# TEKMOVALEC KLUB KATEGORIJA
1 AJDAROVIČ Pia JK BEŽIGRAD st. deklice -48
2 ANDRAŠI Aleks ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -46
3 ARHAR Martin ŠD POLYTEAM st. dečki -34
4 AUDA Nina JK DUPLEK st. deklice -36
5 BALAŽIC Oskar JK MURSKA SOBOTA st. dečki -42
6 BELIGA Jon JK BEŽIGRAD st. dečki -60
7 BERLAK BOR JK ŠTORKLJICE st. dečki -34
8 BEZJAK Lara JK GORIŠNICA st. deklice -40
9 BEZJAK Blaž JK GORIŠNICA st. dečki -46
10 BEZJAK Domen JK GORIŠNICA st. dečki +66
11 BIJEDIĆ ALINA JK SOKOL st. deklice -63
12 BLAGAIĆ Luka JK BEŽIGRAD st. dečki -60
13 BLAŽIČ Gal JK ŽELEZNIČAR st. dečki -38
14 BOHORč Nick JK KRŠKO st. dečki -60
15 BOJNEC UROŠ JK ŠTORKLJICE st. dečki -60
16 BOVHA Ian JK Z'DEŽELE SANKAKU st. dečki -38
17 BRECL Tim JK OLIMPIJA st. dečki -55
18 BRLOGAR Nik JK OLIMPIJA KRMELJ st. dečki -42
19 BUDINSKI SARA JK VELENJE st. deklice -63
20 CENTA Nika JK SOKOL st. deklice -63
21 CIGLAR EVA JK VELENJE st. deklice -48
22 CIMERLAJT Melani JK ŽELEZNIČAR st. deklice -44
23 CIMERMAN LUKA JK BEŽIGRAD st. dečki -42
24 DERVARIČ Maj JK MURSKA SOBOTA st. dečki -42
25 DOBOVŠEK Oliver ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -38
26 DRENIK Ažbe JK TRIGLAV KRANJ st. dečki -46
27 DREVENŠEK Nuša JK ŽELEZNIČAR st. deklice -44
28 DRUSANY Rok JK SOKOL st. dečki -34
29 ELION JARC NIK JUDO ŠOLA MARIBOR st. dečki -46
30 ERMAKOV Metvej JK Z'DEŽELE SANKAKU st. dečki -46
31 FERBEŽAR Erazem JK SOKOL st. dečki -42
32 FERK Nadin JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. deklice +63
33 FIŠER JAN JK DRAVA PTUJ st. dečki -50
34 FRANK Žan JK VRHNIKA st. dečki -46
35 GABER Andraž JK IMPOL st. dečki -50
36 GABOR Ria JK LENDAVA st. deklice -40
37 GAJIĆ Jevgenija JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. deklice -40
38 GAŠPER Ajda JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. deklice -44
39 GERIč Nela JK LENDAVA st. deklice -48
40 GLAVICA POLNER ANA JK BRANIK BROKER st. deklice +63
41 GLUMAC Stefan JK BEŽIGRAD st. dečki +66
42 GOLE Vanessa ŠD BUSHIDO st. deklice -48
43 GOLE Gregor ŠD Žovnek st. dečki -34
44 GOLOB Lovro JK BEŽIGRAD st. dečki -42
45 GOMAZ ROK JUDO ŠOLA MARIBOR st. dečki -60
46 GOROGRANC ČARGO Ula JK OLIMPIJA st. deklice -48
47 HAZAK DAVID JK BRANIK BROKER st. dečki -38
48 HAZDOVAC Jaka JK OLIMPIJA KRMELJ st. dečki -42
49 HLADEN Aljoša TVD PART. LJUTOMER st. dečki -55
50 HODŽAR Ajd ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -60
51 HORVAT Luka JK OLIMPIJA st. dečki -55
52 HORVAT Veronika KBV LENDAVA st. deklice -44
53 HRGA Anže JK Juršinci st. dečki -66
54 HVALIč Žiga JK GORICA st. dečki -42
55 IVEZIČ Ivana ŠD PRLEŠKA JUDO ŠOLA st. deklice -44
