-34st. dečki
1 MASTNAK Svit JK Z'DEŽELE SANKAKU
2 SOROSCY Nejc ŠD TATAMI
3 KOJC Keno ŠD POLYTEAM
3 GOLE Gregor ŠD Žovnek
5 ROUSSAKIS Enias enej JK BEŽIGRAD
5 RAZDEVŠEK Matic JK ACRON SLOVENJ GRADEC
7 RUS Žak TVD PART. LJUTOMER
7 DRUSANY Rok JK SOKOL
-38st. dečki
1 BLAŽIČ Gal JK ŽELEZNIČAR
2 NABERNIK Jan JK IZOLA
3 ZUPANČIČ KLEMEN JK OPLOTNICA
3 MIHELIČ Nejc ŠD TATAMI
5 SIRC ROK JK OPLOTNICA
5 PINTARIČ Tjaš JK ŽELEZNIČAR
7 MRĐENOVIĆ MILAN JK BEŽIGRAD
7 BOVHA Ian JK Z'DEŽELE SANKAKU
-42st. dečki
1 PAVLIČ Nik JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2 HAZDOVAC Jaka JK OLIMPIJA KRMELJ
3 BRLOGAR Nik JK OLIMPIJA KRMELJ
3 BALAŽIC Oskar JK MURSKA SOBOTA
5 DERVARIČ Maj JK MURSKA SOBOTA
5 VODEB Lan JK KOPER
7 MIHELIN GAŠPER ŠD TATAMI
7 JOSIPOVIĆ Stefan JK Z'DEŽELE SANKAKU
-46st. dečki
1 KOMIČ Oliver ŠD GIB ŠIŠKA
2 POTREBUJEŠ Matevž JK VRHNIKA
3 FRANK Žan JK VRHNIKA
3 ELION JARC NIK JUDO KLUB APOLON MARIBOR
5 DRENIK Ažbe JK TRIGLAV KRANJ
5 JERMAN Tian ŠD BUSHIDO
7 KUGLER Nejc JK IVO REYA
7 ŠTIH Jan TVD PART. LJUTOMER
-50st. dečki
1 KAVNIK Maj JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2 MEŠELJ URH JK VELENJE
3 MUJDRICA Rok KBV LENDAVA
3 LESKOVAR JAKA JK OPLOTNICA
5 KLEMENČIČ Matic JK MURSKA SOBOTA
5 MARIČ Ažbe JK TRIGLAV KRANJ
7 SRABOTIČ Val ŠD GIB ŠIŠKA
7 PREDNIK Domen JK ACRON SLOVENJ GRADEC
-55st. dečki
1 JAKLIČ Jan ŠD GIB ŠIŠKA
2 KREVS Aleš ŠD BUSHIDO
3 KOROŠEC Ostap JK BEŽIGRAD
3 HLADEN Aljoša TVD PART. LJUTOMER
5 MALOVRH MANFREDA Žan JK BEŽIGRAD
5 MAVER Tej JK BEŽIGRAD
7 KAUČIČ ROPRET Andraž JK TRIGLAV KRANJ
7 PORČIĆ Davud JK 15.MAJ MAREZIGE
-60st. dečki
1 BELIGA Jon JK BEŽIGRAD
2 PREMK Simon JK OLIMPIJA
3 GOMAZ ROK JUDO KLUB APOLON MARIBOR
3 LIPIČ Gabriel JK BELTINCI
5 ŠTIBERC Aleksander JK IVO REYA
5 BOHORč Nick JK KRŠKO
7 BLAGAIĆ Luka JK BEŽIGRAD
7 REK LUKA JK OPLOTNICA
-66st. dečki
1 KUSTER Maj Matevž JUDO KLUB APOLON MARIBOR
2 PRAZNIK ILAN JK VELENJE
3 MULEC Tilen JK DUPLEK
3 ŽIŽMOND Tim JK TRIGLAV KRANJ
5 KUŠEJ JAN JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5 SVETEK Jan JK GOLOVEC
7 SLAVINEC Vito JK KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU
