COMPETITIONS | |
---|---|
MASTERS DOHA | 11.01. |
GRAND SLAM TEL AVIV | 18.02. |
CONTINENTAL OPEN PRAGA | 27.02. |
GRAND SLAM TASHKENT | 05.03. |
1. slovenska judo liga | 13.03. |
DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANI, ČLANICE | 20.03. |
DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI | 20.03. |
GRAND SLAM TBILISI | 26.03. |
GRAND SLAM ANTALYA | 01.04. |
EVROPSKO PRVENSTVO ČLANI | 16.04. |
KONTINETALNI OPEN ZAGREB | 01.05. |
GRAND SLAM KAZAN | 05.05. |
DRŽAVNO PRVENSTVO V JUDO KATAH | 23.05. |
DRŽAVNO PRVENSTVO INKLUZIVNI JUDO V KATAH | 23.05. |
BAUMGARTNOV PAS | 05.06. |
SVETOVNO PRVENSTVO ČLANI | 06.06. |
DRŽAVNO PRVENSTVO PASOVI | 26.06. |
JUNIOR & SENIOR KOROŠKA OPEN | 03.07. |
EVROPSKO PRVENSTVO KATE | 03.07. |
OLIMPIJSKE IGRE TOKIO | 24.07. |
EVROPSKI POKAL ORENBURG | 07.08. |
KONTINETALNI OPEN SARAJEVO | 18.09. |
GRAND PRIX ZAGREB | 24.09. |
EVROPSKI POKAL DUBOVNIK | 16.10. |
GRAND SLAM PARIZ | 16.10. |
KONTINETALNI OPEN MALAGA | 23.10. |
IRŠIČEV MEMORIAL | 30.10. |
2. slovenska judo liga | 06.11. |
NAGAOKA | 21.11. |
GRAND SLAM ABU DHABI | 26.11. |
# | PERSON | CLUB | SCORE | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | GOSTENČNIK Aljaž | ACRON SLOVENJ GRADEC | 420 | ||
2. | VIDMAR Matej | BEŽIGRAD | 360 | ||
3. | KELAVA Goran | BEŽIGRAD | 270 | ||
4. | PLANTAK Aljaž | Z'DEŽELE SANKAKU | 225 | ||
5. | PURNAT Nik | BEŽIGRAD | 180 | ||
6. | PEČNIK Nace | ACRON SLOVENJ GRADEC | 132 | ||
7. | VUČINA Alen | OPLOTNICA | 120 | ||
7. | BERGANT Adam | Z'DEŽELE SANKAKU | 120 | ||
8. | MECILOŠEK Juš | BEŽIGRAD | 102 | ||
8. | DEMŠAR Tim | IMPOL | 102 | ||
9. | MARKOVIČ Žan | IMPOL | 90 | ||
10. | TACAR Ambrož | GIB ŠIŠKA | 72 | ||
10. | JURKOVIČ Marko | GIB ŠIŠKA | 72 | ||
11. | KLOPČIČ Urh | GIB ŠIŠKA | 60 | ||
12. | VRHOVNIK ŽAN | ZMAJČKI | 51 | ||
12. | KAIZER Žan | ACRON SLOVENJ GRADEC | 51 | ||
13. | STRAŽAR Maks | BEŽIGRAD | 36 | ||
13. | PIVK Jaka | TRIGLAV KRANJ | 36 | ||
14. | PEVEC GAŠPER | SHIDO | 26 | ||
14. | KLARIĆ Žiga | KOMENDA | 26 | ||
14. | ANTUNIČEVIČ Luka | TATAMI | 26 | ||
15. | TRUNK Niko | GORIŠNICA | 0 | ||
15. | PODOBNIK Jošt | BEŽIGRAD | 0 | ||
15. | KUHAR URBAN | VELENJE | 0 | ||
15. | MEDVED Tjaž | VELENJE | 0 | ||
15. | HODNIK Nejc | ACRON SLOVENJ GRADEC | 0 | ||
15. | BROD Žiga | BEŽIGRAD | 0 |