56 JAGURDŽIJA Tamer JK IZOLA st. dečki +66
57 JAKLIČ Jan ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -55
58 JAVORNIK Jakob ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -60
59 JELER Aneja JK KRŠKO st. deklice -48
60 JELNIKAR Mark DBV KOMENDA st. dečki +66
61 JERMAN Tian ŠD BUSHIDO st. dečki -46
62 JOSIPOVIĆ Stefan JK Z'DEŽELE SANKAKU st. dečki -42
63 JURŠINIČ Filip JK Z'DEŽELE SANKAKU st. dečki -46
64 KAUČIČ ROPRET Andraž JK TRIGLAV KRANJ st. dečki -55
65 KAVNIK Maj JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki -50
66 KELAVA Maja JK BEŽIGRAD st. deklice -36
67 KIKL TIYA JK Ormož st. deklice -40
68 KLEMENČIČ Matic JK MURSKA SOBOTA st. dečki -50
69 KNAFELC Noeli JK SHIDO st. deklice -40
70 KOCJAN Neža JK BEŽIGRAD st. deklice -40
71 KOJC Keno ŠD POLYTEAM st. dečki -34
72 KOJC Kora ŠD POLYTEAM st. deklice -44
73 KOLERIČ Niki JK Žiri st. deklice -36
74 KOLERIČ Mai JK Žiri st. dečki -50
75 KOMERIČKI Tibe JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki -42
76 KOMIČ Oliver ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -46
77 KOPAČ Filip JK SOKOL st. dečki -42
78 KOPRIVNIK Lea JK IMPOL st. deklice -48
79 KOROŠEC Ostap JK BEŽIGRAD st. dečki -55
80 KOS Timotej JK IMPOL st. dečki -55
81 KOVAČEC LAN JK ŠTORKLJICE st. dečki -34
82 KOVAČIČ VELDIN MAJ JK Ormož st. dečki -66
83 KOŽELJ ENEJ JK BEŽIGRAD st. dečki -42
84 KRAJNC STANISLAV JK ŽELEZNIČAR st. dečki -50
85 KRAMBERGER Žan JK BRANIK BROKER st. dečki -50
86 KREVS Aleš ŠD BUSHIDO st. dečki -55
87 KUGLER Nejc JK IVO REYA st. dečki -46
88 KUSTER Maj Matevž JUDO ŠOLA MARIBOR st. dečki -66
89 KUŠEJ JAN JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki -66
90 LASSNIG ŠPALIR Alex JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki +66
91 LAVRIČ Žiga ŠD TATAMI st. dečki -46
92 LESKOVAR JAKA JK OPLOTNICA st. dečki -50
93 LIPIČ Gabriel JK BELTINCI st. dečki -60
94 LOGAR Matija JK VRHNIKA st. dečki -42
95 LONČAR Lan JK OLIMPIJA KRMELJ st. dečki -38
96 LUKŠIČ Luka DBV KOMENDA st. dečki +66
97 MAHMUTOVIĆ Alen JK OLIMPIJA st. dečki -46
98 MAHMUTOVIČ Alen JK IVO REYA st. dečki -42
99 MAIER Anabella ŠD PRLEŠKA JUDO ŠOLA st. deklice -52
100 MAKEK Lina JK VRHNIKA st. deklice -48
101 MALOVRH MANFREDA Žan JK BEŽIGRAD st. dečki -55
102 MARIČ Ažbe JK TRIGLAV KRANJ st. dečki -50
103 MARČINKO ZALA JK BRANIK BROKER st. deklice -36
104 MASTNAK Svit JK Z'DEŽELE SANKAKU st. dečki -34
105 MAUčEC Tinaja JK LENDAVA st. deklice -52
106 MAVER Tej JK BEŽIGRAD st. dečki -55
107 MAZOUZI Leila JK BELTINCI st. deklice -57
108 MECILOŠEK Fran JK BEŽIGRAD st. dečki -46
109 MESIČEK NEŽA JUDO ŠOLA MARIBOR st. deklice -44
110 MEŠELJ URH JK VELENJE st. dečki -50