7 ŠKRGET ANŽE ŠD PRLEŠKA JUDO ŠOLA
+66st. dečki
1 LUKŠIČ Luka DBV KOMENDA
2 RAZGORŠEK Ožbej JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 LASSNIG ŠPALIR Alex JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 TIROVIĆ Alen JK BELTINCI
5 VODOVNIK ŽIGA JK OPLOTNICA
5 PUŠNIK Ian JUDO KLUB APOLON MARIBOR
7 GLUMAC Stefan JK BEŽIGRAD
7 ŠANTL MARK JK ŠTORKLJICE
-32st. deklice
1 MURK Nika JK GORIŠNICA
2 MUNDA Ema JK Juršinci
-36st. deklice
1 MARČINKO ZALA JK BRANIK BROKER
2 KELAVA Maja JK BEŽIGRAD
3 KOLERIČ Niki JK Žiri
4 AUDA Nina JK DUPLEK
5 PAUMAN Anja JK ŽELEZNIČAR
-40st. deklice
1 GAJIĆ Jevgenija JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2 ROZMAN MUHA Ajda JK BEŽIGRAD
3 KNAFELC Noeli JK SHIDO
3 BEZJAK Lara JK GORIŠNICA
5 KOCJAN Neža JK BEŽIGRAD
5 GABOR Ria JK LENDAVA
7 POLANEC Žanet JK DRAVA PTUJ
7 SEVČNIKAR Lina JK ŽELEZNIČAR
-44st. deklice
1 STOIMENOVSKA ANA JK BEŽIGRAD
2 MESIČEK NEŽA JUDO KLUB APOLON MARIBOR
3 GAŠPER Ajda JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3 HORVAT Veronika KBV LENDAVA
5 DREVENŠEK Nuša JK ŽELEZNIČAR
5 ŠARLAH Maša JK OLIMPIJA
7 KOJC Kora ŠD POLYTEAM
7 ROGELJ Tina JK SOKOL
-48st. deklice
1 GOROGRANC ČARGO Ula JK OLIMPIJA
2 PERC Larisa JK OLIMPIJA KRMELJ
3 MAKEK Lina JK VRHNIKA
3 GERIč Nela JK LENDAVA
5 KOPRIVNIK Lea JK IMPOL
5 CIGLAR EVA JK VELENJE
7 GOLE Vanessa ŠD BUSHIDO
7 MOLTARA Lea JK GOLOVEC
-52st. deklice
1 SIKOŠEK Ajda ŠD GIB ŠIŠKA
2 VRBANČIČ Laura TVD PART. LJUTOMER
3 ROŽAC Sara JK IZOLA
3 SIMONIČ Tadeja JK Juršinci
5 TOMC Nika JK Z'DEŽELE SANKAKU
5 TRATAR Tjaša JK OLIMPIJA KRMELJ
7 MAUčEC Tinaja JK LENDAVA
7 MAIER Anabella ŠD PRLEŠKA JUDO ŠOLA
-57st. deklice
1 MAZOUZI Leila JK BELTINCI
2 PUHALJ Brina JK ŽELEZNIČAR
3 ZAVRŠNIK Maša JK ŽELEZNIČAR
4 STRŽINAR PETJA ŠD TATAMI
5 PETEK Maša JK GORIŠNICA
-63st. deklice
1 BUDINSKI SARA JK VELENJE
2 STOJNIČ VIKTORIJA ŠD TATAMI
3 CENTA Nika JK SOKOL
4 BIJEDIĆ ALINA JK SOKOL
+63st. deklice
1 FERK Nadin JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2 PETROVIČ Lara JK DUPLEK
3 NOVAK HARTNER Ines JK GOLOVEC
4 GLAVICA POLNER ANA JK BRANIK BROKER
5 ŠTINJEK Tea JK ACRON SLOVENJ GRADEC