURSKA SOBOTA
5 ŠTRAUS ŽIGA JK BRANIK BROKER
7 KOLBL Timotej JK GOLOVEC
7 BOLKO Urban JK IMPOL
-38st. dečki
1 KUPLEN Blaž JK MURSKA SOBOTA
2 JORDAN Matic JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 KAVČIČ Leon ŠD GIB ŠIŠKA
3 ŠINDIČ Gašper JK BEŽIGRAD
5 HOČEVAR Vid JK GOLOVEC
5 CHARLESWORTH Christopher JK BEŽIGRAD
7 KASTELIC Tom JK BEŽIGRAD
7 OBRAN Jure ŠD BUSHIDO
-42st. dečki
1 PLEČKO David JK BEŽIGRAD
2 MARGUČ Tim JK BEŽIGRAD
3 KOŠEC Miha ŠD GIB ŠIŠKA
3 RAZINGAR Jernej TVD PARTIZAN JESENICE
5 DENŠA Luka KBV LENDAVA
5 HERKOVIČ Nace JK ACRON SLOVENJ GRADEC
7 BERGANT Filip Evgen ŠD GIB ŠIŠKA
7 EMERŠIČ Blaž ŠD PRLEŠKA JUDO ŠOLA
-46st. dečki
1 MARIČ Aljoša KBV LENDAVA
2 TKALČEC Mark ŠD GIB ŠIŠKA
3 ŠTOBER URH JK VELENJE
3 LUNEŽNIK Vid JK MURSKA SOBOTA
5 POGAČAR Jaka JK BEŽIGRAD
5 KRAJZEL Mark TVD PARTIZAN JESENICE
7 PEČNIK Nace JK ACRON SLOVENJ GRADEC
7 MRMOLJA Aleksej JK ACRON SLOVENJ GRADEC
-50st. dečki
1 TROPAN Luka JK IMPOL
2 LUKEK Jernej JK OLIMPIJA KRMELJ
3 KUHAR URBAN JK VELENJE
3 PUŠLAR Luka Jože JK BEŽIGRAD
5 MILIĆEVIĆ Aleksander JK OLIMPIJA
5 STRAŽAR Maks JK BEŽIGRAD
7 POČERVINA Miha JK BEŽIGRAD
7 PRUNK Nik JK 15.MAJ MAREZIGE
-55st. dečki
1 REK LOVRO JK RAVNE
2 KUGOVNIK BREGEŠ Andraž JK RAVNE
3 PROSENIK Jernej Peter ŠD GIB ŠIŠKA
3 VRAZ Maks JK BEŽIGRAD
5 MARČETA Sergej JK IZOLA
5 HORVAT Marko ŠD TATAMI
7 OBLAK Andraž ŠD GIB ŠIŠKA
7 HAROJ Timon ŠD GIB ŠIŠKA
-60st. dečki
1 KAC ANDRAŽ JK RAVNE
2 VETRIH Matija JK RAVNE
3 BALANTIČ Lan JK KAMNIK
3 ŽLAHTIČ Žiga JK BEŽIGRAD
5 JURŠINIČ Maj JK IVO REYA
5 SPAHIČ Aljaž JK BEŽIGRAD
7 VAJDA NEJC TVD PART. LJUTOMER
7 DEBELJAK Žiga JK BEŽIGRAD
-66st. dečki
1 KAIZER Žan JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2 CIGLAR MIHA JK VELENJE
3 LIPOVAC Mark JK GOLOVEC
3 GAŠPARIČ Nande ŠD GIB ŠIŠKA
5 STRLE Martin JK GOLOVEC
5 RAUH Žan ŠD BUSHIDO
7 MEHIČ Benjamin JK SOKOL
7 MIMIĆ Dušan JK BEŽIGRAD
+66st. dečki
1 POČERVINA Žiga JK BEŽIGRAD
2 KRIČEJ SEAN JK RAVNE
3 LAURA Filip JK DRAVA PTUJ
3 OMERAGIČ Blaž JUDO KLUB APOLON MARIBOR
5 KLEP ŽIGA JK SHIDO
5 SKELA Nejc JK IMPOL
7 ERKER Rene JK IMPOL
7 VOGRIN Jure JK DRAVA PTUJ