111 MEŠINOVIĆ Tarik JK DRAVA PTUJ st. dečki -50
112 MIHAJLOVIČ Marina ŠD GIB ŠIŠKA st. deklice -44
113 MIHELIN GAŠPER ŠD TATAMI st. dečki -42
114 MIHELIČ Gal JK TRIGLAV KRANJ st. dečki -55
115 MIHELIČ Nejc ŠD TATAMI st. dečki -38
116 MIRNIK Jaka JK BRANIK BROKER st. dečki -42
117 MIŠIČ Mark JK BEŽIGRAD st. dečki -34
118 MOLTARA Lea JK GOLOVEC st. deklice -48
119 MRAVLJA ANDRAŽ JK GORICA st. dečki -50
120 MRĐENOVIĆ MILAN JK BEŽIGRAD st. dečki -38
121 MUJDRICA Rok KBV LENDAVA st. dečki -50
122 MULEC Tilen JK DUPLEK st. dečki -66
123 MUNDA Ema JK Juršinci st. deklice -32
124 MURK Nika JK GORIŠNICA st. deklice -32
125 MUŠIČ Maja JK OPLOTNICA st. deklice -48
126 NABERNIK Jan JK IZOLA st. dečki -38
127 NORČIČ Nejc JK OLIMPIJA KRMELJ st. dečki -46
128 NOVAK HARTNER Ines JK GOLOVEC st. deklice +63
129 OCEPEK NEJC JK BEŽIGRAD st. dečki -60
130 OLISHEVSKY MYKHAILO DBV KOMENDA st. dečki -55
131 OSKAR Gruden JK BEŽIGRAD st. dečki -42
132 PARTLIČ Julija JK ŽELEZNIČAR st. deklice -44
133 PAUMAN Anja JK ŽELEZNIČAR st. deklice -36
134 PAVLIČ Nik JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki -42
135 PERC Larisa JK OLIMPIJA KRMELJ st. deklice -48
136 PERKO Anej JK OLIMPIJA KRMELJ st. dečki -46
137 PERTOCI Aljaž JK MURSKA SOBOTA st. dečki -42
138 PETEK Maša JK GORIŠNICA st. deklice -57
139 PETRAK ZAJC Kajetan JK Z'DEŽELE SANKAKU st. dečki -46
140 PETROVIČ Lara JK DUPLEK st. deklice +63
141 PEČOLAR MATEVŽ JK RAVNE st. dečki -46
142 PINTARIČ Tjaš JK ŽELEZNIČAR st. dečki -38
143 PODLESNIK Jakob JK OLIMPIJA st. dečki -46
144 POLANEC Žanet JK DRAVA PTUJ st. deklice -40
145 PORČIĆ Davud JK 15.MAJ MAREZIGE st. dečki -55
146 POTOČNIK Patrick JK Z'DEŽELE SANKAKU st. dečki -42
147 POTOČNIK Boštjan JK IMPOL st. dečki -50
148 POTOČNIK Pika Nika JK OLIMPIJA st. deklice -44
149 POTREBUJEŠ Matevž JK VRHNIKA st. dečki -46
150 PRAZNIK ILAN JK VELENJE st. dečki -66
151 PREDNIK Domen JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki -50
152 PREMK Simon JK OLIMPIJA st. dečki -60
153 PRIMC Neža JK VRHNIKA st. deklice -52
154 PUHALJ Brina JK ŽELEZNIČAR st. deklice -57
155 PUŠNIK Ian JUDO ŠOLA MARIBOR st. dečki +66
156 RAZDEVŠEK Matic JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki -34
157 RAZGORŠEK Ožbej JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki +66
158 REBERŠEK Anže Jože JK BEŽIGRAD st. dečki -55
159 REK LUKA JK OPLOTNICA st. dečki -60
160 REPNIK NIK JK VELENJE st. dečki -38
161 ROGELJ Tina JK SOKOL st. deklice -44
162 ROMŠAK Matevž DBV KOMENDA st. dečki -34
163 ROUSSAKIS Enias enej JK BEŽIGRAD st. dečki -34
164 ROZMAN MUHA Ajda JK BEŽIGRAD st. deklice -40
165 ROŽAC Sara JK IZOLA st. deklice -52
166 RUS Žak TVD PART. LJUTOMER st. dečki -34
167 SAMEC Jaka JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki -38
168 SEDOVŠEK TIT JK BRANIK BROKER st. dečki -34
169 SERRATA GONZALEZ LUIS RAFAEL JK DUPLEK st. dečki -55
170 SEVČNIKAR Lina JK ŽELEZNIČAR st. deklice -40
171 SIKOŠEK Ajda ŠD GIB ŠIŠKA st. deklice -52
172 SIMONIČ Tadeja JK Juršinci st. deklice -52
173 SIRC ROK JK OPLOTNICA st. dečki -38
174 SIRK Enej DBV KOMENDA st. dečki +66
175 SKUBIC Boštjan ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -46
176 SLAPNIK Benjamin JK Z'DEŽELE SANKAKU st. dečki -66
177 SLAVINEC Vito JK KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU st. dečki -66
178 SOROSCY Nejc ŠD TATAMI st. dečki -34
179 SRABOTIČ Val ŠD GIB ŠIŠKA st. dečki -50
180 STOIMENOVSKA ANA JK BEŽIGRAD st. deklice -44
181 STOJNIČ VIKTORIJA ŠD TATAMI st. deklice -63
182 STOVIČEK Maksim JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. dečki -50
183 STRAJNAR Nik JK 15.MAJ MAREZIGE st. dečki -66
184 STRELEC Lan JK DRAVA PTUJ st. dečki -34
185 STRŽINAR PETJA ŠD TATAMI st. deklice -57
186 SVETEK Jan JK GOLOVEC st. dečki -66
187 TIBAOT Matic TVD PART. LJUTOMER st. dečki -46
188 TIROVIĆ Alen JK BELTINCI st. dečki +66
189 TOMC Nika JK Z'DEŽELE SANKAKU st. deklice -52
190 TRATAR Tjaša JK OLIMPIJA KRMELJ st. deklice -52
191 TRENDOV Martin JK KOPER st. dečki -34
192 TUŠEK JAKA JK RAVNE st. dečki -38
193 VANČEK Luka JK IMPOL st. dečki -42
194 VERHOVČAK SVEN JK Ormož st. dečki -66
195 VIVOD TIMI JK OPLOTNICA st. dečki -60
196 VODEB Lan JK KOPER st. dečki -42
197 VODOVNIK ŽIGA JK OPLOTNICA st. dečki +66
198 VODOVNIK UŠENČNIK Matej ŠD TATAMI st. dečki -38
199 VRBANČIČ Laura TVD PART. LJUTOMER st. deklice -52
200 WEISS Peter ŠD TATAMI st. dečki -38
201 WUDLER Nik JK BRANIK BROKER st. dečki -38
202 ZALOŽNIK Jaka JUDO ŠOLA MARIBOR st. dečki +66
203 ZAVRŠNIK Maša JK ŽELEZNIČAR st. deklice -57
204 ZUPANČIČ KLEMEN JK OPLOTNICA st. dečki -38
205 ŠALAMUN Ian Lan JK BRANIK BROKER st. dečki -34
206 ŠANTL MARK JK ŠTORKLJICE st. dečki +66
207 ŠARLAH Maša JK OLIMPIJA st. deklice -44
208 ŠKRGET ANŽE ŠD PRLEŠKA JUDO ŠOLA st. dečki -66
209 ŠPRINGER Nik JK ŽELEZNIČAR st. dečki +66
210 ŠTEBLAJ Domen JK OLIMPIJA st. dečki -46
211 ŠTIBERC Aleksander JK IVO REYA st. dečki -60
212 ŠTIH Jan TVD PART. LJUTOMER st. dečki -46
213 ŠTINJEK Tea JK ACRON SLOVENJ GRADEC st. deklice +63
214 ŠTRLJIČ Filip JK Z'DEŽELE SANKAKU st. dečki -55
215 ŠTRUCL Nuša JK Ormož st. deklice -40
216 ŽGUR Žak JK KAMNIK st. dečki -42
217 ŽIŽMOND Tim JK TRIGLAV KRANJ st. dečki -66
218 ŽNIDARKO Nejc JK IMPOL st. dečki -42
219 ŽURAN Jan JK GORIŠNICA st. dečki -60